Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

 • e-korepetycje.net
 • Dorian - OSTATNIE MIEJSCA NA ROK 2017/2018. Profesjonalne i skuteczne korepetycje!

Dorian - OSTATNIE MIEJSCA NA ROK 2017/2018. Profesjonalne i skuteczne korepetycje!


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 46 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Łódź
  • Poznań
  • Lublin
  • Gdańsk
  • Rzeszów
 • Ostatnia aktywność: 4 dni temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina14 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bez żadnych wątpliwości mogę napisać, iż Dorian jest mistrzem w swojej dziedzinie. Przez cały okres edukacji nie spotkałam lepszego nauczyciela. Dorian jest osobą przesympatyczną, spokojną i bardzo cierpliwą. Nigdy nie zrażał się moją niewiedzą, a była naprawdę duża, szczególnie na początku gdy zaczęłam do niego chodzić. Zawsze znalazł odpowiedni sposób na wyjaśnienie nawet najtrudniejszego zadania. Ja przez całe liceum ledwo dawałam sobie radę. W październiku zaczęliśmy lekcje. Zawsze modliłam się o zdanie matury z matematyki chociażby na minimum, nigdy nie wymagałam wiecej! A tu stał się cud. Z matury mam prawie 70%. Rodzice są bardzo zadowoleni, a znajomi zaskoczeni. Z całego serca mogę polecić Doriana każdemu! Nie zastanawiaj sie, trafiłeś na odpowiednią osobę, na szczęście ja też:)

 • Iza2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Rok korepetycji z Dorianem był zbawieniem dla mojej matury! Lekcje prowadzone były w sposób pozwalający na przyswojenie całego materiału, a jeśli trzeba było coś wyjaśnić, to Dorian zawsze znalazł sposób żeby to zrobić :) Dodatkowym plusem była elastyczność oraz dopasowanie godzin korepetycji - jeśli coś nagle wypadło albo trzeba było zmienić termin, nigdy nie było większych problemów.
  Gorąco polecam, poniewaz nauka z tym Panem na pewno nie pójdzie na marne. I z pewnością zdacie maturę na takim poziomie, na jakim tylko zechcecie! ;)

 • Aniela2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Jeśli na co dzień zaczytujesz się w Prouscie, Kafce i Dostojewskim i jakimś dziwnym trafem okazuje się, że musisz zdać maturę z matematyki to Dorian jest właśnie dla Ciebie! To człowiek który poradzi sobie z nawet najbardziej zatwardziałym humanistą. Mnie pokazał jak rozwiązywać zadania, teorii było minimum, bo o tyle poprosiłam (byle zdać :) ). Jeszcze w zimę tego roku waliłam się w głowę tablicami matematycznymi z nadzieją, że natchnienie przyjedzie samo. I przyszło - pod postacią Doriana. Maturę zdałam i jestem najszczęśliwsza na świecie. Dość wspomnieć o atmosferze panującej na zajęciach (ja miałam korepetycje online). Po raz pierwszy nikt się z mojej matematycznej ułomności nie śmiał. Walczyliśmy do ostatniej kropli krwi i potu. Dziękuję za wszystko i polecam z całego serca! :)

 • Michał2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Dorian to wspaniały człowiek i świetny korepetytor, mogę śmiało stwierdzić że gdyby nie on nie zdałbym matury z matematyki. Dorian zna się na swojej pracy i doskonale dogaduje się ze swoimi uczniami. Jeśli chcesz zdać maturę z matematyki z wysokim wynikiem to Dorian na pewno Ci w tym pomoże. Naprawdę polecam :)

 • Aga2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Chodziłam do Doriana na korepetycje przez rok. Zawsze byłam słaba z matmy ponieważ przez 3 lata gimnazjum nasz nauczyciel nie nauczył nas praktycznie niczego. Przez rok sumiennej pracy z Dorianem nie tylko nauczyłam się matematyki i sposobu rozwiązywania nawet trudniejszych i podchwytliwych zadań - ale także uwierzyłam w siebie i lekcje matmy w szkole nie były już dla mnie koszmarem

