Pobierz darmowego e-book’a: "32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli"

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Anna Łukasik


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z biologii

cena
do ustalenia
Opinie: 5Ocena: 5.0/5

Magister biologii z praktyką pedagogiczną :nauczyciel akademicki i liceum) przed obroną rozprawy doktorskiej. Zaprasza na zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego. Oferuje również pomoc z bieżącym materiałem gimnazjum i szkoły średniej.
Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji, szczególnie przygotowanie do egzaminu maturalnego (z bardzo dobrymi wynikami uczniów). Materiały dodatkowe, pakiety, testy w cenie lekcji.
Elastyczne godziny zajęć. CZAS LEKCJI 90 MIN.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ada1 maja 2016Ocena: 5/5

  Osoba z ogromną wiedzą biologiczną. Zawsze świetnie przygotowana do prowadzenia zajęć, sukcesywnie realizując plan od A do Z. Wręczane materiały z zagadnieniami oraz sprawdziany pozwalały poukładać, usystematyzować wiedzę i zwrócić uwagę na rzeczy ważne. Dodatkowo każde spotkanie przebiegało w przemiłej atmosferze. Jeśli komuś zależy na gruntownym powtórzeniu materiału i rzetelnym przygotowaniu do matury to serdecznie polecam korepetycje z Panią Anią :)

 • Patrycja30 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Na zajęciach dokładne omówienie tematu, masa materiałów dodatkowych i oczywiście testy, które motywują do systematyczności, co owocuje dużą wiedzą. Pani Ania jest bardzo sympatyczna i świetnie prowadzi zajęcia, dzięki czemu nawet nie wiesz kiedy to wszytko zapamiętujesz. :) Bardzo polecam osobom, które chcą się przyłożyć i dostać wysoki wynik z matury, co dużo łatwiej osiągnąć po takim przygotowaniu!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję za miłe słowa:) Życzę Ci wielu sukcesów, a sobie tak obowiązkowych, pracowitych i fantastycznych uczniów jak Ty! Pozdrawiam :)

 • Maciej15 września 2014Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem polecam p.Anię! Ogromna wiedza, doświadczenie, kultura i zajęcia w bardzo miłej atmosferze, a przy tym p. Anna jest osobą wymagającą, zaangażowaną w prowadzenie zajęć, której zależy na uczniu i zdobywanej przez niego wiedzy :) POLECAM!

 • Agata16 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Lekcje u Pani Ani są perfekcyjnie przygotowane, material bardzo dobrze rozplanowany. Na każde zajęcia otrzymuje się dokładny zakres materiału do opanowania, dzięki temu wiadomo czego trzeba się nauczyć i co ułatwia przyswojenie materiału podczas lekcji. Duża ilość sprawdzianów i pakietów procentuje na maturze, która potem wydaje się bardzo prosta. Pani Ania jest bardzo sympatyczną i przemiłą osobą. Zawsze wspierała mnie i motywowała do nauki. W 200% polecam korepetycje z Panią Anią bo dzięki niej spełniło się moje marzenie i jestem studentką medycyny :)

 • Karolina12 lipca 2014Ocena: 5/5

  Korepetycje z p.Anią to sama przyjemność. Każde zajęcia były dokładnie zaplanowane i przemyślane. Testy, które rozwiązywałam na zajęciach, potem już matury próbne pozwoliły mi utrwalić materiał i oswoić się z trudną dla mnie maturą z biologii. Zaangażowanie w każdą lekcję, ogromna wiedza i umiejętność jej przekazywania sprawiły, że z matury rozszerzonej osiągnęłam bardzo wysoki wynik, dzięki czemu bez problemu dostałam się na stomatologię. Serdecznie polecam p. Anię, naprawdę warto z Nią pracować.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.