Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Dawid Dąbrowski


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 28 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Wyszków
  • Serock
  • Legionowo
  • Pułtusk
  • Zegrze
  • Mostówka
  • Leszczydół Stary
  • Nieporęt
 • Ostatnia aktywność: 3 dni temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Klaudia21 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zdalam mature, ktora wydawala mi sie zupelna abstrakcja, tak jak sam jezyk angielski. Jestem pelna podziwu co do cierpliwosci pana Dawida i tego, ze potrafi dostosowac tempo i poziom zajec do mnie, a nie wymaga od poczatku znajomosci wszystkiego:) widac zaangazowanie i chec przekazania wiedzy

 • Łukasz20 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Ze wzgledu na zblizajace sie matury i moja delikatnie mowiac niechec do angielskiego musialem szukac pomocy i zdecydowalem sie poprosic o nia Pana Dawida i okazalo sie ze to wszystko jednak da sie zrozumiec, a nie wierzylem:) 5/5 ! Polecam

 • Justyna24 lutego 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć . W miłej i bezstresowej atmosferze został mi jasno i prosto wytłumaczony obszerny materiał , z którym niejednokrotnie miałam problem . Po zajęciach czuję się pewniej z j.angielskim i widzę duży postęp.
  Uważam Pana Dawida za osobę niesamowicie pozytywną z poczuciem humoru co przekłada się na przyjazną atmosferę podczas zajęć . Polecam bardzo ;)))

 • Marcin6 lutego 2017Ocena: 5/5

  Bez zbędnego przedłużania - bardzo fajne podejście, lekcje spokojne, wyluzowane, dostosowane do mojego tempa przyswajania wiedzy ;) Polecam :)

 • Kamila24 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pan Dawid pokazuje, ze jednak da rade podejść do angielskiego ze spokojną głową. W końcu ktoś mi zaczął tłumaczyć jak wszystko działa, zamiast po prostu odklepać co trzeba jak nauczyciele w szkołach:). Jestem bardzo zadowolona, że jednak zdecydowałam się na zajęcia . Polecam!!!

 • Agnieszka2 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pan Dawid uczy moje dwoje dzieci od października i nie mam uwag co do Jego kwalifikacji i metod. Najlepszym dowodem na to są lepsze stopnie oraz radość dzieci, że angielski nawet jest "fajny". Dużym zaskoczeniem jest dla mnie, że chętnie oglądają filmy po angielsku oraz czytają książki inne niż podręcznik szkolny :) - wcześniej propozycja obejrzenia filmu w tym języku nie była mile widziana. Jeszcze raz polecam.

 • Sylwia1 stycznia 2017Ocena: 1/5

  Bardzo wątpię w autentyczność wystawionych tutaj komentarzy ponieważ Pan Dawid prosi o wystawie POZYTYWNEGO komentarza już po DRUGIEJ lekcji...do tego jego forma nauki odbiega od tego co tu można przeczytać. Można przegadać z nim pół lekcji o byle czym, aby minęło 60 min ; )
  NIE polecam.

  Odpowiedź korepetytora

  Witam, ZAWSZE prosze o opinie, poniewaz to najzwyczajniej w swiecie pomaga i sie przydaje :) Druga sprawa -NIGDY nie mialem z Pania ZADNYCH zajec, wiec albo jest Pani "konkurencja", albo zwyczajnie zawistna osoba. Pozdrawiam mimo to :)

 • Piotr17 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Pan Dawid pomógł mi w nadrobieniu poważnych zaległości. Ma ogromną wiedzę i fajne podejście, sprawiające, że lekcje nie stresują :D

 • Karolina11 listopada 2016Ocena: 5/5

  Aby prawidłowo ocenić pracę i zaangażowanie Pana Dawida trzeba zacząć od słów SERDECZNIE POLECAM. Zajęcia z nim to nie tylko nauka, ale także przyjemnie wykorzystany czas. Jest on osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do ludzi, z poczuciem humoru. Pomimo młodego wieku, posiada wysokie kompetencje dydaktyczne. Sposób prowadzenia lekcji oraz przerabiany na nich materiał dostosowuje indywidualnie do potrzeb. Ukrycie przed nim niewiedzy jest niemożliwe, a dojście do niej łatwe i bezstresowe. Pan Dawid stara się (z powodzeniem) nawiązać dobry kontakt ze swoimi uczniami, nie traktuje nikogo z góry. Widać, że naprawdę lubi to, co robi. Przed poznaniem Pana Dawida nie trafiałam na dobrych nauczycieli z danego przedmiotu, nie przepadałam przez to za językiem angielskim - wręcz próbowałam od niego "uciec". Dziś, po kilkunastu godzinach kształcenia, mogę powiedzieć, że dzięki nowemu korepetytorowi zaczynam lubić ten język.

