Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

KM PROGRAMS

NoLo 7ieteLAB


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 35 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Łódź
  • Kraków
  • Gdańsk
  • Lublin
  • Katowice
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 3 dni temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Magdalena9 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z lekcji z NoLo. NoLo jest bardzo dobrze przygotowany do każdych zajęć, świetnie tłumaczy, potrafi zmotywować do samodzielnej pracy. Ma bardzo dużą wiedzę na temat egzaminu DELE C2. Dobiera materiały indywidualnie pod kątem każdego ucznia, dzięki czemu nauka języka jest bardzo efektywna. Każde zajęcia są ciekawe i przebiegają w miłej atmosferze.

 • Emilia12 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim! Nolo to świetny nauczyciel, ma indywidualne podejście do uczniów, co bardzo pomaga. Pomógł mi przełamać blokadę przed dłuższymi wypowiedziami po hiszpańsku, nie tylko ucząc języka (poprawiając gramatykę i słownictwo), ale również pomagając radzić sobie ze stresem związanym z wypowiadaniem się.

  Super atmosfera, indywidualne podejście, związane z oryginalnymi i ciekawymi zadaniami, no i oczywiście profesjonalizm. Nie wystarczy być native speakerem żeby być dobrym nauczycielem.
  Nolo zdecydowanie JEST świetnym nauczycielem :)

 • Anita20 października 2016Ocena: 5/5

  Nolo jest przede wszystkim profesionalistą. Skontaktowałam się z nim w sprawie egzaminu DELE na poziomie C2 i okazał się bardzo kompetentny- świetnie orientuje się w formie egzaminu i kryteriach oceny. Co więcej, podsunął mi przydatne linki, a także potrafił wytłumaczyć egzaminacyjne niuanse. Do tego jest uśmiechniętą i pozytywną osobą, a to również bardzo ważne dla atmosfery lekcji ;) Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Kasia17 czerwca 2016Ocena: 5/5

  NoLo to najlepszy korepetytor! Zajęcia z nim są zawsze ciekawie i profesjonalnie przygotowane, a co więcej dostosowane do każdego ucznia. Co więcej NoLo zaraża pozytywną energią, a tym samym nauka hiszpańskiego dzięki jego zajęciom jest efektywna i przyjemna! Zdecydowanie polecam wszystkim!!!!!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Sławek5 czerwca 2016Ocena: 5/5

  NoLo jest godny polecenia. Zacząłem się uczyć od zera, gdyż w moim wieku w szkole był język anielski jestem po 30). Z hiszpańskim nie miałem do czynienia, a teraz rozumiem coraz więcej. Lekcje nie są nudne, a nauka przez Skype jest identyczna jak tradycyjna face to face. Lekcje zróżnicowane, pełne humoru i anegdot o Hiszpanii. Materiał nauczania przygotowany profesjonalnie. Gorąco polecam wszystkim !!!!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Dorota16 maja 2016Ocena: 5/5

  Naukę z Nolo rozpoczęłam rok temu (wcześniej uczyłam się przez rok z polskim nauczycielem). Na początku współpracy z Nolo nie byłam w stanie prowadzić dłuższej konwersacji i ledwie rozumiałam co do mnie mówią Hiszpanie. Teraz jestem w stanie komunikować się z osobami mówiącymi w języku hiszpańskim i rozumiem co do mnie mówią:)
  Nolo jest nauczycielem z pasją, z dużym poczuciem humoru i dobrym psychologiem - nauczyciel artysta. Wie jak dopasować materiał i sposób nauki do poziomu ucznia, przez co jest skuteczny. I to co najważniejsze nauka z nim nie jest nudna, pośmiać się można i jest progres:)
  Lekcje są kompleksowe (słownictwo, gramatyka, kultura hiszpańska), linki do muzyki, podcastów a także filmów, praca domowa też się znajdzie. Za każdym razem lekcja jest bardzo przemyślana i różnorodna. Trochę jak jajko z niespodzianką, nigdy nie wiesz co tym razem Nolo wymyśli. Jest to ogromna zaleta, bo do lekcji nie wkrada się monotonia. Ponadto oprócz hiszpańskiego uczę się też wielu rzeczy z różnych obszarów, do których normalnie nawet bym nie zajrzała.
  Szczerze polecam!!!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Kasia25 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Na zajęciach zawsze jest ciekawie i wesolo:)
  Dobry nauczyciel potrafi uczyć tak, że nie czuć, że to nauka. Tak jest tutaj. Pozytywna atmosfera i brak presji a progres jest. I o to chodzi!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Paulina23 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Muy buenos días amigos míos! Jako jedna z uczennic zostałam poproszona o skomentowanie lekcji z Nolo. W skrócie i na temat zajęcia są ciekawe i dopasowane do ciebie, zawsze coś z gramatyki i hiszpańskiej kultury, do porozmawiania, poczytania i posłuchania. Godzina mija w zaskakująco szybkim tempie i to dzięki osobie jaką jest Nolo. Gorąco polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Wiola30 lipca 2015Ocena: 5/5

