Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

P. Magda - polski dla każdego!


(4 ogłoszenia)

O mnie

Witajcie wszyscy, "którzy tu wchodzicie"! :)Jestem młodą nauczycielką z sześcioletnim, potwierdzonym referencjami doświadczeniem w udzielaniu lekcji języka polskiego (po poziom maturalny), angielskiego (głównie dzieci; umiejętność potwierdzona certyfikatem Cambridge University, CAE) oraz filozofii (przygotowanie maturalne). W roku szkolnym 2014/15 swoją działalność koncentruję na kursach dla maturzystów. W moim ogłoszeniu (powyżej) znajdą Państwo dokładne informacje na temat dostępnych opcji oraz wolnych miejscNajpierw jednak powinni Państwo wiedzieć, DO KOGO SIĘ ZGŁASZAJĄ.Przede wszystkim – do osoby z pasją literaturoznawczą, która z tej pasji postanowiła uczynić nie tylko sposób na życie, ale też "sposób życia".Co do kwestii formalnych: posiadam wykształcenie filozoficzne oraz filologiczne. Jestem słuchaczką podyplomowych studiów pedagogicznych. Wiedzę uzupełniam na zagranicznych kursach (między innymi na Uniwersytecie w Cambridge, w Anglii). We wrześniu bieżącego roku uczestniczyłam także w warsztatach "Przygotowanie ucznia do matury 2015 z języka polskiego: charakterystyka egzaminu oraz metody pracy z uczniem". Wszystko po to, aby wiedzieć więcej i móc uczyć lepiej.


 • Prowadzę działalność gospodarczą, zatem zgłaszając się do mnie, mogą Państwo liczyć na rachunek lub fakturę (za zajęcia edukacyjne 0% VAT).*  NIE PISZĘ PRAC! Dokonuję jednak korekt oraz tłumaczeń (język angielski-> polski; język hiszpański -> polski).ZAPRASZAM! Telefon: 789362972.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kuba2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Cześć!
  Jeśli szukasz porządnych korepetycji to dobrze trafiłeś. Przez dwa lata nauki w liceum żyłem z przekonaniem, że matura z języka polskiego jest do "odbębnienia", a jej wynik jest absolutnie nieistotny. W klasie maturalnej zdecydowałem o napisaniu matury rozszerzonej z polskiego, gdzie prawdziwe przygotowania rozpocząłem w styczniu. Współpracę z Panią Magdą zacząłem na przełomie stycznia i lutego, co przekłada się na okres raptem trzech miesięcy nauki do MATURY ROZSZERZONEJ. Przy nadmiarze stresu dostałem dawkę potężnej motywacji, której towarzyszyły ciekawe, interesujące lekcje. Osobiście nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak język polski jest ważny i jak wiedza mu towarzysząca jest istotna dla naszego rozwoju intelektualnego. Dowodem na to jest wynik 95% z matury rozszerzonej i 90% z matury ustnej.
  Krótko mówiąc żałuję, że tak późno rozpocząłem naukę z Panią Magdą.
  Jeśli nadal się zastanawiasz to powiem tyle: sięgnij po telefon i jak najszybciej dzwoń do Pani Magdy, bo nie ma lepszego przygotowania.

  Od strony technicznej: mnóstwo rzetelnych i ciekawych materiałów, na bieżąco drukowane teksty kultury. Idealnie rozplanowane lekcje, elastyczność czasowa i przeogromna chęć do współpracy. Pani Magda jest uczciwa, uprzejma i wyrozumiała. Prace domowe w formie wypracowania bądź analizy tekstu (sprawdzane w tempie natychmiastowym, naprawdę). Cena moim zdaniem bardzo niska (opinia!), zważając na ogrom przyswojonego materiału i atrakcyjność zajęć.
  Polecam, polecam i jeszcze raz: POLECAM.

 • Markus21 lutego 2017Ocena: 5/5

  Schnell, Konkret und Profesionell. Ich kann es nur weiterempfehlen.

