Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!
mgr inż. Kuba

CHEMISTRZ


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 41 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Ruda Śląska
  • Katowice
  • Chorzów
  • Świętochłowice
  • Mikołów
  • Sosnowiec
  • Gliwice
  • Zabrze
 • CHEMISTRZ
  Rybna 1
  41-707 Ruda Śląska
  Nip: 6412538278

 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Tosia26 maja 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Kubę. Korepetycje przyniosły dobre efekty. Dzięki nim udało mi się naprawić trudną sytuację z chemii. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Kuba potrafi przystępnie wytłumaczyć nawet bardzo trudny materiał. Dlatego też postanowiłam pobierać u Kuby korepetycje przygotowujące do matury z matematyki.

 • Alicja18 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Kubę. Zajęcia prowadzone zawsze w miłej atmosferze, które okazały się być bardzo efektywne. Świetne przygotowanie przed maturą. :)

 • Justyna17 maja 2017Ocena: 5/5

  Pan Kuba przygotowywał mnie do matury z chemii. Mimo wiele zadań i trudności jakie przede mną stawały, zawsze starał sie mnie zachęcić do nauki chemii, a gdy czegoś nie umialam- tłumaczył mi w sposób zrozumiały. Jestem po maturze z chemii i uważam że gdyby nie Pan Kuba, prawdopodobnie nie napisałabym nic. Korepetycje dały mi o wiele więcej niż zajęcia w szkole, a do tego lekcje były prowadzone we wspaniałej atmosferze!! Bardzo polecam Pana Jakuba

 • Daniel10 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo przyjemna atmosfera, zajęcia u Pana Kuby przyniosły bardzo dobre efekty. Zdecydowanie polecam Pana Kubę jako korepetytora.

 • Nikola9 maja 2017Ocena: 5/5

  Przygotowywałam się u Pana Kuby do matury z matematyki i zdecydowanie mogę polecić tego korepetytora. Lekcje odbywały się w bardzo przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Ma bardzo profesjonalne podejście, dużo cierpliwości i przede wszystkim potrafi dotrzeć do każdego ucznia, gdy pojawiały się jakieś problemy za każdym razem próbował wytłumaczyć mi zadanie na taki sposób który zrozumiem. Dzięki zajęciom nauczyłam się na co zwracać uwagę podczas rozwiązywania zadań i wiele rzeczy których wcześniejsi korepetytorzy nie potrafili mi wytłumaczyć. Jedyne czego żałuję to faktu, iż tak późno znalazłam tak świetnego korepetytora. Pan Kuba posiada bardzo obszerną wiedzę i jestem pewna, że jest w stanie dotrzeć do każdego ucznia, wiem to nie tylko z mojej perspektywy ale także z opinii koleżanek, które również uczęszczają do niego na zajęcia. Dodatkowym plusem jest fakt, że zawsze stara się znaleźć jak najbardziej dogodny termin zajęć. Podsumowując bez wątpliwości wystawiam ocenę bardzo dobrą oraz szczerze polecam.

 • Aleksandra3 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam pana Kubę jako uczennica pobierająca korepetycje z matematyki. Zostałam kompetentnie i rzetelnie przygotowana do nadchodzącej matury z matematyki. Polecam każdemu, kto potrzebuje klarownego wyjaśnienia zadań matematycznych. Dodatkowym plusem jest miła atmosfera i nieskończone wręcz pokłady cierpliwości :)

 • PATRYK1 maja 2017Ocena: 5/5

  Śmiało mogę polecić zajęcia z Panem Kubą!
  Materiał jest tłumaczony w bardzo prosty i ciekawy sposób, dzięki czemu każda osoba, nawet mająca z czymś styczność pierwszy raz, szybko załapie o co chodzi co przełoży się na oczekiwane efekty.
  U Pana Jakuba miałem korepetycje z matematyki, po których czuję się o wiele pewniej i jestem o wiele lepiej przygotowany przed zbliżającym się egzaminem maturalnym :)
  Polecam każdemu, dla którego matematyka jest czarną magią a chciałby czuć się w niej jak ryba w wodzie :D

 • Sandra30 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam! Zajęcia są bardzo ciekawe, prowadzone w sympatycznej atmosferze. Pan Kuba tłumaczy zadania w sposób zrozumiały dla każdego, co daje motywację do dalszej nauki. Idealne przygotowanie do matury :).

 • Weronika7 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Jak najbardziej polecam zajęcia z Panem Kubą. Są one prowadzone w solidny sposób i w miłej atmosferze, przez co łatwiej przyswoić materiał, nadrobić zaległości czy pogłębić dane zagadnienie. Przygotowania do matury z chemii uznaję za udane i polecam tego Pana.

