Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dla tłumaczy - sierpień/wrzesień

Alina James


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 10 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

 • Przedmiot: język angielski
 • Miejsce lekcji: Online
 • Zakres lekcji: Studia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
55 zł60 minut
Opinie: 10Ocena: 5.0/5

Dwujęzyczna Lektorka z angielskim wykształceniem pedagogicznym i wieloletnim stażem pracy w angielskich szkołach średnich i podstawowych przyjmie na zajęcia / korepetycje wszystkie grupy wiekowe na każdym poziomie.

Kładę szczególny nacisk na prawidłowy akcent, wymowę i szybkie rozpoczęcie konwersacji.

Ze względu na zasób materiałów, których używam zajęcia odbywają się wyłącznie online.

Zapraszam

Doświadczenie:
14-stoletnie doswiadczenie jako nauczyciel w angielskich szkołach srednich (chemia, fizyka matematyka) i podstawowych (all subjects). Od trzech lat lektor języka angielskiego w Polsce.

Certyfikaty:
GCSE level A*, Angielskie Studia Pedagogiczne - PGCE Exeter University, Exeter, Devon

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka25 maja 2017Ocena: 5/5

  Wspaniała osoba, profesjonalista, szybkie i bardzo dobre wykonanie, w dodatku ogromnie życzliwa osoba. Raz jeszcze serdecznie dziękuję Pani Alino!

 • Karolina20 lutego 2017Ocena: 5/5

  Długo czekałam, żeby dostać się na zajęcia u Pani Aliny, ale było warto ! Pani Alina prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu łatwiej było mi przełamać barierę językową. Poznałam mnóstwo przydatnych zwrotów, ale przede wszystkim nauczyłam się ich używać. Polecam Panią Alinę wszystkim niezdecydowanym, z pewnością sie nie zawiedziecie !

 • Magda2 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Pani Alina z pełnym profesjonalizmem i z ogromną cierpliwością pochyla się nad każdym zagadnieniem językowym. Uczy "kontekstowo", co jest niezwykle ważne i bardzo przydatne. Nie ma tu miejsca na automatyczne klepanie słówek, których i tak nie pamięta się po paru dniach, ani na oderwane od komunikacji drylowanie gramatyki. Uczymy się na potocznych dialogach (w których jest wszystko: przydatne wyrażenia, wzorcowa wymowa, możliwość ciągłych odsłuchań), na ciekawych tekstach (co ważne, w większości dostępnych w wersji audio). Powtarzamy przydatne wyrażenia w różnych odsłonach, budujemy sytuacje z życia i w nich używamy konkretnych zwrotów - to uczy "myśleć" w języku.
  Polecam lekcje z Panią Aliną. Oprócz wiedzy i wspaniałej dykcji dzieli się z uczniami także optymizmem, uśmiechem i niesamowitą dawką energii! :)

 • Adrian15 marca 2015Ocena: 5/5

  Lekcje z Panią Aliną to najlepsza droga do prawidłowego mówienia po angielsku. Jeżeli zmagasz się z barierą językową, jeżeli masz dosyć bezmyślnego uczenia się reguł gramatycznych i wiecznego zastanawiania się nad tym jakiego użyć czasu podczas rozmowy, to zdecydowanie polecam! Niesamowita energia, pełen profesjonalizm i ogromne efekty. 5 gwiazdek! :)

 • Monika3 lipca 2014Ocena: 5/5

  Lecje z Alina to kamien milowy na mojej drodze w nauce języka obcego.
  Praktycznie na co dzień stykam się z jezkiem angielskim , bardziej lub mniej mozolnie przyswajając jego zawilosci.
  Alina to najwspanialszy nauczyciel z jakim przyszlo mi pracowac – serdeczna, energiczna, zawsze pozytywnie nastawiona, dopasowuje materialy i forme zajec do potrzeb i oczekiwań ucznia ale jednoczesnie wymagajaca i „pozytywnie” zdeterminowana na efekty.
  Bazuje na prostych, aczkolwiek skutecznych technikach ułatwiających zapamiętywanie „opornych” słówek i reguł gramatycznych.
  Szczegolna uwage zwraca na poprawnoścc i płynnośc mówienia, na biezaca korygujac bledy.
  Polecam, sukces gwarantowany :) 

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.