Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Ostatnie wpisy

Targi Edukacyjne Poznań 2017

W dniach 24-26 marca 2017 w Poznaniu odbędą się XXI Targi Edukacyjne. Ta impreza na stałe wpisała się już do kalendarza ogólnopolskich i międzynarodowych imprez edukacyjnych. W tym samym czasie odbędą się również Targi Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców. To największe w Polsce wydarzenie, które ma za zadanie promocję czytelnictwa wśród najmłodszych oraz nieco starszych dzieci.

Czytaj dalej »

Międzynarodowy Dzień Liczby Pi

14 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Liczby π. Święto to ma swój początek w roku 1988 i zapoczątkował je Larry Shaw. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka faktów oraz ciekawostek, dotyczących tej niezwykłej liczby.

Czytaj dalej »
Marketing internetowy dla edukacji
Baza testów
Akcja pomagam nie szkodzę

Akcja: Pomagam, nie szkodzę!

Serwis e-korepetycje.net został powołany do życia z myślą o pomaganiu w nauce, ułatwianiu odkrywania w sobie nowych pasji i zainteresowań. Publikujący u nas swoje ogłoszenia nauczyciele i korepetytorzy proponują różne formy wsparcia swoich uczniów. POMAGAJĄ.

Nasz serwis nie jest miejscem, w którym uczniowie znajdą gotowe rozwiązania. Chcemy edukować i kształcić, a przez to także wychowywać – nie chcemy wskazywać drogi "na skróty". Takie podejście do tej kwestii sprawia, że korepetytorzy dzielą się swoimi umiejętnościami i pasjami z uczniami, zamiast przekazywać im gotowe rozwiązania. To korzyść dla obu stron - dla nauczycieli to satysfakcja z niesionej przez siebie pomocy, a dla uczniów - zarazem rozwijanie umiejętności, przezwyciężanie problemów w nauce, jak i kształtowanie charakteru i właściwej postawy na przyszłość.

E-korepetycje.net nie jest "fabryką gotowców", lecz narzędziem, dzięki któremu użytkownicy stworzyć mogą coś wyjątkowego, własnego i niepowtarzalnego. Mogą się doskonalić, przekazywać innym swoje umiejętności, odkrywać talenty i pasje, często nadające ich życiu nowy sens i ułatwiający dokonanie wyboru odpowiedniej dla nich ścieżki zawodowej. Czy byłoby to możliwe, gdyby korepetytorzy po prostu wykonywali pracę za uczniów? Nie!

Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by z łamów serwisu e-korepetycje.net znikały ogłoszenia mające na celu kupno/sprzedaż gotowej pracy, rozwiązanie zadania domowego czy napisania prezentacji maturalnej. Uważamy, że taki "handel" szkodzi uczniom, zamiast im pomagać. Kupując „produkt” nie zdobywają bowiem tego, co najcenniejsze - ani wiedzy na jego temat, ani umiejętności pozwalających im na stworzenie go we własnym zakresie. A kreatywność, logiczne myślenie, poszerzanie własnych horyzontów, są przecież bezcenne na dalszym etapie życia – zarówno szkolnego, jak i zawodowego.

Wszystkich, którzy zgadzają się z naszym stanowiskiem, zachęcamy do wsparcia naszej akcji. Udostępniajcie opublikowany na naszym FanPage'u baner i pokażcie, że jesteście zwolennikami POMAGANIA swoim podopiecznym, a nie SZKODZENIA im i utrudniania ich dalszego rozwoju.

Akcja: Pomagam, nie szkodzę!

Możecie także zamieścić na swoich stronach poniższy button:

Pomagam, nie szkodzę

W tym celu wystarczy zamieścić na stronie poniższy kod:

<a href="http://www.e-korepetycje.net/aktualnosci/akcja-pomagam">
<img src="http://www.e-korepetycje.net/images/press/button-pomagam.png" 
alt="Wspieram akcję: Pomagam, nie szkodzę" />
</a>

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli”,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

  • Imię:
  • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu. serwisu.