Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

reklama banneru

Piotr


(4 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z wytrzymałości materiałów

70 zł60 minut
Opinie: 2Ocena: 5.0/5

Jestem absolwentem budownictwa na Politechnice Warszawskiej. Chętnie pomogę w zrozumieniu i nauczeniu się wytrzymałości materiałów. Od ponad czterech lat udzielam skutecznie korepetycji z wytrzymałości materiałów oraz mechaniki konstrukcji.

Obecnie jestem od kilku lat czynnym inżynierem, dlatego mogę pokazać Ci jak te wszystkie skomplikowane wzory odzwierciedlają się w prawdziwym życiu inżyniera :)

Zapraszam do współpracy :)

604 561 062
lub mail

Doświadczenie:
5 lat

Certyfikaty:
wpis w indeksie ;)

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Ola5 marca 2015Ocena: 5/5

    Piotrek uratowal mnie przed warunkiem :) to na prawde kompetentny, cierpliwy i sympatyczny nauczyciel. Nie tylko przedstawil wiedze, ale tez pomogl mi zrozumiec temat. Jestem mu bardzo wdzieczna! Polecam wszystkim, ktorym wytrzymalosc sni sie po nocach :)

  • Paweł11 września 2014Ocena: 5/5

    Gorąco polecam korepetycje z Piotrkiem, osoba bardzo kompetentna z świetnym podejściem do nauczania, cierpliwie i skutecznie objaśnia każde zagadnienie nie pozostawiając żadnych wątpliwości.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.