Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Maciej Dziurka


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 17 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec (Pogoń)
  • Katowice
  • Dąbrowa Górnicza
  • Będzin
  • Mysłowice
  • Czeladź
  • Zagórze
 • Ostatnia aktywność: 27 dni temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Anita22 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Szukając zajęć z j. angielskiego trafiłam na Maćka i dzięki opiniom innych użytkowników skusiłam się na kontakt.
  Nie żałuję! Szczerzę mogę polecić Maćka.
  Nasze zajęcia trwają już od 9 miesięcy i mój poziom języka angielskiego znacznie się polepszył. Zależało mi, aby odświeżyć znajomość języka, czuć się pewniej w rozmowach i poznać słownictwo z branży, w której aktualnie pracuję. Maciek, zawsze przychodzi przygotowany na zajęcia i cierpliwie tłumaczy niejasności. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty i potrafi dostosować się do oczekiwań „kursanta”, zawsze służy pomocą. Jeśli czegoś nie jestem pewna, wystarczy sms z zapytaniem i chwilę później mam już odpowiedź. To bardzo fajne wiedzieć, że Twój „nauczyciel” jest dla Ciebie dostępny w zasadzie cały czas i że możesz liczyć na wsparcie z jego strony. Jest bardzo otwartym człowiekiem i lubi pogłębiać swoją wiedzę z różnych dziedzin, dlatego bardzo często rozmawiamy o mojej pracy bądź zainteresowaniach (oczywiście w j. angielskim).

 • Dawid11 maja 2017Ocena: 5/5

  Witam,
  Od 9 miesięcy mam możliwość współpracy z Panem Maćkiem. Pracowałem z Panem Maćkiem przez ostatnie kilka miesięcy pod kątem zbliżającego testu gimnazjalnego i sam jestem pod wrażeniem postępów jakie zrobiłem dzięki pracy z nim. Przed zaczęciem współpracy miałem problemy nawet z najprostszymi zadaniami. Poza dużą wiedzą, którą dysponuje Pan Maciej prowadzi korepetycje w sposób pomysłowy, interesujący i godny pochwały. Dzięki jego pracy poprawiłem mój angielski i zdolność płynnego mówienia. Polecam serdecznie :D

 • Natalia12 marca 2017Ocena: 5/5

  Witam,
  od kilku miesięcy mam przyjemność uczęszczać na korepetycje do Macieja. Maciek jest w 100% korepetytorem z powołaniem. Jasno i klarownie tłumaczy, cierpliwie wszystko wyjaśnia, w chwilach zwątpienia skutecznie motywuje. Lekcje zawsze dostosowane są do oczekiwań ucznia. Maciej jest to osoba z którą można porozmawiać na każdy tematy - oczywiście w języku angielskim - co w efekcie skutkuje bogatymi merytorycznie i interesującymi korepetycjami w miłej i luźnej atmosferze.

 • Kornelia15 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Witam;)

  Miałam możliwość współpracy z Maćkiem parę razy. Pomagał mi w wysoce zaawansowanych przygotowaniach do egzaminów i muszę przyznać, że szczerze go polecam. Maciek posiada wiedzę nie tylko z zakresu biznesu, ale także wielu innych dziedzin języka angielskiego. Co więcej, przekazuje ją w bardzo dostępny i przyjazny sposób! W stosunku do mnie wykazał się też wielkim człowieczeństwem, gdyż nawet w póżnych godzinach przyjął mnie na korepetycje! Polecam bardzo:)

 • Piotr6 października 2016Ocena: 5/5

  Około pół roku temu uświadomiłem sobie, że mój angielski jest daleki od ideału. Wtedy właśnie znalazłem ofertę Macieja. Po pierwszym spotkaniu zdecydowałem, że będę korzystał z jego usług. Przez ten czas zrealizowaliśmy mnóstwo materiału z gramatyki. Na każdych zajęciach spędzamy dużo czasu na konwersacji (co było dla mnie najważniejsze), czego rezultatem jest to, że na dzień dzisiejszy rozmawiając z obcokrajowcami czuję się znacznie bardziej komfortowo niż przed lekcjami z Maciejem. Polecam

