Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Youtube >

Anastazja Dobrynina przez Skype


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 11 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Kraków
  • Ełk
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Łódź
  • Gdańsk
  • Białystok
 • Ostatnia aktywność: 3 dni temu

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

40 - 45 zł60 minut
Opinie: 11Ocena: 5.0/5

Jestem Rosjanką, lektorem, tłumaczem z wieloletnim dyplomowanym doświadczeniem. Oferuję indywidualne i dopasowane do klienta lekcje języka rosyjskiego.
Pierwsza Lekcja Za Darmo!
Indywidualny tok nauki gwarantuje szybkie, bezstresowe i gruntowne opanowanie języka rosyjskiego w warunkach własnego domu lub biura. Twój rosyjski staje się płynny wraz z prawidłowym akcentem.
Bezpośredni kontakt ze mną zapewni Państwu satysfakcję i szybkie wyniki w nauce a także pewność, że są Państwo pod opieką nauczyciela, który dba o Państwa szybkie postępy w nauce.
TO NIE SĄ "KOREPETYCJE", TYLKO PROFESJONALNY TRENING ROSYJSKIEGO. ZAPRASZAM NA:
• Lekcje dla dzieci, młodzieży oraz dla osób dorosłych z całego kraju i zza granicy,
• Zajęcia z języka biznesowego, prawnego i prawniczego
• Rosyjski specjalistyczny, Rosyjski dla księgowych i finansistów, Rosyjski medyczny, turystyczny,
• Lekcje przygotowujące do wszystkich rodzajów certyfikatów TRKI 1,2,3, C1, C2
• Przygotowanie do najnowszego EGZAMINU MATURALNEGO (Matura 2016 podstawowa i rozszerzona) i do EGZAMINU GIMNAZJALNEGO, przygotowanie do EGZAMINU SZÓSTOKLASISTY,
• Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę lub na studia w języku rosyjskim,
• Język rosyjski dla pracowników firm,
• Przygotowanie studentów do egzaminów z języka rosyjskiego,
• Przygotowanie do egzaminów na Filologię Rosyjską,
• Indywidualne konwersacje z nauczycielem,
• Pomoc w odrobieniu zadań domowych,
• Język rosyjski dla planujących podjęcie pracy
• Język rosyjski w firmie
Pracując ze mną nad swoim rosyjskim uczysz się przez cały czas (nie tylko podczas lekcji).
Elastyczne godziny zajęć – w tygodniu i w weekendy, rano, po południu, wieczorem – do ustalenia.
Możliwość "ruchomych" terminów lekcji (ustalanie z tygodnia na tydzień)

Proponowane zajęcia przeze mnie są przemyślane i niezwykle nowatorskie.
Materiały do nich w postaci multimediów otrzymujesz kilka dni przed lekcją. Na ich podstawie przygotowujesz się do zajęć. Lekcja ma na celu utrwalenie w formie mini wywiadów, mini dialogów treści zawartej w materiałach, z którą zapoznałeś w domu. Dzięki temu każda minuta zajęć wykorzystana jest na odpowiednio sterowaną i mającą określone cele rozmowę. Zajęcia bowiem tak naprawdę rozpoczynają się z chwilą, gdy otrzymujesz odpowiednio przemyślane, spójne i bardzo atrakcyjne wizualnie materiały.
W czasie naszej rozmowy na Skype tworzę dla Ciebie plik, w którym zapisana jest cała nasza rozmowa: moje wypowiedzi, Twoje wypowiedzi w dwóch wersjach: poprawionej i błędnej, jeśli popełniłaś/eś błąd – dzięki temu wiesz, na co zwrócić uwagę, by mówić poprawnie. Taka innowacyjna forma jest możliwa, bo jestem dwujęzyczna i potrafię pisać na komputerze w tempie normalnej rozmowy w obu językach.
Od razu po zajęciach otrzymujesz ten plik z naszą rozmową, dzięki czemu możesz prześledzić później każdą minutę zajęć. Lekcja nie jest ulotna, masz ją na zawsze tak jak i wszystkie materiały.
Jest to metoda, dzięki której możesz bardzo szybko zrobić ogromne postępy w nauce.
Zapewniam ciekawe i współczesne materiały do nauki.

