Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Agnieszka

EDUDOOR-Agnieszka


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 8 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec (Zagórze)
 • EDUDOOR-Agnieszka
  LENARTOWICZA 41/14
  41-219 SOSNOWIEC
  Nip: 644-15-15-535

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

45 zł60 minut
Opinie: 8Ocena: 5.0/5

Witam Państwa . Prowadzę indywidualne lekcje nauki języka angielskiego dla dzieci i młodzieży szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Nauka języka odbywa się w biurze wyposażonym w niezbędny sprzęt biurowy taki jak: tablica interaktywna, projektor oraz pomoce naukowe potrzebne do prowadzenia profesjonalnej nauki. W/w sprzęt jest szczególnie pomocny w pracy z dziećmi i młodzieżą i jest nie do zastąpienia w przypadku korepetycji udzielanych u ucznia w domu. Nauczam języka, prowadzę korepetycje, pomagam w odrabianiu lekcji, pisaniu prac. Zajęcia prowadzę z wykorzystaniem materiałów dostosowanych do indywidualnych potrzeb ucznia. Moim celem jest przekazanie niezbędnej wiedzy w zakresie gramatyki angielskiej jak również przekonanie , że nauka języka w postaci konwersacji może być całkiem przyjemna, a przede wszystkim umiejętnie wykorzystana w przyszłości. Dysponuję odpowiednimi podręcznikami, ćwiczeniami interaktywnymi oraz nagraniami, które sprawiają, że zajęcia są ciekawe. Wszystkie materiały są uaktualniane stosownie z corocznymi wymaganiami edukacyjnymi. Lekcji udzielam zarówno w Sosnowcu -Zagórzu przy ulicy Lenartowicza (od wtorku do soboty), jak i w centrum Sosnowca przy Al. Zwycięstwa (zajęcia w poniedziałki) Tel.kont.: 509-407-936.
Zapraszam również do korzystania z wakacyjnych lekcji nauki języka jak i przygotowania do egzaminów poprawkowych.
Zapraszam serdecznie.

Doświadczenie:
Nauka języka angielskiego 14 lat, Uniwersytet Śląski Kolegium Języka Angielskiego-Język Biznesu, coroczny pobyt w Wielkiej Brytanii związany ze szkoleniami oraz umożliwiający sprowadzanie oryginalnych materiałów edukacyjnych.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Sandra28 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Lekcję z panią Agnieszką są bardzo godne polecenia! Mój angieski po trzech latach nauki z panią Agnieszką bardzo się polepszył. Pani Agnieszka bardzo dobrze wszystko tłumaczy, ćwiczy z nami rozmowę, czytanie, odsłuch, jak i ćwiczenia gramatyczne. Rozmawiamy na różne tematy, oczywiście po angielsku :)
  Bardzo żałuję, że w tym roku niestety musimy się rozstać z panią Agnieszką, bo lekcje były bardzo sympatyczne :) Polecam serdecznie :))

 • Kuba18 kwietnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo fajnie lekcje

 • Paulina18 marca 2016Ocena: 5/5

  Korepetycje u Pani Agnieszki trwają godzinę, a uczę i doszkalam się tam więcej niż w szkole przez 5 godzin tygodniowo. Dodatkowo u Pani Agnieszki rozwiązuje wszelkiego rodzaju prace pisemne oraz na tablicy interaktywnej.
  Bardzo lubię uczęszczać do Pani Agnieszki, ponieważ wiele rzeczy się tam uczę i pani ma świetne podejście do młodzieży i dzieci.

 • Adam24 lutego 2016Ocena: 5/5

  Polecam panią Agnieszkę ponieważ bardzo dobrze uczy języka angielskiego ponieważddokladniejp omawia dany materiał i doskonałe pracuję z dziećmi i młodzieżą. Ja osobiście bardzo lubię uczęszczać na lekcję

 • Grażyna1 lutego 2016Ocena: 5/5

  Pani Agnieszka jest miła, konkretna i faktycznie potwierdzam efektywność nauki. W bardzo szybkim czasie podszkoliła język u mojej córki . Lekcje przebiegają w miłej atmosferze,w korzystnej lokalizacji-dojazd bez problemów. Wg. opini córki oprócz ciekawych lekcji zawsze przygotowuje potrzebne materiały w czym pomaga jej świetnie wyposażone biuro. Jak dla mnie najlepsza korepetytorka do tej pory. Dziękuję Pani Agnieszko za dotychczasową przekazaną i niezbędną wiedzę córce i oczywiście nadal będziemy korzystac z usług. Wszystkim, którzy zastanawiają się kogo wybrać do nauki języka dla swojej pociechy zachęcam do nauki z Panią Agnieszką,

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.