Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

7ieteLAB


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 33 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Łódź
  • Kraków
  • Gdańsk
  • Lublin
  • Katowice
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielam korepetycji

O mnie

7ieteLAB oferuje indywidualne lekcje języków obcych online na wszystkich poziomach z profesjonalnym lektorem na żywo.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Anita20 października 2016Ocena: 5/5

  Nolo jest przede wszystkim profesionalistą. Skontaktowałam się z nim w sprawie egzaminu DELE na poziomie C2 i okazał się bardzo kompetentny- świetnie orientuje się w formie egzaminu i kryteriach oceny. Co więcej, podsunął mi przydatne linki, a także potrafił wytłumaczyć egzaminacyjne niuanse. Do tego jest uśmiechniętą i pozytywną osobą, a to również bardzo ważne dla atmosfery lekcji ;) Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Kasia17 czerwca 2016Ocena: 5/5

  NoLo to najlepszy korepetytor! Zajęcia z nim są zawsze ciekawie i profesjonalnie przygotowane, a co więcej dostosowane do każdego ucznia. Co więcej NoLo zaraża pozytywną energią, a tym samym nauka hiszpańskiego dzięki jego zajęciom jest efektywna i przyjemna! Zdecydowanie polecam wszystkim!!!!!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Sławek5 czerwca 2016Ocena: 5/5

  NoLo jest godny polecenia. Zacząłem się uczyć od zera, gdyż w moim wieku w szkole był język anielski jestem po 30). Z hiszpańskim nie miałem do czynienia, a teraz rozumiem coraz więcej. Lekcje nie są nudne, a nauka przez Skype jest identyczna jak tradycyjna face to face. Lekcje zróżnicowane, pełne humoru i anegdot o Hiszpanii. Materiał nauczania przygotowany profesjonalnie. Gorąco polecam wszystkim !!!!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Dorota16 maja 2016Ocena: 5/5

  Naukę z Nolo rozpoczęłam rok temu (wcześniej uczyłam się przez rok z polskim nauczycielem). Na początku współpracy z Nolo nie byłam w stanie prowadzić dłuższej konwersacji i ledwie rozumiałam co do mnie mówią Hiszpanie. Teraz jestem w stanie komunikować się z osobami mówiącymi w języku hiszpańskim i rozumiem co do mnie mówią:)
  Nolo jest nauczycielem z pasją, z dużym poczuciem humoru i dobrym psychologiem - nauczyciel artysta. Wie jak dopasować materiał i sposób nauki do poziomu ucznia, przez co jest skuteczny. I to co najważniejsze nauka z nim nie jest nudna, pośmiać się można i jest progres:)
  Lekcje są kompleksowe (słownictwo, gramatyka, kultura hiszpańska), linki do muzyki, podcastów a także filmów, praca domowa też się znajdzie. Za każdym razem lekcja jest bardzo przemyślana i różnorodna. Trochę jak jajko z niespodzianką, nigdy nie wiesz co tym razem Nolo wymyśli. Jest to ogromna zaleta, bo do lekcji nie wkrada się monotonia. Ponadto oprócz hiszpańskiego uczę się też wielu rzeczy z różnych obszarów, do których normalnie nawet bym nie zajrzała.
  Szczerze polecam!!!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Kasia25 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Na zajęciach zawsze jest ciekawie i wesolo:)
  Dobry nauczyciel potrafi uczyć tak, że nie czuć, że to nauka. Tak jest tutaj. Pozytywna atmosfera i brak presji a progres jest. I o to chodzi!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Paulina23 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Muy buenos días amigos míos! Jako jedna z uczennic zostałam poproszona o skomentowanie lekcji z Nolo. W skrócie i na temat zajęcia są ciekawe i dopasowane do ciebie, zawsze coś z gramatyki i hiszpańskiej kultury, do porozmawiania, poczytania i posłuchania. Godzina mija w zaskakująco szybkim tempie i to dzięki osobie jaką jest Nolo. Gorąco polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Wiola30 lipca 2015Ocena: 5/5