 • Aleksandra27 marca 2017Ocena: 5/5

  Jak masz problemy z chemią i jest to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia to bardzo dobrze zrobisz udając się na korepetycje do Pana Kuby. Zajęcia są prowadzone w bezstresowej atmosferze, materiał jest tłumaczony w prosty sposób dzięki czemu łatwo zrozumieć zagadnienia.Polecam, 10/10.

 • Magda25 lutego 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam zajęcia z Panem Kubą. Korepetycje prowadzone są przez Niego w sposób rzetelny i profesjonalny. Jest osobą wymagającą, umiejącą zmotywować ucznia do nauki. Całość zajęć przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze. Dzięki Panu Kubie rozwiązywanie zadań z chemii jest łatwe i przyjemne. Raz jeszcze serdecznie polecam.

 • Katarzyna7 lutego 2017Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia z Panem Kubą. Zajęcia są solidnie prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze. Już dzięki kilku spotkaniom córka nadrobiła zaległości z chemii, uwierzyła w swoje możliwości i zdecydowanie poprawiła szkolne oceny. Pan Kuba jest świetnym korepetytorem.

 • Szymon30 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje mijają w miłej i przyjaznej atmosferze, Pan Kuba jest wyrozumiały i cierpliwy, materiał wydaje się duzo łatwiejszy i bardziej zrozumiały. Szczerze polecam.

 • Ewelina23 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje prowadzone przez Pana Kubę. Jest osobą profesjonalną, kompetentną i cierpliwą. Na zajęciach panuje miła i luźna atmosfera.

 • Joanna14 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Polecam, solidnie, dobry przekaz i przygotowanie, słowny i profesjonalny nauczyciel

 • Beata14 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Piszę jako mama gimnazjalistki, która jest humanistką i nauki ścisłe nie są jej ulubionymi przedmiotami. Podczas zajęć z Panem Jakubem córka szybko nadrobiła zaległości z chemii, usystematyzowała wiedzę i zaczęła samodzielnie rozwiązywać zadania. Przede wszystkim jednak córka uwierzyła w siebie i swoje umiejętności. Cieszę się, że spotkaliśmy takiego korepetytora jak Pan Jakub i szczerze polecam.

 • Patryk12 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pan Kuba jest bardzo dobrym korepetytorem. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób i zawsze w świetnej atmosferze. Wykonana z Panem Jakubem praca przekłada się na wyniki w szkole. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia zarówno z chemii jak i z matematyki. Co ważne Pan Kuba jest bardzo solidny, zawsze dotrzymuje terminu zajęć. Dzięki Niemu chemia stała się moją pasją, a nie tylko przedmiotem który muszę zdać na maturze

 • Marta12 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pan Kuba jest super korepetytorem! Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, co przekłada sie na lepsze wyniki w nauce. Materiał tłumaczony jest w prosty i logiczny sposób. Moje wyniki w nauce znacznie sie poprawily, każdemu szczerze polecam takiego korepetytora jakim jest Pan Kuba!! :)

 • Natalia12 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Witam wszystkich niezdecydowanych, wahających się, mających pewne obawy, nie do końca przekonanych.
  Sama byłam na waszym miejscu i potrzebowałam znaleźć odpowiedniego kandydata na mojego korepetytora. Długo przeglądałam rozmaite fora, w których było od groma ogłoszeń. Zależało mi na odpowiedniej atmosferze, przystępnej cenie i skutecznej pomocy. Wszystko to znalazłam u Kuby (woli by zwracać się do niego po imieniu).
  Oto moje odczucia z lekcji:
  1. Nie da się nudzić, bardzo interesujące i ciekawie poprowadzone zajęcia,
  2. Świetne wytłumaczenie zagadnień, z którymi miałam problemy,
  3. Skuteczne i pomocne metody nauczania,
  4. Udostępnianie e-mailowo przydatnych do nauki materiałów.
  Do tego miła atmosfera, ( w postaci pozytywnej dawki humoru), która sprawia, że zajęcia stają się przyjemniejsze, a wzajemna relacja to nie stereotypowo nauczyciel – uczeń. Wielki i ogromny pozytyw, szczerze zachęcam i polecam. Na pewno będziecie zadowoleni!!!