 • Domi14 grudnia 2016Ocena: 1/5

  Ciężko ocenić umiejętności pani Magdaleny, gdyż dodzwonienie graniczy z cudem. Raz udało mi się dodzwonić ale pani była bardzo zajęta i poprosiła o telefon około godz. 21. Dzwonię rzaz, drugi i nikt nie odbiera, oczywiście pani też nie oddzwoniła. Następnego dnia wykonuje kilka prób i nic, w końcu dostałem sms-a, bym się kontaktował poprzez wiadomości. Wysłałem sms i nic. Po wykonanych telefonach do innych korepetytorów wiem, że w tym okresie jest duże obłożenie. Jednak profesjonalizm nakazuje, odebrać telefon lub wysłać smsa i najzwyczajniej powiedzieć, przepraszam mam dużo pracy, nie pomogę. W tym przypadku tego zabrakło.

  Odpowiedź korepetytora

  Szanowny Panie, nie bardzo wiem, o co chodzi. Mam dziennie okolo 15 telefonow - wiekszosci nie odbieram z racji lekcji, a niektorych dlatego, ze przez ostatnie kilka dni bylam poza Polska. Ocenianie nauczyciela bez jednej lekcji to troche przesada :).

 • Inga19 października 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajecia z p. Magdaleną! Pani Magda przygotowywała mnie do matury rozszerzonej z jęz. polskiego. Mimo tego, ze nie miałam polskiego na rozszerzeniu w liceum, zdałam egzamin na 90% dzięki czemu udało mi się dostać na wymarzone studia. Na maturze wykorzystałam wiedzę zdobytą na zajęciach, na których wraz z p. Magdą omówiłyśmy ogromną liczbę tekstów kultury. Pani Magda zadawała prace pisemne i je sprawdzała, dzięki czemu miałam szansę na bieżąco poprawiać swoje błędy. Same zajęcia w bardzo sympatycznej, luźnej atmosferze, z p. Magdą zawsze można było się dogadać w kwestii przełożenia czy odrobienia zajęć. P. Magda to osoba kompetentna i doświadczona, która potrafi przygotować ucznia do egzaminu, a zarazem zainteresować przedmiotem. Mnóstwo materiałów i mnóstwo wskazówek od p. Magdy to gwarancja sukcesu na maturze! Polecam z całego serca!

 • Jasiek19 października 2016Ocena: 5/5

  Współpracowałem z Panią Magdaleną przez okrągły rok i ani razu nie dała mi żadnego powodu do niezadowolenia. Zostałem perfekcyjnie przygotowany do rozszerzonej matury z polskiego (zdana na 85%, mimo że nie rozszerzałem tego przedmiotu w szkole). Lekcje odbywały się zawsze regularnie oraz punktualnie. Dodatkowo, Pani Magdalena nigdy nie odmówiła prośbie o dodatkowe spotkanie czy o zmianę godziny. Korepetytorka zawsze była świetnie przygotowana do zajęć i prowadziła je z zaraźliwym bananem na ustach. Serdecznie POLECAM i gorąco dziękuję za uzyskaną pomoc (i cierpliwość) ;)

 • Anna1 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  POLECAM

 • Beata31 lipca 2016Ocena: 5/5

  90 procent. Baaaardzo dziękuję!

