Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Academy of Chemistry and Biology - TUTOR Maciej


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 50 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
  • Bydgoszcz
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Łódź
  • Szczecin
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielam korepetycji

O mnie

Od najmłodszych lat mojego życia, chemia była moją pasją, każdego dnia zdobywam nowe umiejętności w zakresie chemii i nie tylko. To co robię, czyli przekazywnie wiedzy moim adeptom sprawla mi niesamowitą radość. Uwielbiam wydobywać z ludzi to, co najlepsze, towarzysze im w osiąganiu celów od początku do samego końca. Realizacja cudzych marzeń jest moją pasją, którą spełniam każdego dnia. Bez względu na to, czy uczeń jest mniej lub bardziej zdolny staram się z każdego wyszlifować diament. Wszystko, czym zajmuję się od paru lat mogę określić w dwóch słowach: odpowiedzialność i działanie. Odpowiedzialność pozwala pomagać innym, a działanie jest siłą napędową by móc dawać pomoc. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Magda18 września 2017Ocena: 5/5

  Pan Maciej cudowny człowiek! W logiczny i prosty sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia. Dokładnie i rzetelnie objaśnia zadania, a także pomaga wyeliminować błędy nawet te wyuczone. Serdecznie polecam jesli ktos jest gotowy na solidna nauke ktora mi pomogła spełnić marzenie i dostac sie na lekarski-stomatologiczny :)

 • Marcin23 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Dostałem się dzięki Maciejowi na medycyne. Potrafi motywować, podczas nauki chemii łaczy elementy matenatyki, biologii, fizyki, co bardzo ułatwia naukę. Wszyscy którzy chca dostać się na wymarzone studia powinni skorzystać z zajęć u Macieja.

 • Adam31 lipca 2017Ocena: 5/5

  Najlepszy z najlepszych, laureat konkursu chemicznego dzięki Maciejowi. Mega dzięki!

 • Iza26 lipca 2017Ocena: 5/5

  Z Panem Maciejem współpracę dopiero rozpoczęłam do mety jeszcze daleko, ale już jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego sposobu przekazywania wiedzy. Umiejętność dodawania wiary bezcenna.

 • Marek10 lipca 2017Ocena: 5/5

  Matura z chemii zdana super !

 • Tomasz1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Wszystko super! Dobre podejście, całkowite poświęcenie dla ucznia. Pomimo krótkiej współpracy - ok 4-5 msc zdążyliśmy zrealizować cały materiał i poprawić maturę. Polecam serdecznie !

 • Grzegorz1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Matura z chemii napisana rewelacyjnie. Super zajęcia !

 • Kamil30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dziś super dzień, medycyna zawita już niedługo, chemia 100%, biologia 88%, super nauczyciel z mega dużą wiedzą.
  Świetny nauczyciel z powołania, lekcje prowadzone w super atmosferze. Umiejętność przekazywania wiedzy na niezwykłym poziomie. Szkoła mnie zniechęcała do zdawania rozszerzeń z biologii i chemii, Maciej motywował zwiększył poczucie wartości, a to zaowocowało.

 • Adrian30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Nie będę się rozpisywać matura z chemii poprawiona z 50% na 90%. Zadania autorskie Macieja mega pomocne. Daje 10/10

 • Karol28 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Rekomenduję w 100%. Medycyna zawitała dzięki Maciejowi. Jesteś wielki

 • Karolina25 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel z jakim miałem doczynienia, poleciła mi Macieja koleżanka i był to strzał w dziesiątkę. Mega atmosfera i wiedza pozwaliło odnieść mi sukces.

 • Krzysiek23 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Dopiero tutaj poznałem na czym polega prawdziwa nauka chemii. Na zajęciach dowiedziałem się wielu rzeczy które pomogły mi na testach w szkole. Skończyłem klasę z oceną celującą z chemii, na pewno będę dalej uczęszczał na zajęcia do Macieja. Serdecznie polecam !!!

