Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net
Aleksandra Bajorska-Przydatek

EDUO Usługi edukacyjne i edytorskie w zakresie języka polskiego mgr Aleksandra Bajorska-Przydatek


(3 ogłoszenia)
 • Opinie: 9 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kielce
 • EDUO Usługi edukacyjne i edytorskie w zakresie języka polskiego mgr Aleksandra Bajorska-Przydatek
  ul.Kredowa 8/4
  25-640 Kielce
  Nip: 9590055649

 • Ostatnia aktywność: 8 dni temu

Udzielę korepetycji z języka polskiego

cena
do ustalenia
Opinie: 9Ocena: 5.0/5

Jestem dyplomowaną nauczycielką z 25 letnim stażem. Pracuję jako nauczycielka języka polskiego, edukacji wczesnoszkolnej oraz lektorka języka polskiego jako obcego. Dyplom lektor uzyskałam w Instytucie Badań Literackich PAN. Ponadto zajmuję się korektą i edytorstwem tekstów przesłanych na mój adres e-mailem. Mam przygotowanie z oligofrenopedagogiki i terapii pedagogicznej. Uczę dzieci szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. W tym także te, które mają problemy z dysleksją, dysortografią, dysgrafią itd.
Przygotowuję do egzaminów zewnętrznych – jestem egzaminatorem języka polskiego po gimnazjum i egzaminatorem matury ustnej w liceum. Skutecznie uczę gramatyki, pisania wypracowań, analizy i interpretacji wierszy, lektur i dzieł plastycznych. Prowadzę lekcje w miłej atmosferze dostosowując tempo pracy do możliwości psychoruchowych dziecka.
Po pierwszej lekcji określam potrzeby ucznia ustalam metody pracy. Zapewniam, że wspólnie z rodzicami i uczniem wypracujemy najbardziej dogodną formę pracy.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.
Z poważaniem Aleksandra

Doświadczenie:
25 lat pracy w szkole publicznej jako nauczyciel dyplomowany języka polskiego, doświadczenie w pracy w szkole integracyjnej na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Obecnie uczę języka polskiego w liceum akademickim. Prowadzę grupowe zajęcia z obcokrajowcami, których celem jest nauka języka polskiego i integracja w nowym miejscu zamieszkania.

Certyfikaty:
Jestem nauczycielką dyplomowaną języka polskiego, edukacji wczesnoszkolnej, lektorką języka polskiego jako obcego, egzaminatorem języka polskiego po gimnazjum. Posiadam dyplomy: mgr filologii polskiej, mgr nauczania początkowego, oligofrenopedagogiki, glottodydaktyki terapii pedagogicznej, innych specjalistycznych kursów i szkoleń. Dyplom uprawniający do nauki języka polskiego jako obcego uzyskałam w Instytucie Badań Literackich PAN. Jestem egzaminatorem języka polskiego po gimnazjum i liceum. Posiadam również uprawnienia egzaminatora maturalnego w zakresie matur ustnych.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Rodzice Antka19 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Współpracujemy z Panią Olą już od dwóch lat. Syn miała duże problemy z nauczaniem się czytać oraz pisać. Nie tylko, że ciagu tego czasu zrobił ogromne postępy, ale polubił język polski. Lepiej nie mogliśmy trafić! Polecamy!

 • Bogna7 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo konkretna osoba. Z dużym doświadczeniem i pozytywnym stosunkiem do ucznia. Bardzo polecam.

 • Caro20 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor. Szczerze polecam!

 • Aleksandra25 września 2016Ocena: 5/5

  Pani Bajorska to w mojej ocenie bardzo dobry doświadczony korepetytor. Rzetelna, konkretna, potrafiąca zachęcić i zmotywować dziecko, również to oporne:-), do nauki polskiego. Doskonale przygotowuje ucznia do egzaminów-w naszym przypadku egzaminu szóstoklasisty i eksternistycznego egzaminu na koniec szóstej klasy. Szczerze polecam ! Mama Hani

 • Anna5 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Dziękujemy za zajęcia. Syn bardzo dobrze przygotował się do egzaminu po szkole podstawowej. Chętnie w przyszłości skorzystamy z Pani pomocy.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.