 • Karolina29 lipca 2016Ocena: 5/5

  Nie mam zdnych zastrzezen co do pracy pani Magdy. Pomagala nam we wszystkim w czym mogla. Zawsze mozna bylo wyslac smsa albo napisac maila jesli sie mialo jakies pytania. Lekcje byly ciekawe, widac bylo , ze pani Magda stara sie przekazac nam swoja wiedze. Czasem zmeczona ale zawsze serdeczna, na lekcjach mozna sie bylo posmiac, pozartowac. Bardzo Pani dziekuje w imieniu naszej grupy :)))

 • Marzena15 lipca 2016Ocena: 1/5

  Jeśli jesteś rodzicem i szukasz dobrego korepetytora to stanowczo stwierdzę iż NIE JEST TO ODPOWIEDNIA OSOBA DLA TWOJEGO DZIECKA. Szkoda że nie można załączać dokumentów- dialogu z dana osobą nie musiałabym się rozpisywać by pokazać jaką niesłowną osobą jest p. Wolnik.
  Moje dziecko miało 3 dni na napisanie rozprawki, przesłałam szkic pracy by na lekcji on line sprawdziła błędy i podpowiedziała w którym kierunku podążać. Okazało się że ta Pani w sms nie doczytała się daty zdania pracy, co gorsze nie odpisywała na ponaglenia a mogła napisać że nie ma czasu, lecz tego nie uczyniła. Po wielu sms raczyła odpowiedzieć okazało się ze napisała tylko 50 zł J … wiec poprosiłam o konto, nr konta dostałam po 1/5 dnia!… przelałam od reki, zaś pracy nie otrzymałam skorygowanej, jak i na pieniądze które zażądałam o zwrot, czekałam dłuuuugo. Moje dziecko zostało na lodzie, mimo iż mogłam przez 3 dni znaleźć kogoś innego. Chcę oznajmić iż te wszystkie pochlebne opinie mogą być z jednego IP komputera…. Nie wierzę w te opinie, jest jedna która zgadza się z moją i jest trafna. Do wiadomości pani MOJE DZIECKO ZALICZYŁO PRACĘ NA 5 I MA CZERWONY PASEK J .

  Odpowiedź korepetytora

  Obawiam się, że ma Pani jakiś poważny problem ze sobą, jeśli 3 raz dodaje Pani tę samą wiadomość. Postaram się zatem wyczerpująco na nią odpisać, gdyż - całe szczęście - posiadam wszystkie wiadomości opisujące naszą "współpracę". Jeśli będzie trzeba, tę nieprawdziwą informację będę zgłaszać do administracji. Pisała Pani do mnie z prośbą o korepetycje, potem z prośbą o poprawianie pracy. Wszystko w porządku - nie odpisałam, bo nie miałam czasu. Odpowiedziałam, kiedy już ten czas miałam, że w porządku, owszem, sprawdzę. Poprosiła Pani o cenę i numer konta. Wysłałam. I cóż się stało? Wysłała mi Pani po kilku godzinach od wpłaty (dwóch, trzech?) zapytanie, gdzie jest owa praca. Okazało się bowiem, że zapomniała Pani wspomnieć, na kiedy ta praca jest potrzebna, zaś STANDARDOWY CZAS OCZEKIWANIA to ok. 48h! Rzekomo nagrała się Pani na sekretarkę podczas gdy ja prowadziłam zajęcia (jest to normalna praca nauczyciela w ciągu dnia!). Po serii obelżywych i - za przeproszeniem - głupich SMS-ów zwróciłam pieniądze, ale nie zrozumiała Pani, że przelewy nie są realizowane ad hoc. Straszyła mnie Pani skarbówką (mimo tego, iż dochody są systematycznie rozliczane, gdyż prowadzę firmę!) i wypisywała jakieś głupoty. Proszę zadbać o mniej stresu w życiu, smaczną herbatę i dobre wakacje, zamiast psuć innym humor. Być może właśnie tego Pani brakuje. Udanego urlopu! Magdalena Wolnik.

 • Paweł2 lipca 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia są fantastyczne! O niebo lepsze względem tego co było w szkole. Podoba mi się atmosfera i przede wszystkim bardzo duże zaangażowanie Pani Magdaleny.

 • Łukasz28 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje z panią Magdą, nadrobiłem zaległości z języka polskiego i poprawić ocenę na koniec roku.

 • Kasia Słomska16 maja 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam. Lekcje do matury rozszerzonej były NIESAMOWICIE ciekawe. Bardzo dużo się z nich dowiedziałam.

