Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Maciej Dziurka


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 17 opinii
 • Telefon(Pokaż)SkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec (Pogoń)
  • Katowice
  • Dąbrowa Górnicza
  • Będzin
  • Mysłowice
  • Czeladź
  • Zagórze
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 zł60 minut
Opinie: 17Ocena: 5.0/5

Dzień dobry! Mam 27 lat i jestem absolwentem Filologii angielskiej II stopnia (magisterskie) ze specjalizacją: język biznesu. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego od podstaw po najbardziej zaawansowane poziomy dla wszystkich grup wiekowych z wyjątkiem osób, które zaczynają swoją podróż z językiem angielskim. Jeżeli masz jakikolwiek kłopot z gramatyką, chcesz poprawić oceny w szkole lub generalnie borykasz się z przełamaniem bariery językowej to zapraszam – "razem" na pewno odniesiemy sukces. Oferuję przyjazne formy kształcenia w zakresie przygotowań do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, studenckich oraz do lekcji w szkole, konsultacji, zajęć konwersacyjnych oraz tłumaczenia dokumentów, prac i różnorodnych tekstów (zwykłych jak i specjalistycznych). Zapewniam materiały oraz "nie uczę" z dowolnych podręczników. Lekcje u mnie w Sosnowcu lub w okolicach, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów. Zainteresowanych proszę o kontakt: 519587199.

Wystawiam faktury!

Hello there! I am 27 graduate from Silesian University of English Philology (Master of Arts) with specialization: business language. I possess a wide scope of experience in tutoring English from basics to the most advanced levels for all age groups in spite of people who start their journey with English. If anything bothers you pertaining to grammar, or if you want to improve your grades at school, or generally you stumble upon language barrier and you gotta carry it off – do not hesitate to contact me. Together, we will succeed. I offer friendly teaching methods in the range of exam preparation for grammar school, college, studies plus daily lessons, consultations, conversations and translation of documents, works and miscellaneous texts (simple and technical ones). I provide materials and I " don’t " teach by using any workbooks.
Lessons are held at my place in Sosnowiec or in the area around after setting out the details regarding meeting. Those who are interested in, let me know: 519587199

I issue invoices!

Doświadczenie:
Dzień dobry! Mam 27 lat i jestem absolwentem Filologii angielskiej II stopnia (magisterskie). Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego od zupełnych podstaw po najbardziej zaawansowane poziomy dla wszystkich grup wiekowych z wyjątkiem osób, które zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim (młodzież, osoby dorosłe i dzieci). Jeżeli masz jakikolwiek kłopot z gramatyką, chcesz poprawić oceny w szkole lub generalnie borykasz się z przełamaniem bariery językowej to zapraszam - "razem" na pewno odniesiemy sukces. Oferuję przyjazne formy kształcenia w zakresie przygotowań do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, do lekcji w szkole, konsultacji, zajęć konwersacyjnych oraz tłumaczenia dokumentów, prac i różnorodnych tekstów (zwykłych jak i specjalistycznych). Zapewniam materiały oraz uczę również z dowolnych podręczników. Lekcje u mnie w Sosnowcu lub w okolicach, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Anita22 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Szukając zajęć z j. angielskiego trafiłam na Maćka i dzięki opiniom innych użytkowników skusiłam się na kontakt.
  Nie żałuję! Szczerzę mogę polecić Maćka.
  Nasze zajęcia trwają już od 9 miesięcy i mój poziom języka angielskiego znacznie się polepszył. Zależało mi, aby odświeżyć znajomość języka, czuć się pewniej w rozmowach i poznać słownictwo z branży, w której aktualnie pracuję. Maciek, zawsze przychodzi przygotowany na zajęcia i cierpliwie tłumaczy niejasności. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty i potrafi dostosować się do oczekiwań „kursanta”, zawsze służy pomocą. Jeśli czegoś nie jestem pewna, wystarczy sms z zapytaniem i chwilę później mam już odpowiedź. To bardzo fajne wiedzieć, że Twój „nauczyciel” jest dla Ciebie dostępny w zasadzie cały czas i że możesz liczyć na wsparcie z jego strony. Jest bardzo otwartym człowiekiem i lubi pogłębiać swoją wiedzę z różnych dziedzin, dlatego bardzo często rozmawiamy o mojej pracy bądź zainteresowaniach (oczywiście w j. angielskim).

 • Dawid11 maja 2017Ocena: 5/5

  Witam,
  Od 9 miesięcy mam możliwość współpracy z Panem Maćkiem. Pracowałem z Panem Maćkiem przez ostatnie kilka miesięcy pod kątem zbliżającego testu gimnazjalnego i sam jestem pod wrażeniem postępów jakie zrobiłem dzięki pracy z nim. Przed zaczęciem współpracy miałem problemy nawet z najprostszymi zadaniami. Poza dużą wiedzą, którą dysponuje Pan Maciej prowadzi korepetycje w sposób pomysłowy, interesujący i godny pochwały. Dzięki jego pracy poprawiłem mój angielski i zdolność płynnego mówienia. Polecam serdecznie :D

 • Natalia12 marca 2017Ocena: 5/5

  Witam,
  od kilku miesięcy mam przyjemność uczęszczać na korepetycje do Macieja. Maciek jest w 100% korepetytorem z powołaniem. Jasno i klarownie tłumaczy, cierpliwie wszystko wyjaśnia, w chwilach zwątpienia skutecznie motywuje. Lekcje zawsze dostosowane są do oczekiwań ucznia. Maciej jest to osoba z którą można porozmawiać na każdy tematy - oczywiście w języku angielskim - co w efekcie skutkuje bogatymi merytorycznie i interesującymi korepetycjami w miłej i luźnej atmosferze.

 • Kornelia15 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Witam;)

  Miałam możliwość współpracy z Maćkiem parę razy. Pomagał mi w wysoce zaawansowanych przygotowaniach do egzaminów i muszę przyznać, że szczerze go polecam. Maciek posiada wiedzę nie tylko z zakresu biznesu, ale także wielu innych dziedzin języka angielskiego. Co więcej, przekazuje ją w bardzo dostępny i przyjazny sposób! W stosunku do mnie wykazał się też wielkim człowieczeństwem, gdyż nawet w póżnych godzinach przyjął mnie na korepetycje! Polecam bardzo:)

 • Piotr6 października 2016Ocena: 5/5

  Około pół roku temu uświadomiłem sobie, że mój angielski jest daleki od ideału. Wtedy właśnie znalazłem ofertę Macieja. Po pierwszym spotkaniu zdecydowałem, że będę korzystał z jego usług. Przez ten czas zrealizowaliśmy mnóstwo materiału z gramatyki. Na każdych zajęciach spędzamy dużo czasu na konwersacji (co było dla mnie najważniejsze), czego rezultatem jest to, że na dzień dzisiejszy rozmawiając z obcokrajowcami czuję się znacznie bardziej komfortowo niż przed lekcjami z Maciejem. Polecam

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.