Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Piotrek


(4 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z budownictwa

cena
do ustalenia
Opinie: 10Ocena: 5.0/5

Rysowanie i projektowanie w AutoCadzie. Ponadto profesjonalnie pomogę przy projektach z Inżynierii Środowiska, Instalacji sanitarnych lub budownictwa ogólnego :) Pomoc i konsultacje w pisaniu prac dyplomowych. Specjalizuję się w projektach: wentylacja i klimatyzacja, ogrzewnictwo, instalacje sanitarne, budownictwo ogólne. Mogę przerysować także rysunki do programu Autocad lub wykonać rysunki techniczne z innych branż.
szczegóły pod adresem email

Doświadczenie:
7 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji, projektowaniu, pracy jako inżynier

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Mateusz4 października 2016Ocena: 5/5

  Bardzo rzetelne podejście do klienta. Szybki kontakt. Jestem bardzo zadowolony z pomocy i z udzielonych odpowiedzi. Polecam Pana Piotra.

 • Filip28 maja 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z uzyskanej pomocy, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam

 • Magdalena10 maja 2016Ocena: 5/5

  Pełen profesjonalizm - takich ludzi wysoko się ceni. Pełna pomoc oraz odpowiedź na każde zadanie pytanie.

 • Agnieszka8 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Odpowiedź na pytanie uzyskałam bardzo szybko, praca wykonana bardzo dobrze i profesjonalnie. Serdecznie polecam!

 • Agnieszka27 listopada 2015Ocena: 5/5

  Rzetelny, profesjonalny, cierpliwy i bardzo pomocny - takimi określeniami mogę się posłużyć pisząc ten komentarz. Mam bardzo duży dług wdzięczności u Pana Piotra i nie wiem czy jakie kolwiek pieniądze będą w stanie wynagrodzić mu fundowane przeze mnie sytuacje,chociaż nieplanowane z mojej strony ale mimo wszystko znajdował dla mnie czas.Szybkie reakcje, świety niezakłócony kontakt . Zdecydowanie polecam jego osobę , która jest bardzo słowna,konkretna, uczciwa i sympatyczna. Nasza współpraca odbywała się jedynie drogą elektroniczną jednak to nie stanowiło żadnej przeszkody. Praca bardzo dobra i ekspresowa.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.