Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

reklama banneru
Artur Różewicz

Centrum Edukacyjne Historicon


(10 ogłoszeń)
 • Opinie: 0 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Poznań
 • Centrum Edukacyjne Historicon
  ul. Solna 3/14
  61-736 Poznań
  Nip: 781-179-19-44

 • Ostatnia aktywność: 8 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

79 - 99 zł60 minut

Wiele osób zapewne straszy Cię maturą – my nie będziemy tego robić. My Cię do niej przygotujemy – krok po kroku i skutecznie. W bardzo dużym stopniu zwiększymy szanse na Twój sukces w maju 2018 roku i zdobycie przepustki na wymarzone studia :)

Swój kurs rozpoczniesz od lekcji diagnostycznej. Taka lekcja jest bezpłatna i dopiero po niej podejmiesz decyzję czy zapisać się na zajęcia w Historiconie. Jak do tej pory 9 na 10 osób po tej lekcji podjęło z nami współpracę.

Dopasujemy kurs do Twoich potrzeb! Najpierw dokładnie zdiagnozujemy Twoje zaległości w nauce. Następnie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dokonamy odpowiedniej selekcji materiału i będziemy Cię uczyć dokładnie tego czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces na maturze w maju 2018 roku. Szybko zobaczysz, jak Twoja wiedza zacznie rosnąć!

Nasi nauczyciele są osobami o sporej wiedzy merytorycznej, którzy są zaangażowani w swoją pracę. Pozornie skomplikowane zagadnienia wytłumaczą Ci w sposób jasny i zrozumiały. Wiedzą, że już jesteś zestresowany dlatego postarają się o lekką atmosferę na zajęciach, a Ciebie będą traktować w sposób partnerski. Dla pewności przeczytaj ich opisy oraz opinie ich Uczniów na w w w. h i s t o r i c o n . p l !

Nie stracisz czasu na dojazdach! Twój kurs będzie się odbywał przy ul. Solnej 3/14. Jeżeli uczysz się w Marynce, Trójce, Paderku, Ósemce albo Dwunastce wówczas dotrzesz do naszej siedziby w niecałe 20 minut. Jeżeli jesteś Uczennicą lub Uczniem Jedynki albo Dwójki dotarcie do nas zajmie Ci ok. 30-35 minut. Jeżeli wyrazisz taką wolę – możesz odbywać swoje zajęcia kursowe w swoim miejscu zamieszkania. Mówiąc krótko wybierając nasze zajęcia nie stracisz czasu na dojazdy!

Dlaczego Historicon?
1. Twój kurs będzie skrojony dokładnie pod Twoje potrzeby!
2. Możesz nas przetestować na bezpłatnej lekcji próbnej – nie kupujesz kota w worku.
3. Będziesz się uczyć dokładnie tego czego potrzebujesz na maturę.
4. To Ty masz decydujący wpływ na dni oraz godziny zajęć.
5. Będziesz uczył się pod okiem zaangażowanych i doświadczonych nauczycieli, traktujących Cię jak partnera.

Koszt Twojego kursu będzie zależał od formy zajęć, na jaką się zdecydujesz:
- jeżeli będziesz chciał, aby Twój nauczyciel dojeżdżał do Ciebie – koszt 60 minut zajęć wyniesie 99 zł.
- jeżeli zdecydujesz się na zajęcia w siedzibie Historiconu (ul. Solna, Poznań) – koszt godziny zegarowej wyniesie 79 zł.

Co bardzo ważne – koszt całego kurs będziesz mógł rozbić na raty, których ilość będzie równa ilości miesięcy trwania Twojego kursu.

Centrum Edukacyjne Historicon
ul. Solna 3/14, 61-736 Poznań
T: 535 423 900

Doświadczenie:
Od 4 do 21 lat skutecznego przygotowywania do egzaminów: gimnazjalnego i maturalnego

Certyfikaty:
Egzaminatorzy OKE, doktorzy nauk matematycznych, nauczyciele mianowani

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.