Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!

Dominik Kamrowski


(2 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z matematyki

100 zł60 minut
Opinie: 2Ocena: 5.0/5

Cześć, dzień dobry. Cieszę się, że tutaj trafiłaś/eś, warto to wykorzystać!
Małe intro.
Bardzo serdecznie zapraszam na moje zajęcia z matematyki wszystkie osoby, które mają jakikolwiek problem w nauce tego przedmiotu oraz tych, którzy wolą pogłębiać swoją wiedzę pod okiem osoby z naprawdę obszerną wiedzą i ogromnym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji.
Co? Dla kogo? Jak?
Oferuję zajęcia na bardzo różnych poziomach zaawansowania – od gimnazjum, przez szkołę średnią, aż po uczelnie wyższe. Nie jest dla mnie ważne, czy potrzebujesz pomocy, by mocno podciągnąć się w nauce, czy też celujesz w najwyższe, maksymalne wyniki – pomogę Ci w realizacji Twoich celów.
Na zajęciach szybko nawiązuję bezstresowy, partnerski kontakt z Uczniami. Jestem jednak nauczycielem bardzo wymagającym – możesz liczyć na to, że otrzymasz ode mnie solidnego kopniaka mobilizującego do pracy. Wielokrotnie przekonałem się, że podczas nauki z korepetytorem ten aspekt jest zdecydowanie najważniejszy.
Oferuję m.in.:
*KURSY MATURALNE,
*przygotowanie do sprawdzianów,
*regularne zajęcia uzupełniające naukę w szkole,
*jednorazowe spotkania mające na celu pomoc w ogarnięciu danego zagadnienia.
Kilka słów o mnie
Uzyskałem tytuł zawodowy inżyniera na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, plasując się w najlepszej dziesiątce absolwentów. Obecnie studiuję Informatykę na Wydziale MIM Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata zdobywałem najwyższe laury i wyróżnienia w przeróżnych konkursach matematycznych i chemicznych. Zajęcia dydaktyczne prowadzę od 12 lat, a zatem dokładnie połowę swojego życia. Zaczynałem od zostawania po lekcjach i pomagania koleżankom (tak, koledzy nie chcieli się uczyć ;)), z czasem zacząłem w ten sposób dorabiać. Opiekowałem się już ponad setką uczniów na zajęciach indywidualnych oraz grupowych. Każdy z nich chwalił sobie moje przygotowanie merytoryczne, atmosferę sprzyjającą nauce, cierpliwość oraz motywowanie. Hobbystycznie prowadzę edukacyjnego bloga chemicznego. Od ponad dwóch lat jestem wykładowcą w Autostradzie Maturalnej, prowadząc kursy przygotowujące do matury rozszerzonej z matematyki oraz matury z chemii. Jestem na bieżąco ze wszystkimi wymaganiami maturalnymi. Swoje zajęcia prowadzę z ogromnej pasji, nie obowiązku.
Cennik
Zajęcia ze mną, odbywające się u Ucznia lub u mnie, kosztują 100 złotych za 60 minut. Zdecydowanie polecam wariant 90-minutowy, który przynosi najbardziej wymierne efekty w nauce. Cena zajęć 90-minutowych to – proporcjonalnie – 150 złotych. Oczywiście w przypadku długotrwałej współpracy zaoferuję niższe ceny za moje zajęcia – jest to kwestia indywidualna.
Jeżeli dotarłaś/eś aż tutaj, bardzo serdecznie dziękuję. Sięgnij po telefon i umów się na pierwsze zajęcia! :)

Doświadczenie:
12 lat prowadzenia indywidualnych zajęć dydaktycznych z matematyki i chemii (9 lat zarobkowo); ponad 2 lata prowadzenia kursów w ramach Autostrady Maturalnej; tworzenie materiałów dydaktycznych z chemii na potrzeby bloga, a także popularnonaukowego magazynu Focus.

Certyfikaty:
Dyplom inżyniera uzyskany na WCh PW; tytuły laureata/finalisty w licznych konkursach matematycznych i chemicznych (także na szczeblu ogólnopolskim); liczne referencje bardzo zadowolonych Uczniów uzyskujących satysfakcjonujące wyniki.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Mama Zuzy K. :)13 września 2017Ocena: 5/5

    Pan Dominik ma, oprócz wielu innych, pewną ważną zaletę - potrafi nawet zupełnego laika wprowadzić w skomplikowane zagadnienia naukowe i sprawić, że słuchacz zainteresuje się tematami, które wcześniej uważał za nudne.
    Dzięki Panu moja córka polubiła chemię i fizykę!

  • Paweł12 października 2014Ocena: 5/5

    Polecam z czystym sumieniem... Dominik był dopiero 3 korepetytorem, który podjął się udzielenia mi pomocy. I naprawdę od zera pomógł mi wszystko ogarnąć... wiadomo, że nie mam piątki ;p ale będąc na studiach inżynierskich trója z chemii organicznej i tak cieszy ;p Cały semestr w 10 godzin!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.