Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Academy of Chemistry - Maciej


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 20 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Białystok
  • Warszawa
  • Kraków
  • Bydgoszcz
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Łódź
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z chemii

250 - 270 zł60 minut
Opinie: 20Ocena: 5.0/5

Profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz swój Sukces. Gwarantuję wysoki poziom kultury osobistej oraz otwartość na indywidualne potrzeby Uczniów. Chemia jest moją pasją, jest ciekawa, logiczna – nie trzeba uczyć się jej na pamięć. Jeśli dobrze poznasz i zrozumiesz jej podstawy stanie się wprost oczywista!

Materiał obejmuje 8 działów, pierwszy z nich: budowa atomu jest kluczem do pozostałych – dzięki niemu wszystko ułoży się w logiczną całość. Wszystkie zajęcia są zaplanowane, a przekazywana wiedza uporządkowana. Pytania na arkuszach konkursowych z chemii czy z matury co roku podobne zagadnienia. Trzeba tylko wiedzieć jakie i dobrze się do niej przygotować.

Każdego ucznia traktuje w sposób indywidualny, personalizuję indywidualny plan pracy w zależności od jego potrzeb. Wszystko podczas zajęć robione jest z myslą o uczniu i jego potrzebach. Chemię staram się przekazywać w taki sposób, by była przyjemnością, skomplikowaną terminologię chemiczną zamieniam w proste doświadczenia, przez co każdy z moich podopiecznych dużo chętniej oraz szybciej przyswaja wiedzę.

KURSY MATURALNE – MATURA EXPRESS OF CHEMISTRY
Prowadzę również "przyspieszony" kurs maturalny dla maturzystów, którego głównym celem jest utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy potrzebnej do egzaminu maturalnego. Podczas zajęć powtarzana jest niezbędna teoria oraz rozwiązujemy razem zadania maturalne na zróżnicowanym poziomie. Jednym z wielu celów jest również nauka poprawnych zapisów, w zadaniach otwartych, oraz zwrócenie uwagi uczniów na tzw. słowa klucz. Każdy z uczniów otrzymuje ode mnie materiały, które pozwalają na podsumowanie materiału oraz komplet zadań dla sprawdzenia wiadomości. Podczas całego cyklu, uczestnik dostaje około 30 arkuszy maturalnych, które następnie są przeze mnie sprawdzane, oczywiście poza zajęciami. Kurs trwa od 3 do 4 miesięcy. Zajęcia odbywają się z nastawieniem na indywidualność każdego z moich uczniów, są więc jednoosobowe – indywidualne. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

Specjalizuję się w przygotowaniach do Konkursu Chemicznego i Egzaminu Maturalnego.

O mnie:
Od najmłodszych lat mojego życia, chemia była moją pasją, każdego dnia zdobywam nowe umiejętności w zakresie chemii i nie tylko. To co robię, czyli przekazywnie wiedzy moim adeptom sprawia mi niesamowitą radość. Uwielbiam wydobywać z ludzi to, co najlepsze, towarzysze im w osiąganiu celów od początku do samego końca. Realizacja cudzych marzeń jest moją pasją, którą spełniam każdego dnia. Bez względu na to, czy uczeń jest mniej lub bardziej zdolny staram się z każdego wyszlifować diament. Wszystko, czym zajmuję się od paru lat mogę określić w dwóch słowach: odpowiedzialność i działanie. Odpowiedzialność pozwala pomagać innym, a działanie jest siłą napędową by móc dawać pomoc. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Certyfikaty

 • Laureat Konkursu Chemicznego
 • Laureat Konkursu Biologicznego
 • Członek EYP Poland

Doświadczenie

 • 5 letnie

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ania4 lutego 2017Ocena: 5/5

  Super! Zajęcia na najwyższym poziomie nie wiedziałam że można tak fajnie przekazywać wiedzę. Pozdrawiam najlepszego nauczyciela pod słońcem.

 • Karol31 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Dziękuje bardzo za pomoc mistrzu! Obroniłes mnie przed zagrożeniem na półrocze. Dzięki Tobie mam pozytywną ocenę o której wcześniej mi się nawet nie śniło. Super nauczyciel, miły, uprzejmy zawsze pomaga w trudnych sytuacjach. Dzięki Mistzru raz jeszcze!

 • Norbert26 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Jestem pod wrażeniem zajęć, uczęszczam od paru miesięcy i zrobiłem duże postępy i nadal robię.

 • Krzysiek21 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Groziła mi ocen niedostateczna na koniec semestru, wystarczyło 3 zajęcia aby zdobyć pozytywną ocenę. Jest to osoba której głównym celem jest nauczyć tak by uczeń zrozumiał i był zadowolony, myśle żeby takie osoby uczyły w szkole wszyscy lubiliby szkołę. Poprostu osóba z powołania która ma niewyobrażalną wiedzę w swojej dziedzinie. Jeszcze raz wielkie podziękowania za pomoc !

  Odpowiedź korepetytora

  Jest mi niezmiernie miło czytać takie słowa na swój temat. Każdego dnia staram się przekazywać wiedzę którą zdobyłem, w taki sposób, by moi uczniowie byli zadowoleni oraz osiągali wymarzone cele. Życzę dalszych sukcesów !

 • Robert10 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mistrz w tym co robi a do tego niezwykle uprzejmy co rzadko się zdarza. Kolokwium zdane dzięki Maciejowi. Serdecznie polecam !

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Robercie bardzo za współpracę. Życzę dalszych sukcesów !

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.