Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!

Aleksandra Rogoda


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 12 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Bytom
  • Nowe Chechło
  • Świerklaniec
 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

40 zł60 minut
Opinie: 12Ocena: 4.5/5

Jestem magistrem germanistyki z zawodu nauczycielką języka niemieckiego i udzielam korepetycji z języka niemieckiego na wszytskich poziomach.Należę do osób, które język niemiecki darzą dużą sympatią i bardzo chciałabym zarazić innych moją pasją. Nauka tego języka z odpowiednim nauczycielem może być naprawdę przyjemna! Niewątpliwie dla wielu osób jest wyzwaniem. Język niemiecki jest wyjątkowo przydatny nie tylko na polskim rynku pracy ale i na wakacjach. Wierzę, że uda mi się tobie pokazać, że niemiecki da się lubić!

dwa lata studiowałam na niemieckim uniwersytecie duisburg-essen, w tym czasie zdałam egzamin dsh iii (egzamin z niemieckiego upoważniający do studiowania obcokrajowcom na niemieckich uczelniach) obecnie studentka II roku studiów magisterskich na uniwersytecie opolskim

oferuję:

- tłumaczenia

- przygotowania do egzaminów, matury jak i do konkursów,

- nauka od podstaw oraz pogłębianie znajomości języka dla zaawansowanych

- urozmaicone ćwiczenia

- konwersacje

- przyjemna atmosfera

- materiały gratis

grupy 2-3 osobowe – 25 zł od osoby

Doświadczenie:
2 lata udzielałam korepetycji Polakom i innym obcokrajowcom w Niemczech. Od 7 lat udzielam korepetycji w kraju uczniom na roznych poziomach od 8 lat udzielam korepetycji na różnym poziomie, zarówno początkującym jak i maturzystom czy też osobą przygotowującym się do studiowania w Niemczech

Certyfikaty:
DSH III deutsch fuer Hochschulen ( niemiecki dla szkol wyzszych )

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kasia24 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Ola jest świetną nauczycielką. Jest sumienna, profesjonalna i przemiła! Lekcje dopasowane są konkretnie pod moje potrzeby, łącznie ze słownictwem. Bardzo dobrze tłumaczy i daje wiele przydatnych materiałów. Uczy mnie od dłuższego czasu ale lekcje nigdy nie były nudne! Zawsze jest przygotowana do zajęć. Serdecznie polecam ! :)

 • Dagmara24 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Profesjonalna, cieprliwa i rzeczowa korepetytorka pelna pomyslow. Nuda i monotonia sa Oli obce. Zajecia dopasowuje do osobowsci i umiejetnosci ucznia. Serdecznie polecam! :)

 • Klaudia23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Ola jest super osobą. Świetnie można się z nią dogadać. Jest cierpliwa, sumienna i zawsze przygotowana do lekcji. Ma ogromną wiedzę i potrafi się z nią dzielić. Polecam!

 • Aga25 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Panią Ole. Jest to bardzo sympatyczna osoba, posiadajaca ogromną wiedzę,doswiadczenie i przy tym bardzo dobrze tłumaczy . To dzięki niej udało mi się zdać ciężki egzamin. Szczerze polecam zajęcia u Pani Oli :-)

 • KATARZYNA14 maja 2014Ocena: 5/5

  PANI OLA UCZY MOJEGO SYNA OD DŁUŻSZEGO CZASU; JEST OSOBĄ OBOWIĄZKOWĄ, SUMIENNĄ I UCZCIWĄ. DZIĘKI PRACY Z PANIĄ OLĄ SYN OSIĄGNĄŁ DOSKONAŁE WYNIKI. BARDZO SOBIE CENIMY WSPANIAŁY KONTAKT I PROFESJONALNE PODEJŚCIE PANI OLI. SERDECZNIE POLECAM!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.