Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Alex Piechota


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 10 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Kraków
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Katowice
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Szczecin
  • Łódź
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 6 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 - 120 zł60 minut
Opinie: 10Ocena: 5.0/5

ROK NAUKI W 4 MIESIĄCE? WŚRÓD MOICH UCZNIÓW TO STANDARD. Uczę praktycznej komunikacji i pozbawiam wymówek o braku talentu do języków. WOLNE MIEJSCA!

[W związku z tym, że nie są to ani korepetycje, ani lekcje, tylko uszyty na miarę Trening Indywidualny to tydzień próbny (tak, tydzień, a nie jedna lekcja) jest niezobowiązujący – abyś dokładnie zrozumiał/a, na czym polega moje podejście i zarażenie pasją do nauki języków]

Posiadam obywatelstwo USA i dzięki wymagająco-motywującemu podejściu pomogłem już ponad 170 osobom opanować język obcy. Jestem także trenerem technik efektywnej nauki i pasjonatem języków w ogóle. A pasja to ważna rzecz! :) Są tylko 2 rzeczy, które dają mi więcej frajdy, niż obserwowanie postępów moich Uczniów – jak chcesz wiedzieć, to zapytaj śmiało :-) Sam opanowałem od zera 3 języki obce (w tym m.in. niemiecki od 0 do poziomu B2 / matury rozszerzonej w 5 miesięcy), więc wiem nie tylko z jakimi problemami mierzą się Uczniowie, ale również wiem, jak znacząco skrócić drogę do optymalnych postępów i rezultatów. Zdaniem moich Podopieczych ciężko mnie nie lubić – mimo, że jestem wymagający :) Więcej o mnie dowiesz się klikając w moje imię pod zdjęciem.

Mogę Ci skutecznie pomóc jeśli:

a) brakuje Ci motywacji i chcesz wreszcie nauczyć się płynnie komunikować
b) oczekujesz widocznych rezultatów już po pierwszych 3 tygodniach nauki (zwłaszcza w mówieniu)
c) szukasz osoby, która Cię porządnie zmotywuje i przyciśnie oraz pozbawi barier/wymówek pt. "Nie mam talentu do nauki języka"
d) chcesz nauczyć się jak się uczyć języka skutecznie, aby robić znacznie szybsze postępy od osób, które uczęszczają na zwykłe kursy/lekcje

Nauka ze mną to dokładnie dobrany pod Twoje potrzeby program treningowy składający się z:

1. zajęć prowadzonych w języku angielskim (lub mieszanym – w zależności od stopnia zaawansowania)
2. dobrze przemyślanych zadań domowych (sprawdzam je i motywuję Cię systematycznie) rozplanowanych na cały cykl nauczania
3. opieki nad Twoimi postępami oraz motywacji Ciebie do nauki poprzez regularny kontakt między lekcjami (oczywiście w języku angielskim)
4. dyspozycyjności 7 dni w tygodniu i szybkiej odpowiedzi na Twoje pytania
5. +++ nie będziesz uczony "metodami szkolnymi", tylko sposobami, którymi uczą się poligloci i już samo to powoduje, że zrobisz postępy co najmniej 3 razy szybciej niż w szkołach językowych (spytaj moich Uczniów o rezultaty – służę referencjami)

Innymi słowy będziesz miał/a swojego własnego TRENERA PERSONALNEGO od języka angielskiego :)

UWAGA! Jeżeli wykażesz minimum niezbędnego zaangażowania (warunek konieczny) z Twojej strony, to możesz śmiało oczekiwać, że po 3-4 miesiącach treningu pod moim okiem zrobisz postęp adekwatny do ~roku-półtora nauki na kursie w szkole językowej – niezależnie od poziomu początkowego. To nie jest na wyrost – przekonaj się sam. Z resztą rzuć okiem poniżej na komentarze moich zadowolonych Uczniów.

PS. Żeby usprawnić komunikację – podaj proszę Twój numer telefonu w wiadomości.

"Great teachers teach effectively. But great teachers also mentor, inspire, provoke, stimulate and awaken the latent curiosity"

Doświadczenie:
Autor warsztatów dla firm i korporacji "Jak skutecznie uczyć się języków obcych" oraz "Skończ z wymówkami i wreszcie opanuj angielski" // Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów biznesowych w języku angielskim oraz prezentacji publicznych w języku hiszpańskim

Certyfikaty:
Obywatelstwo USA / Certificate of Proficiency in English / Diploma de Espanol Avanzado

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Paulina14 maja 2016Ocena: 5/5

  Konkret: Alex pomógł mi dojść od poziomu "niemal nic nie mówię" do "komunikuję się pewnie w języku angielskim prywatnie i zawodowo" w niecały rok systematycznej pracy. To super uczucie zyskać taką pewność językową :) Wcześnie próbowałam uczyć się z kilkoma osobami, ale nikt chyba nie potrafił mnie docisnąć, odpowiednio podejść. Alex nie tylko inspiruje podrzucając ciekawe i rozwojowe materiały, ale przede wszystkim zaszczepia wiarę w siebie i motywację do pracy. Wymaga dużo, ale robi to w taki sposób, że chce się pracować. Z resztą nietrudno o motywację gdy tak szybo widzi się efekty swojego wysiłku. Praca domowa jest przyjemna (np. opracowanie ulubionych bajek po angielsku). Atmosfera na zajęciach jest BARDZO pozytywna i partnerska :) Takiego TRENERA (tak, nie nauczyciela, znamy różnicę :P ) życzę szczerze każdej osobie chcącej podszkolić język! Dzięki jeszcze raz za wszystko!!!

 • Bartek6 maja 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone w zupełnie inny sposob niz w szkoła.Alex jest świetnym nauczycielem,kompetentny,wyrozumiały i przede wszystkim fajny. Na zajęciach nigdy się nie nudziłem i z chęcią przychodze na następne. Efekty naszej pracy widziałem juz po kilku lekcjach,co daje mi jeszcze wiecej motywacji do nauki. Polecam :)

 • Adrian11 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Wg. Alex jest lata świetlne przed innymi nauczycielami. Pracuje w branży IT i chciałem przejść o poziom w wyżej w dwa miesiące, ponieważ pracuje w międzynarodowym środowisku. Mam problem z efektywnością oraz dyscypliną. To się zmieniło zaraz po tym, jak poznałem Alexa. Pokazał im jak dokładnie powinien uczyć się języka oraz zmotywował do samodzielnej pracy, co było w moim przypadku sporym problemem. Ma bardzo innowacyjnego podejście, którego nie spotkałem u żadnego nauczyciela. Jest dla mnie trochę, jak osobisty trener językowy, który pilnuje abym dowiózł zakładane przez siebie rezultaty. Polecam, bo warto za każde pieniądze :)

 • Mateusz3 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Lekcje są świetne i dobrze, ciekawie prowadzone. Nie brakuje materiału do nauki. Jest dużo nauki ale myślę, że warto bo są rezultaty :) Nie znam żadnego nauczyciela z takim podejściem do lekcji i nauczania więc naprawdę polecam :)

 • Syla12 listopada 2015Ocena: 5/5

  Niebanalny sposób prowadzenia lekcji. Zawsze ciekawie, tematyka dobrana na podstawie zainteresowań ucznia. Zdecydowanie polecam :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.