Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Artur Tuderek - Zapisy matura 2018/2019/2020 !!!


(5 ogłoszeń)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marzena12 września 2017Ocena: 5/5

  Artur bardzo dokładnie i w przyjemny sposób przekazuje wiedzę, do każdego ucznia ma indywidualne podejście. Na każdej lekcji panuje miła atmosfera. Dzięki Arturowi zdałam maturę. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego korepetytora.

 • Omar12 września 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel, rewelacyjnie przekazuje wiedzę, dzięki Arturowi zdałem mature. Polecam

 • Magda3 września 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam korepetycje z Panem Arturem. Do każdej lekcji jest on bardzo dobrze przygotowany, umie w przystępny sposób wytłumaczyć trudne zadania a także zwrócić uwagę co warto z niego zapamiętać. Podchodzi do każdego bardzo indywidualnie, na każdej lekcji panuje miła atmosfera. Gorąco polecam Pana Artura!!!

 • Agnieszka30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam korepetycje z panem Arturem. Świetnie przygotowuje on do matury rozszerzonej z matematyki. Potrafi w nieskomplikowany sposób tłumaczyć trudne zagadnienia. Dobrze rozplanowuje czas potrzeby na przerobienie poszczególnego działu, dzięki czemu miałam pewność, że zdążę z przygotowaniem się do matury. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia, co bardzo ułatwia z nim współpracę. Zdecydowanie najlepszy korepetytor matematyki z jakim się spotkałam.

 • Justyna30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Wspaniały człowiek i świetne podejście do ucznia!
  W moim przypadku, gdzie matematyka wydawała mi się nie do zrozumienia korepetytor Artur mi wszystko pięknie wytłumaczył.
  Powinnam mu podziękować za cierpliwość :) Przyjazna atmosfera na lekcjach matmatyki sprawiła, że naprawdę polibiłam tą dziedzinę. Poleciłabym go z czystym sumieniem dla każdego!
  Podkreślę jeszcze, że Artur bardzo indywidualnie podchodzi do lekcji. Sam przygotowuje zadania pod poziom ucznia co jest to wielkim plusem. Bo zaczynając korepetycje wiedziałam tylko, że nie umiem matematyki ale okazało się z czasem, że jednak nie jest tak źle.
  Jeszcze raz powtórze: Polecam z czystym sercem!

 • Marcin30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Anielska cierpliwość, poczucie humoru, podejscie i przede wszystkim.. ogromna wiedza Artura sprawily, ze zdalem maturę rozszerzona z matematyki z wynikiem nawet wyzszym niz sie spodziewałam. Jestem pewny, ze lepiej trafic nie moglem, polecam kazdemu!

 • Agnieszka28 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Szczerze polecam!
  Połączenie ogromnej wiedzy z pasją, sympatią i zaangażowaniem :)
  Świetnie jest trafić na kogoś kto zna każde zagadnienie z matematyki, ale jeszcze lepiej jest trafić na kogoś, kto bardzo dobrze umie się tym dzielić z ludźmi. Innymi słowy - Artur oprócz tego, że ma dużą wiedzę i nie ma dla niego zadań bez rozwiązania, jednoczesnie jest świetnym nauczycielem i bardzo dobrze przekazuje swoje umiejętnosci innym.

  Lekcje mijają bez stresu, w bardzo sympatycznej atmosferze, są uporządkowane - a co najważniejsze skuteczne. Artur nie pozostawia żadnych moich wątpliwości bez odpowiedzi, wszystko bardzo cierpliwie tłumaczy i wiem, że równie bardzo mu zależy na tym, abym zrozumiała jak mi samej. Dość istotny jest dla mnie również fakt, że przychodząc na lekcje oczekuje od korepetytora, że to on mnie "poprowadzi", rozplanuje naszą naukę, oszacuje ile lekcji jest mi potrzebnych, a także ułoży nasz plan działania i pokolei przebrniemy przez każdy dział zachowując porządek i ład. To dla mnie bardzo duży plus, gdyż samemu trudno określić od czego właściwie zacząć!