 • Barbara12 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Opinię wystawiam z punktu widzenia matki uczennicy przygotowującej się do matury. Solidny, rzeczowy młody człowiek, pan Kuba, przygotowuje moją córkę do matury od września 2016 roku. Czy widzę efekty? Oczywiście! Postępy są olbrzymie. Z uczennicy na poziomie dostatecznym stała się, i to tylko w ciągu tych 4 m-cy, uczennicą dobrą/bardzo dobrą. Matura próbna przeszła moje najśmielsze oczekiwania - pow. 50%!! Ale najważniejsze dla mnie jest to, że moje dziecko wreszcie rozumie matematykę i myśli "matematycznie". Pan Kuba jej nie stresuje, ale w przyjaznej atmosferze potrafi ją mocno zmotywować do osiągania coraz to lepszych wyników. I za to dziękuję :-) a teraz tylko mocno trzymam kciuki za (ich wspólne) dalsze sukcesy.

 • Paweł9 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Pana Jakuba.Fajna atmosfera na zajęciach,wszystko świetnie tłumaczone.Od kiedy mam zajęcia z Panem Jakubem chemia nie jest dla mnie żadnym problemem,mało powiedziane mój poziom wiedzy i umiejętność rozwiązywania zadań znacznie się poprawiły do tego mam bardzo dobre oceny w szkole.

 • Aleksandra8 stycznia 2017Ocena: 5/5

  W końcu udało mi się znaleźć korepetytora (a szukałam długo), który jest w stanie wytłumaczyć wszystko w prosty i przejrzysty sposób :) Miła atmosfera, spokojne podejście do ucznia. Polecam Pana Kubę wszystkim, którzy nie chcą bać się więcej matematyki

 • Justyna8 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje z Panem Jakubem przebiegają w miłej atmosferze, materiał jest bardzo dobrze tłumaczony przez co nauka chemii jest przyjemnością. Dzięki Panu Jakubowi, zrozumiałam wiele rzeczy, które w szkole były ominięte lub słabo wytłumaczone. Nie ma lepszego korepetytora :)

 • Patrycja7 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje prowadzone w miłej atmosferze! wypełnia czas korepetycji do konca! Polecam:)

 • Igor7 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje z Panem Jakubem są prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, materiał przerabiany jest zrozumiale. Szczerze polecam :)

 • Julia6 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Jak korepetycje, to tylko u Pana Kuby! Tłumaczy materiał w jasny i prosty sposób, pomaga w usystematyzowaniu wiedzy. Na zajęciach panuje miła, przyjemna i bezstresowa atmosfera. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Matematyka od zawsze była dla mnie 'czarną magią", lecz dzięki Panu Kubie stała się ona dla mnie bardziej zrozumiała. Serdecznie polecam tego korepetytora, bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na niego, lepszego nie mogłabym znaleźć.

 • Matylda5 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Przyjemna nauka z dużymi efektami a przy tym bardzo przyjazna atmosfera. Łatwo wytłumaczone każde zagadnienie w przystępny sposób dla każdego oraz dużo cierpliwości ze strony korepetytora. Bardzo polecam :)

 • Maja4 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam. Świetne korepetycje, zawsze miła atmosfera oraz w łatwy i przyjemny sposób wytłumaczony każdy temat! :)

 • Łucja4 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Gorąco Polecam Pana Jakuba , potrafi wytłumaczyć bardzo dobrze różne działy z matematyki , do uczniów podchodzi profesjonalnie ma również bardzo pogodny charakter.

 • Hania2 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Polecam Pana Kubę z całego serca. Oprócz tego, że potrafi doskonale wytłumaczyć i nauczyć jeszcze jest przemiły i zrobi wszystko, by pomóc. Dla mojego syna "stanął na głowie" aby przetasować swój napięty grafik i znaleźć dla niego dogodny termin. Kontakt nie ogranicza się tylko do samych korepetycji. Pan Kuba bardzo miło zaskoczył mnie swoim telefonem po sprawdzianie syna z pytaniem jak napisał. Zapisałam syna na zajęcia z matematyki, ale Pan Kuba w razie potrzeby służy pomocą również z chemii. Pan Kuba to profesjonalny korepetytor. Do tego jest wyjątkowo uprzejmy. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Z przyjemnością daję najwyższą ocenę i szczerze polecam. Trudno o lepszego korepetytora.

 • Kinga15 października 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam p.Kube , potrafi przemówić w sposób łatwy i zrozumiały do najbardziej upartego i uciążliwego ucznia. Bo z nim ,matematyka staje się łatwiejsza :)

 • I.F5 października 2016Ocena: 5/5

  W razie problemów z matematyką lub chemią szczerze mogę polecić Pana Jakuba. Zawsze wszystko potrafi wytłumaczyć. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i daje z siebie 100%

 • Julia P17 września 2016Ocena: 5/5

  bardzo gorąco polecam korepetycje z Panem Jakubem z matematyki jak i z chemii. Zawsze przygotowany do zajęć, miła atmosfera i dobre podejście do ucznia. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejszy temat. Dzięki korepetycjom zawsze jestem przygotowana do dalszych tematów w szkole. Polecam w 100%!

