Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Academy of Chemistry and Biology - TUTOR Maciej


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 48 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
  • Bydgoszcz
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Łódź
  • Szczecin
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z chemii

150 - 300 zł60 minut
Opinie: 48Ocena: 5.0/5

Profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz swój Sukces. Gwarantuję wysoki poziom kultury osobistej oraz otwartość na indywidualne potrzeby Uczniów. Chemia jest moją pasją, jest ciekawa, logiczna – nie trzeba uczyć się jej na pamięć. Jeśli dobrze poznasz i zrozumiesz jej podstawy stanie się wprost oczywista!

Materiał obejmuje 8 działów, pierwszy z nich: budowa atomu jest kluczem do pozostałych – dzięki niemu wszystko ułoży się w logiczną całość. Wszystkie zajęcia są zaplanowane, a przekazywana wiedza uporządkowana. Pytania na arkuszach konkursowych z chemii czy z matury zawierają co roku podobne zagadnienia. Trzeba tylko wiedzieć jak dobrze się do nich przygotować.

academyofchemistry(.)pl

Każdego ucznia traktuje w sposób indywidualny, personalizuję indywidualny plan pracy w zależności od jego potrzeb. Wszystko podczas zajęć robione jest z myślą o uczniu i jego potrzebach. Chemię staram się przekazywać w taki sposób, aby była przyjemnością, skomplikowaną terminologię chemiczną zamieniam w proste doświadczenia, przez co każdy z moich podopiecznych dużo chętniej oraz szybciej przyswaja wiedzę. Jestem również autorem wielu publikacji oraz twórcą zadań maturalnych dostosowanych specjalnie do potrzeb każdego z moich uczniów.

academyofchemistry(.)pl

KURSY MATURALNE – MATURA EXPRESS OF CHEMISTRY
Prowadzę również "przyspieszony" kurs maturalny dla maturzystów, którego głównym celem jest utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy potrzebnej do egzaminu maturalnego. Podczas zajęć powtarzana jest niezbędna teoria oraz rozwiązujemy razem zadania maturalne na zróżnicowanym poziomie. Jednym z wielu celów jest również nauka poprawnych zapisów, w zadaniach otwartych, oraz zwrócenie uwagi uczniów na tzw. słowa klucz. Każdy z uczniów otrzymuje ode mnie materiały, które pozwalają na podsumowanie materiału oraz komplet zadań dla sprawdzenia wiadomości. Podczas całego cyklu, uczestnik dostaje około 100 arkuszy maturalnych, które następnie są przeze mnie sprawdzane, oczywiście poza zajęciami. Kurs trwa od 7 do 8 miesięcy. Zajęcia odbywają się z nastawieniem na indywidualność każdego z moich uczniów, są więc jednoosobowe bądź odbywają maksymalnie w dwuosobowej grupie. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

Specjalizuję się w przygotowaniach do Konkursu Chemicznego i Egzaminu Maturalnego.
I also prepare students for the International Baccalaureate. (IB Chemistry SL, HL)

"NAUKA CHEMII NA MIARĘ XXI WIEKU"

O mnie:
Od najmłodszych lat mojego życia, chemia była moją pasją, każdego dnia zdobywam nowe umiejętności w zakresie chemii i nie tylko. To co robię, czyli przekazywnie wiedzy moim adeptom sprawia mi niesamowitą radość. Uwielbiam wydobywać z ludzi to, co najlepsze, towarzysze im w osiąganiu celów od początku do samego końca. Realizacja cudzych marzeń jest moją pasją, którą spełniam każdego dnia. Bez względu na to, czy uczeń jest mniej lub bardziej zdolny staram się z każdego wyszlifować diament. Wszystko, czym zajmuję się od paru lat mogę określić w dwóch słowach: odpowiedzialność i działanie. Odpowiedzialność pozwala pomagać innym, a działanie jest siłą napędową by móc dawać pomoc.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Bardzo często może wydawać się nam iż nie nadajemy się do nauki chemii, to nie dla nas, jednak warto spróbować, uwierzyć w to że można, tylko to pozwoli odnieść sukces. Pozwól pobudzić w sobie zainteresowanie nauką!

Serdecznie zapraszam na moją stronę, tutaj dowiesz się więcej szczegółów związanych z nauką w mojej Akademii, technikach nauki stosowanych przeze mnie oraz znajdziesz odpowiednią ofertę dla siebie i swoich potrzeb.

academyofchemistry(.)pl
academyofchemistry(kropka)pl

Certyfikaty

 • Laureat Konkursu Chemicznego – 100% matura rozszerzona z chemii
 • Laureat Konkursu Biologicznego – 100% matura rozszerzona z biologii
 • Członek EYP Poland
 • Trener, coach edukacyjny

Doświadczenie

 • 5 letnie

Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Adam31 lipca 2017Ocena: 5/5

  Najlepszy z najlepszych, laureat konkursu chemicznego dzięki Maciejowi. Mega dzięki!

 • Iza26 lipca 2017Ocena: 5/5

  Z Panem Maciejem współpracę dopiero rozpoczęłam do mety jeszcze daleko, ale już jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego sposobu przekazywania wiedzy. Umiejętność dodawania wiary bezcenna.

 • Marek10 lipca 2017Ocena: 5/5

  Matura z chemii zdana super !

 • Tomasz1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Wszystko super! Dobre podejście, całkowite poświęcenie dla ucznia. Pomimo krótkiej współpracy - ok 4-5 msc zdążyliśmy zrealizować cały materiał i poprawić maturę. Polecam serdecznie !

 • Grzegorz1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Matura z chemii napisana rewelacyjnie. Super zajęcia !

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.