  Wielki plus również za "zarażanie" sympatią do matematyki, a nie tylko suche tłumaczenie jak w szkole :)

 • Hubert22 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Gorąco polecam korepetycje z panem Arturem, który jest w stanie wytłumaczyć w prosty sposób wszystkie zagadnienia z poziomu rozszerzonego. Dzięki niemu zdołałem nadrobić ogromne braki w materiale a lekcje i nauka matematyki stały się czysta przyjemnością.

 • Kasia21 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Pragnąc przygotować się do matury rozszerzonej z matematyki, po współpracy z wieloma korepetytorami, która wciąż pozostawiała po sobie pewne matematyczne braki, w końcu trafiłam do Artura. Od pierwszej lekcji byłam pod dużym wrażeniem tego, jak klarownie, w przejrzysty sposób jest w stanie wyjaśnić każde zagadnienie. Zaczęliśmy pracę od rzeczy najbardziej podstawowych, stopniowo zwiększając stopień zaawansowania, dzięki temu cała wiedza była poukładana i dobrze zapamiętana. Inni nauczyciele często nie przykładali wagi do podstaw z danego materiału, a tak naprawdę one są najistotniejsze, tylko ich gruntowne opanowanie pozwala na dalszą pracę z matematyką na wyższym poziomie. Artur doskonale o tym wiedział, wytłumaczył mi wszystko od początku. Przerabialiśmy bardzo dużo zadań i przykładów, spora ilość zadań domowych, zadawanych przez Artura, przynosi naprawdę dobre efekty. Na lekcji uczeń sam rozwiązuje zadania, Artur wszystko nadzoruje i pomaga w najtrudniejszych przypadkach. Odkąd zaczęłam zajęcia z Arturem nie ma żadnej rzeczy, która pozostałaby dla mnie niejasna czy nie do końca wyjaśniona. Matematyka staje się coraz przyjemniejsza i coraz bardziej zrozumiała. Z Arturem uczy się rozwiązywania zarówno zadań schematycznych, jak i takich pozwalający na rozwijanie dedukcji matematycznej. Artur świetnie zna się na wymaganiach do wszelkich egazminów, część zadań zna na pamięć. Posiada bardzo rozległą wiedzę matematyczną. Lekcja przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze, nie dłuży się. Według mnie korepetytor idealny, jeden z najlepszych w Krakowie. Szczerze polecam.

 • Heniek18 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo przyjemna praca!! Korepetytor bardzo sumienny umiejacy w latwy sposób przekazac niezbednej wiedzy.Atmosfera na zajeciach bardzo pozytywna (nie czujemy sie jak w pierwszej lawce w szkole nieprzygotowanii ....) Korepetytor godny polecenia !!

  Polecam !

 • Viktoria6 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Lekcje z Arturem to praca i przyjemność w jednym. Jako sympatyczny chłopak i świetny teoretyk, potrafi wykazać uczniom, że zagadnienia do matury rozszerzonej można opanować bezstresowo. Najbardziej cenię go za sumienne podejście do lekcji i dużą dawkę motywacji. Artur pokazał mi jak uczyć się matematyki, żeby osiągać jak najlepsze rezultaty. Polecam go każdemu, kto decyduje się zdawać maturę z matmy.

 • Kasia5 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z Arturem! Potrafi on w przejrzysty sposób wytłumaczyć wiele zagadnień i wykazuje się niesamowitą cierpliwością i zrozumieniem.

 • Ula31 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Korepetycje odbywają się w przyjemnej, motywującej do nauki atmosferze. Nauczyciel dostosowuje sposób tłumaczenia do ucznia, dzięki czemu łatwo można przyswoić sobie wiedzę. Co więcej już po kilku tygodniach nauki widać efekty!

 • Wiktoria30 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Zajecia w milej, bezstresowej atmosferze. Motywacja i doping na pierwszym miejscu. A najwazniejsze, ze widac swietne efekty

 • Anna28 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Jestem mamą Kasi, która uczyła się z panem Arturem w 2009-2011 przed maturam. Pisze zaległą opinię, ponieważ kiedy córka się uczyła nie wiedzialam, że można dodawać opnie, a chętnie bym to zrobiła bo Pan Artur bardzo pomógł córce. Teraz ponownie korzystamy z pomocy, a konkretniej młodsza córka,która również jest zadowolona ze sposobu nauczania Jego kompetencji oraz sposobu udzielania korepetycji.Jestem bardzo wdzięczna i oby tak dalej .Zauważyłam że u Pana Artura nie liczy się "ilość" tylko z jaką wiedzą wychodzą od niego uczniowie. Kasia swietnie zdała maturę - 80%, choć zawsze jej ciężko przychodziła matematyka. Weronika za to ma wieksze predyspozycjie i przy pomocy Pana Artura walczy o piątki.