 • Marta18 marca 2016Ocena: 1/5

  Żenada, szkoda pieniędzy i czasu na taka "współpracę" zupełnie nie polecam (czekanie na sprawdzenie jednego wypracowania prawie dwa tygodnie)jeśli nie ma Pani czasu to należy to powiedziec odrazu a nie zwodzić ucznia, któremu naprawdę zależy. NIE POLECAM

  Odpowiedź korepetytora

  Czekała Pani dokładnie 6 dni. Przepraszam za problemy i pozdrawiam.

 • Natalia11 września 2015Ocena: 5/5

  Korepetycje wspominam bardzo pozytywnie. Lekcje były starannie przygotwane. Przekazywane informacje były przestępne przez co łatwiej bylo je zapamiętać. Dzięki lekcjom z Panią Magdą zaczełąm interesować się literaturą oraz filozofią.Gorąco polecam.

 • ALicja14 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Nie mam zastrzeżeń. Lekcje były ciekawe.

 • Jędrzej3 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Współpracę z panią Magda wspominamy bardzo pozytywnie. Polecamy wszystkim zainteresowanym.

 • Monika30 lipca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dziekuje za korepetycje.

 • Bartek28 lipca 2015Ocena: 5/5

  Pzygorowywalem sie z Pania Magda do matury 2013. Zajecia spelnily moje oczekiwania, byly ciekawe i angazujace, duzo wypracowan i rozwiazywania testow. Mature zdalem dobrze jak na moje umiejetnosci i mozliwosci (zdecydowanie umysl scisly).

 • Karol24 lipca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo fajna i pomocna korepetytorka :)) P O L E C A M

 • Weronika24 lipca 2015Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u pani Magdy , lekcje są ciekawe , bardzo dobrze przygotowała mnie do matury ustnej oraz pisemnej .

 • Zosia21 lipca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje u pani Magdy. Nie tylko dobrze przygotowala mnie do matury, wyposazyla w potrzebne materialy ale tez byla zawsze bardzo pomocna i ugodoa, zawsze odpowiadala na moje maile, nawet jesli moj problem nie dotyczyl matury tylko codziennych lekcji polskiego :)

 • Andrzej14 lipca 2015Ocena: 5/5

  Gorąco polecam lekcje z panią Magda. Jest to bardzo cierpliwa i pomocna osoba,bardzo dobry nauczyciel.

 • Jacek7 lipca 2015Ocena: 5/5

  Lekcje z pania Magda podobaly mi sie. Napisalem kilkanascie wypracowan i przerobilem kilkadziesiat matur ustnych, co pomoglo mi dobrze przygogotwac sie do egzaminu. Zdalem z zadowalajacum wynikiem = ponad 70 procent. Polecam.

 • Anna6 lipca 2015Ocena: 5/5

  Polecam panią Magdę z calą odpowiedzialnością . Lekcje ciekawe i w bardzo milej atmosferze .

 • Diana3 lipca 2015Ocena: 5/5

  Chcialam w tym miejscu bardzo podziekowac pani Magdzie za czas poswiecony na przygotowanie mnie do matury. Uwazam, ze były to bardzo wartościowe lekcje, nacisk polozony był na umiejetnosci najbardziej potrzebne na maturze, która zdałam znacznie powyżej moich oczekiwań. Gorąco polecam.

 • Beata2 lipca 2015Ocena: 5/5

  Syn w tym roku zdawał maturę , Pani Magda go przygotowywała .Super nauczyciel z pasją i bardzo dobrym podejściem do ucznia . Syn ustny j. polski zdał na 100 procent , pisemny na 61 , gdzie wcześniej zaliczał na 30 procent . Polecam Panią Magdę .

 • Hubert1 lipca 2015Ocena: 5/5

  Ciekawe zajęcia, świetna atmosfera, mi bardzo pomogły spotkania z p. Magdą. Polecam!