 • Kasia22 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia na najwyższym poziomie, plan pracy na cały proces nauki. Super!!! Maciej jest mega przyjazny pomocny zawsze i ma ogromną wiedzę którą trudno znaleźć u innych nauczycieli.

 • OLEK11 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Matura z chemii okazała się banalna dzięki zajęciom u Macieja, poprawiałem maturę z chemii. byłem u wielu osób i niestety była to pomyłka. Jest to osoba u której można nauczyć się bardzo wiele w krótkim czasie. Wszystko co trudne u niego staję się banalne. Ogromna wiedza, super atmosfera pracy, plan nauki na cały proces edukacji bardzo mi pomógł. Zawsze motywował mnie do pracy.
  DANKE RAZ JESZCZE!!!

 • Przemek9 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Groziła mi poprawka, zajęcia sprawiły to iż mam teraz ocenę dobrą, gdzie 3 miesiące temu było to dla mnie marzeniem nie do zrealizowania. Mega przyjacielska atmosfera zajęć, zawsze mogę liczyć na niego w trudnych sytuacjach. Pozdro i do zobaczenia

 • Tomasz25 maja 2017Ocena: 5/5

  Poprostu zajęcia na najwyższym poziomie. Zostałem laureatem konkursu chemicznego i biologicznego dzięki tym zajęciom. Szkoda że tacy nauczyciele nie uczą w szkołach.

 • Edyta16 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam korki z Panem Maćkiem każdemu kto chce zdać bardzo dobrze maturę i nie martwić się o dodanie na studia. Już po kilku zajęciach wszystko staje się zrozumiałe, a na każde pytanie można uzyskać jasna i zrozumiała odpowiedź, dodatkowo podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera. Świetny korepetytor!

 • Janek16 maja 2017Ocena: 5/5

  Dziś był mój wielki dzień z chemii. Dzięki Maciej za pomoc, wszyscy wychodzili u mnie w szkole ze smutkiem ja natomiast z uśmiechem. Będzie wynik powyżej 90%, dzięki za wszystko.

 • Basia16 maja 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pana Macieja i polecam go każdej osobie, która chce dobrze napisać maturę z chemii i dostać się na wymarzone studia. Pan Maciej odpowiada na każde pytanie w prosty i klarowny sposób. Poza tym daje bardzo dużo arkuszy do przerobienia, które dokładnie omawia z uczniem, dzięki temu zwraca uwagę na każdy najmniejszy błąd co pozwala osiągnąć wysoki wynik na maturze. Bardzo dziękuje za wszystko i polecam każdemu !!!

 • Patryk12 maja 2017Ocena: 5/5

  Jedynki w końcu się skończyły a zaczęły oceny dobre, dzięki Maciej za pomoc.

 • Adam3 maja 2017Ocena: 5/5

  Kursy maturalne fantastyczne, arkuszy zrobiłem bardzo dużo (około 90 w pół roku nauki, które zostały sprawdzone zawsze na czas i omówione). Osoba z wielkimi umiejętnościami oraz wielką kulturą osobistą.

 • Joanna28 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Przez długi czas szukałam dla swojej córki odpowiedniego nauczyciela do biologii i chemii, jednakże zawsze było jakieś ale, jedni byli niesłowni inni nie mieli pojęcia na temat tego co uczą, dopiero gdy trafiliśmy na zajęcia do Pana Macieja zobaczyliśmy jak wyglada podejście do ucznia. Zajęcia zawsze przygotowane, bezstresowa atmosfera pracy, cały czas w pełni zaangażowanie. Pan Maciej pozwolił pozbyć się dla mojej córki stresu ktory towarzyszył jej podczas każdego testu, sprawdzianu. Rozległa wiedza przydaje się podczas każdych zajęć, ponieważ dzięki temu moja córka nie musi uczęszczać do paru osób na zajęcia. Prace domowe zawsze sprowadzane na czas, pełna motywacja ucznia poza zajęciami. Gdy córka zaczynała zajęcia była obstawiona ocenami dopuszczającymi, teraz są to bardzo dobre - to mówi samo za siebie. Nie myślałam nawet iż możemy myśleć o przygotowywaniu się do olimpiady chemicznej, jednakże dzięki współpracy z Panem stało się to rzeczywistością. Cena jest odzwierciedleniem jakości, naprawdę warto przyjść i samemu zobaczyć.