 • Laura28 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Korzystam z pomocy Artura raz na jakiś czas, najczęściej uczymy się przed sprawdzianem , jestem bardzo zadowolona z jego lekcji, tłumaczy prosto i zrozumiale , choć czasami również używa języka matematycznego , co akurat bardzo mi pasuje , ponieważ sama powoli zaczynam rozumieć o co w tym chodzi . Imponująca jest również jego wiedza , chyba nie da się go przyłapać, że czegoś nie umie. Zaskakuje mnie na lekcjach jak potrafi szybko liczyć duże rachunki aby przyspieszyć rozwiązanie zadania . Ma też dużą orjętacje w zbiorach zadań, ponieważ gdy mu pokazuje zadanie które miałam na sprawdzianie to zazwyczaj wie , skąd zostało zaczerpnięte ! Bardzo to pomaga przed moim sprawdzianem bo jak mamy tylko 2 h, a powtórzyć mamy cały dział, to skupiamy sie tylko na najistotniejszych zadaniach . Jak poprzednicy dodam, że atmosfera również jest świetna, można porozmawiać nie tylko na tematy matematyczne. Podsumowując polecam Artura bo jest świetnym nauczycielem, rozwiąże każdy problem. A jeśli chodzi o mnie do mam 5 na koniec roku – co prawdę lekko naciągane, ale jednak :) !
  Polecam wszystkim!

 • Tymon28 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  W przypadku oceny pracy Artura przydałaby się szósta gwiazdka!

 • Weronika26 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Trafiłam na Artura z polecenia gdy przygotowywałam się do egzaminu gimnazjalnego i cieszę się, że się tak stało. Pomaga mi już tak kolejny rok i nie wyobrażam sobie by do matury uczył mnie ktoś inny. Idąc do liceum chciałam pisać tylko mature podstawową. Jednak dzięki lekcją z Arturem wiem, że bez obaw moge pisać rozszerzenie. Polecam go wszystkim szukającym dobrego nauczyciela!

 • Konrad26 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  polecam, indywidualne podejście do ucznia i wszystko jasno wytłumaczone. w niecały miesiąc przerobiłem z nim cały rok szkolny.

 • Ania23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Polecam, genialny korepetytor i świetna atmosfera!!!

 • Klaudia23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Polecam, atmosfera kozak. :) jeżeli chcesz zdać maturę idź na lekcje do Artura. Wszystko jasno i bardzo dobrze wytłumaczone,

 • Kuba8 lipca 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm, wszystko klarownie wytłumaczone i to w bardzo przyjaznej atmosferze. Jeden z najlepszych korepetytorów z jakim miałem okazję współpracować.

 • Michał7 lipca 2016Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam - świetne efekty wynikające z systematycznej pracy, ale również przyjemnej atmosfery. Bez wątpienia widać ogromny postęp nawet po przejściu rocznego kursu.

 • Szymon5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Dzięki współpracy z Arturem pewnym krokiem przekroczę bramę uczelni której nawet nie brałem pod uwagę ze względu na poziom. Olałem całe dwa lata swojej edukacji w liceum. Wystarczyło trochę systematycznej pracy od września, a tegoroczną rozszerzoną maturę napisałem lepiej lub tak samo jak 88% zdających. No i dzięki luźnej atmosferze zajęć, chodzenie na korepetycje nie męczyło jak zwykle. Naprawdę polecam Artura :)

 • Ola5 lipca 2016Ocena: 5/5

  Najlepszy korepetytor z matematyki z jakim dotąd miałam przyjemność pracować. Nikt do tej pory nie był w stanie wytłumaczyć mi wszystkiego od podstaw do rozszerzenia tak dobrze i sumiennie jak zrobił to Artur. Jego zaangażowanie, profesjonalizm, pracowitość i łatwość w przekazywaniu wiedzy zaowocowały tym ze w biezacym roku znacznie poprawilam maturę z matematyki na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym. Każdemu polecam tego korepetytora ;)

