Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

TheRedBusPL

TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 48 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa
  ul. Szkolna 2/29
  29-105 Bukowa
  Nip: 6090042240

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 3 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

35 zł45 minut
Opinie: 48Ocena: 5.0/5

Profesjonalni lektorzy z wykształceniem kierunkowym i praktyką w USA i Wielkiej Brytanii. Uczymy przede wszystkim myśleć po angielsku. Darmowa lekcja próbna.

TheRedBusPL to internetowa szkoła językowa, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych przez Internet. Na rynku funkcjonujemy od 2006 roku i sukcesywnie powiększamy grono naszych zadowolonych klientów, z których część zdecydowała się wyrazić swoje zadowolenie niżej, pod tym ogłoszeniem. Jesteśmy w pełni legalną i zarejestrowaną w Polsce firmą.

Czy warto nam zaufać?
Zdecydowanie. System nauki, który proponujemy, nie jest przypadkowy. Wykorzystujemy sprawdzone techniki nauki, nie bojąc się korzystać jednocześnie z innowacyjnych metod nauczania. Z nami zaczniesz myśleć jak obywatel Wielkiej Brytanii!

Jak to działa?
Po skontaktowaniu się z nami (telefon lub e-mail) przydzielimy Ci jednego z naszych lektorów, z którym umówisz się na darmową lekcję próbną w celu omówienia szczegółów współpracy i zapoznania się z naszym schematem działania. My zaś sprawdzimy twój poziom i dobierzemy odpowiedni program. Następnie umówimy się na pierwsze zajęcia. Działamy od 7:00-22:00 przez cały rok, także w weekendy i święta. Możesz wybrać dowolną ilość lekcji w tygodniu.

Z nami uczysz się 2 razy szybciej
Nasze lekcje nastawione są przede wszystkim na szybkie efekty. Chcemy, byś nauczył się mówić płynnie i poprawnie, a także rozumiał, co mówią inni. Pokażemy ci, jak sprawnie nauczyć się dużej ilości słówek i wyrażeń. W końcu zobaczysz, jak w praktyce wykorzystać gramatykę języka.

Twój wiek nie ma znaczenia
Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Uczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Do każdego dopasujemy tempo i materiały, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Mamy profesjonalnych nauczycieli
Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci kierunków filologicznych. Jesteśmy młodzi, pełni entuzjazmu, a nauczanie języka to nasza pasja. Cechuje nas praktyczne podejście do sprawy i dobra znajomość własnego fachu. Naprawdę warto nam zaufać!

Płacisz po lekcji
Nigdy nie płacisz z góry. Rozliczenie następuje za pomocą przelewu lub systemu PayPal dopiero po przeprowadzonej lekcji.

Przygotujemy cię na wszystkie okazje
*certyfikaty językowe
*matura
*praca za granicą
*angielski w biznesie
*angielski dla dzieci

Nasze doświadczenie:
*Studia filologiczne
*Certyfikaty językowe (B2, C1, C2)
*Praktyka zagraniczna (Londyn, Nowy Jork, Los Angeles i wiele innych)

*Cena lekcji w niedzielę to 35zł.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Janusz22 lutego 2017Ocena: 5/5

  Co przemawia za tą szkołą? Zrozumienie potrzeb ucznia, efekty widoczne w bardzo krótkim czasie, bardzo sympatyczni nauczyciele (zwłaszcza Karol z j. ang., którego polecam w 200%!), elastyczne godziny zajęć, możliwość nagrania lekcji (w przypadku naszej nieobecności), proste tłumaczenie skomplikowanych tematów i wiele wiele innych. Polecam tą szkołę!

 • Michał21 lutego 2017Ocena: 5/5

  Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta. Lekcje dobrane z uwzględnieniem poziomu kursanta co daje szybkie efekty w nauce. Świetna dykcja i tempo rozmów. Bardzo ciekawie prowadzone lekcje. Wszystko to sprawia, że człowiek che się uczyć.
  Pozdrawiam Pana Karola.

 • Igor12 lutego 2017Ocena: 5/5

  Świetnie prowadzone zajęcia, dużo materiałów, profesjonalne podejście. Polecam zwłaszcza Karola.

 • Przemek11 lutego 2017Ocena: 5/5

  Polecam tego allegrowicza :). Moje pierwsze podejście do nauki poprzez skype. Długo się wahałem przed skorzystaniem z takiej formy nauki języka, lecz brak czasu na stacjonarną szkołę sprawił, że mimo wszystko spróbowałem. Po 6 miesięcąch nauki stwierdzam, że był to strzał w dziesiątkę. Indywidualne lekcje dostosowane do naszego poziomu oraz wymagań (czyli do celu jaki chcemy osiągnąć), elastyczne godziny (w skrajnym przypadku możliwość umawiania się z lekcji na lekcję), kompetentny nauczyciel. Jak ktoś się waha - polecam spróbować (pół roku temu pierwsza lekcja była darmowa, podejrzewam że jest tak nadal).

 • Monika23 listopada 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone przez Karola są odpowiednio dostosowane do moich możliwości, no i są ciekawe - to nie są standardowe zajęcia.
  Karol jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający. Terminy lekcji są elastyczne. Polecam !

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.