 • Ksenia1 lipca 2015Ocena: 5/5

  To, co najlepiej wyćwiczyłam u Pani Magdy to wypracowania, które punktowo stanowią zdecydowaną większość na egzaminie maturalnym. Było ich sporo, obejmowały wszystkie epoki i tematy. Również dobrze wspominam przygotwania do matury ustnej. Korepetytorka ma bardzo dużą ilość wiedzy, którą chętnie przekazuje.

 • Justyna1 lipca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo bardzo bardzo polecam współpracę z panią Magdą. Wczoraj dostałam wyniki matury z polskiego - 73% :)))

 • Michał21 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim, którzy chcą się dowiedzieć czegoś poza tym co jest w programie liceum.

 • Kamila, II kl.18 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Lekcje z pania Magda bardzo mi sie podobaly , pani Magda jest sympatyczna osoba, zadaje pytania, ciekawie opowiada i nie wstydzi sie powiedziec kiedy czegos nie wie (zdarza sie najlepszym :P)). duzo wynioslam z naszych lekcji i na pewno bede korzystac w przyszlym roku szkolnym. Polecam

 • Paulina8 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Polecam panią Magdę jako korepetytorke. Zajęcia bardzo dużo mi dały i zainteresowały językiem polskim.

 • luki5 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia do matury ustnej bardzo mi pomogly,ponieważ nie mieliśmy takich w szkole i nie wiedział bym czego mam się spodziewać. Zdałem. W związku z tym polecam

 • Roszkowska A.4 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Pani Magda jest świetna korepetytorką i wspaniałą osobą. Miałyśmy bardzo dobry kontakt podczas zajęć,było sympatycznie i bezproblemowo. Omowilysmy wszystkie tematy. Choć czasu nie było dużo. Cieszę się że na Panią trafiłam :). Bardzo dziękuję

 • Ania30 maja 2015Ocena: 5/5

  Pani Magda bardzo dobrze przygotowała mnie do podstawy, rozszerzenia i nowej ustnej matury. Ja również dostałam z niej 100%. Zajęcia były ciekawe, poza tym Pani Magda z dużym zainteresowaniem odpowiadała na pytania i dokładnie wszystko analizowała. Taki stosunek do moich wątpliwości bardzo pomógł mi się uspokoić, również po maturze. Bardzo polecam! :)

 • Barbara29 maja 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Panią Magdę. Osobiście stronie od nadmiernej pracy i wysiłku , więc wiadomo że moja wiedza była nijaka jak pierwszy raz przyszłam na zajęcia. Z czasem to się zmieniło, ilość posiadanej wiedzy oraz zainteresowanie i podejście do samego przedmiotu jakim jest język polski. Zajęcia są bardzo efektywne, towarzyszy im sympatyczna atmosfera, na Panią Magdę można zawsze liczyć, z czego się niezmiernie cieszę. Najlepszym wyznacznikiem jakości prowadzonych zajęć jest zdana matura na 100%. POLECAM !!!

 • Joanna29 maja 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia z panią Magdą były zdecydowanie najlepszymi zajęciami, w jakich uczestniczyłam. Przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze, napisałam mnóstwo prac, otrzymałam setki ! stron materiałów. Na maturze ustnej otrzymałłam 100 procent, omówiłyśmy razem tyle tematów, że trudno byłoby żebym trafiła na coś do czego nie byłam dobrze przygotowana. Bardzo bardzo dziękuję za wszystko!

 • Iwona22 maja 2015Ocena: 5/5

  Gorąco polecam korepetycje u Pani Magdy. Lekcje zaczęły mi nawet sprawiać przyjemność. Podziwiam ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i wiedzę Pani Magdy. Rewelacja!

