Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!

Dorian - OSTATNIE MIEJSCA NA ROK 2017/2018. Profesjonalne i skuteczne korepetycje!


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 46 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Łódź
  • Poznań
  • Lublin
  • Gdańsk
  • Rzeszów
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z matematyki

80 zł60 minut
Opinie: 46Ocena: 5.0/5

Zapraszam na profesjonalne korepetycje z matematyki.
Podczas 4-letniego doświadczenia wszyscy moi uczniowie zdawali maturę z wynikiem powyżej 70%, a prawie połowa z nich miała ponad 90%.

Stworzyłem autorski kurs przygotowujący do matury doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć nawet do osób o umysłach humanistycznych. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze. Gwarantuję skuteczność.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

1. O mnie:

 • Jestem zawodowo prywatnym nauczycielem matematyki oraz trenerem szybkiej nauki.
 • Uzyskany wynik z matury podstawowej – 100%, rozszerzonej 98%.
 • Kilkanaście kursów z zakresu psychologii, motywacji, komunikacji oraz nauczania odbytych w ramach studiów lub płatnych kursów/szkoleń (dzięki, którym wzbogaciłem swój warsztat umiejętności pracy z uczniem, a lekcje zyskały dodatkową jakość).
 • Ponad 4 lata doświadczenia w prowadzeniu korepetycji.

Mówi się o mnie, że jestem SPECJALISTĄ od osób z dużymi zaległościami z matematyki, a także tych którzy zupełnie straciły wiarę we własne możliwości. Więc jeśli tylko Ci zależy, to razem możemy osiągnąć końcowy sukces.

2. Jak wyglądają zajęcia:

Chcesz pewnie wiedzieć jak wyglądają zajęcia? Słuchaj, stawiam przede wszystkim na praktykę, teorii podaję tyle ile powinno być i ani grama więcej. Musisz się nauczyć konkretnych schematów, typów zadań, chwytów i sztuczek, a później to ćwiczyć. Z nauką matematyki jest podobnie jak z treningiem sportowym – regularne ćwiczenia to klucz do sukcesu. Przyjdź do mnie na zajęcia, zobacz czy Ci odpowiadają, zdecyduj. Nie ma słabych uczniów, są tylko słabi nauczyciele.
Wyznaję zasadę "Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz”. Potrafię dostosować język do ucznia i wyjaśnić nawet najtrudniejsze zagadnienia w przystępny sposób.
Jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi.
Zachęcam Cię również do przeczytania zamieszczonych poniżej licznych opinii moich uczniów!

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Korepetycji udzielam na poziomach:
- Matura Podstawowa 2017
- Matura Rozszerzona 2017
- Liceum/Technikum
- Gimnazjum
- Szkoła podstawowa

Cennik
Cena za zajęcia indywidualne w Warszawie: 80 zł/h
Cena za lekcje online z wykorzystaniem wirtualnej tablicy: 80 zł/h (HIT – coraz więcej osób decyduje się na tą formę nauki – nawet z Warszawy, ze względu na jej wygodę i skuteczność)

Za każdego poleconego ucznia dostaniesz dodatkową lekcję w PREZENCIE :).

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Z racji bardzo napiętego grafiku nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon. W takiej sytuacji bardzo proszę o wysłanie sms-a, oddzwonię w ciągu paru godzin.

Mam tylko kilka wolnych miejsc.
Zainteresowanych zapraszam serdecznie do kontaktu:
tel: 605 159 600

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina14 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bez żadnych wątpliwości mogę napisać, iż Dorian jest mistrzem w swojej dziedzinie. Przez cały okres edukacji nie spotkałam lepszego nauczyciela. Dorian jest osobą przesympatyczną, spokojną i bardzo cierpliwą. Nigdy nie zrażał się moją niewiedzą, a była naprawdę duża, szczególnie na początku gdy zaczęłam do niego chodzić. Zawsze znalazł odpowiedni sposób na wyjaśnienie nawet najtrudniejszego zadania. Ja przez całe liceum ledwo dawałam sobie radę. W październiku zaczęliśmy lekcje. Zawsze modliłam się o zdanie matury z matematyki chociażby na minimum, nigdy nie wymagałam wiecej! A tu stał się cud. Z matury mam prawie 70%. Rodzice są bardzo zadowoleni, a znajomi zaskoczeni. Z całego serca mogę polecić Doriana każdemu! Nie zastanawiaj sie, trafiłeś na odpowiednią osobę, na szczęście ja też:)

 • Iza2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Rok korepetycji z Dorianem był zbawieniem dla mojej matury! Lekcje prowadzone były w sposób pozwalający na przyswojenie całego materiału, a jeśli trzeba było coś wyjaśnić, to Dorian zawsze znalazł sposób żeby to zrobić :) Dodatkowym plusem była elastyczność oraz dopasowanie godzin korepetycji - jeśli coś nagle wypadło albo trzeba było zmienić termin, nigdy nie było większych problemów.
  Gorąco polecam, poniewaz nauka z tym Panem na pewno nie pójdzie na marne. I z pewnością zdacie maturę na takim poziomie, na jakim tylko zechcecie! ;)

 • Aniela2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Jeśli na co dzień zaczytujesz się w Prouscie, Kafce i Dostojewskim i jakimś dziwnym trafem okazuje się, że musisz zdać maturę z matematyki to Dorian jest właśnie dla Ciebie! To człowiek który poradzi sobie z nawet najbardziej zatwardziałym humanistą. Mnie pokazał jak rozwiązywać zadania, teorii było minimum, bo o tyle poprosiłam (byle zdać :) ). Jeszcze w zimę tego roku waliłam się w głowę tablicami matematycznymi z nadzieją, że natchnienie przyjedzie samo. I przyszło - pod postacią Doriana. Maturę zdałam i jestem najszczęśliwsza na świecie. Dość wspomnieć o atmosferze panującej na zajęciach (ja miałam korepetycje online). Po raz pierwszy nikt się z mojej matematycznej ułomności nie śmiał. Walczyliśmy do ostatniej kropli krwi i potu. Dziękuję za wszystko i polecam z całego serca! :)

 • Michał2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Dorian to wspaniały człowiek i świetny korepetytor, mogę śmiało stwierdzić że gdyby nie on nie zdałbym matury z matematyki. Dorian zna się na swojej pracy i doskonale dogaduje się ze swoimi uczniami. Jeśli chcesz zdać maturę z matematyki z wysokim wynikiem to Dorian na pewno Ci w tym pomoże. Naprawdę polecam :)

 • Aga2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Chodziłam do Doriana na korepetycje przez rok. Zawsze byłam słaba z matmy ponieważ przez 3 lata gimnazjum nasz nauczyciel nie nauczył nas praktycznie niczego. Przez rok sumiennej pracy z Dorianem nie tylko nauczyłam się matematyki i sposobu rozwiązywania nawet trudniejszych i podchwytliwych zadań - ale także uwierzyłam w siebie i lekcje matmy w szkole nie były już dla mnie koszmarem

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.