 • Karina15 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Nie mam słów by opisać zajęcia, są fantastyczne, bardzo pomocne jest łączenie innych nauk ścisłych takich jak: fizyka, matematyka, biologia, dzięki temu wszystko jest łatwe i klarowne. Rekomenduję tutora Macieja, ponieważ jest to zupełnie inny poziom nauczania.

 • Franciszek6 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia na najwyższym dostępnym poziomie. Materiał szkolny - rozszerzenie z liceum zrobione w pół roku, mimo mniejszej liczby godzin w tygodniu niż przez dwa lata liceum. Świetna opcja dla ludzi z mniejszych miast, którzy normalnie nie mieli by szansy rywalizować w olimpiadzie chemicznej, do której się przygotowuję, z uczniami z dużych miast. Cierpliwość, wiedza i zaangażowanie to miła odmiana po wielu innych korepetytorach i nauczycielach z liceum, którzy chcą tylko odbębnić. Polecam gorąco każdemu, kto stawia sobie jakiekolwiek cele w nauce chemii. Czy to egzamin gimnazjalny, matura, poprawienie ocen, czy takie chociażby taki rzeczy jak Olimpiada Chemiczna, Konkurs Kuratoryjny, czy nawet prace magisterskie i doktorackie.

 • Marcin5 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Maciej potrafi doskonale od wyjaśnić, zaprezentować i od podstaw wytłumaczyć chemię - dzięki niemu z żadnym zagadnieniem nie mam problemu. Super podejście, ciekawe zajęcia i miła atmosfera pracy. Lekcje pozwalają przyswoić nawet najcięższe partie materiału w na prawdę zadziwiająco krótkim czasie, co nie jest możliwe podczas zwykłych zajęć szkolnych. Widać że ma pasję i ciągle się rozwija, a jednocześnie uczy profesjonalnie. To jemu zawdzięczam tytuł laureata w konkursie gimnazjalnym. Maciej pisze również świetne odwołania, które w przypadku brakującego punkta gwarantują przejście do kolejnego etapu.

 • Konrad29 marca 2017Ocena: 5/5

  W końcu zrozumiałem chemię, polecam szczególnie kursy przyspieszone, genialne dla osób które chcą osiągnąć sukces w krótkim czasie. Zajęcia są bardzo wydajne, zawsze wszystkie prace domowe sprawdzone na czas, wszystko wyjaśnione od początku do końca. Zajęcia zawsze trwają do momentu aż zrozumiem cały zamierzony materiał na daną lekcję.

  Odpowiedź korepetytora

  Kursy pozwalają w dużo szybszy sposób przerobić program przewidziany na egzaminie maturalnym, oraz oszczędzić czas. Serdecznie dziękuję za miłe słowa, życzę powodzenia oraz wielu sukcesów!

 • Adrian14 marca 2017Ocena: 5/5

  Szybko osiągnąłem cel dzięki zajęciom. Tanio nie jest, ale warto ! Jestem bardzo zadowolony.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za miłe słowa. Życzę Adrianie dalszych sukcesów!

 • Przemek9 marca 2017Ocena: 5/5

  Zupełnie inne podeśjscie do nauczania. Miła, przyjemna atmosfera pracy, duże postępy w nauce poczyniłem dzięki pomocy Macieja! Rzeczowy, konkretny, mający obszerną wiedzę!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo się cieszę, iż moje podejście spełnia Twoje oczekiwania. Przesyłam pozdrowienia oraz życzę dalszych sukcesów!

 • Adrian7 marca 2017Ocena: 5/5

  Super! Zupełnie inne podejście niż u innych korepetytorów. Techniki nauczania oraz przekazywanie wiedzy godne tej ceny. Nauczyłem się wiele w bardzo krótkim czasie. Na pewno skorzystam jeszcze z zajęć u Macieja!

