Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów
TheRedBusPL

TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa


(4 ogłoszenia)
 • Opinie: 59 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa
  ul. Szkolna 2/29
  29-105 Bukowa
  Nip: 6090042240

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 4 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

39 zł45 minut
Opinie: 59Ocena: 5.0/5

Promocyjna cena na nowy rok szkolny tylko do końca lipca! Nasi lektorzy to absolwenci Filologi Angielskich po praktykach za granicą. Mamy też native speakera!

TheRedBusPL to internetowa szkoła językowa, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych przez Internet. Na rynku funkcjonujemy od 2006 roku i sukcesywnie powiększamy grono naszych zadowolonych klientów, z których część zdecydowała się wyrazić swoje zadowolenie niżej, pod tym ogłoszeniem. Jesteśmy w pełni legalną i zarejestrowaną w Polsce firmą.

Z nami poprawisz:
*wymowę
*płynność mówienia
*zasób słownictwa
*pewność siebie w mówieniu

NAJWAŻNIEJSZE: Jak uczymy?
Przede wszystkim skutecznie. Przed lekcją otrzymasz od nas materiały do opracowania, które omówimy i doszlifujemy na najbliższym spotkaniu. Ilość wykonywanych ćwiczeń pisemnych na lekcji ograniczamy do minimum, staramy się przede wszystkim mówić, także podczas rozwiązywania zadań. Sprawimy, że całe Twoje życie wypełni język angielski – będziesz czytać prasę, oglądać filmy i słuchać nagrań. Wszystko po to, by język angielski przestał wiązać się ze stresem, a stał się narzędziem w Twoich rękach.

Kładziemy duży nacisk na rzetelne przygotowanie. Na każdej lekcji odpytamy Cię z dotychczasowego materiału, byś mógł utrwalić swą wiedzę. Podczas zajęć porozmawiamy na różne tematy: o polityce, zdrowiu, pracy, muzyce, podróżach i wielu innych. Wszystko po to, by nauka była skuteczna, ale także przyjemna.

Jak to działa?
Po skontaktowaniu się z nami (telefon lub e-mail) przydzielimy Ci jednego z naszych lektorów, z którym umówisz się na darmową lekcję próbną w celu omówienia szczegółów współpracy i zapoznania się z naszym schematem działania. My zaś sprawdzimy twój poziom i dobierzemy odpowiedni program. Następnie umówimy się na pierwsze zajęcia. Działamy od rana do wieczora przez cały rok, także w weekendy i święta. Możesz wybrać dowolną ilość lekcji w tygodniu.

Z nami uczysz się 2 razy szybciej
Nasze lekcje nastawione są przede wszystkim na szybkie efekty. Chcemy, byś nauczył się mówić płynnie i poprawnie, a także rozumiał, co mówią inni. Pokażemy ci, jak sprawnie nauczyć się dużej ilości słówek i wyrażeń. W końcu zobaczysz, jak w praktyce wykorzystać gramatykę języka.

Twój wiek nie ma znaczenia
Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Uczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Do każdego dopasujemy tempo i materiały, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Mamy profesjonalnych nauczycieli
Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci kierunków filologicznych. Jesteśmy młodzi, pełni entuzjazmu, a nauczanie języka to nasza pasja. Cechuje nas praktyczne podejście do sprawy i dobra znajomość własnego fachu. Naprawdę warto nam zaufać!

Przygotujemy cię na wszystkie okazje
*certyfikaty językowe
*matura
*egzamin gimnazjalny i szóstoklasisty
*praca za granicą
*angielski w biznesie
*angielski dla dzieci

Nasze doświadczenie:
*Studia filologiczne
*Certyfikaty językowe (B2, C1, C2)
*Praktyka zagraniczna (Londyn, Nowy Jork, Los Angeles i wiele innych)

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Grzegorz7 lipca 2017Ocena: 5/5

  Super robota, polecam z całą odpowiedzialnością, wytrwałości Karol ;-)

 • Kamil3 lipca 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam! Znakomita umiejętność dopasowania materiału do potrzeb, profesjonalne podejście, elastyczne godziny lekcji. Idealne rozwiązanie dla Tych którym brakuje czasu.

 • Monika18 czerwca 2017Ocena: 5/5

  ZDECYDOWANIE POLECAM !!!
  Profesjonalne i doskonałe podejście do nauki języka. Otwarty, elastyczny i wymagający trener, trzymający wysoki poziom merytoryczny zajęć. Mnóstwo ciekawych i urozmaiconych materiałów . Moja córka bardzo poprawiła swój niemiecki po lekcjach z Panem Karolem ,który cierpliwie tłumaczył jej trudne zagadnienia , a syn doskonale napisał egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na ponad 90% po lekcjach z Panem Karolem . Sam sposób lekcji przez Skype jest dla nas optymalny, elastyczny pod względem miejsca i czasu, bardzo wygodny :)

 • Iza3 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam lekcje z Karolem. Zajęcia są ciekawe i motywują do nauki. Karol ma bardzo dużo cierpliwości, jeśli mam problemy z zapamiętaniem czegoś to wracamy do tego po kilka razy, co pozwala lepiej zapamiętać trudne zagadnienie. Lekcje pozwalają na naukę wymowy podczas rozmowy oraz przy tworzeniu dłuższych wypowiedzi.

 • Darek26 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  TheRedBus - polecam! Przede wszystkim za profesjonalizm, niekonwencjonalne podejście, znakomita umiejętność dopasowania materiału i tempa nauki do moich potrzeb. W pełni indywidualne podejście pozwala mi doskonalić umiejętności oraz kłaść nacisk na braki, które posiadam. Karol umiejętne stawia poprzeczkę, zawsze krok poza strefę komfortu co pozwala na szybki rozwój, zadowolenie z postępów, a jednocześnie brak poczucia przytłoczenia materiałem. Forma nauki przez Skype i elastyczne godziny pozwoliły pogodzić naukę języka z pracą zawodową, rodziną i rozwijaniem zainteresowań. Lekcje są prowadzone ciekawie, zadania domowe np. w postaci referatów z TED pozwalają rozwijać język w każdym aspekcie, dodatkowo posiąść wiedzę z innych obszarów i ciekawie podyskutować z prowadzącym oczywiście w języku angielskim :) Myślę, że jako 43-latek jestem żywym dowodem na to, że ta szkoła jest dla każdego!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.