Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Ostatnie wpisy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dzisiaj zabrzmiał pierwszy dzwonek. W większości szkół nie ma lekcji w dniu dzisiejszym, jedynie apele i powitania po wakacjach z wychowawcami w klasach. Jednak okazuje się, że w niektórych szkołach, po zakończonym apelu odbywają się normalnie lekcje.

Czytaj dalej »

E-korepetycje.net na YouTube

Serwis e-korepetycje.net rozwija się i dociera do coraz większego grona odbiorców. Można go teraz znaleźć na YouTube. Warto subskrybować wideo, bo można obejrzeć wiele ciekawych filmów, które przydadzą się np. podczas podróży, pracy.

Czytaj dalej »
Marketing internetowy dla edukacji
Baza testów
Akcja pomagam nie szkodzę

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dzisiaj w polskich szkołach rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęło się wdrożenie zmian z reformy oświatowej. Dzisiaj naukę rozpoczęli pierwsi uczniowie klas VII szkół podstawowych. Rozpoczęło się wygaszanie gimnazjów. Nie wszyscy są zadowoleni z wprowadzanych zmian. Dotyczy to zarówno nauczycieli, jak i samych uczniów. Paradoksem jest, że uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym nie zdali z pierwszej do drugiej klasy gimnazjum, dzisiaj rozpoczęli naukę w szkole podstawowej, z której otrzymali już dyplom ukończenia.

W tym roku naukę w szkołach zaczęło 700 tysięcy dzieci. Jest to dwukrotnie większa ilość niż liczba uczniów w zeszłym roku.

Wszystkim nauczycielom oraz uczniom z okazji nowego roku szkolnego życzymy samych sukcesów, wytrwałości, pasji oraz zaangażowania. Wierzymy, że Wasza ciężka praca przez cały nadchodzący rok szkolny zostanie wynagrodzona świetnymi wynikami w nauce.

Drodzy uczniowie, czy nauczyciele dzisiaj w szkole wyglądali tak?

Drodzy nauczyciele…my wiemy, jak to będzie wyglądało za parę miesięcy ;)

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „Zawód: Korepetytor” – kompendium wiedzy każdego korepetytora,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

  • Imię:
  • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.