Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dla tłumaczy, styczeń 2017

Dawid Dąbrowski


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

25 - 50 zł60 minut
Opinie: 23Ocena: 4.5/5

Wolne terminy 100% zdawalności na maturze. Ze mną zaczynasz posługiwać się angielskim, a nie tylko wkuwać go na pamięć.

Dzięki moim metodom nauczania, gramatyka nie tylko stanie się prosta, ale również nauka słówek będzie efektywniejsza. Wszystko czego się nauczysz, zostanie w Twojej głowie na długo- nie tylko tymczasowo ,,do sprawdzianu’‘.

Jeśli uważasz, że język angielski jest dla Ciebie nieosiągalny i nigdy nie będziesz się nim posługiwać, to udowodnię Ci, że problem nie leży po Twojej stronie, a jedynie w odnalezieniu osoby, która w nieskomplikowany, logiczny sposób wyjaśni na czym opiera się budowa zdań w tym języku. Pokaże jakie są różnice między nim a językiem polskim, dzięki czemu o wiele szybciej zaczniesz myśleć po angielsku.

Ze mną możesz zacząć od zerowej wiedzy na temat tego języka. Wcale nie trzeba wyjechać za granicę, żeby zacząć mówić po angielsku. Wystarczą lekcje ze mną- od budowy zdań po biegłe posługiwanie się tym językiem.

Jestem studentem filologii angielskiej. Tłumacz na wyjazdach zagranicznych. Tworzę bazę napisów dla filmów zagranicznych.
Podejmuję się nauki osób niewidomych.

tel. 508-352-163 :)

Doświadczenie:
Duże

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka2 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pan Dawid uczy moje dwoje dzieci od października i nie mam uwag co do Jego kwalifikacji i metod. Najlepszym dowodem na to są lepsze stopnie oraz radość dzieci, że angielski nawet jest "fajny". Dużym zaskoczeniem jest dla mnie, że chętnie oglądają filmy po angielsku oraz czytają książki inne niż podręcznik szkolny :) - wcześniej propozycja obejrzenia filmu w tym języku nie była mile widziana. Jeszcze raz polecam.

 • Sylwia1 stycznia 2017Ocena: 1/5

  Bardzo wątpię w autentyczność wystawionych tutaj komentarzy ponieważ Pan Dawid prosi o wystawie POZYTYWNEGO komentarza już po DRUGIEJ lekcji...do tego jego forma nauki odbiega od tego co tu można przeczytać. Można przegadać z nim pół lekcji o byle czym, aby minęło 60 min ; )
  NIE polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Witam, ZAWSZE prosze o opinie, poniewaz to najzwyczajniej w swiecie pomaga i sie przydaje :) Druga sprawa -NIGDY nie mialem z Pania ZADNYCH zajec, wiec albo jest Pani "konkurencja", albo zwyczajnie zawistna osoba. Pozdrawiam mimo to :)

 • Piotr17 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Pan Dawid pomógł mi w nadrobieniu poważnych zaległości. Ma ogromną wiedzę i fajne podejście, sprawiające, że lekcje nie stresują :D

 • Karolina11 listopada 2016Ocena: 5/5

  Aby prawidłowo ocenić pracę i zaangażowanie Pana Dawida trzeba zacząć od słów SERDECZNIE POLECAM. Zajęcia z nim to nie tylko nauka, ale także przyjemnie wykorzystany czas. Jest on osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do ludzi, z poczuciem humoru. Pomimo młodego wieku, posiada wysokie kompetencje dydaktyczne. Sposób prowadzenia lekcji oraz przerabiany na nich materiał dostosowuje indywidualnie do potrzeb. Ukrycie przed nim niewiedzy jest niemożliwe, a dojście do niej łatwe i bezstresowe. Pan Dawid stara się (z powodzeniem) nawiązać dobry kontakt ze swoimi uczniami, nie traktuje nikogo z góry. Widać, że naprawdę lubi to, co robi. Przed poznaniem Pana Dawida nie trafiałam na dobrych nauczycieli z danego przedmiotu, nie przepadałam przez to za językiem angielskim - wręcz próbowałam od niego "uciec". Dziś, po kilkunastu godzinach kształcenia, mogę powiedzieć, że dzięki nowemu korepetytorowi zaczynam lubić ten język.

 • Patryk3 listopada 2016Ocena: 5/5

  Na pierwszych zajęciach Pan Dawid sprawiał wrażenie osoby pozytywnie nastawionej i w pełni zaangażowanej w to, co robi. Bałem się, że to tylko takie podejście na pierwsze spotkanie i że na następnych zajęciach "czar pryśnie", ale na szczęście myliłem się. Pan Dawid to profesjonalista w każdym calu - rzetelny, punktualny, umiejący wytłumaczyć skomplikowane reguły w bardzo prosty sposób. Polecam. :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.