Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Ostatnie wpisy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dzisiaj zabrzmiał pierwszy dzwonek. W większości szkół nie ma lekcji w dniu dzisiejszym, jedynie apele i powitania po wakacjach z wychowawcami w klasach. Jednak okazuje się, że w niektórych szkołach, po zakończonym apelu odbywają się normalnie lekcje.

Czytaj dalej »

E-korepetycje.net na YouTube

Serwis e-korepetycje.net rozwija się i dociera do coraz większego grona odbiorców. Można go teraz znaleźć na YouTube. Warto subskrybować wideo, bo można obejrzeć wiele ciekawych filmów, które przydadzą się np. podczas podróży, pracy.

Czytaj dalej »
Marketing internetowy dla edukacji
Baza testów
Akcja pomagam nie szkodzę

Akcja: Pomagam, nie szkodzę!

Serwis e-korepetycje.net został powołany do życia z myślą o pomaganiu w nauce, ułatwianiu odkrywania w sobie nowych pasji i zainteresowań. Publikujący u nas swoje ogłoszenia nauczyciele i korepetytorzy proponują różne formy wsparcia swoich uczniów. POMAGAJĄ.

Nasz serwis nie jest miejscem, w którym uczniowie znajdą gotowe rozwiązania. Chcemy edukować i kształcić, a przez to także wychowywać – nie chcemy wskazywać drogi "na skróty". Takie podejście do tej kwestii sprawia, że korepetytorzy dzielą się swoimi umiejętnościami i pasjami z uczniami, zamiast przekazywać im gotowe rozwiązania. To korzyść dla obu stron - dla nauczycieli to satysfakcja z niesionej przez siebie pomocy, a dla uczniów - zarazem rozwijanie umiejętności, przezwyciężanie problemów w nauce, jak i kształtowanie charakteru i właściwej postawy na przyszłość.

E-korepetycje.net nie jest "fabryką gotowców", lecz narzędziem, dzięki któremu użytkownicy stworzyć mogą coś wyjątkowego, własnego i niepowtarzalnego. Mogą się doskonalić, przekazywać innym swoje umiejętności, odkrywać talenty i pasje, często nadające ich życiu nowy sens i ułatwiający dokonanie wyboru odpowiedniej dla nich ścieżki zawodowej. Czy byłoby to możliwe, gdyby korepetytorzy po prostu wykonywali pracę za uczniów? Nie!

Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by z łamów serwisu e-korepetycje.net znikały ogłoszenia mające na celu kupno/sprzedaż gotowej pracy, rozwiązanie zadania domowego czy napisania prezentacji maturalnej. Uważamy, że taki "handel" szkodzi uczniom, zamiast im pomagać. Kupując „produkt” nie zdobywają bowiem tego, co najcenniejsze - ani wiedzy na jego temat, ani umiejętności pozwalających im na stworzenie go we własnym zakresie. A kreatywność, logiczne myślenie, poszerzanie własnych horyzontów, są przecież bezcenne na dalszym etapie życia – zarówno szkolnego, jak i zawodowego.

Wszystkich, którzy zgadzają się z naszym stanowiskiem, zachęcamy do wsparcia naszej akcji. Udostępniajcie opublikowany na naszym FanPage'u baner i pokażcie, że jesteście zwolennikami POMAGANIA swoim podopiecznym, a nie SZKODZENIA im i utrudniania ich dalszego rozwoju.

Akcja: Pomagam, nie szkodzę!

Możecie także zamieścić na swoich stronach poniższy button:

Pomagam, nie szkodzę

W tym celu wystarczy zamieścić na stronie poniższy kod:

<a href="http://www.e-korepetycje.net/aktualnosci/akcja-pomagam">
<img src="http://www.e-korepetycje.net/images/press/button-pomagam.png" 
alt="Wspieram akcję: Pomagam, nie szkodzę" />
</a>

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „Zawód: Korepetytor” – kompendium wiedzy każdego korepetytora,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

  • Imię:
  • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.