Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Ostatnie wpisy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dzisiaj zabrzmiał pierwszy dzwonek. W większości szkół nie ma lekcji w dniu dzisiejszym, jedynie apele i powitania po wakacjach z wychowawcami w klasach. Jednak okazuje się, że w niektórych szkołach, po zakończonym apelu odbywają się normalnie lekcje.

Czytaj dalej »

E-korepetycje.net na YouTube

Serwis e-korepetycje.net rozwija się i dociera do coraz większego grona odbiorców. Można go teraz znaleźć na YouTube. Warto subskrybować wideo, bo można obejrzeć wiele ciekawych filmów, które przydadzą się np. podczas podróży, pracy.

Czytaj dalej »
Marketing internetowy dla edukacji
Baza testów
Akcja pomagam nie szkodzę

Kampania Narodowe Czytanie 2017


Kategorie: język polski

W ubiegłym roku, podczas Narodowego Czytania, prezydent Andrzej Duda zaproponował, aby o tytule kolejnej lektury zdecydowali wszyscy Polacy. Dlatego też w tym roku można głosować na tytuł dzieła, które będzie oficjalnie czytane w wybraną sobotę września 2017 roku.

Kampanii Narodowego Czytania patronuje Para Prezydencka. Całość projektu rozpoczęła się jeszcze w 2012 roku. Wspólne czytanie dzieł literackich ma zachęcić Polaków do częstszego sięgania po książki oraz na nowo pokazać artyzm i kunszt literacki wielu dzieł. Akcja wspólnego czytania ma jednoczyć ludzi, pokazać że świat zamknięty na kartach książki jest ciekawy, a samo czytanie dostarcza radości. Oprócz oficjalnego spotkania, podczas którego Para Prezydencka czyta wybrane fragmenty książki, wspólne czytanie odbywa się w wielu miejscach kraju. Są to biblioteki, szkoły, domy kultury, a nawet Senat, gdzie narratorami stają się zaproszeni z tej okazji dziennikarze, czy przedstawiciele związków harcerskich.

Aby móc wziąć udział w głosowaniu na tegoroczny tytuł lektury należy wysłać e-mail na adres narodoweczytanie@prezydent.pl. W tytule maila należy podać wybrany z poniższej listy tytuł książki:

•„ Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego
• „Pamiątki Soplicy” Henryka Rzewuskiego
• „Beniowski” Juliusza Słowackiego oraz
• „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.

Głosowanie zakończy się 15 lutego. Wyniki głosowania zostaną podane w Międzynarodowym Dniu Języka Ojczystego, który wypada 21 lutego. Zwycięski tytuł dzieła ogłosi prezydent Andrzej Duda.

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „Zawód: Korepetytor” – kompendium wiedzy każdego korepetytora,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

  • Imię:
  • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.