Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Damian & Ola - Darmowa Lekcja Próbna! MATURA 2017/18!


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 50 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
  • Łódź
  • Wrocław
  • Poznań
  • Gdańsk
  • Szczecin
  • Katowice
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z matematyki

50 - 75 zł60 minut
Opinie: 50Ocena: 5.0/5
 • Darmowa lekcja próbna (90 min.)
  Lekcja próbna jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca.
  Wiele osób pyta się mnie jak dokładnie wyglądają lekcje, a nie ma przecież lepszego sposobu, aby się dowiedzieć, niż wzięcie w nich osobistego udziału. Nie masz nic do stracenia:)
 • Materiały i prace domowe do samodzielnych ćwiczeń.
  Po każdych zajęciach, po każdym przerobionym dziale, dostajesz materiały zawierające niezbędną teorię, zadania które robimy w trakcje zajęć oraz prace domowe, wszystko w formie papierowej.!
  Duża część zadań pochodzi z arkuszy maturalnych (CKE,OKE,OPERON i inne). Dlatego w trakcje zajęć, rozwiązujemy wszystkie dostępne arkusze.
  Posiadam również wiele zadań własnego autorstwa, układam również własne arkusze.
 • Rozsądna cena:

lekcje stacjonarne w Warszawie:
75zł/ 60min.
110zł/ 90min.
lekcje stacjonarne w Łodzi:
50zł/ 60min.
75zł/ 90min.

lekcje online (z wykorzystaniem wirtualnej tablicy):
50zł / 60minut

 • 100% ZDAWALNOŚĆ !!!
  W przeciągu ostatnich pięciu lat przygotowałem ponad setkę maturzystów, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Każda z tych osób pozytywnie zaliczyła ten egzamin! a wiele z nich może się pochwalić wynikami ponad 90%. Zachęcam do przeczytania wszystkich opinii.

WARSZAWA – Damian(tel:504-091-838):
Jestem studentem Politechniki Warszawskiej, od 5 lat udzielam korepetycji z matematyki – zarówno osobiście w Warszawie, jak i prowadzę kursy online w całej Polsce. Matematyka jest moją pasją, a zajęcia z innymi i pomoc w zrozumieniu tego przedmiotu od zawsze sprawiało mi przyjemność. Daję Ci 100% gwarancję, że zdasz ! Zajęcia prowadzę w miłej i bez stresowej atmosferze, jestem bardzo cierpliwy, ale też wymagający. Większość moich uczniów studiuje aktualnie na: PW,UW,WUM,SGH i wielu innych prestiżowych uczeniach w całej Polsce i za granicą.

ŁÓDŹ – Aleksandra(tel:729-384-584):
Jestem studentką kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i chętnie pomogę Ci zdać dobrze maturę z matematyki. Sama niedawno zdawałam maturę (nowa podstawa programowa) i doskonale wiem, że w klasie maturalnej ciężko rozplanować czas i przygotować się do matury z matematyki. Zwłaszcza gdy nie jest to przedmiot priorytetowy lub gdy nie czujesz się w nim zbyt pewnie. Jednak wiem też z doświadczenia, że z moją pomocą oraz odrobiną Twojego wysiłku i czasu, możesz z łatwością zdać egzamin maturalny z matematyki. I wcale nie musi się to wiązać z siedzeniem po nocach nad zadaniami, stresem i strachem przed każdą próbną maturą. Pokażę Ci, że matematyka nie jest taka straszna, lecz może być bardzo prosta i przyjemna. Posiadam mnóstwo ciekawych materiałów, zbiorów zadań, arkuszy, których wspólne zrobienie na zajęciach gwarantuje Ci, że zdasz maturę.

Miejsce lekcji:
W pobliżu stacji Metro Pole Mokotowskie.

Kontakt: jeśli nie mogę odebrać, napisz sms-a a na pewno oddzwonię.

Certyfikaty:
* 1OO % z matury z matematyki * Liczne referencje uczniów * 5-letnie doświadczenie

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Patryk11 września 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystko na spokojnie i dobrze wytłumaczone. Zawsze można liczyć na pomoc w postaci dodatkowych materiałów. Plusem jest także możliwość ciągłego kontaktu w razie jakichkolwiek problemów z zrozumieniem materiału. Dzięki pomocy Damiana matematyka jest do zrozumienia, super korepetytor polecam z czystym sumieniem.

 • Magdalena24 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam wszystkim Tego korepetytora!
  Zapisałam moją córkę na korepetycje do Pana Damiana, i po kilku lekcjach przeżyłam szok! gdy moja córka zrezygnowała ze spotkania ze znajomymi, żeby odrobić pracę domową na zajęcia:). Dodam, że córka zawsze miała problem z matematyką, jest raczej typem humanisty.
  Na szczęście trafiłyśmy na właściwego człowieka, teraz z dużym optymizmem czekamy na wyniki matury poprawkowej ;)
  Polecam bardzo serdecznie wszystkim rodzicom i uczniom!

 • Wioletta Markiewicz3 lipca 2017Ocena: 5/5

  Matura z matematyki zdana na 96%!
  Zacznę od tego, że matematykę od zawszę lubiłam i nie miałam z nią większych problemów, jednak mimo to nie przekładało się to na wyniki próbnych matur, które pisałam w granicach 60-70% :(
  Nie był to dla mnie wynik zadowalający, ponieważ nie gwarantował mi dostania się na wymarzony kierunek. Zdecydowałam się skorzystać z pomocy Damiana i od początku wiedziałam, że jest to dobry wybór ;)
  Bardzo spodobała mi się możliwość skorzystania z darmowej lekcji próbnej, uważam, że jest to naprawdę bardzo uczciwe rozwiązanie!
  Od razu na pierwszych zajęciach dostałam rozpiskę całego materiału do przerobienia, niby mała rzecz a niesamowicie pomaga w kontrolowaniu i planowaniu swojej nauki:)
  Damian podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie, zawsze jest w 100% przygotowany, po każdych zajęciach dostawałam materiały oraz prace domowe które były dopełnieniem odbytych zajęć.
  Chyba warto też dodać, że jest to bardzo uczciwy korepetytor, nawet gdy kilka razy zdarzyło się, że zapomniałam pieniędzy lub nie byłam w stanie zapłacić w danym tygodniu, Damian nie robił z tego żadnych problemów i płaciłam dopiero gdy miałam pieniądze.

  100% rekomendacja. Bardzo dziękuję za wspólną naukę :)

 • Dominik2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Z matematyką zawsze miałem trochę problemów, ale to właśnie dzięki Jego korepetycjom zacząłem rozumieć matmę i udało mi się zdać maturę z tego przedmiotu. Rewelacyjnie tłumaczy zagadnienia związane z matematyką, a przy tym jest niezwykle cierpliwy. Polecam :)

 • Katarzyna30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Damian był moim czwartym korepetytorem i z ręką na sercu mogę polecić go każdej osobie. Po 2 nieudanych poprawkach sądziłam, że nawet wykucie wszystkich zadań z arkuszy maturalnych nic mi nie da, a jednak po półrocznych zajęciach z Damianem zdałam tegoroczną maturę z bardzo zadawalającym wynikiem. Damian na każdych zajęciach był świetnie przygotowany, na początku każdego działu który zaczynaliśmy omawiał teorie. Zadania które sprawiały mi trudności tłumaczył mi ,,do skutku''- z powodzeniem. Bardzo cieszę się , że miałam okazję trafić na tak miłego człowieka, a zarazem świetnego korepetytora! :) POLECAM !!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.