Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Artur Tuderek - Zapisy matura 2018/2019/2020 !!!


(5 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z matematyki

25 - 70 zł60 minut
Opinie: 68Ocena: 5.0/5

100% S K U T E C Z N O Ś C I !!
Oferuję pomoc wszystkim od pragnących 90-100% z matury rozszerzonej do popełniających najbardziej podstawowe błędy obliczeniowe.
Gwarantuję profesjonalne i skuteczne przygotowanie z matematyki do Matury, Matury Międzynarodowej IB – SL, HL, Egzaminów Eksternistycznych, Gimnazjum, Szkoła Podstawowa oraz pomoc w każdej innej potrzebie. Jestem pewien, że nawet w krótkim czasie zdołamy się solidnie przygotować.

CO TAK NAPRAWDĘ MNIE WYRÓŻNIA NA TLE POZOSTAŁYCH UCZĄCYCH ?

1) ASPEKT PSYCHOLOGICZNY
To największy mój atut, gdyż, uważam, że same umiejętności matematyczne nie wystarczą by być skutecznym nauczycielem, a głównie odpowiednie podejście i zrozumienie drugiej osoby. Dużo empatii do drugiego człowieka oraz nieograniczona ilość cierpliwości, to właśnie te czynniki powodują, że udaje mi się pomóc w najtrudniejszych przypadkach oraz szybko zdiagnozować obszary wiedzy do uzupełniania – najistotniejsze w przypadku ambitniejszych wyników (80%-100% – matura rozszerzona).
Potrzebna mi jedynie 1 luźna lekcja, aby ustalić ile czasu potrzebujemy oraz opracować skuteczny plan działania, tak byście zdali maturę, czy też otrzymali 90-100%

2) WYZWALAM MIŁOŚĆ DO MATEMATYKI
Czasem słyszę, "matematyka? – nie lubimy się"
Nie zagwarantuję, że pokochacie ją tak jak ja, ale na pewno uprzyjemnię Wam pracę, podając materiał w bardzo zrozumiały i prosty sposób, powodując, że to Wy będziecie na lekcji sami rozwiązywać zadania, a ja zostanę tylko nawigatorem, dającym wskazówki i ciekawsze sposoby rozwiązywania zadań.
Ani się oglądniecie a czas lekcji minie, a moim celem jest byście pomyśleli: "chce więcej"

3) ZAANGAŻOWANIE
Nie obiecuje, że zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi ale zapewniam Cię, że mogę odegrać ważną rolę w Twoim życiu.
Będę Ci towarzyszył w pokonywaniu problemów. Jeśli będzie trzeba będę Cie prowadził za rękę dotąd, aż odniesiesz sukces.
Wielokrotnie poświęcam się dla Was przedłużając Wam lekcje za darmo, siedząc dodatkowo do późna, po to abyście mogli zaliczyć sprawdzian, poprawić ocenę, zdać maturę. Jednym zdaniem: Zależy mi na KAŻDEJ osobie.

4) WŁASNY ZBIÓR ZADAŃ
Zbiór otrzymał pozwolenie na publikacje zadań od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
Jest wystarczający, żeby zdać maturę na wysokim poziomie. Został specjalnie przygotowany, ze współpracy z innymi doświadczonymi nauczycielami.
Zbiór jest w formie książki 60 – strontowej do matury podstawowej ( Rozszerzenie "w drodze") – gratis dla każdego.
dodam, jeszcze, że wielokrotnie, udaje mi się wstrzelić w zadanie na maturze

5) MIŁA I LUŹNA ATMOSFERA
Przyjemność uczestnictwa w lekcji – "Motyle w brzuchu" – oczywiście z myślą o lekcji, nie do prowadzącego :)

CENA:
- Lekcje indywidualne Matura rozszerzona i Studia – 70zł/60min, dwie osoby po 40zł/60min
- Lekcje indywidualne Matura poziom podstawowy – 50zł/60min, dwie osoby po 30zł/60min
- Lekcje indywidualne Matura międzynarodowa (IB) – 70zł/60min, dwie osoby po 45zł/60min
- Lekcje grupowe Matura poziom rozszerzony – 4-8 osób 25zł/60min
- Lekcje grupowe dla studentów 4-8 osób – 15zł/60 min

Posiadam jeszcze wolne terminy.

Lekcje prowadzę w Krakowie (przy Rondzie Mogilskim )
ZAPRASZAM do Współpracy
KONTAKT 660 755 973 – Artur

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marzena12 września 2017Ocena: 5/5

  Artur bardzo dokładnie i w przyjemny sposób przekazuje wiedzę, do każdego ucznia ma indywidualne podejście. Na każdej lekcji panuje miła atmosfera. Dzięki Arturowi zdałam maturę. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego korepetytora.

 • Omar12 września 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel, rewelacyjnie przekazuje wiedzę, dzięki Arturowi zdałem mature. Polecam

 • Magda3 września 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam korepetycje z Panem Arturem. Do każdej lekcji jest on bardzo dobrze przygotowany, umie w przystępny sposób wytłumaczyć trudne zadania a także zwrócić uwagę co warto z niego zapamiętać. Podchodzi do każdego bardzo indywidualnie, na każdej lekcji panuje miła atmosfera. Gorąco polecam Pana Artura!!!

 • Agnieszka30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje z panem Arturem. Świetnie przygotowuje on do matury rozszerzonej z matematyki. Potrafi w nieskomplikowany sposób tłumaczyć trudne zagadnienia. Dobrze rozplanowuje czas potrzeby na przerobienie poszczególnego działu, dzięki czemu miałam pewność, że zdążę z przygotowaniem się do matury. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia, co bardzo ułatwia z nim współpracę. Zdecydowanie najlepszy korepetytor matematyki z jakim się spotkałam.

 • Justyna30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Wspaniały człowiek i świetne podejście do ucznia!
  W moim przypadku, gdzie matematyka wydawała mi się nie do zrozumienia korepetytor Artur mi wszystko pięknie wytłumaczył.
  Powinnam mu podziękować za cierpliwość :) Przyjazna atmosfera na lekcjach matmatyki sprawiła, że naprawdę polibiłam tą dziedzinę. Poleciłabym go z czystym sumieniem dla każdego!
  Podkreślę jeszcze, że Artur bardzo indywidualnie podchodzi do lekcji. Sam przygotowuje zadania pod poziom ucznia co jest to wielkim plusem. Bo zaczynając korepetycje wiedziałam tylko, że nie umiem matematyki ale okazało się z czasem, że jednak nie jest tak źle.
  Jeszcze raz powtórze: Polecam z czystym sercem!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.