 • Arek2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Masz problem z matmą? Jesteś w tej chwili na jego profilu... Nie zwlekaj zadzwoń do Doriana! Nigdy nie owija w bawełnę, zawsze konkretny. Gdy będę miał dzieci w przyszłości i będą miały problemy z matematyki, dzwonię od razu do tego Pana! Poradził sobie ze mną to i poradzi z Tobą ;) Nie chodzi już o samego nauczyciela matematyki, ale Dorian jest po prostu dobrym człowiekiem.

 • Ania2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Polecam Doriana. Pomógł mi zdać maturę z matematyki na 86%, chociaż na początku miałam duże braki. Dzięki niemu nie tylko dostałam się na wymarzone studia, ale też dostanę stypendium. Naprawdę warto :)

 • Baryosz2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel z jakim miałem do czynienia w ciągu paru miesięcy nadrobiłem dzięki niemu duże zaległości jakie sobie zrobiłem w technikum, co pozwoliło na zdanie najważniejszego egzaminu do tej pory jaka jest matura.
  Polecam z czystym sercem Doriana!

 • Ola1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Jestem mega zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Dzięki wspólnej pracy pokochałam matematykę :)

 • Ania30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dorian jest człowiekiem konkretnym, uczy i wymaga, czyli robi to, co potrzebujesz od nauczyciela, by zdać maturę.
  Do matematyki zawsze miałam pewien dystans i niepewność, jednak już po dwóch miesiącach współpracy z Dorianem przełamałam się i wszystko zaczęło iść w dobrym kierunku, nie czułam presji ani Jego zażenowania moim niskim poziomem umiejętności, które Dorian z czasem pozwolił mi rozszerzyć.
  Maturę zdałam z wynikiem 70%, a jeszcze w grudniu zeszłego roku zastanawiałam się, czy aby mam szansę na 30%.
  Polecam gorąco :)

 • Paulina30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem mogę polecić Doriana. Oprócz tego, że wykłada materiał w przystępny sposób jest też wspaniałym wsparciem w dość stresującym czasie maturalnym. Choć wydawało mi się, że kompletnie oblalam matematykę, ku mojemu zaskoczeniu ukazał mi się pozytywny wynik. Radość nie do opisania szczególnie, że zaczęłam już przygotowania do poprawki. Warto wspomnieć, że Dorian potrafi tez wytknąć błędy, mobilizując do działania.. Matematyka zawsze była moim problemem, a dzięki prostym trikom i mnie się udało. Warto poświecić trochę czasu i trenować z Dorianem, atmosfera w czasie korków wzorowa. Polecam i życzę powodzenia przyszłym maturzystom :>

 • Adam30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Na próbnych miałem 19% z rozszerzenia i nie wiedziałem czy w ogóle można uratować sytuację mając tak mało czasu. Zadzwoniłem do Doriana, umówiłem się i już na pierwszych zajęciach (online, polecam) zrobiliśmy tyle co w dwa miesiące w mojej szkole... Tępo pracy efektywnie wysokie, dużo zadań typu maturalnego i konkretnych, merytorycznych wskazówek, zadania do domu, kontakt 24/7 no i przede wszystkim wyniki... Dzisiaj na świadectwie maturalnym zobaczyłem trzykrotnie więcej % niż przed Dorianem! Na dodatek nie było 10 minut w których byśmy się z czegoś nie śmiali więc atmosfera również ekstraklasa. Z czystym sumieniem polecam 11/10! :)

 • Natalia30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dorian jest bardzo kompetentnym i przede wszystkim cierpliwym nauczycielem. Po pół roku pracy z nim udało mi się o wiele podnieść swoje umiejętności. Maturę zdałam bardzo dobrze. Mogę szczerze polecić lekcje z Dorianem :D

