Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Dla tłumaczy, styczeń 2017
TheRedBusPL

TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 44 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa
  ul. Szkolna 2/29
  29-105 Bukowa
  Nip: 6090042240

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 5 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

49 zł45 minut
Opinie: 44Ocena: 5.0/5

Profesjonalni lektorzy z wykształceniem kierunkowym i praktyką w USA i Wielkiej Brytanii. Uczymy przede wszystkim myśleć po angielsku. Darmowa lekcja próbna.

TheRedBusPL to internetowa szkoła językowa, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych przez Internet. Na rynku funkcjonujemy od 2006 roku i sukcesywnie powiększamy grono naszych zadowolonych klientów, z których część zdecydowała się wyrazić swoje zadowolenie niżej, pod tym ogłoszeniem. Jesteśmy w pełni legalną i zarejestrowaną w Polsce firmą.

Czy warto nam zaufać?
Zdecydowanie. System nauki, który proponujemy, nie jest przypadkowy. Wykorzystujemy sprawdzone techniki nauki, nie bojąc się korzystać jednocześnie z innowacyjnych metod nauczania. Z nami zaczniesz myśleć jak obywatel Wielkiej Brytanii!

Jak to działa?
Po skontaktowaniu się z nami (telefon lub e-mail) przydzielimy Ci jednego z naszych lektorów, z którym umówisz się na darmową lekcję próbną w celu omówienia szczegółów współpracy i zapoznania się z naszym schematem działania. My zaś sprawdzimy twój poziom i dobierzemy odpowiedni program. Następnie umówimy się na pierwsze zajęcia. Działamy od 7:00-22:00 przez cały rok, także w weekendy i święta. Możesz wybrać dowolną ilość lekcji w tygodniu.

Z nami uczysz się 2 razy szybciej
Nasze lekcje nastawione są przede wszystkim na szybkie efekty. Chcemy, byś nauczył się mówić płynnie i poprawnie, a także rozumiał, co mówią inni. Pokażemy ci, jak sprawnie nauczyć się dużej ilości słówek i wyrażeń. W końcu zobaczysz, jak w praktyce wykorzystać gramatykę języka.

Twój wiek nie ma znaczenia
Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Uczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Do każdego dopasujemy tempo i materiały, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Mamy profesjonalnych nauczycieli
Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci kierunków filologicznych. Jesteśmy młodzi, pełni entuzjazmu, a nauczanie języka to nasza pasja. Cechuje nas praktyczne podejście do sprawy i dobra znajomość własnego fachu. Naprawdę warto nam zaufać!

Płacisz po lekcji
Nigdy nie płacisz z góry. Rozliczenie następuje za pomocą przelewu lub systemu PayPal dopiero po przeprowadzonej lekcji.

Przygotujemy cię na wszystkie okazje
*certyfikaty językowe
*matura
*praca za granicą
*angielski w biznesie
*angielski dla dzieci

Nasze doświadczenie:
*Studia filologiczne
*Certyfikaty językowe (B2, C1, C2)
*Praktyka zagraniczna (Londyn, Nowy Jork, Los Angeles i wiele innych)

*Cena lekcji w niedzielę to 35zł.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: theredbusPL

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Monika23 listopada 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone przez Karola są odpowiednio dostosowane do moich możliwości, no i są ciekawe - to nie są standardowe zajęcia.
  Karol jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający. Terminy lekcji są elastyczne. Polecam !

 • Kacper14 listopada 2016Ocena: 5/5

  Bardzo fajne i spersonalizowane podejscie do ucznia :) polecam wszystkim gorąco! Szybka i efektywna nauka języka w przyjemnej atmosferze :D

 • Bozena16 września 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia z Panią Pauliną, to czysta przyjemność. Pełny profesjonalizm, duża wiedza merytoryczna i zaangażowanie w indywidualną pracę z uczniem. Dodatkowym plusem jest dostosowanie treści zajęć do potrzeb i preferencji słuchacza. Mimo, iż wcześniej dość sceptycznie podchodziłam do nauki języka online, dziś uważam, że jest to doskonała forma pracy, pozwalająca na korzystanie z wielu różnorodnych źródeł, co dzięki Pani Paulinie czyni lekcje bardzo ciekawymi, a czas który spędzamy ucząc się języka obcego na Skypie mija bardzo szybko. Polecam wszystkim uczącym się zajęcia z Panią Pauliną w TheRedBusPL.

 • Justyna15 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Odpowiednie tempo i poziom zaawansowania. Nie byłam przekonana do lekcji na Skypie, ale w tym momencie nie wyobrażam sobie nauki inaczej. Uważam, że bardzo dobrze wydałam pieniądze.

 • Pawel14 września 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia mam z Panią Paulina. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, dostosowane do moich możliwości i potrzeb. Lektor wykazuje dużo cierpliwości i jednocześnie jest bardzo wymagająca. Mimo wyrozumiałości jest w stanie wycisnąć z Ciebie baaaardzo dużo. Bardzo elastycznie dostosowuje terminy zajęć co jest dodtakowym plusem. Mogę z pełną odpowiedzialna ściany polecić Panią Pailuline jako lektora z którym warto uczyć się angielskiego.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.