Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

 • e-korepetycje.net
 • Adam - nauczyciel ~~ pomoc na bieżąco i przygotowanie do matury [we Wrocławiu]

Adam - nauczyciel ~~ pomoc na bieżąco i przygotowanie do matury [we Wrocławiu]


(1 ogłoszenie)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Michał29 lipca 2017Ocena: 5/5

  Naprawdę dobre zajęcia. Konkretnie i na temat. Chodziłem przez cały drugi semestr i dużo na tym zyskałem. Polecam!

 • Natalia16 maja 2017Ocena: 5/5

  Świetne zajęcia, dużo mi dały. Korki u pana Adama były naprawdę dobre. Pan Adam jest mocno zaangażowany w swą pracę. Bardzo często zdarzało się, że przedłużał zajęcia o 5-10 minut i nigdy nie brał za to dodatkowych pieniędzy. Ciekawie opowiadał o lekturach, dużo wie i potrafi to przekazać. Maturę ustną zaliczyłam na 90% !!! To dla mnie duuuuży sukces. Pisemna też mi poszła bardzo dobrze, ale jeszcze nie mam oficjalnych wyników.

 • Agata4 września 2016Ocena: 5/5

  Pan Adam znakomicie przygotował mnie do egzaminu maturalnego.
  Poszerzył moja wiedzę z zakresu literatury, nauczył jak się wypowiadać i analizować wiersze. Pod jego okiem napisałam również wiele rozprawek i interpretacji, które pozwoliły mi osiągnąć wymarzone wyniki w maju.
  Szczerze zachęcam do współpracy.

 • Wiktoria5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone bardzo rzetelnie i ciekawie, bez przynudzania. Dużo ciekawostek dzięki którym łatwiej można zapamiętać materiał. Polecam wszystkim.

 • Mateusz2 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Matura podstawowa zdana na 93%. Dziękuję za zajęcia i pozdrawiam :)

 • Karlcia1714 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Bylam zagrozona, a Pan Adam wyciagnal mnie na polrocze na pozytywna ocene, a na koniec roku mam juz mocna troje. Nauczyciel godny polecenia. Coraz lepiej ogarniam polski.

 • Marcin24 maja 2015Ocena: 5/5

  Pan Adam jest miły i sympatyczny, zajęcia bardzo dobrze przygotowały mnie i brata do matury. Po 3 miesięcznych zajęciach zdanie matury było formalnością, a z ustnego 90% :-). Bardzo Dziękujemy Panie Adamie. Polecamy Maciek Marcin :)

 • Martyna22 maja 2015Ocena: 5/5

  Pan Adam świetnie mnie przygotował do matury z języka polskiego, , z zajęć wynosiłam wiele informacji, dzięki którym uporam się teraz z każdym motywem. Bardzo polecem!

 • Mateusz18 maja 2015Ocena: 5/5

  Pan Adam przygotowywał mnie do egzaminu maturalnego z j.polskiego i w dużej mierze dzięki odbytym z nim zajęciom zdałem egzamin ustny w nowej formule na 100%. Miła atmosfera, elastyczność i ogromna wiedza. Serdecznie polecam :)

 • Monika10 września 2014Ocena: 5/5

  Zeszłoroczne korepetycje u p. Adama okazały się dla mojego dziecka bardzo skuteczne. Córka szybko poprawiła oceny i zaczęła chętniej chodzić na lekcje polskiego w szkole. Nie ma już teraz większych kłopotów z pisaniem.

 • Ryszard14 lipca 2014Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem mogę polecić te korepetycje. Syn (umysł ścisły) przygotowywał się u pana Adama do matury na poziomie podstawowym. Zdał wyśmienicie pisemną i ustną.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.