Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

TheRedBusPL

TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 56 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa
  ul. Szkolna 2/29
  29-105 Bukowa
  Nip: 6090042240

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

45 zł45 minut
Opinie: 56Ocena: 5.0/5

Zapisz się na lekcje w promocyjnej cenie tylko do końca maja! Nasi lektorzy to absolwenci Filologi Angielskich po praktykach za granicą. Mamy też native speakera!

TheRedBusPL to internetowa szkoła językowa, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych przez Internet. Na rynku funkcjonujemy od 2006 roku i sukcesywnie powiększamy grono naszych zadowolonych klientów, z których część zdecydowała się wyrazić swoje zadowolenie niżej, pod tym ogłoszeniem. Jesteśmy w pełni legalną i zarejestrowaną w Polsce firmą.

Z nami poprawisz:
*wymowę
*płynność mówienia
*zasób słownictwa
*pewność siebie w mówieniu

NAJWAŻNIEJSZE: Jak uczymy?
Przede wszystkim skutecznie. Przed lekcją otrzymasz od nas materiały do opracowania, które omówimy i doszlifujemy na najbliższym spotkaniu. Ilość wykonywanych ćwiczeń pisemnych na lekcji ograniczamy do minimum, staramy się przede wszystkim mówić, także podczas rozwiązywania zadań. Sprawimy, że całe Twoje życie wypełni język angielski – będziesz czytać prasę, oglądać filmy i słuchać nagrań. Wszystko po to, by język angielski przestał wiązać się ze stresem, a stał się narzędziem w Twoich rękach.

Kładziemy duży nacisk na rzetelne przygotowanie. Na każdej lekcji odpytamy Cię z dotychczasowego materiału, byś mógł utrwalić swą wiedzę. Podczas zajęć porozmawiamy na różne tematy: o polityce, zdrowiu, pracy, muzyce, podróżach i wielu innych. Wszystko po to, by nauka była skuteczna, ale także przyjemna.

Jak to działa?
Po skontaktowaniu się z nami (telefon lub e-mail) przydzielimy Ci jednego z naszych lektorów, z którym umówisz się na darmową lekcję próbną w celu omówienia szczegółów współpracy i zapoznania się z naszym schematem działania. My zaś sprawdzimy twój poziom i dobierzemy odpowiedni program. Następnie umówimy się na pierwsze zajęcia. Działamy od rana do wieczora przez cały rok, także w weekendy i święta. Możesz wybrać dowolną ilość lekcji w tygodniu.

Z nami uczysz się 2 razy szybciej
Nasze lekcje nastawione są przede wszystkim na szybkie efekty. Chcemy, byś nauczył się mówić płynnie i poprawnie, a także rozumiał, co mówią inni. Pokażemy ci, jak sprawnie nauczyć się dużej ilości słówek i wyrażeń. W końcu zobaczysz, jak w praktyce wykorzystać gramatykę języka.

Twój wiek nie ma znaczenia
Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Uczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Do każdego dopasujemy tempo i materiały, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Mamy profesjonalnych nauczycieli
Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci kierunków filologicznych. Jesteśmy młodzi, pełni entuzjazmu, a nauczanie języka to nasza pasja. Cechuje nas praktyczne podejście do sprawy i dobra znajomość własnego fachu. Naprawdę warto nam zaufać!

Przygotujemy cię na wszystkie okazje
*certyfikaty językowe
*matura
*egzamin gimnazjalny i szóstoklasisty
*praca za granicą
*angielski w biznesie
*angielski dla dzieci

Nasze doświadczenie:
*Studia filologiczne
*Certyfikaty językowe (B2, C1, C2)
*Praktyka zagraniczna (Londyn, Nowy Jork, Los Angeles i wiele innych)

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Iza3 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam lekcje z Karolem. Zajęcia są ciekawe i motywują do nauki. Karol ma bardzo dużo cierpliwości, jeśli mam problemy z zapamiętaniem czegoś to wracamy do tego po kilka razy, co pozwala lepiej zapamiętać trudne zagadnienie. Lekcje pozwalają na naukę wymowy podczas rozmowy oraz przy tworzeniu dłuższych wypowiedzi.

 • Darek26 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  TheRedBus - polecam! Przede wszystkim za profesjonalizm, niekonwencjonalne podejście, znakomita umiejętność dopasowania materiału i tempa nauki do moich potrzeb. W pełni indywidualne podejście pozwala mi doskonalić umiejętności oraz kłaść nacisk na braki, które posiadam. Karol umiejętne stawia poprzeczkę, zawsze krok poza strefę komfortu co pozwala na szybki rozwój, zadowolenie z postępów, a jednocześnie brak poczucia przytłoczenia materiałem. Forma nauki przez Skype i elastyczne godziny pozwoliły pogodzić naukę języka z pracą zawodową, rodziną i rozwijaniem zainteresowań. Lekcje są prowadzone ciekawie, zadania domowe np. w postaci referatów z TED pozwalają rozwijać język w każdym aspekcie, dodatkowo posiąść wiedzę z innych obszarów i ciekawie podyskutować z prowadzącym oczywiście w języku angielskim :) Myślę, że jako 43-latek jestem żywym dowodem na to, że ta szkoła jest dla każdego!

 • Magda26 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Karol jest świetnym nauczycielem. Lekcje angielskiego są z nim przyjemnością. Od kiedy jestem pod opieką Pana Karola , mój angielski znacznie się poprawił. Będąc za granicą nie miałam problemów z porozumiewaniem się. Polecam tę szkołę.

 • Monika4 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo fajne podejscie do klienta, duza dawka motywacji, ktora spowodowala ze wiecej czasu spedzam z jezykiem, zajecia prowadzone bardzo ciekawe, elastyczny godziny stad jak najbardziej polecam ta szkole i oczywiście mojego nauczyciela przesympatyczna Paulinę :).

 • Sylwia15 marca 2017Ocena: 5/5

  Polecam tą szkolę! Zajęcia miałam z Karolem, bardzo cierpliwy, potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć i co najważniejsze indywidualne i profesjonalne podejście do klienta.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.