  Manuel, nauczyciel mojego syna! Bardzo dobry skoro syn polubił hiszpański! Mam nadzieję, że nigdy nie zabraknie mu czasu dla Maksa :)!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Rafal13 lipca 2015Ocena: 5/5

  Nauczyciel zawsze przygotowany do zajec, z ktorych nigdy nie wieje nuda. Duzo materialu dodatkowego.
  Polecam goraco.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Konrad26 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Manuel to nauczyciel którego chciałby mieć każdy. Zawsze pogodny i uśmiechnięty - español w takiej atmosferze sam wchodzi do głowy :)!
  Gorąco Polecam każdemu :)!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Karolina16 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Lekcje są super. Ciekawe, przyjemne, wesołe oraz najważniejsze skuteczne. Nauczyciel zawsze przygotowany, projektuje lekcje w zależności od poziomu wiedzy ucznia i tempa przyswajania materiału.
  Potrafi stworzyć bardzo miłą atmosferę, sprzyjającą nauce, tak że lekcje są prawdziwą przyjemnością :) polecam wszystkim

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Bożena7 maja 2015Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam zajęcia z Nolo. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowany, korzysta z google doc co niesamowicie ułatwia naukę, no i ma mnóstwo cierpliwości do mojego dukania :)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Adrian30 marca 2015Ocena: 5/5

  bardzo fajnie prowadzone i ciekawe zajęcia. Nolo jest zawsze przygotowany i mimo, że zajęcia prowadzone przez Skype, to nie czuć żadnej różnicy. Plus bardzo dobrze tłumaczy gramatykę.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Magdalena25 lutego 2015Ocena: 5/5

  Manuel jest bardzo dobrym nauczycielem. Pomimo, ze moj poziom to zaledwie A2, to i tak z kazda lekcja widze postepy w mowieniu. Material jest zawsze dostosowany do potrzeb ucznia. Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Lucy6 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Świetne lekcje, z dużą ilością pozytywnej energii i śmiechu nawet o 7.00. POlecam bardzo!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Szymon13 września 2014Ocena: 5/5

  Manuel prowadzi zajęcia w sposób niezwykle ciekawy. Dużo konwersacji, gramatyka tłumaczona bardzo logicznie i przystępnie, przemyca często ciekawostki dotyczące samej Hiszpanii, kultury i zwyczajów.
  Dodatkowy atut to osoba samego lektora - bardzo sympatyczny człowiek, zawsze pomocny, elastyczny w ustalani terminów zajęć, przygotowany merytorycznie... same superlatywy. Gorąco polecam, bo zajęcia z Manuelem warte są każdej wydanej złotówki!!
  Szymon

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Natalia22 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Lekcje z Nolo sa zabawne i ciekawe. KladIe duzy nacisk na konwersacje i przelamywanie poczatkowych barier zwiazanych z mowieniem. Nie pomija jednak gramatyki. Jest ona wytlumaczona w przystepny sposob, lekcje nie sa nia przeladowane. Lekcje sa prowadzone bardzo profesjonalnie,z materialami przygotowanymi na konkretna lekcje, dostosowanymi do poziomu. Bardzo polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Czarek16 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Nim zdecydowałem się na Nolo przetestowałem kilku lektorów. W większości przypadków wykupiłem godzinną lekcję, u Nolo miałem 20 min gratis. Nie wybrałem Nolo w pierwszym momencie i to był wielki błąd.
  Kilku lektorów z góry przekreśliłem (regułki, nudne ćwiczenia oraz gramatyka). Innymi słowy idiotyczny, polski system nauki języka. Zdecydowałem się na lektora z którym dużo mówiliśmy.
  Po kilku lekcjach zacząłem mieć wątpliwości co do słuszności wyboru (brak przygotowania oraz lekki chaos). Wykupiłem więc równolegle kilka lekcjo u Nolo. Różnica w przygotowaniu, jej prowadzeniu i efektywności była kolosalna.
  Ostatecznie zdecydowałem się na Nolo i był to świetny wybór. Dziś po 25 lekcjach wiem jedno. Mój hiszpański byłby trochę lepszy gdybym co jakiś czas powtarzał to co przerobiliśmy czego niestety nie robię z braku czasu. Nolo natomiast nie mógłby już niczego poprawić bo nie ma niczego do poprawy. Moim zdaniem jest niesamowicie trudno natrafić na tak kompetentnego nauczyciela.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Darek16 lutego 2014Ocena: 5/5