 • Iza19 maja 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Magdą, gdyby nie Ona, nie miałabym 100% z matury ustnej, a to mówi samo za siebie ;) ponadto same zajęcia były bardzo interesujące, na każdych dostawałam różnorodne materiały, teksty i zadania, które były zawsze dogłębnie analizowane. Stanowczo polecam!

 • Konrad Pachoł10 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Uczyłem się z Magdą w zeszłym roku i byłem zadowolony Może trochę daleko, ale było OK!

 • Filip5 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Nie mam zastrzezen do wspolpracy. Lekcje przygotowujace do matury ustnej byly skuteczne, bo zrobilem duze postepy w skladaniu mysli i dodatkowo w niezbyt wysokiej cenie

 • Klaudia3 marca 2015Ocena: 5/5

  Wszystko w porządku, dużo materiałów i dodatkowych informacji co sprawia, że lekcje nie są nudne.

 • Monika Toruńska24 lutego 2015Ocena: 5/5

  Moja córka współpracowała z panią Magdą przygotowując się do egzaminu gimnazjalnego. Lekcje, z tego co mówiła córka, były ciekawe a co najważniejsze zakończyły się pozytywnym wynikiem, dlatego mogę polecić p. Magdę jako nauczycielkę.

 • Veronika10 lutego 2015Ocena: 5/5

  Pani Magda przygotowywala mnie do matury podstawowej w zeszłym roku. Zajęcia były ciekawe, napisałam sporo prac i dużo się nauczyłam.Dużym plusem jest to że można zawsze poprosić o sprawdzenie wypracowania, nawet jeśli nie jest zadane na zajęcia. Ogółem polecam!

 • Magdalena Woźniak16 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Polecam!

 • Marta17 grudnia 2014Ocena: 5/5

  P.Magda przygotowała mojego syna do egzaminu gimnazjalnego. Zdał go na 89%. Współpraca układała się i nadal układa się bardzo dobrze. Nauczyciel godny polecenia.

 • Joanna27 listopada 2014Ocena: 5/5

  P. Magda jest godnym polecnia nauczycielem. Łatwo nawiązuje kontakt z uczniem, w sposób łatwy i skuteczny przekazuje wiedzę. :)

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię.

 • Marta26 listopada 2014Ocena: 5/5

  Pani Magda uczyła mojego syna do poprawki. Spotykali się od lipca do samego egzaminu. Byliśmy zadowoleni z zajęć, syn zdałiwykorzystuje wskazówki na temat pisania wypracowań.Polecam!!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za opinię, gratuluję zdanej "poprawki".

 • Kasia25 listopada 2014Ocena: 5/5

  P.Magda przygotowała mnie do matury z polskiego w zeszłym roku.Zdałam na 75 %, co jest dla mnie bardzo dobrym wynikiem.Ponadto , lekcje były bardzo ciekawe, dały mi dużo innej wiedzy niż szkolna.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za pozytywną opinię.

 • Katarzyna Kijowska18 listopada 2014Ocena: 5/5

  P. Magda przygotowywala mojego syna Macka do matury. Bylam bardzo zadowolona z wspolpracy, Maciek takze

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się, że udało się nadrobić zaległości i zdać egzamin dojrzałości. Dziękuję!

 • Edyta22 września 2014Ocena: 5/5

  Gorąco polecam Panią Magdę. :) Do matury przygotowała mnie świetnie oraz od nowa nauczyła pisać wypracowania. Nacisk kładzie jedynie na najważniejsze aspekty a nie na wiedzę ,,wkutą" do głowy. Lekcje są ciekawe a Pani Magda udostępnia także własne materiały i notatki.

  Odpowiedź korepetytora

  Edyta uczestniczyła w lekcjach przez cały rok. Zrobiła w tym czasie olbrzymie postępy - tak w opanowaniu materiału literackiego, jak i w pisaniu własnych tekstów. Bardzo udana współpraca.