 • Aleksandra30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dzięki korepetycjom udało mi się w tym roku dobrze napisać matematykę i mam dzięki niej dostać się na wymarzone studia. :) Zajęcia są prowadzone w swobodnej atmosferze i łatwo jest nadrobić nawet duże zaległości, ponieważ Dorian tłumaczy wszystko na przykładach zadań maturalnych. Zajęcia polegają na rozwiązywaniu jak największej liczby zadań maturalnych, których Dorian udostępnia bardzo dużo, więc nie trzeba kupować dodatkowych książek. Szczerze polecam. :)

 • Maciej30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Poważne i odpowiedzialne podejście do nauczania oraz luźna i przyjemna atmosfera zajęć sprawiają, że Dorian jest niezwykle skutecznym i otwartym nauczycielem. Przekonałem się o tym podczas moich przygotowań do matury. Z nim nauczyłem się więcej, niż przez 3 lata w szkole. Tłumaczy zawsze jasno i zrozumiale, nie denerwuje się, tylko naprowadza. Polecam jego usługi tym, którym matematyka ciąży, ale też tym, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności. Z pełną odpowiedzialnością daję najwyższą ocenę, gdyż wiem, że Dorian na nią zasłużył.

 • Wiktoria30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dorian jest świetnym nauczycielem, który w zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć wszystkie zadania. Nauka z nim jest miła, przyjemna i bezstresowa. Jestem bardzo zadowolona z wyniku matury. W 100% polecam Doriana :)

 • Rafał30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pracę z Dorianem wspominam bardzo dobrze. Pół roku przed maturą mialem problem z podstawowymi zadaniami, a konsekwentnie prowadzone lekcje online pomogły mi w zdaniu matury na 76%. Polecam :)

 • Karolina30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Nauka z Dorianem jest bardzo przyjemna i owocna. Wszystko przebiega w komfortowej atmosferze, a on sam jest nauczycielem kompetentnym i profesjonalnym. Z uwagi na jego poważne podejście do tematu, z dbałością o każdy szczegół oraz wiele innych istotnych zalet, mogę bez wahania polecić go jako korepetytora.

 • Marcin29 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dorian jest bardzo dobrym i kompetentnym nauczycielem. W prostych słowach tłumaczy zagadnienia i opracowuje je na naprawdę przydatnych przykładach. Nie zdałem próbnej matury, jednak na normalnej osiągnąłem wynik 80% bez większych problemów. Ogromna w tym jego zasługa, bo nawet w trakcie trwania egzaminu skojarzyłem wiele rzeczy z korepetycji. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, a sam na studiach pewnie jeszcze skorzystam z jego pomocy.

 • Agnieszka29 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Mimo, że nie udało mi się nawiązać współpracy z Panem Dorianem ze względu na brak wolnych terminów to po rozmowie telefonicznej jestem mile zaskoczona serdecznością i dobrym słowem jakie usłyszałam. Zazdroszczę szczęśliwcom, którym udało się poznać Pana Doriana osobiście

 • Maciej27 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Jeżeli chcesz mieć gwarantowany dobry wynik na maturze to warto zgłosić się do Doriana.
  Dużym atutem na zajęciach jest indywidualne podejście oraz duże zaangażowanie ze strony Doriana.
  Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z wyników i miłej atmosfery jak była na zajęciach.

 • Marta24 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Nie znam lepszego korepetytora.

  Niesamowicie ogromna wiedza + wyjątkowy dar jej przekazywania w jasny i klarowny sposób, w błyskawicznym tempie + zawsze świetne przygotowanie + mega sympatyczna atmosfera = Dorian.

  Dzięki niemu bez problemu w krótkim czasie opanowałam czarną magię matematyki

  Polecam gorąco!!!

