Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Academy of Chemistry - TUTOR Maciej


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 29 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Białystok
  • Warszawa
  • Kraków
  • Bydgoszcz
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Łódź
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z chemii

200 - 250 zł60 minut
Opinie: 29Ocena: 5.0/5

Profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz swój Sukces. Gwarantuję wysoki poziom kultury osobistej oraz otwartość na indywidualne potrzeby Uczniów. Chemia jest moją pasją, jest ciekawa, logiczna – nie trzeba uczyć się jej na pamięć. Jeśli dobrze poznasz i zrozumiesz jej podstawy stanie się wprost oczywista!

Materiał obejmuje 8 działów, pierwszy z nich: budowa atomu jest kluczem do pozostałych – dzięki niemu wszystko ułoży się w logiczną całość. Wszystkie zajęcia są zaplanowane, a przekazywana wiedza uporządkowana. Pytania na arkuszach konkursowych z chemii czy z matury co roku podobne zagadnienia. Trzeba tylko wiedzieć jakie i dobrze się do niej przygotować.

Każdego ucznia traktuje w sposób indywidualny, personalizuję indywidualny plan pracy w zależności od jego potrzeb. Wszystko podczas zajęć robione jest z myslą o uczniu i jego potrzebach. Chemię staram się przekazywać w taki sposób, by była przyjemnością, skomplikowaną terminologię chemiczną zamieniam w proste doświadczenia, przez co każdy z moich podopiecznych dużo chętniej oraz szybciej przyswaja wiedzę. Jestem również autorem wielu publikacji oraz twórcą zadań maturalnych dostosowanych specjalnie do potrzeb każdego z moich uczniów.

KURSY MATURALNE – MATURA EXPRESS OF CHEMISTRY
Prowadzę również "przyspieszony" kurs maturalny dla maturzystów, którego głównym celem jest utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy potrzebnej do egzaminu maturalnego. Podczas zajęć powtarzana jest niezbędna teoria oraz rozwiązujemy razem zadania maturalne na zróżnicowanym poziomie. Jednym z wielu celów jest również nauka poprawnych zapisów, w zadaniach otwartych, oraz zwrócenie uwagi uczniów na tzw. słowa klucz. Każdy z uczniów otrzymuje ode mnie materiały, które pozwalają na podsumowanie materiału oraz komplet zadań dla sprawdzenia wiadomości. Podczas całego cyklu, uczestnik dostaje około 30 arkuszy maturalnych, które następnie są przeze mnie sprawdzane, oczywiście poza zajęciami. Kurs trwa od 3 do 4 miesięcy. Zajęcia odbywają się z nastawieniem na indywidualność każdego z moich uczniów, są więc jednoosobowe – indywidualne. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

Specjalizuję się w przygotowaniach do Konkursu Chemicznego i Egzaminu Maturalnego.

O mnie:
Od najmłodszych lat mojego życia, chemia była moją pasją, każdego dnia zdobywam nowe umiejętności w zakresie chemii i nie tylko. To co robię, czyli przekazywnie wiedzy moim adeptom sprawia mi niesamowitą radość. Uwielbiam wydobywać z ludzi to, co najlepsze, towarzysze im w osiąganiu celów od początku do samego końca. Realizacja cudzych marzeń jest moją pasją, którą spełniam każdego dnia. Bez względu na to, czy uczeń jest mniej lub bardziej zdolny staram się z każdego wyszlifować diament. Wszystko, czym zajmuję się od paru lat mogę określić w dwóch słowach: odpowiedzialność i działanie. Odpowiedzialność pozwala pomagać innym, a działanie jest siłą napędową by móc dawać pomoc. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Certyfikaty

 • Laureat Konkursu Chemicznego
 • Laureat Konkursu Biologicznego
 • Członek EYP Poland