  Odpowiedź korepetytora

  Staram się każdego dnia stosować techniki nauczania, które pozwalają moim uczniom przyswajać wiedzę w ciekawy oraz wydajny sposób. Dziękuję za miłe słowa, oraz życzę dalszych sukcesów!

 • Michał23 lutego 2017Ocena: 5/5

  Tytuł finalisty 63 olimpiady chemicznej zawdzięczam Maciejowi. Tytuł ten zapewnił mi 100% na maturze z chemii i indeksy na studia, wyniki same mówią za siebie jak Maciej uczy. Naprawdę wielkie dzięki, polecam wszystkim którzy chcą spełniać swoje marzenia!

  Odpowiedź korepetytora

  Wielkie gratulację mój olimpijczyku, mam nadzieję że za rok wyruszysz na Olimpiadę Międzynarodową. Pozdrawiam!

 • Ania4 lutego 2017Ocena: 5/5

  Super! Zajęcia na najwyższym poziomie nie wiedziałam że można tak fajnie przekazywać wiedzę. Pozdrawiam najlepszego nauczyciela pod słońcem.

  Odpowiedź korepetytora

  Miło mi to słyszeć Aniu, przesyłam pozdrowienia oraz życzę dalszych sukcesów.

 • Karol31 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Dziękuje bardzo za pomoc mistrzu! Obroniłes mnie przed zagrożeniem na półrocze. Dzięki Tobie mam pozytywną ocenę o której wcześniej mi się nawet nie śniło. Super nauczyciel, miły, uprzejmy zawsze pomaga w trudnych sytuacjach. Dzięki Mistzru raz jeszcze!

  Odpowiedź korepetytora

  Karol, dziękuję za te słowa, dzięki nim każdy dzień pracy z uczniami jest jeszcze lepszy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

 • Norbert26 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Jestem pod wrażeniem zajęć, uczęszczam od paru miesięcy i zrobiłem duże postępy i nadal robię.

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa!

 • Krzysiek21 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Groziła mi ocen niedostateczna na koniec semestru, wystarczyło 3 zajęcia aby zdobyć pozytywną ocenę. Jest to osoba której głównym celem jest nauczyć tak by uczeń zrozumiał i był zadowolony, myśle żeby takie osoby uczyły w szkole wszyscy lubiliby szkołę. Poprostu osóba z powołania która ma niewyobrażalną wiedzę w swojej dziedzinie. Jeszcze raz wielkie podziękowania za pomoc !

  Odpowiedź korepetytora

  Jest mi niezmiernie miło czytać takie słowa na swój temat. Każdego dnia staram się przekazywać wiedzę którą zdobyłem, w taki sposób, by moi uczniowie byli zadowoleni oraz osiągali wymarzone cele. Życzę dalszych sukcesów !

 • Robert10 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mistrz w tym co robi a do tego niezwykle uprzejmy co rzadko się zdarza. Kolokwium zdane dzięki Maciejowi. Serdecznie polecam !

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Robercie bardzo za współpracę. Życzę dalszych sukcesów !

 • Maks5 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Osoba z pasją, która wie czego uczyć i jak. Polecam wszystkim którzy chcą poprawić swoje wyniki z chemii oraz polubić ją.

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam Maks!

 • Jorgo3 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Naprawdę zajefajnie na zajęciach. Ciekawie prowadzone, uczę się rozwiązywać zadań maturalnych oraz teorii którą trzeba zastosować w praktyce. Super atmosfera, zawsze mogę pytać i uzyskam odpowiedz. Oprócz zajęć indywidualnych korzystam również z zajęć grupowych są również mega fajne. Kurs przyspieszony polecam przedewszystkim dla maturzystów.

  Odpowiedź korepetytora

  Widzę że kursy przyspieszone cieszą się coraz większym zainteresowaniem, bardzo miło mi z tego powodu. Jorgo oby więcej tak pilnych uczniów jak ty. Pozdrawiam !