 • Monika Kuźmiczak20 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Uczestniczyłam w lekcjach pani Magdy w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Lekcje były ciekawe, napisałam dużo wypracowań i po wielu próbacj nauczyłam sie je pisać. Zdałam mature powyżej swoich oczekiwań. Polecam z czystym sercem!

  Odpowiedź korepetytora

  Monika przygotowywała się do podstawowej matury z języka polskiego. Naukę rozpoczęła dopiero zimą, a jednak udało jej się powtórzyć wiadomości z liceum i opracować temat do matury ustnej. Dziękuję za ocenę!

 • Mvteusz5 lipca 2014Ocena: 5/5

  Nigdy wcześniej nie sądziłem ,że polski może być ciekawy :) Na zajęciach dowiedziałem sie wielu ciekawostek, których nigdy nie wyniósłbym z lekcji w szkole. Co więcej matura podstawowa zdana na 94%.
  !!!POLECAM!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Mateusz przygotowywał się do "podstawy". Współpracę oceniam pozytywnie - sama wiele się nauczyłam, np. o polskim hip-hopie ;).

 • Michał12 lutego 2014Ocena: 5/5

  Gorąco polecam!
  Pani Magda przygotowała mnie do egzaminów z filozofii, które miałem na studiach (Szkoła Filmowa w Łodzi). W ciągu roku nie byłem na żadnych zajęciach i nie miałem o filozofii bladego pojęcia. Po serii "korepetycji" w formie skondensowanych wykładów zdałem egzamin na 5.
  Pani Magda tłumaczy filozofię w sposób przystępny kładąc nacisk na to, co najważniejsze. Dba o to, aby nie tylko bezmyślnie "wkuć na pamięć", ale przede wszystkim zrozumieć, dzięki czemu wiedza pozostaje w głowie na długo.
  Pełen profesjonalizm.

 • Monika21 grudnia 2013Ocena: 4/5

  Bardzo polecam! Lekcje z Magdą są ciekawe, nastawione na to, czego rzeczywiście wymaga się na maturze. Korepetytorka udostępnia własne materiały. Podczas zajęć widać wiedzę, którą posiada. Niestety z matury podstawowej dostałam tylko 36%, jednak uważam, że jest to wyłączna wina mojego braku umiejętności pisania wypracowań ( nie da się w ciągu kilku tygodni nadrobić zaległości z 3 lat ).
  Pomimo mojego niepowodzenia wydaje mi się, że Magda jest naprawdę dobrą korepetytorką. Polecam!

 • Arek9 października 2013Ocena: 1/5

  Osobiście odradzam. Tanio, ale niska cena jest tu adekwatna do niskiej jakości. Słabe zaangażowanie w zajęcia.

  Odpowiedź korepetytora

  Pozwolę sobie zauważyć, że nie miałam żadnego ucznia o imieniu Arek :). Nigdy w ciągu całej swojej "kariery". Wobec tego: proszę sobie darować dodawanie komentarzy tylko po to, aby zdyskredytować kogoś, kto zajmuje się tym samym, co Państwo. Zauważyłam, że powoli robi się to na tej stronie nagminne.

 • Damian4 października 2013Ocena: 5/5

  Świetna korepetytorka,bardzo dobrze przygotowała mnie do zeszlorocznej matury na poziomie rozszerzonym.Lekcje przebiegały w milej atmosferze, moje wyniki na maturze to 81%, co świadczy o bardzo dobrym poziomie nauczania.
  Pozdrawiam,
  Damian

 • Bartosz Jóźwiak28 maja 2013Ocena: 5/5

  Miła, profesjonalna, dokładna. Pani Magda przedstawiła mi cały materiał szkoły średniej w miesiąc czasu. Ustną maturę zdałem na 100%, pisemnej wyników jeszcze nie mam, ale na pewno poszło mi dobrze. Gorąco polecam.

 • Sylwia9 września 2012Ocena: 5/5

  Przygotowania do matury w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Magda wymagająca, ale i wyrozumiała. Polecam z czystym sumieniem :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.