Zapraszam na mój blog na FB: Imperium – kultura i język rosyjski

Elastyczne godziny zajęć – w tygodniu i w weekendy, rano, po południu, wieczorem – do ustalenia.
Możliwość "ruchomych" terminów lekcji (ustalanie z tygodnia na tydzień)

Możliwa pomoc doraźna – powtórka jakiejś konkretnej partii materiału, tłumaczenia, pomoc w przygotowaniu wystąpień, referatów, prezentacji firmy, pisaniu wypracowań itp.

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące zajęć.
Tel. 795 703 175

Doświadczenie:
5 lat pracy w szkołach językowych - lektor języka rosyjskiego/lektor języka polskiego dla obcokrajowców rosyjskojęzycznych.

Certyfikaty:
TŁUMACZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO, 2 DYPLOMY STUDIÓW WYŻSZYCH. Udział w szkoleniach metodycznych organizowanych przez najlepsze szkoły europejskie oraz rosyjskie. Rozwijam się cały czas i inwestuję w siebie.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marzena30 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Wszystkim, którzy chcą zrealizować swoje pragnienia i marzenia o solidnym nauczeniu się języka rosyjskiego zdecydowanie polecam lekcje z Panią Anastazją. Miałam kontakt z wieloma nauczycielami języka rosyjskiego, ale z całą pewnością stwierdzam, że Pani Anastazja jest nauczycielem wyjątkowym, NAJLEPSZYM z NAJLEPSZYCH. Cechuje Ją niesamowita fachowość, rzetelność i kreatywność, a także profesjonalne podejście do ucznia, którego potrafi skutecznie motywować. Lekcje z Panią Anastazją są niezwykle interesujące i odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Anastazja to wybitny fachowiec, ale przede wszystkim Człowiek z wielką pasją w różnych dziedzinach, którą chętnie dzieli się z innymi. Zajęcia z Panią Anastazją to czysta przyjemność i z niecierpliwością czekam na kolejne.

 • Małgorzata25 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim, którzy oczekują nietuzinkowych lekcji z profesjonalnie przygotowanym, inteligentnym i bardzo konkretnym (wymagającym) nauczycielem. P. Anastassia potrafi bezbłędnie dopasować materiał do poziomu i preferencji (tematycznych) ucznia. Kładzie nacisk na wszystkie aspekty nauki języka. Do tego jej poczucie humoru i pozytywne nastawienie do świata powodują, że lekcje są nie tylko owocne ale i baaardzo przyjemne :)

 • Maciej21 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z zajęć online z Anastazją. Przyjemna atmosfera i dopasowanie lekcji do potrzeb i wymagań ucznia to zdecydowane plusy.
  Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Спасибо большое! Мне очень приятно, я стараюсь изо всех сил :)

 • Kuba29 października 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam.Lekcje sa ciekawe i bardzo przyjemne. Pani Anastazja dopasowuje zagadnienia do potrzeb ucznia co pozwala podtrzymac motywacje przez dlluzszy czas. Bardzo duza wartoscia sa materialy dosylane zaraz po lekcji, jak slowka, zwroty czy odmiany slow z ktorymi byly problemy w trakcie zajec. Uwazam, ze jezeli chcesz sie nauczyc rosyjskiego to z pomoca Pani Anastazji mozesz to realnie zrobic.

 • Jarek19 września 2016Ocena: 5/5

  Pani Anastazja jest najlepszym lektorem / nauczycielem z jakim miałem okazję uczyć się języków obcych. Nieprawdopodobna znajomość języka, kompetencje i talent pedagogiczny Pani Anastazji pozwalają na BARDZO SZYBKĄ naukę rosyjskiego bez względu na poziom wykształcenia, wiek, i poziom znajomości języka w każdej grupie wiekowej.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.