 • Jan14 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobry i zawsze przygotowany do zajęć korepetytor. Umiejętności pedagogiczne i sposób podejścia do ucznia na bardzo wysokim poziomie. Zawsze miła atmosfera. Dzięki konsultacjom byłem bardzo dobrze przygotowany na każdą lekcję!

 • Marek W.22 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo się cieszę, że Pan Jakub założył konto na tym portalu, a ja mogę mu wystawić najwyższą ocenę, ponieważ takiego nauczyciela to ze świecą szukać. Nasze dzieci Go uwielbiają, a my jesteśmy zadowoleni z ich wyników w szkole oraz możliwość zajęć w niedziele rano. Polecam wszystkim rodzicom, których dzieci mają problemy w szkole z matematyką.

 • Dominika19 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Jeśli masz trudności z chemią, albo chcesz się bardzo dobrze przygotować do matury z tego przedmiotu to mogę bardzo (ale to bardzo) polecić pana Jakuba! Mimo iż jest to człowiek młody, to tłumaczy o wiele lepiej i prościej niż niejeden nauczyciel, a poza tym uczy tego co trzeba i pokazuje, co tak naprawdę przyda się na maturze oraz na co zwracać uwagę. Charakteryzuje się bogatą, poukładaną wiedzą. W każdym temacie jest w stanie jasno, prosto i zwięźle udzielić odpowiedzi. Nie ma u pana Jakuba rzeczy niemożliwych! Moja historia zaczęła się z panem Jakubem od tego, że przyszłam bardzo pesymistycznie nastawiona, nie wiedziałam czy zdążę przygotować się do matury, czy w ogóle ją zdam na satysfakcjonujący mnie wynik. Nie upłynęły jeszcze 2 miesiące, a pan Jakub już nauczył mnie jak się uczyć i na co zwracać uwagę przy rozwiązywaniu zadań. Byłam zawsze zadowolona z każdej udzielonej mi lekcji, dlatego mogłam spać spokojnie przed samą maturą z chemii. Na koniec napiszę, że maturę zdałam lepiej niż sama zakładałam i dostałam się na wymarzone studia bez żadnego problemu! Polecam serdecznie pana Jakuba, naprawdę warto! :)

 • Magdalena15 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam zajęcia z Panem Kubą! Jest osobą profesjonalną, kompetentną, wymagającą, ale zarazem cierpliwą. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Córka od zawsze miala problemy z matematyką, ale dzięki współpracy z Panem Kubą udało się jej zdać maturę i dostać na wymarzoną uczelnię. Polecam w 100%!

 • Agnieszka15 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo gorąco polecam korepetycje prowadzone przez Pana Jakuba zarówno Chemii i Matematyki. Korepetytor bardzo profesjonalnie podchodzi do każdej lekcji zapewniając materiały szkoleniowe jak i pomoce dydaktyczne. Zajęcia odbywają się tak z teorii jak i praktyki , które można odpowiednio dostosowywać do poziomu wiedzy, dzięki czemu uczeń szlifuje umiejętności w których ma większe zaległości , ponadto zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, co podnosi efektywność kształcenia. Dodam również, że można swobodnie wybrać zakres materiału oraz stopień trudności ćwiczeń tak z matematyki jak i Chemii. jeszcze raz polecam.

 • Katarzyna15 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  U Pana Kuby miałam korepetycje z chemii i naprawdę dzięki niemu udało mi się przejść do następnej klasy :) Po każdym spotkaniu wychodziłam z wiedzą, którą niestety nie potrafiono w taki prosty sposób przekazać mi w szkole.

 • Adrian S.13 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Polecam korepetytora. Godny zaufania korepetytor, z którym wszystko można ustalić, w tym godziny zajęć. Pełen profesionalizm. Nie ma dla niego pytań bez odpowiedzi. Dzieki korepetycjom u Pana Kuby zdałem mature rozszerzoną na 85%, gdzie moja nauczycielka z liceum powiedziala żebym sobie darował. Naprawde polecam.

 • Bożena L.11 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Z pełną odpowiedzialnością polecam lekcje u Pana Jakuba, który pomógł moim dzieciom w lekcjach z chemii (córka w gimnazjum i syn w liceum). Oboje wyszli na prostą. Dodatkowym atutem są dla nas zajęcia w weekendy, kiedy to na spokojnie możemy zaplanować zajęcia dzieciom.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.