 • Ula15 września 2015Ocena: 5/5

  Jeżeli chcesz mieć gwarantowaną maturę to warto zgłosić się do Artura.
  Dużym atutem na zajęciach jest indywidualne podejście oraz duże zaangażowanie ze strony nauczyciela.
  Ja osobiście jestem zadowolona z wyników i miłej atmosfery jak była na zajęciach.
  Szczerze polecam !!!

 • Michał6 września 2015Ocena: 4/5

  Polecam korepetycje u Artura! Dość solidnie i ze zrozumieniem.

 • Bartosz3 września 2015Ocena: 5/5

  Wspaniały gość, świetnie tłumaczy. Nie da sie przy nim zestresować :D Cena naprawdę niska. Długo szukałem dobrego korepetytora aż w końcu znalazłem. Rozmawialem z nim na rozne tematy, czasem też radzilem gdy miałem jakiś problem. Wydaje mi sie, że oprocz wysokiego poziomu nauczania i przekazania go bardzo ważny jest też kontakt. Wtedy idziesz na takie zajęcia i wiesz ze sie tam nie zanudzisz na śmierć pomimo robienia nudnych zadań, no które niestety trzeba robić. I co tu więcej dodać? Młody wiek jak wielu by powiedzialo. to w jego przypadku nie brak doświadczenia tylko atut. Nie odczuwamy żadnych barier uczeń - nauczyciel, co też jest bardzo ważne. Świetnie wykładane lekcje a przede wszystkim ZROZUMIALE, WSPANIAŁY kontak! GORĄCO POLECAM!

 • Ala29 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Swietne korepetycje, na ktorych bez problemu zrozumiałam wiele zagagnień, z którymi w szkole miałam kłopot. Każde zajęcia są prowadzone w świetnej atmosferze, a co najważniejsze Artur bardzo dobrze przygotowuje do testów czy egzaminów (próbne matury i sprawdziany na poziomie rozszerzonym w szkole pisałam na początku bardzo słabo co zupełnie się zmieniło po jakims czasie chodzenia na jego zajęcia). Polecam!

 • Dominika27 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Polecam! Bardzo miła atmosfera, świetne podejście korepetytora do każdego ucznia indywidualnie. Artur spokojnie i szczegółowo Wszystko wyjaśnia. Korepetytor godny polecenia!

 • Martyna25 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Artura, bardzo dobrze tłumaczy, wyjaśnia, pokazuje prostsze sposoby rozwiązywania zadań, lekcje odbywają się w miłej atmosferze. W ciągu miesiąca zrozumiałam więcej niż przez cały rok nauki w szkole :) Polecam!!

 • Patrycja20 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Na maturę z matematyki rozszerzonej zdecydowałam się dość późno, bo też moja wymarzona uczelnia późno określiła przedmioty, które będą brane pod uwagę przy rekrutacji na medycynę. Nie mając nigdy wcześniej matematyki rozszerzonej, tylko podstawę w dość przeciętnym stopniu opanowaną, postanowiłam, że muszę również zdać tę nieszczęsną matematykę. Korepetycje u Artura okazały się bardzo fajne, a matematykę przyswoiłam w rok, "tłukąc" materiał na dwa tygodnie przed maturą najintensywniej ze wszystkich przedmiotów, które zdawałam. Artur to bardzo profesjonalny korepetytor, zna się na rzeczy, zna różne zbiorki zadań i wie, co może pojawić się na maturze, (również tej nowej) a co nie. Lekcje były ciekawie prowadzone, na początku były w grupie, potem przy trudniejszych tematach indywidualnie, aż w końcu przed maturą rozwiązywaliśmy zadania w małej grupie, wśród ludzi, którzy byli na podobnym poziomie i w podobnej sytuacji jak ja.