 • Ola24 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Doriana, dzięki niemu szybko ogarnęłam cały materiał z matematyki przed maturami, prowadzi lekcje przejrzyście i zrozumiale, a jego korepetycje są na tyle motywujące, że aż chętnie rozwiązuje się te wszystkie zadania później w domu :))

 • Piotrek24 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam korepetycje u Doriana. Dzięki niemu zrobiłem prawie wszystkie zadania na maturze z matematyki - wyników jeszcze brak, ale jestem dobrej myśli... W końcu przygotowywał mnie profesjonalista! Dzięki ;)

 • Patryk23 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dorian tłumaczy wszystko w jasny i zrozumiały sposób. Każdy temat ma dobrze opracowany, a materiały obszerne i dobrze dobrane. Polecam, skuteczna nauka!

 • Barbara23 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Dorian zafascynował mojego syna matematyką do tego stopnia, że syn aż sam się upominał o częstsze lekcje z panem Dorianem. Korepetytor, którego nie da się nie lubić! Pan Dorian przygotowywał mojego syna do konkursów i sprawdzianów na których mój syn odnosił imponujące wyniki! Polecam!!! Mój syn i w nadchodzącym roku szkolnym będzie korzystać z pomocy pana Doriana!!!

 • Anna22 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam Doriana, świetnie przygotowana osoba z niesamowitym zapałem, którego potrafi udzielić uczniowi. Posiada mnóstwo przydatnych materiałów, nie zniechęca się, gdy się czegoś nie rozumie, jest wytrwały

 • Wiktoria12 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, bardzo dobrze tłumaczy. Jeśli czegoś nie zrozumiesz, zawsze jest cierpliwy i wytłumaczy do skutku. Potrafi naprawdę zaciekawić matematyką! Sprawia, że trudne rzeczy w szkole wydają się proste u niego na lekcjach. Z każdą lekcją wiem coraz więcej, a do egzaminów przystępowałem świetnie przygotowany.

 • Anna10 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Jestem mamą 15-letniej Moniki, którą matematyka przerażała - oceny były bardzo słabe. Teraz jest to jeden z jej ulubionych przedmiotów i oceny bardzo dobre. Dorian jest kompetentnym i wymagającym nauczycielem, a zarazem potrafi stworzyć atmosferę, że córka z chęcią chodzi do niego na zajęcia. Gorąco polecam.

 • Kasia10 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Dorianem. Przygotowywałam się do matury rozszerzonej. Dorian posiada odpowiednią wiedzę, jest cierpliwy, był w stanie tłumaczyć jedno zadanie kilka razy, stara się też wyjaśniać różne regułki (czego w mojej szkole nie robili nauczyciele, mówiąc uczniom, że tak jest i już). Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu.

 • Kasia9 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Jedyna osoba, która potrafiła w sposób prosty i nieskomplikowany nauczyć mnie matematyki. To dzięki Dorianowi tak dobrze zdałem maturę z matematyki. Serdecznie polecam!

 • Ania8 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Polecam gorąco ;). Bardzo dobrze wspominam 2 lata współpracy z Dorianem. Świetnie przygotował mnie do matury. Luźna atmosfera i sposób w jaki Dorian tłumaczył zadania powodowały, że matematyka nie była taka straszna . Polecam , polecam i jeszcze raz polecam!:)

 • Monika7 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dorian to bardzo solidny nauczyciel, w przystępny sposób tłumaczy wiedzę, jest cierpliwy, tworzy fajną atmosferę współpracy. Bardzo polecam ;)

 • Paulina7 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje u Doriana ze względu na solidne wykonywanie swojej pracy. Od samego początku widać, że mu zależy na tym by dobrze przygotować swojego ucznia. W prosty sposób można zrozumieć rzeczy, które wydają się być nie do rozwiązania.

 • Kuba7 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dorian to najlepszy nauczyciel matematyki jakiego miałem. Wszystko wytłumaczone jasno i klarownie. Dzięki niemu w 2h przyswoiłem materiał, którego nie mogłem przyswoić przez pół roku w szkole. Serdecznie polecam!

