Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dominik Kamrowski


(2 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z chemii

100 zł60 minut
Opinie: 2Ocena: 5.0/5

Cześć, dzień dobry. Cieszę się, że tutaj trafiłaś/eś, warto to wykorzystać!
Małe intro
Bardzo serdecznie zapraszam na moje zajęcia z chemii wszystkie osoby, które mają jakikolwiek problem w nauce tego przedmiotu oraz tych, którzy wolą pogłębiać swoją wiedzę pod okiem osoby z naprawdę obszerną wiedzą i ogromnym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji.
Co? Dla kogo? Jak?
Oferuję zajęcia na bardzo różnych poziomach zaawansowania – od gimnazjum, przez szkołę średnią, aż po uczelnie wyższe. Nie jest dla mnie ważne, czy potrzebujesz pomocy, by mocno podciągnąć się w nauce, czy też celujesz w najwyższe, maksymalne wyniki – pomogę Ci w realizacji Twoich celów.
Na zajęciach szybko nawiązuję bezstresowy, partnerski kontakt z Uczniami. Jestem jednak nauczycielem bardzo wymagającym – możesz liczyć na to, że otrzymasz ode mnie solidnego kopniaka mobilizującego do pracy. Wielokrotnie przekonałem się, że podczas nauki z korepetytorem ten aspekt jest zdecydowanie najważniejszy.
W zakresie właściwie każdej dziedziny chemii oferuję wiedzę przewyższającą umiejętności znacznej większości magistrów tego kierunku. Tym chętniej zapraszam do kontaktu studentów! Chemia to moja wielka pasja. Nie oznacza to jednak, że nie potrafię uprościć każdego zagadnienia tak, by dało się je przyswoić – obce są mi naleciałości dydaktyczne charakterystyczne dla społeczności akademickiej. :)
Oferuję m.in.:
*KURSY MATURALNE,
*przygotowanie do sprawdzianów,
*regularne zajęcia uzupełniające naukę w szkole,
*zajęcia ze studentami (szczególnie przed sesją, kolokwiami),
*jednorazowe spotkania mające na celu pomoc w ogarnięciu danego zagadnienia.
Kilka słów o mnie
Uzyskałem tytuł zawodowy inżyniera na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, plasując się w najlepszej dziesiątce absolwentów. Obecnie studiuję Chemię (spec. Chemia Obliczeniowa) na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, zdobywając także kwalifikacje pedagogiczne. Przez lata zdobywałem najwyższe laury i wyróżnienia w przeróżnych konkursach chemicznych i matematycznych. Zajęcia dydaktyczne prowadzę od 12 lat, a zatem prawie połowę swojego życia. Zaczynałem od zostawania po lekcjach i pomagania koleżankom (tak, koledzy nie chcieli się uczyć ;)), z czasem zacząłem w ten sposób dorabiać. Opiekowałem się już ponad setką uczniów na zajęciach indywidualnych oraz grupowych. Każdy z nich chwalił sobie moje przygotowanie merytoryczne, atmosferę sprzyjającą nauce, cierpliwość oraz motywowanie. Hobbystycznie prowadzę edukacyjnego bloga chemicznego, warto rozejrzeć się za nim w Internecie. Przez ponad dwa lata byłem wykładowcą w Autostradzie Maturalnej (w Warszawie), prowadząc kursy przygotowujące do matury z chemii oraz matury podstawowej i rozszerzonej z matematyki, w tym czasie pełniłem także funkcję prezesa Autostrady. Jestem na bieżąco ze wszystkimi wymaganiami maturalnymi. Swoje zajęcia prowadzę z ogromnej pasji, nie obowiązku.
Cennik
Zajęcia ze mną, odbywające się u Ucznia lub u mnie, kosztują 100 złotych za 60 minut. Zdecydowanie polecam wariant 90-minutowy, który przynosi najbardziej wymierne efekty w nauce. Cena zajęć 90-minutowych to – proporcjonalnie – 150 złotych. Oczywiście w przypadku długotrwałej współpracy zaoferuję niższe ceny za moje zajęcia – jest to kwestia indywidualna.
Korepetycje to nie tylko czas spędzony przy biurku z Uczniem. Dla osób, z którymi współpracuję, jestem dostępny właściwie 24h. W drobnych sprawach (nie tylko drobnych!) pomagam nieodpłatnie on-line, regularnie sprawdzam, jak postępy między naszymi spotkaniami. Podejmując się nauczania kogoś, biorę na siebie ogromną odpowiedzialność i robię wszystko, by jak najlepiej wywiązać się z tego trudnego zobowiązania! :) Pracuję przed zajęciami, przygotowując dla Ucznia materiały, które przynoszę ze sobą, pracuję także po nich, sprawdzając zadane prace pisemne czy rozwiązania zadań.
Jeżeli dotarłaś/eś aż tutaj, bardzo serdecznie dziękuję. Sięgnij po telefon i umów się na pierwsze zajęcia! :) Jeżeli chcesz, by zajęcia odbywały się u mnie, mieszkam w Gdańsku, vis-a-vis Starego Maneżu (osiedle Garnizon).

Doświadczenie:
12 lat prowadzenia indywidualnych zajęć dydaktycznych z matematyki i chemii (9 lat zarobkowo); ponad 2 lata prowadzenia kursów w ramach Autostrady Maturalnej; tworzenie materiałów dydaktycznych z chemii na potrzeby bloga, a także popularnonaukowego magazynu Focus.

Certyfikaty:
Dyplom inżyniera uzyskany na WCh PW; tytuły laureata/finalisty w licznych konkursach chemicznych oraz matematycznych (także na szczeblu ogólnopolskim); liczne referencje bardzo zadowolonych Uczniów uzyskujących satysfakcjonujące wyniki.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Mama Zuzy K. :)13 września 2017Ocena: 5/5

    Pan Dominik ma, oprócz wielu innych, pewną ważną zaletę - potrafi nawet zupełnego laika wprowadzić w skomplikowane zagadnienia naukowe i sprawić, że słuchacz zainteresuje się tematami, które wcześniej uważał za nudne.
    Dzięki Panu moja córka polubiła chemię i fizykę!

  • Paweł12 października 2014Ocena: 5/5

    Polecam z czystym sumieniem... Dominik był dopiero 3 korepetytorem, który podjął się udzielenia mi pomocy. I naprawdę od zera pomógł mi wszystko ogarnąć... wiadomo, że nie mam piątki ;p ale będąc na studiach inżynierskich trója z chemii organicznej i tak cieszy ;p Cały semestr w 10 godzin!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.