Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Język polski


(8 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z języka polskiego

20 - 60 zł60 minut
Opinie: 57Ocena: 4.5/5

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE – POZIOM ROZSZERZONY

Jestem nauczycielką z ośmioletnim stażem pracy, wykształceniem filologicznym i filozoficznym (dyplom z wyróżnieniem, UW), aktualnie poszerzającą kwalifikacje na podyplomowych studiach pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Odbywałam kursy na uniwersytetach w Cambridge oraz Hajfie, uczestniczyłam w warsztatach metodycznych dla nauczycieli języka polskiego przygotowujących do nowej matury.

[Maturzyści:]

Celem lekcji ze mną jest jak najdokładniejsze przygotowanie Cię do nowej matury z języka polskiego. Przez kilka ostatnich lat pracowałam z wieloma warszawskimi maturzystami. Zmiana programu jest jednak wyzwaniem – tak dla osób kończących szkołę średnią, jak i dla ich nauczycieli. Aby formuła egzaminu nie była dla Ciebie tajemnicą, uczestniczyłam w warsztatach informacyjnych (certyfikat poświadczający uczestnictwo), posiadam także najnowsze repetytoria. Uczę pisania wypracowań, pomagam w analizach i interpretacjach tekstów, "otwieram" na mniej znane aspekty literatury.

Lekcje ze mną nie są nudne i schematyczne. Ich format zależy od Twoich oczekiwań. Jeśli chcesz zdać maturę podstawową i "zapomnieć o języku polskim" – zrozumiem i udzielę Ci wskazówek. Jeśli wybierasz ścieżkę humanistyczną – tym bardziej znajdziesz w moich lekcjach coś dla siebie.

Oferuję repetytoria/arkusze egzaminacyjne oraz (przede wszystkim) dużo cierpliwości.

DOSTĘPNOŚĆ: Od stycznia 2017 planowane jest utworzenie grupy 4-osobowej, przygotowującej się do rozszerzonej matury. Zajęcia odbywać będą się w trybie intensywnym, tj. min. 2 razy w tygodniu po 2 godziny zegarowe. W celu zapisów – proszę dzwonić.

[Studenci:]

Korekta wszelkiego rodzaju tekstów akademickich.

Możliwość wystawienia faktury VAT.

ZAPRASZAM!
Numer telefonu: 516 620 663
Słowa kluczowe: matura, matura 2015, polski, korepetycje z polskiego warszawa

Doświadczenie:
8 lat pracy;

Certyfikaty:
Certificate in Advanced English; Certyfikat University of Cambridge Institute of Continuing Education; Dyplom uczelni wyższej - z wyróżnieniem; Potwierdzenie ukończenia warsztatów metodycznych dla polonistów "Matura 2015 z języka polskiego"; inne.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Domi14 grudnia 2016Ocena: 1/5

  Ciężko ocenić umiejętności pani Magdaleny, gdyż dodzwonienie graniczy z cudem. Raz udało mi się dodzwonić ale pani była bardzo zajęta i poprosiła o telefon około godz. 21. Dzwonię rzaz, drugi i nikt nie odbiera, oczywiście pani też nie oddzwoniła. Następnego dnia wykonuje kilka prób i nic, w końcu dostałem sms-a, bym się kontaktował poprzez wiadomości. Wysłałem sms i nic. Po wykonanych telefonach do innych korepetytorów wiem, że w tym okresie jest duże obłożenie. Jednak profesjonalizm nakazuje, odebrać telefon lub wysłać smsa i najzwyczajniej powiedzieć, przepraszam mam dużo pracy, nie pomogę. W tym przypadku tego zabrakło.

  Odpowiedź korepetytora

  Szanowny Panie, nie bardzo wiem, o co chodzi. Mam dziennie okolo 15 telefonow - wiekszosci nie odbieram z racji lekcji, a niektorych dlatego, ze przez ostatnie kilka dni bylam poza Polska. Ocenianie nauczyciela bez jednej lekcji to troche przesada :).

 • Inga19 października 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajecia z p. Magdaleną! Pani Magda przygotowywała mnie do matury rozszerzonej z jęz. polskiego. Mimo tego, ze nie miałam polskiego na rozszerzeniu w liceum, zdałam egzamin na 90% dzięki czemu udało mi się dostać na wymarzone studia. Na maturze wykorzystałam wiedzę zdobytą na zajęciach, na których wraz z p. Magdą omówiłyśmy ogromną liczbę tekstów kultury. Pani Magda zadawała prace pisemne i je sprawdzała, dzięki czemu miałam szansę na bieżąco poprawiać swoje błędy. Same zajęcia w bardzo sympatycznej, luźnej atmosferze, z p. Magdą zawsze można było się dogadać w kwestii przełożenia czy odrobienia zajęć. P. Magda to osoba kompetentna i doświadczona, która potrafi przygotować ucznia do egzaminu, a zarazem zainteresować przedmiotem. Mnóstwo materiałów i mnóstwo wskazówek od p. Magdy to gwarancja sukcesu na maturze! Polecam z całego serca!

 • Jasiek19 października 2016Ocena: 5/5

  Współpracowałem z Panią Magdaleną przez okrągły rok i ani razu nie dała mi żadnego powodu do niezadowolenia. Zostałem perfekcyjnie przygotowany do rozszerzonej matury z polskiego (zdana na 85%, mimo że nie rozszerzałem tego przedmiotu w szkole). Lekcje odbywały się zawsze regularnie oraz punktualnie. Dodatkowo, Pani Magdalena nigdy nie odmówiła prośbie o dodatkowe spotkanie czy o zmianę godziny. Korepetytorka zawsze była świetnie przygotowana do zajęć i prowadziła je z zaraźliwym bananem na ustach. Serdecznie POLECAM i gorąco dziękuję za uzyskaną pomoc (i cierpliwość) ;)

 • Anna1 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  POLECAM

 • Beata31 lipca 2016Ocena: 5/5

  90 procent. Baaaardzo dziękuję!

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.