Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Anna Koprowska

ANGEO


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 1 opinia
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Kielce (KSM)
 • ANGEO
  Leszczyńska 64/13
  25-326 Kielce
  Nip: 6572592677

 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Udzielę korepetycji z matematyki

50 zł60 minut
Opinie: 1Ocena: 5.0/5

MATEMATYKA – nauczycielka, mgr matematyki z wieloletnim doświadczeniem udzieli korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej włącznie. Przygotowuję do sprawdzianów, klasówek, egzaminów gimnazjalnych i matury. Rozwiązuję również zadania i prace kontrolne.

Doświadczenie:
czynna nauczycielka matematyki

Certyfikaty:
mgr matematyki UJK

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Na20 listopada 2016Ocena: 5/5

  Chodziłam na korepetycje do kilku różnych korepetytorów. Za najlepszą korepetytorkę uważam panią Annę. Pani A jest profesjonalistką w każdym calu. Widać jej zaangażowanie, solidne przygotowanie do każdych zajęć, zorganizowane materiały do ćwiczeń, jak również pokój przystosowany do udzielania korepetycji. Pani A potrafi przekazać dużo wiedzy w prosty sposób, oraz zmotywować do nauki. Jest osobą bardzo konkretną. Naprawdę polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.