  Ogólnie nie mam żadnych zarzutów do lekcji, prowadzącego i sposobu prowadzenia. Wszystko było super, mega polecam :)

 • Aga9 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Dwa miesiące przed maturą międzynarodową (IB) z matematyki na poziomie rozszerzonym moje wyniki z egzaminów próbnych nie przekraczały 20% i byłam bez jakiejkolwiek bez nadziei jej zdania.

  Po dwóch miesiącach bardzo intensywnej nauki u boku Artura i napisanej maturze szczerzę polecam tego korepetytora wszystkim, nawet (lub szczególnie) tym, którzy nie wierzą w swój sukces z matematyką.

  Artur wykazał się niesamowitym zaangażowaniem, poświęcając mi ogromnie dużo czasu jak i wyrozumieniem i cierpliwością - jest jednym z tych nauczycieli przy którym nie ma możliwości poczucia się głupio popełniając błędy. Jest człowiekiem z pasją do zarówno samej matematyki, jak i do ludzi - nauka z Arturem nie jest straszna, a efektywna i przyjemna.

  W ciągu tych dwóch miesięcy nauczył mnie materiału, który powinnam była przerobić przez dwa lata nauki w IB. Nauczył mnie rozwiązywać zadania zarówno schematycznie - te zadania, które powtarzały się na maturach z poprzednich lat przerobiliśmy do takiego stopnia, że na właściwej maturze były one już dla mnie zwykłą formalnością; jak i kreatywnie - byłam w stanie (jak nigdy wcześniej) skojarzyć metody i typy zadań by następnie rozwiązać kompletnie nowe dla mnie zadanie na maturze.

  Zgłaszając się do Artura nie wierzyłam, że będę w stanie zdać maturę rozszerzoną z matematyki w IB (która w wielu aspektach jest zupełnie inna i bardziej rozległa od tej w polskim systemie), szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nigdy nie przejawiałam szczególnych predyspozycji do nauki tego przedmiotu. Jednak po napisaniu matury jestem dumna, że udało mi się zdać egzamin nie tylko na poziomie satysfakcjonującym, ale potwierdzającym, że ciężka praca i odpowiedni nauczyciel czynią cuda.

  Artur jest jedynym znanym mi korepetytorem w Krakowie, który oferuje pomoc w systemie IB i z pewnością tym, do którego powróciłabym po pomoc z matematyką na każdym jej poziomie.

 • Karolina9 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Zgłosiłam się do Artura niecałe dwa miesiące przed matuą i z 30proc z rozszerzenia z próbnych przeskoczyłam na 80% na właściwej maturze rozszerzone, 100% podstawowa. Plecam! Rzetelnie, kompetentnie, super tłumaczy, bardzo cierpliwy, widać, że na każdym uczniu mu zależy!

 • Przemek3 lipca 2014Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Artura jeżeli ktoś ma jakiekolwiek problemy z matematyką lub chce poszerzyć swoją wiedzę. Do kazdego ucznia podchodzi indywidualnie i nie sadze aby ktokolwiek przy jego pomocy mial dalsze problemy z matematyka! ZDECYDOWANIE NA PLUS POLECAM!!

 • Daria3 lipca 2014Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Pana Artura. Bardzo dobrze i dokładnie tłumaczy zadania oraz pomaga w rozwiązywaniu matematycznych problemów. Zdecydowanie polecam!

 • Ania1 lipca 2014Ocena: 5/5

  Jak myślałam, że nie zdam tak zdałam i to o wiele lepiej niż się spodziewałam.
  Świetny korepetytor, lekcje prowadzone w miłej atmosferze, nikt nie czuje się głupi, ponieważ dostosowuje poziom indywidualnie i wszystko potrafi wytłumaczyć (nawet komuś z wielkimi zaległościami).
  MEDAL DLA ARTURA!
  Bardzo, ale to bardzo polecam!!!

 • Paweł30 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam! W kilka miesięcy nadrobiliśmy przepaść między matematyką podstawową, a rozszeszeniem. Potrafi dopasować się do Twojego poziomu, oraz trudności z jakimi nie dajesz sobie rady. Wszystko przejrzyście i porządnie tłumaczy (nawet trudne zagadnienia). Osób, które rozumią matematykę jest wiele, jednak żeby umieć tą wiedzę przekazać, trzeba mieć talent. Myślę, że taki talent posiada Artur i jest on nauczycielem godnym polecenia!