 • Patryk3 listopada 2016Ocena: 5/5

  Na pierwszych zajęciach Pan Dawid sprawiał wrażenie osoby pozytywnie nastawionej i w pełni zaangażowanej w to, co robi. Bałem się, że to tylko takie podejście na pierwsze spotkanie i że na następnych zajęciach "czar pryśnie", ale na szczęście myliłem się. Pan Dawid to profesjonalista w każdym calu - rzetelny, punktualny, umiejący wytłumaczyć skomplikowane reguły w bardzo prosty sposób. Polecam. :)

 • Sebastian31 października 2016Ocena: 5/5

  Korepetycje bardzo skuteczne. Z zaangażowaniem i cierpliwością wyjaśniano mi wszystkie zagadnienia dzięki czemu wreszcie wszystko rozumiem.

 • Marta27 września 2016Ocena: 5/5

  Pan Dawid to niezwykle sympatyczna osoba. Potrafi dotrzeć do ucznia,bez najmniejszego problemu przekazuję wiedzę.
  Lekcje przebiegają bardzo sprawnie a sam Pan Dawid potrafi w niezwykły sposób zainteresować ucznia językiem obcym.
  Lekcje polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z nauką języka angielskiego.

 • Patrycja22 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Pan Dawid to doświadczony korepetytor, który w bardzo łatwy sposób jest w stanie przekazać wiedzę. Poprzem miłą atmosferę pracy bardzo dobrze się z nim pracuje :). Wszystkie skomplikowane formułki są wytłumaczone w przyswajalny sposób. Jest bardzo cierpliwy i sumienny. Pokazuje jak w łatwy sposób można zapamiętać słówka i czasy. Dzięki luźnej atmosferze nie stresuję się przy nim, dzięki czemu moja nauka jest dużo wydajniejsza. Pan Dawid jest ciepłą osobą i bardzo punktualną.

 • Magda30 marca 2016Ocena: 5/5

  Pomoc Pana Dawida w tłumaczeniach jest nieoceniona, jest rzeczowy i słowny. Polecam w 100%.

 • Maciek1 marca 2016Ocena: 5/5

  Na lekcjach prowadzonych przez Pana Dawida nie odczuwa się stresu; tempo zajęć i ich poziom były dostosowane do mnie, a tematy nie były przerabiane na siłę. Dopiero, gdy zrozumiałem przerabiany materiał mogliśmy przejść do następnej części. Widać, że Pan Dawid chce się upewnić, że wszystko jest zrozumiałe, a nie "odklepać swoje" i wyłączyć Skype'a. W pełni profesjonalna i bardzo pozytywna osoba. Gorąco polecam i pozdrawiam.

 • Krzysztof3 lutego 2016Ocena: 5/5

  Sceptycznie podchodziłem do nauki przez Skype, ale Pan Dawid udowodnił mi, że niepotrzebnie :-). Uważam, że to dzięki miłej, koleżeńskiej atmosferze Pan Dawid był w stanie do mnie dotrzeć. Jak najbardziej polecam.
  Krzysiek.

 • Roman23 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Uważam że predyspodycje pana Dawida w nauczaniu języka angielskiego są na bardzo wysokim poziomie. Mój syn po czterech godzinach nauczania poprawił dwie kartkówki na ocene dobrą, ponadto zaczął z chęcią uczyć się tego jezyka :-) . Pan Dawid jest bardzo miłą i ciepłą osobą :-) . Godzina nauki spędzona z Dawidem jest wykorzystana w 100% . Mój syn znakomicie się dogaduje z nim :-) .Zawsze przychodzi na czas;-) . Bardzo polecam, świetny korepetytor:-)

 • Kaja22 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Pan Dawid jest bardzo pozytywny, zawsze uśmiechnięty aż chce się z nim pracować. Nie ma problemu z dogadaniem się i tłumaczy wszystko w bardzo prosty sposób. Potrafi zainteresować i lekcje upływaja bardo szybko. Polecam Pana Dawida. :)

 • Magda20 stycznia 2016Ocena: 1/5

  P. Dawidzie prawda kole w oczy widzę...w jednym się zgadzamy...wiedzy pedagogicznej na poziomie wczesnoszkolnej i szkolnej Pan nie ma żadnej...proponuję douczyć się...
  ...pozdrawiam...

