Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

KM PROGRAMS

Ela


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 21 opinii
 • Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Łódź
  • Białystok
  • Gdańsk
  • Kraków
  • Katowice
  • Poznań
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Bolesław4 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam. Gruntowna wiedza co do wymagań CAE. Udało mi się bezproblemowo zdać egzamin po kilku miesiącach intensywnych przygotowań. Duże zaangażowanie ze strony nauczycielki.

 • Gosia30 maja 2017Ocena: 5/5

  Pomimo bardzo długiej przerwy w nauce, z Panią Elą udało mi się wrócić do poziomu sprzed lat. Lekcję są skrupulatnie planowane, wszystko ma ręce i nogi oraz zajęcia są interesujące, chodziłam na nie z przyjemnością. Bardzo polecam, Pani Ela jest przemiłą osobą a to wszystko ułatwia. Gosia M.

 • ADA3 maja 2017Ocena: 5/5

  Lekcje z Elą mam już od kilku miesiący i muszę przyznać, że jest to bardzo zaangażowana nauczycielka z prawdziwą pasją. Każda lekcja wnosi nowe informacje i umiejętności, dobrze rozplanowane powtórki nie pozwalają nic zapomnieć i przez to już widzę duży postęp. Atmosfera bardzo miła i zupełnie bezstresowa (nie mylić z brakiem wymagań ;) Polecam każdemu, jak dotąd moja najlepsza nauczycielka i na pewno jeszcze długo będziemy razem pracować.

 • MarekW.24 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Wystawiam najwyższą ocenę. Prywatne zajęcia na skype to jednak dużo lepsze rozwiązanie niż szkoła językowa. Można dużo porozmawiać. W stosunkowo szybkim czasie udało mi się nauczyć mówić bez błędów - coś czego brakuje w szkołach. Zadania gramatyczne są bardzo praktyczne oraz szybko byłem w stanie zacząć je stosować w mowie, dzięki wielu próbom i korektom. Zdecydowanie polecam lekcje z Elą.

 • Marta7 października 2016Ocena: 5/5

  Dzięki Pani Eli przełamałam strach w wypowiadaniu się po angielsku. Na zajęciach świetnie wytłumaczona gramatyka, mnóstwo dodatkowych materiałów, ciekawie prowadzone konwersacje. Pani Ela to osoba potrafiąca zmotywować. Pełen profesjonalizm - polecam.

 • Stefan26 września 2016Ocena: 5/5

  Pani Ela to osoba bardzo dobrze zorganizowana i przygotowana. Zajecia przeprowadzone sa rzeczowo i kompetentnie, ale w luźnej
  atmosferze. Duzo dodatkowych materialow i pomoc poza lekcją przy np. zadaniach domowych i wypracowaniach. Pani Ela jest
  wymagajaca, ale jeśli ktos jest nastawiony na intensywna nauke angielskiego i szybkie efekty to polecam. Bardzo podobaly mi sie szczegolnie konwersacje, pomogły mi bardzo w pokonaniu strachu przed mówieniem.

 • Magdalena6 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Panią Elę. Jest świetną korepetytorką Języka Angielskiego. Bardzo szybko i skutecznie pomogła mi w przygotowaniu do prezentacji.

 • Natalia30 września 2014Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim Ele!! Pomoże każdemu, który nie czuje się na siłach z matematyki. Dzięki Eli zdałam maturę bez problemu, z bardzo dobrym wynikiem :) świetna atmosfera, spokój a przede wszystkim chęci nauki i pomocy ze strony nauczyciela. Szczerze polecam :))

 • Łukasz13 września 2014Ocena: 5/5

  Zdecydowanie POLECAM! po szkole zaocznej i długiej przerwie w systematycznej nauce matematyki zostałem w szybkim okresie czasu perfekcyjnie przygotowany do matury poprawkowej, którą zdałem z bardzo dobrym wynikiem. Korepetycje obywają się w miłej atmosferze i w cichym miejscu a Pani korepetytor posiada sporą ilość przygotowanych materiałów, które znacznie pomagają w nauce oraz co najważniejsze spokój i konkretne tłumaczenie PROSTO I NA TEMAT.

  Polecam każdemu kto ma problemy z matematyką nawet tym co maja spore zaległości. Dzięki korepetycjom i zaangażowaniu wszystko staje się proste.

 • Kornel2 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Dzięki tej pani zaliczyłem cały semestr z matematyki (w ciągu dwóch tygodni). Bardzo polecam!
  Miła atmosfera, Pani Ela bardzo fajnie tłumaczy( Prosto i na temat!)
  Oceniam na 6+

 • Dorota5 maja 2014Ocena: 5/5

  bardzo polecam ! nigdy nie wierzyłam w to, że mogę czuć się jakkolwiek na siłach do matury ale teraz jestem w pełni gotowa i to wszystko dzięki Eli ! :) i to zaledwie w ciągu 4 miesięcy ! :) bardzo polecam.
  pozdrawiam co również Malinę ! :)

 • Pawel2 maja 2014Ocena: 5/5

  Jak najbardziej polecam!
  Bardzo miła atmosfera, dodatkowe materiały które pomagają w nauce.