 • Bartek30 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Z matury z matematyki zarowno podstawowej jak i rozszerzonej spodziewam sie zadowolających wynikow , a to wszystko dzięki Dorianowi. Pomimo tego że nie wszystko przychodziło mi z łatwością i niektore rzeczy trzeba bylo powtarzać pa parę razy to on nie stracił cierpliwości, tylko dotąd tłumaczył aż zrozumialem! Jeśli naprawdę chcesz zrozumieć matematyke to dobrze trafiłeś

 • Roxana14 maja 2016Ocena: 5/5

  Maturę z matematyki mam już za sobą.Spodziewam się około 90% właśnie dzięki Dorianowi.
  Bardzo przyjemna atmosfera,bardzo dobra komunikacja.
  Polecam!

 • Aga10 maja 2016Ocena: 5/5

  Odkąd pamiętam miałam problemy w szkole z matematyką, nie rozumiałam co mówią do mnie nauczyciele przez co siedziałam na lekcji i gapiłam się w tablice. Odkąd zapisałam się na korepetycje do Doriana matematyka stała się dla mnie powoli zrozumiała w co sama nie mogłam uwierzyć. Dorian tłumaczy zrozumiale, na przykładach i w naprawdę fajnej atmosferze. Dzięki niemu można powiedzieć że nawet polubiłam matematykę

 • Igor10 maja 2016Ocena: 5/5

  Zdałem maturę i spodziewam się naprawdę dobrego wyniku mimo tego, że od listopada więcej czasu spędzałem na obozach sportowych niż w szkole. Jeśli chcesz być na bieżąco z materiałem i dobrze przygotować się do matury, trafiłeś w dobre miejsce! Bardzo polecam!:)

 • Marta8 maja 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Dzięki korkom zdałam maturę z matematyki a dla mnie ten przedmiot to magia (Human pozdrawia!) Serdecznie polecam wszystkim, którzy nie są z matmą na Ty. :)

 • Ola8 maja 2016Ocena: 5/5

  Matura z matematyki zdana chociaż kilka miesięcy wcześniej powiedziałabym, że jest to niemożliwe. Polecam!

 • Konrad7 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam :) matura już za mną i spodziewam się 90+ więc warto :) jeśli ktoś chce szybko nadrobić zaległości z matmy i przygotować się do matury to dobrze trafił

 • Beata7 maja 2016Ocena: 5/5

  Jeszcze kilka miesięcy temu nie wierzyłam, że matura z matematyki jest czymś osiągalnym dla mnie... Do czasu, kiedy poznałam Doriana. Przede wszystkim miła, bezstresowa atmosfera, kolejnym plusem jest ogromne zaangażowanie i wiara w ucznia- nawet wtedy, kiedy tłumaczy mu się coś dziesiąty raz :) Jak już wspomniałam matura wydawała mi się niemożliwa do zdania, a po kilkunastu lekcjach z Dorianem nie tylko ją zdałam, ale też osiągnęłam bardzo dobry wynik. Szczerze polecam, dla Doriana nie ma rzeczy niemożliwych i osób, których nie da się nauczyć! :))

 • Joanna7 maja 2016Ocena: 5/5

  Właśnie skończyłam pisać matury w tym roku, mimo tego że nie widywalam się z Dorianem długo, on bardzo dobrze przygotował mnie do matury. Zawsze był cierpliwy mimo, że czasem byłam bardzo oporna :) Wszystkie korepetycje odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Polecam serdecznie!

 • Aguś6 maja 2016Ocena: 5/5

  Zdałam maturę na 90% .Bardzo gorąca polecam efekty natychmiastowe 10/10 .

 • Wojtek6 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo gorąco polecam wszystkim. Dorian jest bardzo sympatycznym człowiekiem i ma dużo cierpliwości. Potrafi przekazać wiedze w prosty i łatwy do zapamiętania sposób. Współpraca z nim bardzo mi pomogła :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.