 • Marzena20 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Pan Dawid to bardo pozytywna osoba. Nie miał problemu w dogadaniu się z moim dzieckiem, jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy Panie Dawidzie :) !

 • Magda18 stycznia 2016Ocena: 1/5

  nie zauważyłam chęci u Pana Dawida do pracy z dzieckiem. Miałam wrażenie, że udzielanie korepetycji jest dla Pana Dawida karą. Lekcja była prowadzona podniosłym, zniecierpliwionym, rozkazującym głosem bez rozmowy z dzieckiem. Uważam, ze jest osobą arogancką. Uważam, ze niektóre opinie tutaj wystawione, nie są prawdziwe.

  Odpowiedź korepetytora

  Pierwszy raz pofatygowałem się odpowiedzieć na opinię, ponieważ jest tak absurdalna :) Jeśli dziecko udaje, że nie słyszy, jedno zdanie pisze przez dziesięć minut, a dwa kółka ja muszę narysować za dziecko, bo dziecku się nie chce i nie reaguje na ŻADNE zadane mu pytanie, nie wykazuje NAJMNIEJSZEJ chęci współpracy, natomiast po skończonej lekcji włącza konsolę i gra w gry mówiąc przy tym pełnymi zdaniami, to wydaje mi się, że to nie wina nauczyciela, tylko wychowania i uświadomienia dziecku, że jest czas na przyjemności, ale trzeba zacząć od obowiązków co jest zadaniem RODZICA, nie nauczyciela. Dziękuję Pani Magdo za wystawienie jedynej nieprawdziwej tutaj opinii i proponuję zająć się problemem z koncentracją swojego dziecka, a nie wymyślnie obrażać innych ludzi. Dodam na koniec iż była Pani zadowolona z lekcji i zadała na koniec pytanie, co uważam, oraz czy podejmę się kontynuowania zajęć z Pani synem, tutaj napisała Pani kompletnie co innego, wypisując bzdury, tak więc osobą arogancką, oraz dwulicową okazała się tutaj tylko i wyłącznie Pani. Pozdrawiam :)

 • Edyta24 listopada 2015Ocena: 5/5

  Rewelacyjny nauczyciel języka angielskiego!!! Pan Dawid już na 1 zajęciach "zaszczepił" u mojego synka zamiłowanie do tego języka.Zajęcia prowadzone są w sposób wyśmienity dopasowany do wieku ucznia ,a mianowicie wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu.Mało tego dziecko zapamiętuje wszystko co było omawiane i przekazywane na zajęciach!!!Ponadto Pan Dawid jest osobą punktualną,sympatyczną i pozytywnie nastawioną również do dzieci.Synek za każdym razem z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia :)
  Jest mi niezwykle miło zarekomendować Pana Dawida, jako osobę wysoce profesjonalną i z pasją podchodzącą do każdych zajęć w naszym przypadku u 8 letniego chłopca .Polecam z czystym sumieniem.

 • Monika13 listopada 2015Ocena: 5/5

  Punktualny, pewny siebie i pozytywny człowiek. Widać, że lekcje Pan Dawid prowadzi z pasji. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pozdrawiam

 • Kamila6 listopada 2015Ocena: 5/5

  Ciężko u Pana Dawida z wolnymi terminami, ale polecam próbować, bo naprawde warto. Pozdrawiam :)

 • Sebastian4 listopada 2015Ocena: 5/5

  Pan Dawid ma bardzo dobre podejście do ucznia. Od pierwszych zajęć nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem "wspólnego języka". Z każdą godziną umiem coraz więcej. Jak najbardziej warto korzystać z usługi pana Dawida :) Pozdrawiam :)

 • Agnieszka30 października 2015Ocena: 5/5

  Pan Dawid ma bardzo fajne podejscie do dzieci, sprawia, ze sie nie stresuja i potrafi nauczyc od zera, co sprawdziło się w przypadku moich pociech. Polecam zdecydowanie

 • Kamil30 października 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszystko tłumaczone w jasny sposób. Polecam.

 • Łukasz29 października 2015Ocena: 5/5

  Pan Dawid wyjaśnia wszystko w bardzo łatwo przyswajalny sposób. Poza tym zdecydowanie wyróżnia się zaangażowaniem i dużą wiedzą. Gorąco polecam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.