 • Mateusz29 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel. Dokładnie i bezstresowo tłumaczy niezrozumiałe rzeczy, lepiej, niż nie jeden nauczyciele w szkole. Nawet jeśli grozi Ci jedynka z matematyki, nie trać nadziei, idź do Artura! Nauczyciel godny polecenia.

 • Wojciech28 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Niesamowity korepetytor, potrafi w przejrzysty sposób wytłumaczyć każde zagadnienie związane z matematyką. Moja sytuacja wyglądała dosyć kiepsko - potrzebowałem zdać maturę na poziomie rozszerzonym, a miałem mniej niż rok na przygotowania. Moje umiejętności niestety nie przekraczały poziomu podstawowego, a nawet tam były braki. Na szczęście po współpracy z Arturem byłem w stanie robić bez większych problemów zadania, których wcześniej nawet nie byłbym w stanie ruszyć. U Artura w rok nauczyłem się więcej niż w ciągu całej swojej edukacji w szkole. Ogromna wiedza, zapał oraz podejścia do ucznia sprawiają że ciężko sobie wyobrazić lepszego nauczyciela.

 • Michał23 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Artur to bardzo dobry nauczyciel, ma talent do skutecznego i dokładnego tłumaczenia skomplikowanych zadań, ma indywidualne podejście do każdego. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze. Uczyłem się do rozszerzonej matury, a w szkole miałem koszmarne warunki i fatalne lekcje z których mimo starań i ciężkiej pracy nie wiele wynosiłem. Z cały przekonaniem stwierdzam, że większość rzeczy nauczyłem się na korepetycjach i dodatkowo usystematyzowałem oraz uporządkowałem potrzebne umiejętności. W porównaniu do innych nauczycieli-miałem z kilkoma styczność, Artur jest świetnym, godnym polecenia specjalistą.

 • Daria19 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, bardzo dobrze tłumaczy. W gimnazjum nie byłam świetna z matematyki mimo tego wybrałam klasę z rozszerzoną matematyką. Chcę dobrze zdać maturę dlatego zdecydowałam się na korepetycje. Szczerze na początku nie wierzyłam, że mogę być dobra z matematyki. Jednak widzę znaczną poprawę po lekcjach u Artura . Zdecydowanie nauczyciel godny polecenia.

 • Paulina14 września 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobry nauczyciel. Pomoże w nauce do matury jak nikt inny, bardzo dobrze wykłada i wytłumaczy to czego nie zrozumiałeś podczas normalnej nauki w szkole. Polecam wszystkim.

 • Kasia12 lipca 2013Ocena: 5/5

  W kilka lekcji Artur zrobił ze mną materiał, którego nie potrafiłam zrozumieć przez cały rok;) Polecam jest świetnym i cierpliwym korepetytorem .

 • Janek6 lipca 2013Ocena: 5/5

  Dzięki Arturowi po 3 spotkaniach po 2 godziny każde zaliczyłem 3 sprawdziany w 1,5tygodnia. Dodam że jestem na profilu rozszerzonym. Świetna atmosfera! Jest on do tego moim pierwszym korepetytorem do którego idąc nie czułem dyskomfortu. Zdecydowanie polecam!

 • Adrianna2 lipca 2013Ocena: 5/5

  10 spotkań przygotowało mnie do matury z matematyki, której nigdy za dobrze nie umiałam.
  Dobrze i cierpliwie tłumaczy, ma dobre podejście! Dzięki niemu zdałam matematykę :)

 • Paweł2 lipca 2013Ocena: 5/5

  Zdecydowanie najlepszy korepetytor jaki mi się trafił. Bardzo polecam korki u Artura ze względu na solidne wykonywanie swojej pracy od samego początku widać, że osobie zależy na tym by dobrze przygotować swojego ucznia. Polecam

 • Jacek2 lipca 2013Ocena: 5/5

  W półtorej miesiąca Artur przygotował mnie do matury od poziomu zerowego. Mily kontakt i wysoka skuteczność. Polecam.

 • Weronika1 lipca 2013Ocena: 5/5

  Artur to świetny korepetytor. Bardzo dobrze i cierpliwie tłumaczy problematyczny materiał. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i z uzyskanego wyniku na maturze.