  Manuel, nauczyciel mojego syna! Bardzo dobry skoro syn polubił hiszpański! Mam nadzieję, że nigdy nie zabraknie mu czasu dla Maksa :)!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Rafal13 lipca 2015Ocena: 5/5

  Nauczyciel zawsze przygotowany do zajec, z ktorych nigdy nie wieje nuda. Duzo materialu dodatkowego.
  Polecam goraco.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Konrad26 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Manuel to nauczyciel którego chciałby mieć każdy. Zawsze pogodny i uśmiechnięty - español w takiej atmosferze sam wchodzi do głowy :)!
  Gorąco Polecam każdemu :)!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Karolina16 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Lekcje są super. Ciekawe, przyjemne, wesołe oraz najważniejsze skuteczne. Nauczyciel zawsze przygotowany, projektuje lekcje w zależności od poziomu wiedzy ucznia i tempa przyswajania materiału.
  Potrafi stworzyć bardzo miłą atmosferę, sprzyjającą nauce, tak że lekcje są prawdziwą przyjemnością :) polecam wszystkim

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Bożena7 maja 2015Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam zajęcia z Nolo. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowany, korzysta z google doc co niesamowicie ułatwia naukę, no i ma mnóstwo cierpliwości do mojego dukania :)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Adrian30 marca 2015Ocena: 5/5

  bardzo fajnie prowadzone i ciekawe zajęcia. Nolo jest zawsze przygotowany i mimo, że zajęcia prowadzone przez Skype, to nie czuć żadnej różnicy. Plus bardzo dobrze tłumaczy gramatykę.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Magdalena25 lutego 2015Ocena: 5/5

  Manuel jest bardzo dobrym nauczycielem. Pomimo, ze moj poziom to zaledwie A2, to i tak z kazda lekcja widze postepy w mowieniu. Material jest zawsze dostosowany do potrzeb ucznia. Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Lucy6 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Świetne lekcje, z dużą ilością pozytywnej energii i śmiechu nawet o 7.00. POlecam bardzo!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Szymon13 września 2014Ocena: 5/5

  Manuel prowadzi zajęcia w sposób niezwykle ciekawy. Dużo konwersacji, gramatyka tłumaczona bardzo logicznie i przystępnie, przemyca często ciekawostki dotyczące samej Hiszpanii, kultury i zwyczajów.
  Dodatkowy atut to osoba samego lektora - bardzo sympatyczny człowiek, zawsze pomocny, elastyczny w ustalani terminów zajęć, przygotowany merytorycznie... same superlatywy. Gorąco polecam, bo zajęcia z Manuelem warte są każdej wydanej złotówki!!
  Szymon