 • Karol5 października 2016Ocena: 5/5

  Pobieram lekcje angielskiego u Pana Maćka przez Skype już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony, że trafiłem akurat na niego. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, a ich treść jest dynamicznie modyfikowana w zależności od moich aktualnych potrzeb. Z lekcji na lekcje czuję, że mówi mi się coraz swobodniej, a zasób słownictwa i wiedza nt. gramatyki się poszerzają. Co ważne, lekcje te nie są dla mnie przykrym obowiązkiem, jak to bywało u innych nauczycieli, tylko przyjemną konwersacją na rozmaite tematy - oczywiście po angielsku. Polecam, Pan Maciej to sprawdzona marka o potwierdzonej renomie :)

 • Alsandra11 września 2016Ocena: 5/5

  Mój syn pobiera lekcje u Pana Maćka od roku. Od pierwszego spotkania jest bardzo zadowolony ze sposobu w jaki prowadzone są zajęcia. Korzyści jakie wynosi z tych lekcji przekładają się na jego oceny w szkole. Pan Maciek jest świetnym nauczycielem, z dużą wiedzą oraz umiejętnościami przekazania jej innym osobom. POLECAM !!!

 • Agnieszka29 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Uczyłam się u Maćka do poprawki z języka angielskiego , wzięłam się za to bardzo późno, bo został mi niecały miesiąc do ogarnięcia pól roku nauki w szkole . Żaden z korepetytorów nie chciał się tego podjąć . Dopiero u Maćka znalazłam pomoc i zdałam ! Bardzo dobrze prowadzi lekcje , przystępnie tłumaczy oraz w czasie lekcji panuje miła i przyjemna atmosfera . Bardzo pozytywny człowiek jak i wzorowy nauczyciel , bardzo polecam ! :)

 • Kamil16 marca 2016Ocena: 5/5

  Maciek jest naprawdę świetnym nauczycielem. Uczy mnie już dwa lata języka angielskiego i radze sobie bardzo dobrze tym bardziej że uczy mnie od podstaw, ponieważ w szkole nikt angielskiego nie potrafił mnie nauczyć. Jest bardzo zaangażowany w lekcje i tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, nigdy się nie poddaje gdy nie rozumiem jakiegoś tematu i tłumaczy mi go do skutku . Jest sympatyczny, a lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Dzięki lekcją z Maćkiem poprawiłem oceny w szkole z angielskiego i nie boje się już rozmawiać. POLECAM !!!!

 • sylwia16 lipca 2015Ocena: 5/5

  Maciek jest bardzo dobrym korepetytorem dzięki niemu poprawiłam swój angielski i nie boję się rozmawiać:)

 • Anna22 maja 2015Ocena: 5/5

  Super nauczyciel. Dużo uwagi i zaangażowania poświęca uczniowi. W sposób zrozumiały przekazuje wiedzę , jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. POLECAM

 • Małgorzata23 lutego 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z korepetycji.W prosty i przystępny sposób Pan Maciek przypomniał mi zasady zapomnianego języka.Polecam!

 • Iwona21 lutego 2015Ocena: 5/5

  Polecam serdecznie bardzo miły PAN i świetny kontakt z młodymi ludźmi uczy mojego syna i jestem zadowolona bardzo

 • Mariusz20 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Rowniez polecam tego korepetytora, pomogl mi sie przygotowac do wyjazdu za granice, poniewaz nie uzywalem angielskiego od czasow liceum. Mila atmosfera oraz przystepna cena:)

 • Kamila27 lipca 2014Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje z Panem Maćkiem. Świetnie tłumaczy, ma bardzo dużą wiedze i wie jak ją przekazać uczniowi co nie każdy nauczyciel potrafi . Lekcje prowadzone są w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Naprawde bardzo polecam!

 • Kasia16 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel. Sprawnie i szybko przebrnelismy przez material. Świetna atmosfera, bezstresowo! Co jest wazne;) Wiedza przekazana w prosty, zrozumiały sposób. Dzięki za pomoc ;) Polecam ;)

 • Justyna12 kwietnia 2014Ocena: 5/5

  Witam, miałam problem z przygotowaniem się do egzaminu z powodów osobistych, ale Pan Maciej bardzo mi w tym pomógł, był bardzo wyrozumiały. Zajęcia odbywały się w luźnej atmosferze, materiał bardzo klarownie i dokładnie przekazywany, oraz dyspozycyjność sprawiły, że po kilku zajęciach spokojnie zdałam egzamin i materiał mam utrwalony. Bardzo Pana polecam oraz dziękuję za otrzymaną pomoc :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.