 • Adrian30 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korypetytor! Lekcje odbywały się sprawnie, były skuteczne i co ważne - w miłej atmosferze;)

 • Laura25 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Korepetycje są prowadzone na bardzo dobrym poziomie. Polecam

 • Jarek25 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobra współpraca. POLECAM!! Naprawdę warto. Chodziłem na korepetycje do Artura i teraz licze na jakies ponad 60% z matury a we listopadzie na próbnej miałem niecałe 30%. Jeszcze raz POLECAM!!

 • Kasia25 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam korepetycje u Artura. Forma spotkań którą prowadzi jest bardzo dobra. Już na pierwszym spotkaniu potrafił odkryć w czym tkwi mój problem i prowadził lekcje w ten sposób, żebym łatwo i przyjemnie zaczęła przyswajać materiał. Do Artura zgłosiłam się 2 miesiące przed maturą rok temu, miałam nadzieje na 40%, ponieważ z samych lekcji w szkole nie potrafiłam zbyt wiele zrozumieć. Mój wynik to 80% co było dla mnie niemałym zaskoczeniem. A matematyka, której najbardziej nie lubiłam, pomogła mi dodać kilka punktów do rekrutacji na upragnione studia w Warszawie :)

 • Agata24 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Artur jest korepetytorem godnym polecenia. W przystępny sposób tłumaczy wszelkie problemy, nie ograniczając sie przy tym do realizacji programu szkolnego, ale rozszerza wiedzę w sposób, ktory niejednokrotnie ułatwia rozwiązywanie zadań na poziomie licealnym. Potrafi zainteresować przedmiotem, a lekcje upływają w miłej atmosferze. Ma indywidualne podejście do ucznia i potrafi dopasować trudność zadań do poziomu ucznia, rozwijając wiedzę w zależności od potrzeb.

 • Justyna24 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Tu Justyna (zostałam podana w ogłoszeniu jako przykład).
  Z próbnej matury uzyskałam dokładnie 10%, więc naturalnie zaczęłam szukać korepetytora. Ogłoszenie Artura znalazłam przypadkiem... no i miesiąc przed maturą jedyne czego od niego wymagałam to, by nauczył mnie na 30%. Naprawdę nie chciałam więcej!!!
  Wyniki będą w piątek... a ja z matematyki liczę na minimum 60%, a to wszystko dzięki Arturowi :)
  Niewiele się w szkole nauczyłam... ale Artur świetnie wyłapał to co umiałam i szybko dowiedział się co szło mi najgorzej eliminując to. Atmosfera jest miła i spokojna (choć na początku bałam się, że może go zdenerwować mój brak wiedzy). Kilka spotkań, a ja poszłam na maturę wiedząc, że jestem przygotowana (chociaż oczywiście się stresowałam) :)
  Jeśli kiedyś będę potrzebować pomocy w matematyce to wiem do kogo się zgłosić! :P A i serdecznie polecam pomoc Artura. Bez problemu i z czystym sercem mogę poświadczyć, jak bardzo mi pomógł :D

 • Jan24 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Jak Korki to tylko u Artura. Potrafi świetnie zrozumiale wszystko wytłumaczyć. Dzięki Arturowi w miesiąc czasu wyniki próbnych matur polepszyły się o 40%. Dzięki niemu nie musiałem stresować się przed egzaminem maturalnym z matematyki. Polecam wszystkim.

 • Robert24 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Polecam lekcje u pana Artura bardzo jasno tłumaczy więc nie da się nie zrozumieć danego materiału jego przygotowanie do lekcji oceniam za bardzo profesjonalne potrafi zmotywować ucznia do tego stopnia,że aż chce się uczyć :) Polecam:)

 • Patryk7 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  Artur jest świetnym korepetytorem. Wykonuje swoją pracę na prawdę sumiennie i do tego z pasją. Tłumaczy wszystko bardzo jasno i zrozumiale. Jest cierpliwy i opanowany, lekcje z nim nie stresują mnie i na korepetycje zawsze idę chętnie. Polecam usługi tego chłopaka

 • Michał6 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  Artur jest bardzo rzetelny w swojej pracy. Potrafi szczegółowo wyjaśnić problem i angażuje się w każdą lekcję. Potrafi sprawić, że uczeń też się angażuje.
  Co ważne, Korepetytor jest na bieżąco z maturalnym typem zadań.
  Polecam lekcje z Arturem.

