Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

TheRedBusPL

TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 65 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • TheRedBusPL - internetowa szkoła językowa
  ul. Szkolna 2/29
  29-105 Bukowa
  Nip: 6090042240

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z angielskiego

39 - 45 zł45 minut
Opinie: 65Ocena: 5.0/5

PROMOCJA na zajęcia poranne! Jeśli jesteś ambitny i zmotywowany do pracy, zgłoś się do nas, a pokażemy Ci, jak powinno się uczyć języka. Napisz do nas i nie przegap okazji!

Zaczniemy od tego, że uczymy ZUPEŁNIE inaczej niż w typowej szkole. Zawsze przeprowadzamy dla Ciebie darmową lekcję próbną, na której sprawdzimy Twój poziom oraz określimy nasze wymagania. Zbadamy Twój zasób słownictwa i znajomość gramatyki, przetestujemy wymowę.

W zależności od Twoich potrzeb, dopasujemy do Ciebie nasz plan nauki. Inaczej przygotujemy Cię do matury, inaczej do certyfikatu, a jeszcze inaczej do pracy lub swobodnej rozmowy. Pokażemy Ci, jak przyjemnie i szybko można złapać językowego bakcyla.

Z nami usprawnisz:
*wymowę
*płynność mówienia
*zasób słownictwa
*pewność siebie w mówieniu

Jak to działa?
Po skontaktowaniu się z nami (telefon lub e-mail) przydzielimy Ci jednego z naszych lektorów, z którym umówisz się na darmową lekcję próbną w celu omówienia szczegółów współpracy i zapoznania się z naszym schematem działania. My zaś sprawdzimy twój poziom i dobierzemy odpowiedni program. Następnie umówimy się na pierwsze zajęcia. Działamy od rana do wieczora przez cały rok, także w weekendy i święta. Możesz wybrać dowolną ilość lekcji w tygodniu.

Z nami uczysz się 2 razy szybciej
Nasze lekcje nastawione są przede wszystkim na szybkie efekty. Chcemy, byś nauczył się mówić płynnie i poprawnie, a także rozumiał, co mówią inni. Pokażemy ci, jak sprawnie nauczyć się dużej ilości słówek i wyrażeń. W końcu zobaczysz, jak w praktyce wykorzystać gramatykę języka.

Twój wiek nie ma znaczenia
Na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Uczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Do każdego dopasujemy tempo i materiały, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Mamy profesjonalnych nauczycieli
Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci kierunków filologicznych. Jesteśmy młodzi, pełni entuzjazmu, a nauczanie języka to nasza pasja. Cechuje nas praktyczne podejście do sprawy i dobra znajomość własnego fachu. Naprawdę warto nam zaufać!

Przygotujemy cię na wszystkie okazje
*certyfikaty językowe
*matura
*egzamin gimnazjalny i szóstoklasisty
*praca za granicą
*angielski w biznesie
*angielski dla dzieci

Nasze doświadczenie:
*Studia filologiczne
*Certyfikaty językowe (B2, C1, C2)
*Praktyka zagraniczna (Londyn, Nowy Jork, Los Angeles i wiele innych)

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Grażyna14 września 2017Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem polecam Karola. Choć witryny jak ta, pękają w szwach od ofert korepetycji, a sam język angielski wydaje się być wszędobylski, to o dobrego korepetytora naprawdę ciężko. Jest pierwszym lektorem, z usług którego korzystam, który zwraca uwagę na poprawną wymowę i na bieżąco w trakcie lekcji koryguje błędy w wypowiedzi, a poza tym ma przyjazny angielski akcent :)

 • Filip14 września 2017Ocena: 5/5

  Od kilku lat korzystam z usług theredbus.pl, muszę przyznać, że dzięki Karolowi, mój angielski wreszcie można nazwać angielskim. Polecam wszystkim, ale uprzedzam, nie ma lekko :)

 • Dariusz12 września 2017Ocena: 5/5

  Jeśli poważnie traktujesz naukę angielskiego to przygotuj się do ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy. Z Karolem czas wykorzystasz optymalnie dzięki temu szybciej dostrzeżesz postępy, a to motywuje do dalszej pracy. Polecam.

 • Albert10 września 2017Ocena: 5/5

  I strongly recommend.

 • Tomasz16 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  POLECAM !!!! Obecnie pracuję z Karolem i muszę przyznać, że jest bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje ciekawe i przede wszystkim dostosowane do potrzeb kursanta. Jeśli ktoś zastanawia się czy kurs on-line jest dobrym rozwiązaniem to ja ze swojej strony gorąco polecam i namawiam do wypróbowania tej szkoły.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.