Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Academy of Chemistry and Biology - TUTOR Maciej


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 40 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
  • Bydgoszcz
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Łódź
  • Szczecin
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 13 dni temu

Udzielę korepetycji z chemii

200 - 250 zł60 minut
Opinie: 40Ocena: 5.0/5

Profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz swój Sukces. Gwarantuję wysoki poziom kultury osobistej oraz otwartość na indywidualne potrzeby Uczniów. Chemia jest moją pasją, jest ciekawa, logiczna – nie trzeba uczyć się jej na pamięć. Jeśli dobrze poznasz i zrozumiesz jej podstawy stanie się wprost oczywista!

Materiał obejmuje 8 działów, pierwszy z nich: budowa atomu jest kluczem do pozostałych – dzięki niemu wszystko ułoży się w logiczną całość. Wszystkie zajęcia są zaplanowane, a przekazywana wiedza uporządkowana. Pytania na arkuszach konkursowych z chemii czy z matury co roku podobne zagadnienia. Trzeba tylko wiedzieć jakie i dobrze się do niej przygotować.

Każdego ucznia traktuje w sposób indywidualny, personalizuję indywidualny plan pracy w zależności od jego potrzeb. Wszystko podczas zajęć robione jest z myslą o uczniu i jego potrzebach. Chemię staram się przekazywać w taki sposób, by była przyjemnością, skomplikowaną terminologię chemiczną zamieniam w proste doświadczenia, przez co każdy z moich podopiecznych dużo chętniej oraz szybciej przyswaja wiedzę. Jestem również autorem wielu publikacji oraz twórcą zadań maturalnych dostosowanych specjalnie do potrzeb każdego z moich uczniów.

KURSY MATURALNE – MATURA EXPRESS OF CHEMISTRY
Prowadzę również "przyspieszony" kurs maturalny dla maturzystów, którego głównym celem jest utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy potrzebnej do egzaminu maturalnego. Podczas zajęć powtarzana jest niezbędna teoria oraz rozwiązujemy razem zadania maturalne na zróżnicowanym poziomie. Jednym z wielu celów jest również nauka poprawnych zapisów, w zadaniach otwartych, oraz zwrócenie uwagi uczniów na tzw. słowa klucz. Każdy z uczniów otrzymuje ode mnie materiały, które pozwalają na podsumowanie materiału oraz komplet zadań dla sprawdzenia wiadomości. Podczas całego cyklu, uczestnik dostaje około 40 arkuszy maturalnych, które następnie są przeze mnie sprawdzane, oczywiście poza zajęciami. Kurs trwa od 3 do 4 miesięcy. Zajęcia odbywają się z nastawieniem na indywidualność każdego z moich uczniów, są więc jednoosobowe – indywidualne. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

Specjalizuję się w przygotowaniach do Konkursu Chemicznego i Egzaminu Maturalnego.

O mnie:
Od najmłodszych lat mojego życia, chemia była moją pasją, każdego dnia zdobywam nowe umiejętności w zakresie chemii i nie tylko. To co robię, czyli przekazywnie wiedzy moim adeptom sprawia mi niesamowitą radość. Uwielbiam wydobywać z ludzi to, co najlepsze, towarzysze im w osiąganiu celów od początku do samego końca. Realizacja cudzych marzeń jest moją pasją, którą spełniam każdego dnia. Bez względu na to, czy uczeń jest mniej lub bardziej zdolny staram się z każdego wyszlifować diament. Wszystko, czym zajmuję się od paru lat mogę określić w dwóch słowach: odpowiedzialność i działanie. Odpowiedzialność pozwala pomagać innym, a działanie jest siłą napędową by móc dawać pomoc. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Certyfikaty

 • Laureat Konkursu Chemicznego
 • Laureat Konkursu Biologicznego
 • Członek EYP Poland

Doświadczenie

 • 5 letnie

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina25 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel z jakim miałem doczynienia, poleciła mi Macieja koleżanka i był to strzał w dziesiątkę. Mega atmosfera i wiedza pozwaliło odnieść mi sukces.

 • Krzysiek23 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dopiero tutaj poznałem na czym polega prawdziwa nauka chemii. Na zajęciach dowiedziałem się wielu rzeczy które pomogły mi na testach w szkole. Skończyłem klasę z oceną celującą z chemii, na pewno będę dalej uczęszczał na zajęcia do Macieja. Serdecznie polecam !!!

 • Kasia22 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia na najwyższym poziomie, plan pracy na cały proces nauki. Super!!! Maciej jest mega przyjazny pomocny zawsze i ma ogromną wiedzę którą trudno znaleźć u innych nauczycieli.

 • OLEK11 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Matura z chemii okazała się banalna dzięki zajęciom u Macieja, poprawiałem maturę z chemii. byłem u wielu osób i niestety była to pomyłka. Jest to osoba u której można nauczyć się bardzo wiele w krótkim czasie. Wszystko co trudne u niego staję się banalne. Ogromna wiedza, super atmosfera pracy, plan nauki na cały proces edukacji bardzo mi pomógł. Zawsze motywował mnie do pracy.
  DANKE RAZ JESZCZE!!!

 • Przemek9 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Groziła mi poprawka, zajęcia sprawiły to iż mam teraz ocenę dobrą, gdzie 3 miesiące temu było to dla mnie marzeniem nie do zrealizowania. Mega przyjacielska atmosfera zajęć, zawsze mogę liczyć na niego w trudnych sytuacjach. Pozdro i do zobaczenia

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.