Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dawid Dąbrowski


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

25 - 50 zł60 minut
Opinie: 28Ocena: 4.5/5

Wolne terminy 100% zdawalności na maturze. Ze mną zaczynasz posługiwać się angielskim, a nie tylko wkuwać go na pamięć.

Dzięki moim metodom nauczania, gramatyka nie tylko stanie się prosta, ale również nauka słówek będzie efektywniejsza. Wszystko czego się nauczysz, zostanie w Twojej głowie na długo- nie tylko tymczasowo ,,do sprawdzianu’‘.

Jeśli uważasz, że język angielski jest dla Ciebie nieosiągalny i nigdy nie będziesz się nim posługiwać, to udowodnię Ci, że problem nie leży po Twojej stronie, a jedynie w odnalezieniu osoby, która w nieskomplikowany, logiczny sposób wyjaśni na czym opiera się budowa zdań w tym języku. Pokaże jakie są różnice między nim a językiem polskim, dzięki czemu o wiele szybciej zaczniesz myśleć po angielsku.

Ze mną możesz zacząć od zerowej wiedzy na temat tego języka. Wcale nie trzeba wyjechać za granicę, żeby zacząć mówić po angielsku. Wystarczą lekcje ze mną- od budowy zdań po biegłe posługiwanie się tym językiem.

Jestem studentem filologii angielskiej. Tłumacz na wyjazdach zagranicznych. Tworzę bazę napisów dla filmów zagranicznych.
Podejmuję się nauki osób niewidomych.

tel. 508-352-163 :)

Doświadczenie:
Duże

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Klaudia21 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zdalam mature, ktora wydawala mi sie zupelna abstrakcja, tak jak sam jezyk angielski. Jestem pelna podziwu co do cierpliwosci pana Dawida i tego, ze potrafi dostosowac tempo i poziom zajec do mnie, a nie wymaga od poczatku znajomosci wszystkiego:) widac zaangazowanie i chec przekazania wiedzy

 • Łukasz20 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Ze wzgledu na zblizajace sie matury i moja delikatnie mowiac niechec do angielskiego musialem szukac pomocy i zdecydowalem sie poprosic o nia Pana Dawida i okazalo sie ze to wszystko jednak da sie zrozumiec, a nie wierzylem:) 5/5 ! Polecam

 • Justyna24 lutego 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć . W miłej i bezstresowej atmosferze został mi jasno i prosto wytłumaczony obszerny materiał , z którym niejednokrotnie miałam problem . Po zajęciach czuję się pewniej z j.angielskim i widzę duży postęp.
  Uważam Pana Dawida za osobę niesamowicie pozytywną z poczuciem humoru co przekłada się na przyjazną atmosferę podczas zajęć . Polecam bardzo ;)))

 • Marcin6 lutego 2017Ocena: 5/5

  Bez zbędnego przedłużania - bardzo fajne podejście, lekcje spokojne, wyluzowane, dostosowane do mojego tempa przyswajania wiedzy ;) Polecam :)

 • Kamila24 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pan Dawid pokazuje, ze jednak da rade podejść do angielskiego ze spokojną głową. W końcu ktoś mi zaczął tłumaczyć jak wszystko działa, zamiast po prostu odklepać co trzeba jak nauczyciele w szkołach:). Jestem bardzo zadowolona, że jednak zdecydowałam się na zajęcia . Polecam!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.