  Mam już trochę doświadczeń z róznymui lektorami uczącymi on-line i mogę powiedzieć, ze trudno będzie przebić Nolo. Sposób prowadzenia zajęć, otwartość, fachowość, dobór materiałów, podejście do studenta, elastyczność w ustalaniu terminów zasługują na naprawdę wysoką ocenę. Lekcje, choć zawsze wymagają trochę wysiłku, są przyjemnością. Niezmiernie cenne są, przekazywane przez rodowitego Hiszpana, zastosowania idiomów. Jest naprawdę super, polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Tomasz10 lutego 2014Ocena: 5/5

  Bardzo cenię sobie zajęcia z Manuelem. Zawsze przygotowany do zajęć, chętny do pomocy i otwarty na propozycje ucznia. Jak dla mnie to po prostu profesjonalista. Dodam, że ćwiczyłem z Manuelem hiszpański prawniczy i biznesowy i jestem bardzo zadowolony z efektów nauki.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Sylwester10 lutego 2014Ocena: 5/5

  Dzięki 7ietelab polubiłem naukę tego języka i zrobiłem duży progres w przeciągu paru miesięcy. Manuel dostosowuje swoje lekcje do potrzeb kursantów, a jego środki dydaktyczne urozmaicają zajęcia na każdym kroku. To nauczyciel rzetelny, szczery i odpowiednio przygotowany. Konwersajcje z Native Speaker'em z Hiszpanii to potężna dawka humoru i przede wszystkim wiedzy praktycznej. Polecam z całego serca!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ewaryst5 lutego 2014Ocena: 5/5

  Miałem to wielkie szczęście uczyć się z Manuelem (Nolem - czyli mózgiem 7ietelab) hiszpańskiego przez ponad rok i byłbym się uczył nadal, gdyby nie to że sobie wrócił do ojczyzny, czego mu nigdy nie wybaczę (bo Skype'a nie uznaję)! ;)

  W zasadzie wystarczyłoby to za rekomendację ale z kronikarskiego obowiązku dodam, że Nolo to przede wszystkim przemiły człowiek, pełen wrodzonej kultury, słowny, punktualny, z poczuciem humoru, cierpliwy. Potwierdzam każdą pozytywną opinię pozostałych kursantów – jest/było tak jak piszą. Co do skuteczności – kiedy zaczynaliśmy, prawie nie mówiłem, albo mało i z wielkim trudem. Po roku – bez większych problemów i na każdy temat (może z wyjątkiem fizyki kwantowej ;)), przy względnie małym nakładzie czasu.

  Jeśli hiszpański - to tylko z Nolem!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ewa3 lutego 2014Ocena: 5/5

  Uczę się hiszpańskiego u Manuela przez Skype'a już od kilku miesięcy
  i jestem bardzo zadowolona! Lekcje są ciekawe, a ja jestem zmotywowana do dalszej pracy. Nolo ma indywidualne podejście do każdego ucznia, materiały są dobrze przygotowane i ciekawe. I co najważniejsze - od samego początku mówimy tylko po hiszpańsku!
  Polecam :-)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ania22 listopada 2013Ocena: 5/5

