Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Alex Piechota


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 10 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Kraków
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Katowice
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Szczecin
  • Łódź
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 - 120 zł60 minut
Opinie: 10Ocena: 5.0/5

ROK NAUKI W 4 MIESIĄCE? WŚRÓD MOICH UCZNIÓW TO STANDARD. Uczę praktycznej komunikacji i pozbawiam wymówek o braku talentu do języków. WOLNE MIEJSCA!

| W R Ó C I Ł E M już z Urlopu - pełen energii, aby Wam dalej pomagać i wspierać :-) |

[W związku z tym, że nie są to ani korepetycje, ani lekcje, tylko uszyty na miarę Trening Indywidualny to tydzień próbny (tak, tydzień, a nie jedna lekcja) jest niezobowiązujący – abyś dokładnie zrozumiał/a, na czym polega moje podejście i zarażenie pasją do nauki języków]

Posiadam obywatelstwo USA i dzięki wymagająco-motywującemu podejściu pomogłem już ponad 170 osobom opanować język obcy. Jestem także trenerem technik efektywnej nauki i pasjonatem języków w ogóle. A pasja to ważna rzecz! :) Są tylko 2 rzeczy, które dają mi więcej frajdy, niż obserwowanie postępów moich Uczniów – jak chcesz wiedzieć, to zapytaj śmiało. Sam opanowałem od zera 3 języki obce, więc wiem nie tylko z jakimi problemami mierzą się Uczniowie, ale również wiem, jak znacząco skrócić drogę do optymalnych postępów i rezultatów. Zdaniem moich Podopieczych ciężko mnie nie lubić – mimo, że jestem wymagający :) Więcej o mnie dowiesz się klikając w moje imię pod zdjęciem.

Mogę Ci skutecznie pomóc jeśli:

a) brakuje Ci motywacji i chcesz wreszcie nauczyć się płynnie komunikować
b) oczekujesz widocznych rezultatów już po pierwszych 3 tygodniach nauki (zwłaszcza w mówieniu)
c) szukasz osoby, która Cię porządnie zmotywuje i przyciśnie oraz pozbawi barier/wymówek pt. "Nie mam talentu do nauki języka"
d) chcesz nauczyć się jak się uczyć języka skutecznie, aby robić znacznie szybsze postępy od osób, które uczęszczają na zwykłe kursy/lekcje

Nauka ze mną to dokładnie dobrany pod Twoje potrzeby program treningowy składający się z:

1. zajęć prowadzonych w języku angielskim (lub mieszanym – w zależności od stopnia zaawansowania)
2. dobrze przemyślanych zadań domowych (sprawdzam je i motywuję Cię systematycznie) rozplanowanych na cały cykl nauczania
3. opieki nad Twoimi postępami oraz motywacji Ciebie do nauki poprzez regularny kontakt między lekcjami (oczywiście w języku angielskim)
4. dyspozycyjności 7 dni w tygodniu i szybkiej odpowiedzi na Twoje pytania
5. +++ nie będziesz uczony "metodami szkolnymi", tylko sposobami, którymi uczą się poligloci i już samo to powoduje, że zrobisz postępy co najmniej 3 razy szybciej niż w szkołach językowych (spytaj moich Uczniów o rezultaty – służę referencjami)

Innymi słowy będziesz miał/a swojego własnego TRENERA PERSONALNEGO od języka angielskiego :)

UWAGA! Jeżeli wykażesz minimum niezbędnego zaangażowania (warunek konieczny) z Twojej strony, to możesz śmiało oczekiwać, że po 3 miesiącach nauki ze mną zrobisz postęp adekwatny do ~roku-półtora nauki na kursie w szkole językowej – niezależnie od poziomu początkowego. To nie jest na wyrost – przekonaj się sam. Z resztą rzuć okiem poniżej na komentarze moich zadowolonych Uczniów.

Brzmi zachęcająco? Zatem jeśli chcesz naprawdę zabrać się za porządną naukę umówmy się na pierwszy tydzień Twojego treningu językowego!

PS. Żeby usprawnić komunikację – podaj proszę Twój numer telefonu w wiadomości.

"Great teachers teach effectively. But great teachers also mentor, inspire, provoke, stimulate and awaken the latent curiosity"

Doświadczenie:
Autor warsztatów dla firm i korporacji "Jak skutecznie uczyć się języków obcych" oraz "Skończ z wymówkami i wreszcie opanuj angielski" // Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów biznesowych w języku angielskim oraz prezentacji publicznych w języku hiszpańskim

Certyfikaty:
Obywatelstwo USA / Certificate of Proficiency in English / Diploma de Espanol Avanzado

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Paulina14 maja 2016Ocena: 5/5

  Konkret: Alex pomógł mi dojść od poziomu "niemal nic nie mówię" do "komunikuję się pewnie w języku angielskim prywatnie i zawodowo" w niecały rok systematycznej pracy. To super uczucie zyskać taką pewność językową :) Wcześnie próbowałam uczyć się z kilkoma osobami, ale nikt chyba nie potrafił mnie docisnąć, odpowiednio podejść. Alex nie tylko inspiruje podrzucając ciekawe i rozwojowe materiały, ale przede wszystkim zaszczepia wiarę w siebie i motywację do pracy. Wymaga dużo, ale robi to w taki sposób, że chce się pracować. Z resztą nietrudno o motywację gdy tak szybo widzi się efekty swojego wysiłku. Praca domowa jest przyjemna (np. opracowanie ulubionych bajek po angielsku). Atmosfera na zajęciach jest BARDZO pozytywna i partnerska :) Takiego TRENERA (tak, nie nauczyciela, znamy różnicę :P ) życzę szczerze każdej osobie chcącej podszkolić język! Dzięki jeszcze raz za wszystko!!!

 • Bartek6 maja 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone w zupełnie inny sposob niz w szkoła.Alex jest świetnym nauczycielem,kompetentny,wyrozumiały i przede wszystkim fajny. Na zajęciach nigdy się nie nudziłem i z chęcią przychodze na następne. Efekty naszej pracy widziałem juz po kilku lekcjach,co daje mi jeszcze wiecej motywacji do nauki. Polecam :)

 • Adrian11 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Wg. Alex jest lata świetlne przed innymi nauczycielami. Pracuje w branży IT i chciałem przejść o poziom w wyżej w dwa miesiące, ponieważ pracuje w międzynarodowym środowisku. Mam problem z efektywnością oraz dyscypliną. To się zmieniło zaraz po tym, jak poznałem Alexa. Pokazał im jak dokładnie powinien uczyć się języka oraz zmotywował do samodzielnej pracy, co było w moim przypadku sporym problemem. Ma bardzo innowacyjnego podejście, którego nie spotkałem u żadnego nauczyciela. Jest dla mnie trochę, jak osobisty trener językowy, który pilnuje abym dowiózł zakładane przez siebie rezultaty. Polecam, bo warto za każde pieniądze :)

 • Mateusz3 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Lekcje są świetne i dobrze, ciekawie prowadzone. Nie brakuje materiału do nauki. Jest dużo nauki ale myślę, że warto bo są rezultaty :) Nie znam żadnego nauczyciela z takim podejściem do lekcji i nauczania więc naprawdę polecam :)

 • Syla12 listopada 2015Ocena: 5/5

  Niebanalny sposób prowadzenia lekcji. Zawsze ciekawie, tematyka dobrana na podstawie zainteresowań ucznia. Zdecydowanie polecam :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.