Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Camilo Aponte

SPANISH STUDIO Camilo Aponte Lara


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 7 opinii
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • SPANISH STUDIO Camilo Aponte Lara
  Nip: 8971737658

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 14 dni temu

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

50 zł60 minut
Opinie: 7Ocena: 5.0/5

SĄ WOLNY TERMINY

Poniedziałek: 16:00 – 17:00; 18:00 – 19:00
Wtorek: 7:00 – 8:00; 8:00 – 9:00
Środek: 19:00 – 20:00
Czwartek: 7:00 – 8:00; 8:00 – 9:00; 16:00 – 17:00

Zapraszam na zajęcia hiszpańskiego od teraz! Zależy mi na regularnej współpracy, dwa razy lub raz w tygodniu (lub więcej, jeśli jest taka potrzeba), przez całe lato, z możliwością kontynuacji zajęć w roku akademickim (od października). Jeśli planujecie zdanie egzaminu DELE w listopadzie 2017 lub w maju 2018, zachęcam tym bardziej do zapisania się na zajęcia w wakacje, ponieważ jestem aktywnym egzaminatorem DELE we Wrocławiu. Prowadzę lekcje od poziomu podstawowego (dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z hiszpańskim), aż do poziomu C2. Zajęcia ze mną są interaktywne, kładę nacisk na wszystkie aspekty nauki (pisanie, czytanie ze zrozumieniem, mówienie i gramatyka), a zwłaszcza na praktyczne używanie języka w komunikacji. Pomagam pozbyć się wewnętrznych blokad i strachu przez mówieniem. Wykorzystuję platformę Quizlet, darmową dla wszystkich moich kursantów, umożliwiającą szybką naukę nowego słownictwa. Zapewniam materiały do nauki (z wyjątkiem podręcznika przygotowującego do egzaminu DELE, który warto sobie zakupić).

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu, wolne terminy są bowiem szybko rezerwowane.

O MNIE

Native speaker, egzaminator DELE z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego, udzieli prywatnych lekcji na każdym poziomie zaawansowania przez Skype lub Google Hangouts. Jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu, lektorem w szkole językowej oraz redaktorem naczelnym edukacyjnego dwumiesięcznika językowego po hiszpańsku La Revista EspañolaMówię bardzo dobrze po polsku!

Cena
Pakiet 10 zajęć 60-minutowych: 10 × 50 zł/ lekcja= 500 zł
Pakiet 10 zajęć 90-minutowych: 10 × 80 zł/ lekcja= 800 zł
Płatne z góry!

Zapraszam!

Doświadczenie:
10 lat

Certyfikaty:
Egzaminator DELE A1 - C2

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marta21 marca 2017Ocena: 5/5

  Znakomity nauczyciel!

 • Dominika15 lipca 2013Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajecia z Camilo. Pelen profesjonalizm, dobra atmosfera.

 • Mariusz26 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Zgadzam się z poprzednikami. Camilo to doskonały nauczyciel. W ciągu kilku miesięcy nauki u Camilo poznałem język hiszpański w stopniu, który wystarczył mi aby pracować na Majorce, w barze jako kelner. Materiały, które sam przygotowuje Camilo są niesamowite. Wciągają do zabawy językiem. Gdy miałem SPORE ;-) problemy z kierunkami i tzw. "poruszaniem się po mieście" Camilo zasugerował abym zmienił język w GPS z polskiego na hiszpański i już po tygodniu jeżdżenia po mieście z głosem uroczej hiszpanki ;-) mogłem robić za taksówkarza ;-) POLECAM

 • Daniel24 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Zalety: Camilo prowadzi lekcje w bardzo interesujący sposób. Sam przygotowuje materiały na zajęcia, które faktycznie wymuszają zapamiętywanie słówek i zwrotów. Camilo pamiętam z czym mamy problem, co sprawia nam trudności i z uporem maniaka z lekcji na lekcję powraca do tych tematów używając wciąż nowych metod, tak więc nawet największy leń, taki jak ja za drugim lubn trzecim razem będzie już wszystko pamiętał.

 • marta3 sierpnia 2012Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia z Camilo - profesjonalne, dynamiczne, atmosfera super. Jestem bardzo zadowolona.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.