 • Martyna2 maja 2014Ocena: 2/5

  słowa bym złego nie powiedziała, bo ma dziewczyna zdolności do perswazji nawet najczarniejszych zakątków dziedzin matematyki + dodatkowe materiały z zadaniami (w moim przypadku typowymi maturalnymi) wiele pomogły, jednakże mam duże "ale" co do metody anulowania terminu: otóż mieszkając na drugim końcu miasta, musialam przebyć ponad półtoragodzinną drogę środkami komunikacji miejskiej żeby tak naprawdę pocałować klamkę, a i też nei do końca bo jestem niemal pewna że była w domu. czekając około 30 min pod klatką schodową usiłując przy tym jakoś skontaktować się z p.Elą telefonicznie, domofonem, a nawet wchodzac i pukając w drzwi zauważyłam że w związku z problemami jakie mam z telefonem nie doszedł sms który był potwierdzeniem spotkania ale nie było też żadnej informacji albo chociażby przesłanki o anulowaniu moich ostatnich zresztą korepetycjii. osobiście jestem bardzo zawiedziona taką postawą, bo naprawdę bylam sklonna w 100% polecić ją ale wydaję mi się że skoro jest umówione spotkanie , to jeżeli się go nawet nei potwierdza ani tym bardziej NIE ANULUJE to powinno się ono osbyć, a skoro nie ma takiej możliwości to chociaż odebrać telefon i o tym powiedzieć , bo straciłam tez czas czekając pod klatką.

  Odpowiedź korepetytora

  Droga koleżanko, oczywiście że nie potwierdzenie korepetycji jest równoznaczne z ich anulacją! Zabezpieczam się w ten sposób przed marnowaniem czasu na czekanie na osoby które się umawiają, ale potem nie przychodzą. Zapewniam, że w domu mnie nie było, a telefonu niestety nie zabrałam ze sobą wyskakując na chwilę na zakupy. Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowo (dotyczące korepetycji).

 • Daria14 marca 2014Ocena: 5/5

  Świetna korepetytorka,która nauczy matematyki każdego ,nie zależnie od jego wiedzy matematycznej ! Baaardzo polecam :)

 • Dominik13 marca 2014Ocena: 5/5

  Polecam! Bardzo fajna atmosfera na korepetycjach , a poza tym Pani Ela bardzo dobrze tłumaczy , dzięki czemu duże zaległości zostały nadrobione w niedługim czasie i czuję się coraz lepiej przygotowany do matury. Zestawy przygotowane pod maturzystów bardzo fajne z wprowadzającymi zadaniami,dojazd do Żelaznej bardzo dobry. Polecam jeszcze raz i pozdrawiam :-)!

 • Adrianna12 marca 2014Ocena: 5/5

  Jeśli szukasz korepetytorki - to tylko Ela! Przygotowywuje mnie do matury i jestem bardzo zadowolona z lekcji. W przeciągu 1,5 miesiąca nadrobiłam 90% materiału :) Miła atmosfera w trakcie zajęć, przystępna cena, dodatkowe materiały :) Polecam!

 • Ania9 listopada 2013Ocena: 5/5

  Polecam Elę jako korepetytorkę, bardzo dobrze tłumaczy zadania, jest miła i pomocna. Zero stresu. Pomaga mi w przygotowanie się do matury, na pewno jeszcze długo będę korzystać z jej pomocy. Posiada pomocne materiały, którymi chętnie się dzieli. Jestem bardzo zadowolona z jej usług i polecam na przyszłość. Cena również zadowalająca. Pozdrawiam:)

 • Gosia8 listopada 2013Ocena: 5/5

  Bardzo polecam!

 • Sylwia5 listopada 2013Ocena: 5/5

  Bardzo polecam te korepetycje, gdyż oferowana jest profesjonalna pomoc w różnych działach z matematyki, bardzo dobre wytłumaczenie zadań, jak czegoś nie skończymy - zawsze można liczyć na przesłanie przez korepetytorkę wytłumaczonych zadać na email, cena jest również bardzo dobra oraz panuje przyjazna atmosfera;)

 • Ewelina4 listopada 2013Ocena: 5/5

  Profesjonalna i bardzo skuteczna pomoc w przygotowaniu mnie do matury, maturę z matematyki zdałam bez problemu z dobrym wynikiem, chociaż jestem raczej humanistką, zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, cena przystępna,stosunek ceny do jakości zajęć chyba najlepszy we Wrocławiu, zdecydowanie wszystkim polecam...:-)

 • Ola13 stycznia 2013Ocena: 5/5

  Bardzo miła, koleżeńska atmosfera, wszystko wytłumaczone dokładnie od początku do końca w bardzo przystępny sposób. Fajnie dopasowane zadania do potrzeb ucznia, zajęcia trwały zawsze więcej niż 1h - czasem prawie 2 jeśli potrzebowałam więcej czasu (oczywiście za cenę 1h). Matura zdana na 85%, więc polecam!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.