Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Anna Łukasik


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z biologii

cena
do ustalenia
Opinie: 7Ocena: 5.0/5

Magister biologii z praktyką pedagogiczną :nauczyciel akademicki i liceum) przed obroną rozprawy doktorskiej. Zaprasza na indywidualne zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego. Oferuje również pomoc z bieżącym materiałem szkoły średniej.
Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji, szczególnie przygotowanie do egzaminu maturalnego (z bardzo dobrymi wynikami uczniów). Materiały dodatkowe, sprawdziany, testy, pakiety maturalne w cenie lekcji.
Elastyczne godziny zajęć. * ZAJĘCIA:Warszawa-Ochota; Poniedziałek-Piątek; CZAS LEKCJI 90MIN.*

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Laura6 września 2017Ocena: 5/5

  Z całego serca polecam zajęcia z Panią Anią - zaraża ona pasją do biologii, zajęcia przebiegają w przemiłej astmosferze i z mnóstwem dodatkowych materiałów. Co ważne - wiedza jest regularnie sprawdzana w postaci kartkówek. Jeśli naprawdę chcecie nauczyć się biologii, to nie ma lepszej osoby niż Pani Ania - dzięki jej pomocy udało mi się spełnić swoje marzenie o medycynie w Łodzi :)

  Odpowiedź korepetytora

  Laura dziękuje za mile słowa. Cieszę się, ze spełniłas swoje największe marzenie

 • Agnieszka6 września 2016Ocena: 5/5

  Pani Ania jest bardzo wymagającym i rzetelnym nauczycielem. Mnóstwo materiałów dodatkowych oraz testy odbywające się po każdych zajęciach, które następnie są szczegółowo omawiane, pozwalają dobrze opanować materiał i ugruntować wiedzę, co w moim przypadku zaowocowało świetnie zdaną maturą z biologii i dostaniem się na medycynę.
  Zdecydowanie polecam !

  Odpowiedź korepetytora

  Agnieszko bardzo mi miło i dziekuje

 • Ada1 maja 2016Ocena: 5/5

  Osoba z ogromną wiedzą biologiczną. Zawsze świetnie przygotowana do prowadzenia zajęć, sukcesywnie realizując plan od A do Z. Wręczane materiały z zagadnieniami oraz sprawdziany pozwalały poukładać, usystematyzować wiedzę i zwrócić uwagę na rzeczy ważne. Dodatkowo każde spotkanie przebiegało w przemiłej atmosferze. Jeśli komuś zależy na gruntownym powtórzeniu materiału i rzetelnym przygotowaniu do matury to serdecznie polecam korepetycje z Panią Anią :)

  Odpowiedź korepetytora

  Ada bardzo dziekuje za miłe słowa! Jesteś super osobą, mocno Ci kibicuje i bardzo sie cieszę, ze Cię poznałam

 • Patrycja30 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Na zajęciach dokładne omówienie tematu, masa materiałów dodatkowych i oczywiście testy, które motywują do systematyczności, co owocuje dużą wiedzą. Pani Ania jest bardzo sympatyczna i świetnie prowadzi zajęcia, dzięki czemu nawet nie wiesz kiedy to wszytko zapamiętujesz. :) Bardzo polecam osobom, które chcą się przyłożyć i dostać wysoki wynik z matury, co dużo łatwiej osiągnąć po takim przygotowaniu!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję za miłe słowa:) Życzę Ci wielu sukcesów, a sobie tak obowiązkowych, pracowitych i fantastycznych uczniów jak Ty! Pozdrawiam :)

 • Maciej15 września 2014Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem polecam p.Anię! Ogromna wiedza, doświadczenie, kultura i zajęcia w bardzo miłej atmosferze, a przy tym p. Anna jest osobą wymagającą, zaangażowaną w prowadzenie zajęć, której zależy na uczniu i zdobywanej przez niego wiedzy :) POLECAM!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.