 • Monika2 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Mojemu synowi groziła ocena niedostateczna z chemii dzięki zajęciom u Pana Macieja syn poprawił się w nauce oraz zaczął interesować się chemią. Wielka szkoda że tacy nauczyciele nie uczą w szkołach.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Szanowna Pani Moniko. Syn zaczął robić ogromne postępy. Przesyłam pozdrowienia dla Pani i Syna.

 • Jakub12 listopada 2016Ocena: 5/5

  Chodziłem na przyspieszony kurs maturalny, naprawdę MEGA SUPER. Nauczyłem się w 5 miesięcy więcej niż przez całe swoje życie. Wszystko omówione tak by dało się zrozumieć. Uzyskałem 90% gdzie pierwsze arkusze pisałem tragicznie. Zrobiłem około 100 arkuszy wszystkie sprawdzone i omówione. Bardzo podoba mi się to że można kontaktować się w sprawie zadań po zajęciach. Cena adekwatna do jakości.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Jakubie za przemiłe słowa, kurs przyspieszony był najlepszym wariantem dla Ciebie i cieszę się że z niego skorzystałeś. Życzę dalszych sukcesów na wymarzonej medycynie. Pozdrawiam !

 • Mateusz25 października 2016Ocena: 5/5

  Podczas zajęć u Macieja mogę odkryć swoje zainteresowanie do chemii. Jest super, zajęcia zawsze na najwyższym poziomie. Dostaje wiele materiałów, które pomagają utrwalić wiedzę uzyskaną na zajęciach. Uzyskuje coraz wyższe wyniki na sprawdzianach, a to wszystko dzięki Maćkowi. Dziękuję raz jeszcze !

  Odpowiedź korepetytora

  Mateusz, jeszcze raz gratuluję coraz wyższych wyników, bardzo się cieszę że mogłem pomóc, oraz rozbudzić w Tobie zainteresowanie do chemii. Pozdrawiam !

 • Krystian1 października 2016Ocena: 5/5

  Zdałem egzamin poprawkowy, super nauka i co ważne w przyjaznej atmosferze. Jeżeli będzie tylko taka potrzeba napewno skorzystam z pomocy Maćka.

  Odpowiedź korepetytora

  Miło mi to słyszeć, życzę Ci Krystianie dalszych sukcesów.

 • Anna23 września 2016Ocena: 5/5

  Maciej przygotowywał syna do konkursu gimnazjalnego, efektem całej współpracy było osiągnięcie tytułu laureata, dzięki czemu mój syn dostał się do wymarzonego liceum. Super wiedza Macieja i do tego jest bardzo miły i uczynny. POLECAM!

  Odpowiedź korepetytora

  Jeszcze raz składam najszczersze gratulacje. Pozdrawiam!

 • Robert23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Naprawdę super, jestem bardzo zadowolony. Uczciwie, profesjonalnie, miła atmosfera. Szybko poprawiłem się z chemii, mimo iż sprawiała mi problem na początku. Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się niezmiernie Robercie, iż mogłem Ci pomóc. Chemia nigdy nie sprawiała Ci większego problemu, wystarczyło Cię trochę ukierunkować. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam!

 • Patryk23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z formy i przebiegu zajęć. Dzięki Maciejowi w krótkim czasie jestem w stanie opanować znaczne części materiału. Nauka samemu czy też w szkole nie szła mi tak efektywnie, a ja w końcu widzę rezultaty i rozumiem każdy omawiany temat.

  Odpowiedź korepetytora

  Jest mi bardzo miło Patryku, iż moje metody nauczania spełniły twoje oczekiwania. Pozdrawiam !

 • Marek21 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Super naprawdę mega fajne zajęcia polecam, poprawiłem maturę i dostałem się na wymarzone studia.

  Odpowiedź korepetytora

  Marku jeszcze raz gratuluję, wierzyłem w Ciebie od samego początku. Ciężko zapracowałeś na swój sukces. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.

