Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!
TheRedBusPL

TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 53 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa
  ul. Szkolna 2/29
  29-105 Bukowa
  Nip: 6090042240

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

39 zł45 minut
Opinie: 53Ocena: 5.0/5

Profesjonalni lektorzy z wykształceniem kierunkowym i praktyką w USA i Wielkiej Brytanii. Uczymy przede wszystkim myśleć po angielsku. Darmowa lekcja próbna.

TheRedBusPL to internetowa szkoła językowa, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych przez Internet. Na rynku funkcjonujemy od 2006 roku i sukcesywnie powiększamy grono naszych zadowolonych klientów, z których część zdecydowała się wyrazić swoje zadowolenie niżej, pod tym ogłoszeniem. Jesteśmy w pełni legalną i zarejestrowaną w Polsce firmą.

Z nami poprawisz:
*wymowę
*płynność mówienia
*zasób słownictwa
*pewność siebie w mówieniu

Czy warto nam zaufać?
Zdecydowanie. System nauki, który proponujemy, nie jest przypadkowy. Wykorzystujemy sprawdzone techniki nauki, nie bojąc się korzystać jednocześnie z innowacyjnych metod nauczania. Z nami zaczniesz myśleć jak obywatel Wielkiej Brytanii!

Jak to działa?
Po skontaktowaniu się z nami (telefon lub e-mail) przydzielimy Ci jednego z naszych lektorów, z którym umówisz się na darmową lekcję próbną w celu omówienia szczegółów współpracy i zapoznania się z naszym schematem działania. My zaś sprawdzimy twój poziom i dobierzemy odpowiedni program. Następnie umówimy się na pierwsze zajęcia. Działamy od 7:00-22:00 przez cały rok, także w weekendy i święta. Możesz wybrać dowolną ilość lekcji w tygodniu.

Z nami uczysz się 2 razy szybciej
Nasze lekcje nastawione są przede wszystkim na szybkie efekty. Chcemy, byś nauczył się mówić płynnie i poprawnie, a także rozumiał, co mówią inni. Pokażemy ci, jak sprawnie nauczyć się dużej ilości słówek i wyrażeń. W końcu zobaczysz, jak w praktyce wykorzystać gramatykę języka.

Twój wiek nie ma znaczenia
Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Uczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Do każdego dopasujemy tempo i materiały, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Mamy profesjonalnych nauczycieli
Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci kierunków filologicznych. Jesteśmy młodzi, pełni entuzjazmu, a nauczanie języka to nasza pasja. Cechuje nas praktyczne podejście do sprawy i dobra znajomość własnego fachu. Naprawdę warto nam zaufać!

Przygotujemy cię na wszystkie okazje
*certyfikaty językowe
*matura
*praca za granicą
*angielski w biznesie
*angielski dla dzieci

Nasze doświadczenie:
*Studia filologiczne
*Certyfikaty językowe (B2, C1, C2)
*Praktyka zagraniczna (Londyn, Nowy Jork, Los Angeles i wiele innych)

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Monika4 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo fajne podejscie do klienta, duza dawka motywacji, ktora spowodowala ze wiecej czasu spedzam z jezykiem, zajecia prowadzone bardzo ciekawe, elastyczny godziny stad jak najbardziej polecam ta szkole i oczywiście mojego nauczyciela przesympatyczna Paulinę :).

 • Sylwia15 marca 2017Ocena: 5/5

  Polecam tą szkolę! Zajęcia miałam z Karolem, bardzo cierpliwy, potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć i co najważniejsze indywidualne i profesjonalne podejście do klienta.

 • Michał15 marca 2017Ocena: 5/5

  Szukałem lekcji, które zmotywują mnie do nauki i przede wszystkim na których poczuje się swobodnie korzystając głównie z języka angielskiego, który już w miarę dobrze potrafię i to właśnie tutaj znalazłem. Po prostu chciałem doszlifować wymowę. Lekcje z Panem Karolem są profesjonalne, wartościowe i motywujące. Początkowo byłem zwątpiony lekcjami przez Skype'a ale już po pierwszej lekcji zostałem pozytywnie zaskoczony jakością tych lekcji. Naprawdę polecam.

 • Maciek12 marca 2017Ocena: 5/5

  Świetnie prowadzone zajęcia, dzięki którym mogę dobrze przygotować się do egzaminu. Polecam Pana Karola.

 • Gabriela11 marca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo ciekawe zajęcia dostarczające ogrom wiedzy. Pełen profesjonalizm. Polecam !

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.