Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

P. Magda - polski dla każdego!


(4 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z języka polskiego

 • Przedmiot: język polski
 • Miejsce lekcji: U nauczyciela, Online
 • Zakres lekcji: Szkoła średnia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
55 zł60 minut
Opinie: 59Ocena: 4.5/5

W PODRÓŻY DO 05.09. ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY MAILOWO ORAZ PO 28.08.

Jestem nauczycielką z ośmioletnim stażem pracy, wykształceniem filologicznym i filozoficznym (dyplom z wyróżnieniem, UW), aktualnie poszerzającą kwalifikacje na podyplomowych studiach pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Odbywałam kursy na uniwersytetach w Cambridge oraz Hajfie, uczestniczyłam w warsztatach metodycznych dla nauczycieli języka polskiego przygotowujących do nowej matury, kursach dla nauczycieli j. polskiego jako obcego.

[Maturzyści:]

Celem lekcji ze mną jest jak najdokładniejsze przygotowanie Cię do nowej matury z języka polskiego. Przez kilka ostatnich lat pracowałam z wieloma warszawskimi maturzystami. Zmiana programu jest jednak wyzwaniem – tak dla osób kończących szkołę średnią, jak i dla ich nauczycieli. Aby formuła egzaminu nie była dla Ciebie tajemnicą, uczestniczyłam w warsztatach informacyjnych (certyfikat poświadczający uczestnictwo), posiadam także najnowsze repetytoria. Uczę pisania wypracowań, pomagam w analizach i interpretacjach tekstów, "otwieram" na mniej znane aspekty literatury.

Lekcje ze mną nie są nudne i schematyczne. Ich format zależy od Twoich oczekiwań. Jeśli chcesz zdać maturę podstawową i "zapomnieć o języku polskim" – zrozumiem i udzielę Ci wskazówek. Jeśli wybierasz ścieżkę humanistyczną – tym bardziej znajdziesz w moich lekcjach coś dla siebie.

Oferuję repetytoria/arkusze egzaminacyjne oraz (przede wszystkim) dużo cierpliwości.

[Studenci:]

Korekta wszelkiego rodzaju tekstów akademickich.

Możliwość wystawienia faktury VAT.

ZAPRASZAM!
Numer telefonu: 516 620 663
Słowa kluczowe: matura, matura 2017, polski, korepetycje z polskiego warszawa

Doświadczenie:
9 lat.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kuba2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Cześć!
  Jeśli szukasz porządnych korepetycji to dobrze trafiłeś. Przez dwa lata nauki w liceum żyłem z przekonaniem, że matura z języka polskiego jest do "odbębnienia", a jej wynik jest absolutnie nieistotny. W klasie maturalnej zdecydowałem o napisaniu matury rozszerzonej z polskiego, gdzie prawdziwe przygotowania rozpocząłem w styczniu. Współpracę z Panią Magdą zacząłem na przełomie stycznia i lutego, co przekłada się na okres raptem trzech miesięcy nauki do MATURY ROZSZERZONEJ. Przy nadmiarze stresu dostałem dawkę potężnej motywacji, której towarzyszyły ciekawe, interesujące lekcje. Osobiście nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak język polski jest ważny i jak wiedza mu towarzysząca jest istotna dla naszego rozwoju intelektualnego. Dowodem na to jest wynik 95% z matury rozszerzonej i 90% z matury ustnej.
  Krótko mówiąc żałuję, że tak późno rozpocząłem naukę z Panią Magdą.
  Jeśli nadal się zastanawiasz to powiem tyle: sięgnij po telefon i jak najszybciej dzwoń do Pani Magdy, bo nie ma lepszego przygotowania.

  Od strony technicznej: mnóstwo rzetelnych i ciekawych materiałów, na bieżąco drukowane teksty kultury. Idealnie rozplanowane lekcje, elastyczność czasowa i przeogromna chęć do współpracy. Pani Magda jest uczciwa, uprzejma i wyrozumiała. Prace domowe w formie wypracowania bądź analizy tekstu (sprawdzane w tempie natychmiastowym, naprawdę). Cena moim zdaniem bardzo niska (opinia!), zważając na ogrom przyswojonego materiału i atrakcyjność zajęć.
  Polecam, polecam i jeszcze raz: POLECAM.

 • Markus21 lutego 2017Ocena: 5/5

  Schnell, Konkret und Profesionell. Ich kann es nur weiterempfehlen.

 • Domi14 grudnia 2016Ocena: 1/5

  Ciężko ocenić umiejętności pani Magdaleny, gdyż dodzwonienie graniczy z cudem. Raz udało mi się dodzwonić ale pani była bardzo zajęta i poprosiła o telefon około godz. 21. Dzwonię rzaz, drugi i nikt nie odbiera, oczywiście pani też nie oddzwoniła. Następnego dnia wykonuje kilka prób i nic, w końcu dostałem sms-a, bym się kontaktował poprzez wiadomości. Wysłałem sms i nic. Po wykonanych telefonach do innych korepetytorów wiem, że w tym okresie jest duże obłożenie. Jednak profesjonalizm nakazuje, odebrać telefon lub wysłać smsa i najzwyczajniej powiedzieć, przepraszam mam dużo pracy, nie pomogę. W tym przypadku tego zabrakło.

  Odpowiedź korepetytora

  Szanowny Panie, nie bardzo wiem, o co chodzi. Mam dziennie okolo 15 telefonow - wiekszosci nie odbieram z racji lekcji, a niektorych dlatego, ze przez ostatnie kilka dni bylam poza Polska. Ocenianie nauczyciela bez jednej lekcji to troche przesada :).

 • Inga19 października 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajecia z p. Magdaleną! Pani Magda przygotowywała mnie do matury rozszerzonej z jęz. polskiego. Mimo tego, ze nie miałam polskiego na rozszerzeniu w liceum, zdałam egzamin na 90% dzięki czemu udało mi się dostać na wymarzone studia. Na maturze wykorzystałam wiedzę zdobytą na zajęciach, na których wraz z p. Magdą omówiłyśmy ogromną liczbę tekstów kultury. Pani Magda zadawała prace pisemne i je sprawdzała, dzięki czemu miałam szansę na bieżąco poprawiać swoje błędy. Same zajęcia w bardzo sympatycznej, luźnej atmosferze, z p. Magdą zawsze można było się dogadać w kwestii przełożenia czy odrobienia zajęć. P. Magda to osoba kompetentna i doświadczona, która potrafi przygotować ucznia do egzaminu, a zarazem zainteresować przedmiotem. Mnóstwo materiałów i mnóstwo wskazówek od p. Magdy to gwarancja sukcesu na maturze! Polecam z całego serca!

 • Jasiek19 października 2016Ocena: 5/5

  Współpracowałem z Panią Magdaleną przez okrągły rok i ani razu nie dała mi żadnego powodu do niezadowolenia. Zostałem perfekcyjnie przygotowany do rozszerzonej matury z polskiego (zdana na 85%, mimo że nie rozszerzałem tego przedmiotu w szkole). Lekcje odbywały się zawsze regularnie oraz punktualnie. Dodatkowo, Pani Magdalena nigdy nie odmówiła prośbie o dodatkowe spotkanie czy o zmianę godziny. Korepetytorka zawsze była świetnie przygotowana do zajęć i prowadziła je z zaraźliwym bananem na ustach. Serdecznie POLECAM i gorąco dziękuję za uzyskaną pomoc (i cierpliwość) ;)

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.