Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Artur Różewicz

Centrum Edukacyjne Historicon


(10 ogłoszeń)
 • Opinie: 0 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Poznań
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Szczecin
  • Zielona Góra
  • Gdańsk
  • Białystok
 • Centrum Edukacyjne Historicon
  ul. Solna 3/14
  61-736 Poznań
  Nip: 781-179-19-44

 • Ostatnia aktywność: 26 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

20 zł60 minut

Patrząc za okno można stwierdzić, że Ned Stark miał rację – zima nie tylko nadchodzi, ale już nadeszła! Wraz z nią nadciągają również ferie zimowe. Jeżeli jednak obawiasz się, że w maju tego roku na maturze z języka polskiego możesz stracić głowę (zupełnie jak Ned Stark!) warto połączyć przyjemne z pożytecznym i jeden z „aż” dwóch tygodni ferii spędzić na białym szaleństwie, a drugi poświęcić na solidne powtórzenie przed maturą na naszych kursach organizowanych w ferie zimowe!

W sumie możesz wybrać jeden spośród trzech kursów powtórzeniowych:

I kurs startuje w poniedziałek 30 stycznia i kończy się w piątek 3 lutego. W tym okresie zajęcia będą się odbywać codziennie od 9.00 do 12.15. Kurs obejmie 15h zegarowych dzielonych na 5 spotkań po 195 minut. Pojedyncze zajęcia natomiast będą miały układ: 90 minut zajęć – 15 minut przerwy – 90 minut zajęć.

II kurs startuje w poniedziałek 30 stycznia i kończy się w piątek 3 lutego. W tym okresie zajęcia będą się odbywać codziennie od 12.30 do 15.45. Także ten kurs obejmie 15h zegarowych dzielonych na 5 spotkań po 195 minut. Pojedyncze zajęcia również będą miały układ: 90 minut zajęć – 15 minut przerwy – 90 minut zajęć.

III kurs wyjątkowo startuje w poniedziałek, ale 6 lutego i kończy się w piątek 10 lutego. W tym okresie zajęcia będą się odbywać codziennie od 9.00 do 12.15. Także ten kurs – zaskoczenia nie będzie – obejmie 15h zegarowych dzielonych na 5 spotkań po 195 minut. Pojedyncze zajęcia również będą miały układ: 90 minut zajęć – 15 minut przerwy – 90 minut zajęć.

Każda grupa kursowa będzie złożona z maksymalnie 7 osób (wraz z Tobą!). Tematyka zajęć? Jeżeli coś sprawia Ci spore problemy (na przykład nie wiesz jak rozwiązywać zadania z układami równań liniowych albo równania kwadratowe) wówczas w czasie zapisywania się na kurs zasygnalizuj to i możesz być prawie pewien, że te tematy które są dla Ciebie „czarną magią” zostaną omówione na Twoim kursie. Prosimy jednak miej na uwadze, że kurs trwa tylko i aż 15 h zegarowych.
Cena za każdy z naszych kursów powtórzeniowych to 299 zł !!!

Uczciwie informujemy, że liczba miejsc na kursach jest ograniczona, a zatem zachęcamy do szybkich zapisów

Centrum Edukacyjne Historicon
ul. Solna 3/14, 61-736 Poznań
T: 535 423 900

Certyfikaty:
Egzaminatorzy OKE, doktorzy nauk matematycznych

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.