Doświadczenie

 • 5 letnie

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Joanna28 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Przez długi czas szukałam dla swojej córki odpowiedniego nauczyciela do biologii i chemii, jednakże zawsze było jakieś ale, jedni byli niesłowni inni nie mieli pojęcia na temat tego co uczą, dopiero gdy trafiliśmy na zajęcia do Pana Macieja zobaczyliśmy jak wyglada podejście do ucznia. Zajęcia zawsze przygotowane, bezstresowa atmosfera pracy, cały czas w pełni zaangażowanie. Pan Maciej pozwolił pozbyć się dla mojej córki stresu ktory towarzyszył jej podczas każdego testu, sprawdzianu. Rozległa wiedza przydaje się podczas każdych zajęć, ponieważ dzięki temu moja córka nie musi uczęszczać do paru osób na zajęcia. Prace domowe zawsze sprowadzane na czas, pełna motywacja ucznia poza zajęciami. Gdy córka zaczynała zajęcia była obstawiona ocenami dopuszczającymi, teraz są to bardzo dobre - to mówi samo za siebie. Nie myślałam nawet iż możemy myśleć o przygotowywaniu się do olimpiady chemicznej, jednakże dzięki współpracy z Panem stało się to rzeczywistością. Cena jest odzwierciedleniem jakości, naprawdę warto przyjść i samemu zobaczyć.

 • Karina15 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Nie mam słów by opisać zajęcia, są fantastyczne, bardzo pomocne jest łączenie innych nauk ścisłych takich jak: fizyka, matematyka, biologia, dzięki temu wszystko jest łatwe i klarowne. Rekomenduję tutora Macieja, ponieważ jest to zupełnie inny poziom nauczania.

 • Franciszek6 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia na najwyższym dostępnym poziomie. Materiał szkolny - rozszerzenie z liceum zrobione w pół roku, mimo mniejszej liczby godzin w tygodniu niż przez dwa lata liceum. Świetna opcja dla ludzi z mniejszych miast, którzy normalnie nie mieli by szansy rywalizować w olimpiadzie chemicznej, do której się przygotowuję, z uczniami z dużych miast. Cierpliwość, wiedza i zaangażowanie to miła odmiana po wielu innych korepetytorach i nauczycielach z liceum, którzy chcą tylko odbębnić. Polecam gorąco każdemu, kto stawia sobie jakiekolwiek cele w nauce chemii. Czy to egzamin gimnazjalny, matura, poprawienie ocen, czy takie chociażby taki rzeczy jak Olimpiada Chemiczna, Konkurs Kuratoryjny, czy nawet prace magisterskie i doktorackie.

 • Marcin5 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Maciej potrafi doskonale od wyjaśnić, zaprezentować i od podstaw wytłumaczyć chemię - dzięki niemu z żadnym zagadnieniem nie mam problemu. Super podejście, ciekawe zajęcia i miła atmosfera pracy. Lekcje pozwalają przyswoić nawet najcięższe partie materiału w na prawdę zadziwiająco krótkim czasie, co nie jest możliwe podczas zwykłych zajęć szkolnych. Widać że ma pasję i ciągle się rozwija, a jednocześnie uczy profesjonalnie. To jemu zawdzięczam tytuł laureata w konkursie gimnazjalnym. Maciej pisze również świetne odwołania, które w przypadku brakującego punkta gwarantują przejście do kolejnego etapu.

 • Konrad29 marca 2017Ocena: 5/5

  W końcu zrozumiałem chemię, polecam szczególnie kursy przyspieszone, genialne dla osób które chcą osiągnąć sukces w krótkim czasie. Zajęcia są bardzo wydajne, zawsze wszystkie prace domowe sprawdzone na czas, wszystko wyjaśnione od początku do końca. Zajęcia zawsze trwają do momentu aż zrozumiem cały zamierzony materiał na daną lekcję.

  Odpowiedź korepetytora

  Kursy pozwalają w dużo szybszy sposób przerobić program przewidziany na egzaminie maturalnym, oraz oszczędzić czas. Serdecznie dziękuję za miłe słowa, życzę powodzenia oraz wielu sukcesów!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.