Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Maciej Dziurka


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 15 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec (Pogoń)
  • Katowice
  • Dąbrowa Górnicza
  • Będzin
  • Mysłowice
  • Czeladź
  • Zagórze
 • Ostatnia aktywność: 10 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 zł60 minut
Opinie: 15Ocena: 5.0/5

Dzień dobry! Mam 27 lat i jestem absolwentem Filologii angielskiej II stopnia (magisterskie) ze specjalizacją: język biznesu. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego od podstaw po najbardziej zaawansowane poziomy dla wszystkich grup wiekowych z wyjątkiem osób, które zaczynają swoją podróż z językiem angielskim. Jeżeli masz jakikolwiek kłopot z gramatyką, chcesz poprawić oceny w szkole lub generalnie borykasz się z przełamaniem bariery językowej to zapraszam – "razem" na pewno odniesiemy sukces. Oferuję przyjazne formy kształcenia w zakresie przygotowań do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, studenckich oraz do lekcji w szkole, konsultacji, zajęć konwersacyjnych oraz tłumaczenia dokumentów, prac i różnorodnych tekstów (zwykłych jak i specjalistycznych). Zapewniam materiały oraz "nie uczę" z dowolnych podręczników. Lekcje u mnie w Sosnowcu lub w okolicach, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów. Zainteresowanych proszę o kontakt: 519587199.

Hello there! I am 27 graduate from Silesian University of English Philology, Master of Arts with specialization: business language. I possess a wide scope of experience in tutoring English from basics to the most advanced levels for all age groups in spite of people who start their journey with English. If anything bothers you pertaining to grammar, or if you want to improve your grades at school, or generally you stumble upon language barrier and you gotta carry it off – do not hesitate to contact me. Together, we will succeed. I offer friendly teaching methods in the range of exam preparation for grammar school, college, studies plus daily lessons, consultations, conversations and translation of documents, works and miscellaneous texts (simple and technical ones). I provide materials and I " don’t " teach by using any workbooks.
Lessons are held at my place in Sosnowiec or in the area around after setting out the details regarding meeting. Those who are interested in, let me know: 519587199

Doświadczenie:
Dzień dobry! Mam 27 lat i jestem absolwentem Filologii angielskiej II stopnia (magisterskie). Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego od zupełnych podstaw po najbardziej zaawansowane poziomy dla wszystkich grup wiekowych z wyjątkiem osób, które zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim (młodzież, osoby dorosłe i dzieci). Jeżeli masz jakikolwiek kłopot z gramatyką, chcesz poprawić oceny w szkole lub generalnie borykasz się z przełamaniem bariery językowej to zapraszam - "razem" na pewno odniesiemy sukces. Oferuję przyjazne formy kształcenia w zakresie przygotowań do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, do lekcji w szkole, konsultacji, zajęć konwersacyjnych oraz tłumaczenia dokumentów, prac i różnorodnych tekstów (zwykłych jak i specjalistycznych). Zapewniam materiały oraz uczę również z dowolnych podręczników. Lekcje u mnie w Sosnowcu lub w okolicach, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Natalia12 marca 2017Ocena: 5/5

  Witam,
  od kilku miesięcy mam przyjemność uczęszczać na korepetycje do Macieja. Maciek jest w 100% korepetytorem z powołaniem. Jasno i klarownie tłumaczy, cierpliwie wszystko wyjaśnia, w chwilach zwątpienia skutecznie motywuje. Lekcje zawsze dostosowane są do oczekiwań ucznia. Maciej jest to osoba z którą można porozmawiać na każdy tematy - oczywiście w języku angielskim - co w efekcie skutkuje bogatymi merytorycznie i interesującymi korepetycjami w miłej i luźnej atmosferze.

 • Kornelia15 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Witam;)

  Miałam możliwość współpracy z Maćkiem parę razy. Pomagał mi w wysoce zaawansowanych przygotowaniach do egzaminów i muszę przyznać, że szczerze go polecam. Maciek posiada wiedzę nie tylko z zakresu biznesu, ale także wielu innych dziedzin języka angielskiego. Co więcej, przekazuje ją w bardzo dostępny i przyjazny sposób! W stosunku do mnie wykazał się też wielkim człowieczeństwem, gdyż nawet w póżnych godzinach przyjął mnie na korepetycje! Polecam bardzo:)

 • Piotr6 października 2016Ocena: 5/5

  Około pół roku temu uświadomiłem sobie, że mój angielski jest daleki od ideału. Wtedy właśnie znalazłem ofertę Macieja. Po pierwszym spotkaniu zdecydowałem, że będę korzystał z jego usług. Przez ten czas zrealizowaliśmy mnóstwo materiału z gramatyki. Na każdych zajęciach spędzamy dużo czasu na konwersacji (co było dla mnie najważniejsze), czego rezultatem jest to, że na dzień dzisiejszy rozmawiając z obcokrajowcami czuję się znacznie bardziej komfortowo niż przed lekcjami z Maciejem. Polecam

 • Karol5 października 2016Ocena: 5/5

  Pobieram lekcje angielskiego u Pana Maćka przez Skype już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony, że trafiłem akurat na niego. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, a ich treść jest dynamicznie modyfikowana w zależności od moich aktualnych potrzeb. Z lekcji na lekcje czuję, że mówi mi się coraz swobodniej, a zasób słownictwa i wiedza nt. gramatyki się poszerzają. Co ważne, lekcje te nie są dla mnie przykrym obowiązkiem, jak to bywało u innych nauczycieli, tylko przyjemną konwersacją na rozmaite tematy - oczywiście po angielsku. Polecam, Pan Maciej to sprawdzona marka o potwierdzonej renomie :)

 • Alsandra11 września 2016Ocena: 5/5

  Mój syn pobiera lekcje u Pana Maćka od roku. Od pierwszego spotkania jest bardzo zadowolony ze sposobu w jaki prowadzone są zajęcia. Korzyści jakie wynosi z tych lekcji przekładają się na jego oceny w szkole. Pan Maciek jest świetnym nauczycielem, z dużą wiedzą oraz umiejętnościami przekazania jej innym osobom. POLECAM !!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.