Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Artur Tuderek Poprawka matury w sierpniu !!!!


(5 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z matematyki

25 - 70 zł60 minut
Opinie: 57Ocena: 5.0/5

100% S K U T E C Z N O Ś C I !!
Oferuję pomoc wszystkim od pragnących 90-100% z matury rozszerzonej do popełniających najbardziej podstawowe błędy obliczeniowe.
Gwarantuję profesjonalne i skuteczne przygotowanie z matematyki do Matury, Matury Międzynarodowej IB – SL, HL, Egzaminów Eksternistycznych, Gimnazjum, Szkoła Podstawowa oraz pomoc w każdej innej potrzebie. Jestem pewien, że nawet w krótkim czasie zdołamy się solidnie przygotować.

CO TAK NAPRAWDĘ MNIE WYRÓŻNIA NA TLE POZOSTAŁYCH UCZĄCYCH ?

1) ASPEKT PSYCHOLOGICZNY
To największy mój atut, gdyż, uważam, że same umiejętności matematyczne nie wystarczą by być skutecznym nauczycielem, a głównie odpowiednie podejście i zrozumienie drugiej osoby. Dużo empatii do drugiego człowieka oraz nieograniczona ilość cierpliwości, to właśnie te czynniki powodują, że udaje mi się pomóc w najtrudniejszych przypadkach oraz szybko zdiagnozować obszary wiedzy do uzupełniania – najistotniejsze w przypadku ambitniejszych wyników (80%-100% – matura rozszerzona).
Potrzebna mi jedynie 1 luźna lekcja, aby ustalić ile czasu potrzebujemy oraz opracować skuteczny plan działania, tak byście zdali maturę, czy też otrzymali 90-100%

2) WYZWALAM MIŁOŚĆ DO MATEMATYKI
Czasem słyszę, "matematyka? – nie lubimy się"
Nie zagwarantuję, że pokochacie ją tak jak ja, ale na pewno uprzyjemnię Wam pracę, podając materiał w bardzo zrozumiały i prosty sposób, powodując, że to Wy będziecie na lekcji sami rozwiązywać zadania, a ja zostanę tylko nawigatorem, dającym wskazówki i ciekawsze sposoby rozwiązywania zadań.
Ani się oglądniecie a czas lekcji minie, a moim celem jest byście pomyśleli: "chce więcej"

3) ZAANGAŻOWANIE
Nie obiecuje, że zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi ale zapewniam Cię, że mogę odegrać ważną rolę w Twoim życiu.
Będę Ci towarzyszył w pokonywaniu problemów. Jeśli będzie trzeba będę Cie prowadził za rękę dotąd, aż odniesiesz sukces.
Wielokrotnie poświęcam się dla Was przedłużając Wam lekcje za darmo, siedząc dodatkowo do późna, po to abyście mogli zaliczyć sprawdzian, poprawić ocenę, zdać maturę. Jednym zdaniem: Zależy mi na KAŻDEJ osobie.

4) WŁASNY ZBIÓR ZADAŃ
Zbiór otrzymał pozwolenie na publikacje zadań od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
Jest wystarczający, żeby zdać maturę na wysokim poziomie. Został specjalnie przygotowany, ze współpracy z innymi doświadczonymi nauczycielami.
Zbiór jest w formie książki 60 – strontowej do matury podstawowej ( Rozszerzenie "w drodze") – gratis dla każdego.
dodam, jeszcze, że wielokrotnie, udaje mi się wstrzelić w zadanie na maturze

5) MIŁA I LUŹNA ATMOSFERA
Przyjemność uczestnictwa w lekcji – "Motyle w brzuchu" – oczywiście z myślą o lekcji, nie do prowadzącego :)

CENA:
- Lekcje indywidualne Matura rozszerzona i Studia – 66zł/60min, dwie osoby po 40zł/60min
- Lekcje indywidualne Matura poziom podstawowy – 50zł/60min, dwie osoby po 30zł/60min
- Lekcje indywidualne Matura międzynarodowa (IB) – 70zł/60min, dwie osoby po 45zł/60min
- Lekcje grupowe Matura poziom rozszerzony – 4-8 osób 25zł/60min
- Lekcje grupowe dla studentów 4-8 osób – 15zł/60 min

Posiadam jeszcze wolne terminy.

Lekcje prowadzę w Krakowie (przy Rondzie Mogilskim )
ZAPRASZAM do Współpracy
KONTAKT 660 755 973 – Artur

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kasia5 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z Arturem! Potrafi on w przejrzysty sposób wytłumaczyć wiele zagadnień i wykazuje się niesamowitą cierpliwością i zrozumieniem.

 • Ula31 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Korepetycje odbywają się w przyjemnej, motywującej do nauki atmosferze. Nauczyciel dostosowuje sposób tłumaczenia do ucznia, dzięki czemu łatwo można przyswoić sobie wiedzę. Co więcej już po kilku tygodniach nauki widać efekty!

 • Wiktoria30 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Zajecia w milej, bezstresowej atmosferze. Motywacja i doping na pierwszym miejscu. A najwazniejsze, ze widac swietne efekty

 • Anna28 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Jestem mamą Kasi, która uczyła się z panem Arturem w 2009-2011 przed maturam. Pisze zaległą opinię, ponieważ kiedy córka się uczyła nie wiedzialam, że można dodawać opnie, a chętnie bym to zrobiła bo Pan Artur bardzo pomógł córce. Teraz ponownie korzystamy z pomocy, a konkretniej młodsza córka,która również jest zadowolona ze sposobu nauczania Jego kompetencji oraz sposobu udzielania korepetycji.Jestem bardzo wdzięczna i oby tak dalej .Zauważyłam że u Pana Artura nie liczy się "ilość" tylko z jaką wiedzą wychodzą od niego uczniowie. Kasia swietnie zdała maturę - 80%, choć zawsze jej ciężko przychodziła matematyka. Weronika za to ma wieksze predyspozycjie i przy pomocy Pana Artura walczy o piątki.

 • Laura28 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Korzystam z pomocy Artura raz na jakiś czas, najczęściej uczymy się przed sprawdzianem , jestem bardzo zadowolona z jego lekcji, tłumaczy prosto i zrozumiale , choć czasami również używa języka matematycznego , co akurat bardzo mi pasuje , ponieważ sama powoli zaczynam rozumieć o co w tym chodzi . Imponująca jest również jego wiedza , chyba nie da się go przyłapać, że czegoś nie umie. Zaskakuje mnie na lekcjach jak potrafi szybko liczyć duże rachunki aby przyspieszyć rozwiązanie zadania . Ma też dużą orjętacje w zbiorach zadań, ponieważ gdy mu pokazuje zadanie które miałam na sprawdzianie to zazwyczaj wie , skąd zostało zaczerpnięte ! Bardzo to pomaga przed moim sprawdzianem bo jak mamy tylko 2 h, a powtórzyć mamy cały dział, to skupiamy sie tylko na najistotniejszych zadaniach . Jak poprzednicy dodam, że atmosfera również jest świetna, można porozmawiać nie tylko na tematy matematyczne. Podsumowując polecam Artura bo jest świetnym nauczycielem, rozwiąże każdy problem. A jeśli chodzi o mnie do mam 5 na koniec roku – co prawdę lekko naciągane, ale jednak :) !
  Polecam wszystkim!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.