Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dla tłumaczy
TheRedBusPL

TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 52 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa
  ul. Szkolna 2/29
  29-105 Bukowa
  Nip: 6090042240

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 3 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

39 zł45 minut
Opinie: 52Ocena: 5.0/5

Profesjonalni lektorzy z wykształceniem kierunkowym i praktyką w USA i Wielkiej Brytanii. Uczymy przede wszystkim myśleć po angielsku. Darmowa lekcja próbna.

TheRedBusPL to internetowa szkoła językowa, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych przez Internet. Na rynku funkcjonujemy od 2006 roku i sukcesywnie powiększamy grono naszych zadowolonych klientów, z których część zdecydowała się wyrazić swoje zadowolenie niżej, pod tym ogłoszeniem. Jesteśmy w pełni legalną i zarejestrowaną w Polsce firmą.

Czy warto nam zaufać?
Zdecydowanie. System nauki, który proponujemy, nie jest przypadkowy. Wykorzystujemy sprawdzone techniki nauki, nie bojąc się korzystać jednocześnie z innowacyjnych metod nauczania. Z nami zaczniesz myśleć jak obywatel Wielkiej Brytanii!

Jak to działa?
Po skontaktowaniu się z nami (telefon lub e-mail) przydzielimy Ci jednego z naszych lektorów, z którym umówisz się na darmową lekcję próbną w celu omówienia szczegółów współpracy i zapoznania się z naszym schematem działania. My zaś sprawdzimy twój poziom i dobierzemy odpowiedni program. Następnie umówimy się na pierwsze zajęcia. Działamy od 7:00-22:00 przez cały rok, także w weekendy i święta. Możesz wybrać dowolną ilość lekcji w tygodniu.

Z nami uczysz się 2 razy szybciej
Nasze lekcje nastawione są przede wszystkim na szybkie efekty. Chcemy, byś nauczył się mówić płynnie i poprawnie, a także rozumiał, co mówią inni. Pokażemy ci, jak sprawnie nauczyć się dużej ilości słówek i wyrażeń. W końcu zobaczysz, jak w praktyce wykorzystać gramatykę języka.

Twój wiek nie ma znaczenia
Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Uczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Do każdego dopasujemy tempo i materiały, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Mamy profesjonalnych nauczycieli
Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci kierunków filologicznych. Jesteśmy młodzi, pełni entuzjazmu, a nauczanie języka to nasza pasja. Cechuje nas praktyczne podejście do sprawy i dobra znajomość własnego fachu. Naprawdę warto nam zaufać!

Płacisz po lekcji
Nigdy nie płacisz z góry. Rozliczenie następuje za pomocą przelewu lub systemu PayPal dopiero po przeprowadzonej lekcji.

Przygotujemy cię na wszystkie okazje
*certyfikaty językowe
*matura
*praca za granicą
*angielski w biznesie
*angielski dla dzieci

Nasze doświadczenie:
*Studia filologiczne
*Certyfikaty językowe (B2, C1, C2)
*Praktyka zagraniczna (Londyn, Nowy Jork, Los Angeles i wiele innych)

*Cena lekcji w niedzielę to 35zł.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Sylwia15 marca 2017Ocena: 5/5

  Polecam tą szkolę! Zajęcia miałam z Karolem, bardzo cierpliwy, potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć i co najważniejsze indywidualne i profesjonalne podejście do klienta.

 • Michał15 marca 2017Ocena: 5/5

  Szukałem lekcji, które zmotywują mnie do nauki i przede wszystkim na których poczuje się swobodnie korzystając głównie z języka angielskiego, który już w miarę dobrze potrafię i to właśnie tutaj znalazłem. Po prostu chciałem doszlifować wymowę. Lekcje z Panem Karolem są profesjonalne, wartościowe i motywujące. Początkowo byłem zwątpiony lekcjami przez Skype'a ale już po pierwszej lekcji zostałem pozytywnie zaskoczony jakością tych lekcji. Naprawdę polecam.

 • Maciek12 marca 2017Ocena: 5/5

  Świetnie prowadzone zajęcia, dzięki którym mogę dobrze przygotować się do egzaminu. Polecam Pana Karola.

 • Gabriela11 marca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo ciekawe zajęcia dostarczające ogrom wiedzy. Pełen profesjonalizm. Polecam !

 • Janusz22 lutego 2017Ocena: 5/5

  Co przemawia za tą szkołą? Zrozumienie potrzeb ucznia, efekty widoczne w bardzo krótkim czasie, bardzo sympatyczni nauczyciele (zwłaszcza Karol z j. ang., którego polecam w 200%!), elastyczne godziny zajęć, możliwość nagrania lekcji (w przypadku naszej nieobecności), proste tłumaczenie skomplikowanych tematów i wiele wiele innych. Polecam tą szkołę!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.