 • Kinga3 kwietnia 2013Ocena: 5/5

  Nie da się krótko opisać lekcji u Pana Artura, trzeba przyjść i zobaczyć. Jedno mogę zagwarantować, nie ma możliwości aby ktoś się zawiódł! Jak wszyscy poniżej uważam, że do każdego przypadku Pan Artur podchodzi indywidualnie, dostosowując się do wiedzy i potrzeb ucznia. Pomógł mi nie tylko zdać maturę na o wiele większy wynik niż oczekiwałam, ale również sprawił (co wcześniej wydawało mi się niemożliwe!), iż matematyka stała się przyjemna. W moim przypadku to naprawdę sukces, szczerzę polecam tego Korepetytora, gdyż ciężko mi sobie wyobrazić kogoś lepszego.

 • Ewa8 marca 2013Ocena: 5/5

  Pan Artur bardzo mi pomógł wrócić do regularnej nauki po dwuletniej przerwie i nadrobić zaległości sprzed lat i to w krótkim czasie - wakacje akademickie. Miło wspominam naszą współpracę, zdecydowanie wyczułam, że korepetytorowi zależało na moim sukcesie i nie byłam kolejnym uczniem do jak najszybszego odkreślenia.

 • Karolina6 marca 2013Ocena: 5/5

  Zgadzam się z opiniami poniżej . Artur jest bardzo dobrym nauczycielem do każdej osoby ma indywidualne podejście i bardzo się stara żeby atmosfera tez była dobra. Ucząc się z nim miesiąc przed maturą raz w tyg po 2h bez problemu zdałam mature :)

 • Olga6 marca 2013Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy Panem Arturem, prowadzi zajęcia bardzo sumiennie i konkretnie. Dzięki jego pomocy nie miałam problemu z napisaniem matury która była bramką na moje wymarzone studia.

 • Ania28 czerwca 2012Ocena: 5/5

  Wszystko co jest napisane w ogłoszeniu to prawda!
  Polecam wszystkim, którzy szanują swój czas i pieniądze, chcą rzeczywiście osiągać wyniki w nauce, a nie wydawać kasę i tracić czas, zmieniając korepetytorów z kiepskiego na beznadziejnego.

 • Ania28 czerwca 2012Ocena: 5/5

  indywidualne podejście do ucznia, duży zapał, ogromny zakres wiedzy, spore doświadczenie.. polecam :)

 • Paulina28 czerwca 2012Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam Korepetytora, świetnie przygotowana osoba z niesamowitym zapałem, którego potrafi udzielić uczniowi. Posiada mnóstwo przydatnych materiałów, nie zniechęca się, gdy się czegoś nie rozumie, jest wytrwały ;) Matematyka z nim staje się o wiele przyjemniejsza!

 • kamil30 maja 2012Ocena: 5/5

  Cześć. Lekcje z Arturem zaczęliśmy na kilka dni przed maturą, w moim przypadku zdaną dzięki jego pomocy i zaangażowaniu. Wykonywaliśmy zadania działami. Artur podchodził do zajęć poważnie, oceniam siebie jako matematycznego słabeusza, przechodziłem z klasy do klasy z oceną dopuszczającą, mimo to podjął się pracy ze mną. Ponadto atmosfera podczas korepetycji była luźna, co pomagało w pracy. Jeśli zdecydowałbyś się na lekcje u tego korepetytora możesz być pewny w 100%, że maturę w sesji poprawkowej zdasz lepiej niż znajomi, któyrm udało się to w pierwszym terminie.

 • Igor25 maja 2012Ocena: 5/5

  Polecam tego korepetytora , zdecydowanie najlepszy nauczyciel matematyki jakiego miałem. W miesiac dalem z nim rade przerobic material z 3 lat. Artur jest niesamowity, potrafi indywidualnie podejsc do kazdego ucznia. Polecam tego chłopaka !!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.