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Natalia22 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Lekcje z Nolo sa zabawne i ciekawe. KladIe duzy nacisk na konwersacje i przelamywanie poczatkowych barier zwiazanych z mowieniem. Nie pomija jednak gramatyki. Jest ona wytlumaczona w przystepny sposob, lekcje nie sa nia przeladowane. Lekcje sa prowadzone bardzo profesjonalnie,z materialami przygotowanymi na konkretna lekcje, dostosowanymi do poziomu. Bardzo polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Czarek16 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Nim zdecydowałem się na Nolo przetestowałem kilku lektorów. W większości przypadków wykupiłem godzinną lekcję, u Nolo miałem 20 min gratis. Nie wybrałem Nolo w pierwszym momencie i to był wielki błąd.
  Kilku lektorów z góry przekreśliłem (regułki, nudne ćwiczenia oraz gramatyka). Innymi słowy idiotyczny, polski system nauki języka. Zdecydowałem się na lektora z którym dużo mówiliśmy.
  Po kilku lekcjach zacząłem mieć wątpliwości co do słuszności wyboru (brak przygotowania oraz lekki chaos). Wykupiłem więc równolegle kilka lekcjo u Nolo. Różnica w przygotowaniu, jej prowadzeniu i efektywności była kolosalna.
  Ostatecznie zdecydowałem się na Nolo i był to świetny wybór. Dziś po 25 lekcjach wiem jedno. Mój hiszpański byłby trochę lepszy gdybym co jakiś czas powtarzał to co przerobiliśmy czego niestety nie robię z braku czasu. Nolo natomiast nie mógłby już niczego poprawić bo nie ma niczego do poprawy. Moim zdaniem jest niesamowicie trudno natrafić na tak kompetentnego nauczyciela.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Darek16 lutego 2014Ocena: 5/5

  Mam już trochę doświadczeń z róznymui lektorami uczącymi on-line i mogę powiedzieć, ze trudno będzie przebić Nolo. Sposób prowadzenia zajęć, otwartość, fachowość, dobór materiałów, podejście do studenta, elastyczność w ustalaniu terminów zasługują na naprawdę wysoką ocenę. Lekcje, choć zawsze wymagają trochę wysiłku, są przyjemnością. Niezmiernie cenne są, przekazywane przez rodowitego Hiszpana, zastosowania idiomów. Jest naprawdę super, polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Tomasz10 lutego 2014Ocena: 5/5

  Bardzo cenię sobie zajęcia z Manuelem. Zawsze przygotowany do zajęć, chętny do pomocy i otwarty na propozycje ucznia. Jak dla mnie to po prostu profesjonalista. Dodam, że ćwiczyłem z Manuelem hiszpański prawniczy i biznesowy i jestem bardzo zadowolony z efektów nauki.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Sylwester10 lutego 2014Ocena: 5/5

  Dzięki 7ietelab polubiłem naukę tego języka i zrobiłem duży progres w przeciągu paru miesięcy. Manuel dostosowuje swoje lekcje do potrzeb kursantów, a jego środki dydaktyczne urozmaicają zajęcia na każdym kroku. To nauczyciel rzetelny, szczery i odpowiednio przygotowany. Konwersajcje z Native Speaker'em z Hiszpanii to potężna dawka humoru i przede wszystkim wiedzy praktycznej. Polecam z całego serca!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ewaryst5 lutego 2014Ocena: 5/5

  Miałem to wielkie szczęście uczyć się z Manuelem (Nolem - czyli mózgiem 7ietelab) hiszpańskiego przez ponad rok i byłbym się uczył nadal, gdyby nie to że sobie wrócił do ojczyzny, czego mu nigdy nie wybaczę (bo Skype'a nie uznaję)! ;)

  W zasadzie wystarczyłoby to za rekomendację ale z kronikarskiego obowiązku dodam, że Nolo to przede wszystkim przemiły człowiek, pełen wrodzonej kultury, słowny, punktualny, z poczuciem humoru, cierpliwy. Potwierdzam każdą pozytywną opinię pozostałych kursantów – jest/było tak jak piszą. Co do skuteczności – kiedy zaczynaliśmy, prawie nie mówiłem, albo mało i z wielkim trudem. Po roku – bez większych problemów i na każdy temat (może z wyjątkiem fizyki kwantowej ;)), przy względnie małym nakładzie czasu.