  Nolo to świetny nauczyciel! Mam z nim zajęcia przez skype od paru miesięcy. Z każdą lekcją staje się pewniejsza w wypowiedziach. Widzę postępy w nauce.Same lekcje są profesjonalnie przygotowane, nigdy nie są nudne. Polecam każdemu!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Justyna31 października 2012Ocena: 5/5

  Nolo to nauczyciel świetny
  i bardzo elokwentny.
  Zawsze do lekcji przygotowany
  na nauczyciela NAJ koronowany:)
  Hiszpańskiego z Nolem nauczysz się w mig
  nawet nie zauważysz, gdy w mózgu zrobi Ci się "pstryk".
  Prace domowe gramatykę i słownictwo utrwalają i już błędy Twojej mowy nie "spaprają".
  Atmosfera na zajęciach świetna jest,
  Wszystko jest the best!!
  Bardzo polecam lekcje z Nolem, ponieważ lekcje są naprawdę na najwyższym poziomie :)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ania10 września 2012Ocena: 5/5

  Bardzo polecam naukę z Nolo. Spróbowałam najpierw próbną lekcję (bardzo mi się spodobała) i uczę się już 2 miesiące. Mam 2 godziny tygodniowo i wg mnie umiem już naprawdę sporo. Nolo do każdej lekcji jest bardzo przygotowany, materiały są ciekawe i wesołe. Najważniejsze dla niego jest to aby mówić po hiszpańsku w czasie lekcji. Dodatkowo jako prace domowe dostaję ćwiczenia, które utrwalają gramatykę. Wg mnie Nolo do każdego ucznia ma podejście indywidualne i gdy jest z czymś problem podsyła ciekawe linki do materiałów czy piosenek hiszpańskich.

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ewelina7 września 2012Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia z Nolo wszystkim tym, którym zależy na efektywnej nauce języka obcego! Nolo jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć, wyłapuje blędy, motywuje do nauki, a czas na zajęciach płynie bardzo szybko! Dodatkowo atmosfera podczas zajęć jest super!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Joanna i Michal5 września 2012Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel, takze dla malych dzieci (4 i 5lat), ktore po wakacjach nie moga doczekac sie kolejnej lekcji. Polecamy!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Karolina uno20 lipca 2012Ocena: 5/5

  Bardzo dobra atmosfera, jeżeli komuś zależy, żeby nauczyć się porozumiewać, a nie jedynie znać zasady gramatyczne, to tylko tu :)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Ola16 lipca 2012Ocena: 5/5

  Konwersacje z Manuelem bardzo poprawiły mój hiszpański. Manuel szybko wyłapuje popełniane błędy, pokazuje jak powiedzieć "lepiej", a zajęcia są przy tym zawsze interesujące i dopasowane do potrzeb ucznia. Pomógł mi przede wszystkim odnaleźć się w konwersacjach formalnych, biznesowych, z którymi mam do czynienia na co dzień w pracy. Sympatycznie i solidnie! Szczerze polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Julia16 lipca 2012Ocena: 5/5

  Lekcje bardzo ciekawe, super atmosfera, polecam wszystkim!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Monika10 lipca 2012Ocena: 5/5

  Super bien preparado. Me gustan sus clases. Es muy simpatico. Os recomiendo:)

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Natalia13 września 2011Ocena: 5/5

  super!! nic dodac, nic ujac! :)

  Odpowiedź korepetytora

  Gracias Natalia. :)

 • Aga8 września 2011Ocena: 5/5

  Mialam wielu korepetytorow z jezyka hiszpanskiego, ale dopiero z Nolo zaczelam rozumiec i mowic po hiszpansku. Lekcje bardzo interesujace, a zarazem smieszne. Co dla mnie najwazniejsze, dojezdza do mnie do domu przez co nie trace dodatkowo czasu.

  Odpowiedź korepetytora

  Gracias Aga. :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.