 • Natalia12 lipca 2016Ocena: 5/5

  Jestem mega zadowolona. 90% z chemii to wynik mega wysoki. Jest to wszystko dzieki Maciejowi. POLECAM!!

  Odpowiedź korepetytora

  Gratuluję Natalio, od samego początku wierzyłem w Ciebie, ponieważ jesteś bardzo zdolną oraz pracowitą osobą. Pozdrawiam, oraz życzę miłego odpoczynku.

 • Czarek2 lipca 2016Ocena: 5/5

  Jestem pod mega wrażeniem zajęć. Żadne pytanie go nie zaskakuje, zawsze odpowiada krótko, rzeczowo i na temat nie wywijając się od odpowiedzi tak jak robi to większość korepetytorów. Pisałem maturę (starą podstawę programową) i ze wstępnych moich obliczeń wynik będzie powyżej 90%. Naprawdę super. Cena nie jest wygórowana, ponieważ Maciej daje dużo materiałów oraz sprawdza robione przeze mnie zadania zwracając uwagę na poprawny zapis oraz poprawność pod względem merytorycznym, gdzie u poprzednich nauczycieli wszyscy potrafili tylko zadawać i kazali sprawdzać samemu z kluczem odpowiedzi.

  Odpowiedź korepetytora

  Gratuluję wyniku, dziękuję za docenienie mojej ciężkiej pracy. Pozdrawiam oraz życzę miłego, zasłużonego wypoczynku po ciężkiej pracy.

 • Grzegorz15 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia na wysokim poziomie. Nie myślałem że można tak fajnie tłumaczyć liczby kwantowe czy inne zawiłe pojęcia chemiczne. Polecam wszystkim którzy chcą się wiele nauczyć w krótkim czasie. Cena adekwatna do jakości. Byłem u wielu osób za dużo niższe pieniądze i jakość nauczania jest na poziomie poniżej krytyki. Krótko mówiąc fajny, miły chłopak który traktuje swoich uczniów jak kolegów a nie jak ucznia, dzięki tak milej atmosferze można nauczyć się wiele oraz w dużo krótszym czasie.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Grzegorzu miło mi bardzo. Oby jak najwięcej takich ambitnych osób jak ty.

 • Bartosz1 lipca 2015Ocena: 5/5

  Powiem krótko jestem po rozszerzonej maturze. Wynik 93% chyba mówi sam za siebie. Na początku myślałem że jak uczeń może uczyć ucznia ale naprawdę przekonałem się że dyplom o niczym nie świadczy. Żałuję że wcześniej nie trafiłem do takiej osoby która jednocześnie uczy i jest bardzo miła. Zajęcia zawsze w pełni przygotowane, jak na taki poziom wiedzy cena nie jest wygórowana. W pełni rekomenduje tę osobę, przede wszystkim jest konkretny,uczciwy i wie jak nauczyć, a nie tylko klepać książki na pamięć, jak to się robi u większości nauczycieli.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję bardzo za świetną współprace. A wyniku z matury gratuluję po raz drugi.

 • ada23 lutego 2015Ocena: 5/5

  Jest to osoba, która rozbudziła w moim synu zainteresowanie do chemii. Lekcja u pana Macieja jak określa mój syn, to trening logicznego myślenia. Myślę, że to osoba, która wie co tłumaczy i umie wyjaśnić dlaczego tak jest. Moje dziecko odnosi już pierwsze sukcesy i jestem pewna, że nie ostatnie. Oby więcej takich osób, które umieją przekazywać wiedzę w taki sposób. Na początku przeraziłam się wysokością stawki godzinowej, lecz teraz wiem że warto zapłacić za przyszłość swego syna. Chciałabym podkreślić, że moj syn był u wielu korepetytorów z dyplomem, lecz nigdy nikt nie umiał wytłumaczyć zawiłych zagadnień chemicznych. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę osobę. Jestem pewna że sprosta oczekiwaniom każdego.

  Odpowiedź korepetytora

  Jestem wdzięczny za obiektywną opinię. Gratuluję tak mądrego syna.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.