  Jeśli hiszpański - to tylko z Nolem!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ewa3 lutego 2014Ocena: 5/5

  Uczę się hiszpańskiego u Manuela przez Skype'a już od kilku miesięcy
  i jestem bardzo zadowolona! Lekcje są ciekawe, a ja jestem zmotywowana do dalszej pracy. Nolo ma indywidualne podejście do każdego ucznia, materiały są dobrze przygotowane i ciekawe. I co najważniejsze - od samego początku mówimy tylko po hiszpańsku!
  Polecam :-)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ania22 listopada 2013Ocena: 5/5

  Nolo to świetny nauczyciel! Mam z nim zajęcia przez skype od paru miesięcy. Z każdą lekcją staje się pewniejsza w wypowiedziach. Widzę postępy w nauce.Same lekcje są profesjonalnie przygotowane, nigdy nie są nudne. Polecam każdemu!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Justyna31 października 2012Ocena: 5/5

  Nolo to nauczyciel świetny
  i bardzo elokwentny.
  Zawsze do lekcji przygotowany
  na nauczyciela NAJ koronowany:)
  Hiszpańskiego z Nolem nauczysz się w mig
  nawet nie zauważysz, gdy w mózgu zrobi Ci się "pstryk".
  Prace domowe gramatykę i słownictwo utrwalają i już błędy Twojej mowy nie "spaprają".
  Atmosfera na zajęciach świetna jest,
  Wszystko jest the best!!
  Bardzo polecam lekcje z Nolem, ponieważ lekcje są naprawdę na najwyższym poziomie :)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ania10 września 2012Ocena: 5/5

  Bardzo polecam naukę z Nolo. Spróbowałam najpierw próbną lekcję (bardzo mi się spodobała) i uczę się już 2 miesiące. Mam 2 godziny tygodniowo i wg mnie umiem już naprawdę sporo. Nolo do każdej lekcji jest bardzo przygotowany, materiały są ciekawe i wesołe. Najważniejsze dla niego jest to aby mówić po hiszpańsku w czasie lekcji. Dodatkowo jako prace domowe dostaję ćwiczenia, które utrwalają gramatykę. Wg mnie Nolo do każdego ucznia ma podejście indywidualne i gdy jest z czymś problem podsyła ciekawe linki do materiałów czy piosenek hiszpańskich.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ewelina7 września 2012Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia z Nolo wszystkim tym, którym zależy na efektywnej nauce języka obcego! Nolo jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć, wyłapuje blędy, motywuje do nauki, a czas na zajęciach płynie bardzo szybko! Dodatkowo atmosfera podczas zajęć jest super!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Joanna i Michal5 września 2012Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel, takze dla malych dzieci (4 i 5lat), ktore po wakacjach nie moga doczekac sie kolejnej lekcji. Polecamy!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Karolina uno20 lipca 2012Ocena: 5/5

  Bardzo dobra atmosfera, jeżeli komuś zależy, żeby nauczyć się porozumiewać, a nie jedynie znać zasady gramatyczne, to tylko tu :)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ola16 lipca 2012Ocena: 5/5

  Konwersacje z Manuelem bardzo poprawiły mój hiszpański. Manuel szybko wyłapuje popełniane błędy, pokazuje jak powiedzieć "lepiej", a zajęcia są przy tym zawsze interesujące i dopasowane do potrzeb ucznia. Pomógł mi przede wszystkim odnaleźć się w konwersacjach formalnych, biznesowych, z którymi mam do czynienia na co dzień w pracy. Sympatycznie i solidnie! Szczerze polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Julia16 lipca 2012Ocena: 5/5

  Lekcje bardzo ciekawe, super atmosfera, polecam wszystkim!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Monika10 lipca 2012Ocena: 5/5

  Super bien preparado. Me gustan sus clases. Es muy simpatico. Os recomiendo:)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Natalia13 września 2011Ocena: 5/5

  super!! nic dodac, nic ujac! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Gracias Natalia. :)

 • Aga8 września 2011Ocena: 5/5

  Mialam wielu korepetytorow z jezyka hiszpanskiego, ale dopiero z Nolo zaczelam rozumiec i mowic po hiszpansku. Lekcje bardzo interesujace, a zarazem smieszne. Co dla mnie najwazniejsze, dojezdza do mnie do domu przez co nie trace dodatkowo czasu.

  Odpowiedź korepetytora

  Gracias Aga. :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.