Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Academy of Chemistry - Maciej


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 24 opinie
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Białystok
  • Warszawa
  • Kraków
  • Bydgoszcz
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Łódź
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 7 dni temu

Udzielam korepetycji

O mnie

Od najmłodszych lat mojego życia, chemia była moją pasją, każdego dnia zdobywam nowe umiejętności w zakresie chemii i nie tylko. To co robię, czyli przekazywnie wiedzy moim adeptom sprawla mi niesamowitą radość. Uwielbiam wydobywać z ludzi to, co najlepsze, towarzysze im w osiąganiu celów od początku do samego końca. Realizacja cudzych marzeń jest moją pasją, którą spełniam każdego dnia. Bez względu na to, czy uczeń jest mniej lub bardziej zdolny staram się z każdego wyszlifować diament. Wszystko, czym zajmuję się od paru lat mogę określić w dwóch słowach: odpowiedzialność i działanie. Odpowiedzialność pozwala pomagać innym, a działanie jest siłą napędową by móc dawać pomoc. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Adrian14 marca 2017Ocena: 5/5

  Szybko osiągnąłem cel dzięki zajęciom. Tanio nie jest, ale warto ! Jestem bardzo zadowolony.

 • Przemek9 marca 2017Ocena: 5/5

  Zupełnie inne podeśjscie do nauczania. Miła, przyjemna atmosfera pracy, duże postępy w nauce poczyniłem dzięki pomocy Macieja! Rzeczowy, konkretny, mający obszerną wiedzę!

 • Adrian7 marca 2017Ocena: 5/5

  Super! Zupełnie inne podejście niż u innych korepetytorów. Techniki nauczania oraz przekazywanie wiedzy godne tej ceny. Nauczyłem się wiele w bardzo krótkim czasie. Na pewno skorzystam jeszcze z zajęć u Macieja!

 • Michał23 lutego 2017Ocena: 5/5

  Tytuł finalisty 63 olimpiady chemicznej zawdzięczam Maciejowi. Tytuł ten zapewnił mi 100% na maturze z chemii i indeksy na studia, wyniki same mówią za siebie jak Maciej uczy. Naprawdę wielkie dzięki, polecam wszystkim którzy chcą spełniać swoje marzenia!

 • Ania4 lutego 2017Ocena: 5/5

  Super! Zajęcia na najwyższym poziomie nie wiedziałam że można tak fajnie przekazywać wiedzę. Pozdrawiam najlepszego nauczyciela pod słońcem.

 • Karol31 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Dziękuje bardzo za pomoc mistrzu! Obroniłes mnie przed zagrożeniem na półrocze. Dzięki Tobie mam pozytywną ocenę o której wcześniej mi się nawet nie śniło. Super nauczyciel, miły, uprzejmy zawsze pomaga w trudnych sytuacjach. Dzięki Mistzru raz jeszcze!

 • Norbert26 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Jestem pod wrażeniem zajęć, uczęszczam od paru miesięcy i zrobiłem duże postępy i nadal robię.

 • Krzysiek21 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Groziła mi ocen niedostateczna na koniec semestru, wystarczyło 3 zajęcia aby zdobyć pozytywną ocenę. Jest to osoba której głównym celem jest nauczyć tak by uczeń zrozumiał i był zadowolony, myśle żeby takie osoby uczyły w szkole wszyscy lubiliby szkołę. Poprostu osóba z powołania która ma niewyobrażalną wiedzę w swojej dziedzinie. Jeszcze raz wielkie podziękowania za pomoc !

  Odpowiedź korepetytora

  Jest mi niezmiernie miło czytać takie słowa na swój temat. Każdego dnia staram się przekazywać wiedzę którą zdobyłem, w taki sposób, by moi uczniowie byli zadowoleni oraz osiągali wymarzone cele. Życzę dalszych sukcesów !

 • Robert10 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mistrz w tym co robi a do tego niezwykle uprzejmy co rzadko się zdarza. Kolokwium zdane dzięki Maciejowi. Serdecznie polecam !

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Robercie bardzo za współpracę. Życzę dalszych sukcesów !

 • Maks5 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Osoba z pasją, która wie czego uczyć i jak. Polecam wszystkim którzy chcą poprawić swoje wyniki z chemii oraz polubić ją.

  Odpowiedź korepetytora

  Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam Maks!

 • Jorgo3 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Naprawdę zajefajnie na zajęciach. Ciekawie prowadzone, uczę się rozwiązywać zadań maturalnych oraz teorii którą trzeba zastosować w praktyce. Super atmosfera, zawsze mogę pytać i uzyskam odpowiedz. Oprócz zajęć indywidualnych korzystam również z zajęć grupowych są również mega fajne. Kurs przyspieszony polecam przedewszystkim dla maturzystów.

  Odpowiedź korepetytora

  Widzę że kursy przyspieszone cieszą się coraz większym zainteresowaniem, bardzo miło mi z tego powodu. Jorgo oby więcej tak pilnych uczniów jak ty. Pozdrawiam !

 • Monika2 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Mojemu synowi groziła ocena niedostateczna z chemii dzięki zajęciom u Pana Macieja syn poprawił się w nauce oraz zaczął interesować się chemią. Wielka szkoda że tacy nauczyciele nie uczą w szkołach.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Szanowna Pani Moniko. Syn zaczął robić ogromne postępy. Przesyłam pozdrowienia dla Pani i Syna.

 • Jakub12 listopada 2016Ocena: 5/5

  Chodziłem na przyspieszony kurs maturalny, naprawdę MEGA SUPER. Nauczyłem się w 5 miesięcy więcej niż przez całe swoje życie. Wszystko omówione tak by dało się zrozumieć. Uzyskałem 90% gdzie pierwsze arkusze pisałem tragicznie. Zrobiłem około 100 arkuszy wszystkie sprawdzone i omówione. Bardzo podoba mi się to że można kontaktować się w sprawie zadań po zajęciach. Cena adekwatna do jakości.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Jakubie za przemiłe słowa, kurs przyspieszony był najlepszym wariantem dla Ciebie i cieszę się że z niego skorzystałeś. Życzę dalszych sukcesów na wymarzonej medycynie. Pozdrawiam !

 • Mateusz25 października 2016Ocena: 5/5

  Podczas zajęć u Macieja mogę odkryć swoje zainteresowanie do chemii. Jest super, zajęcia zawsze na najwyższym poziomie. Dostaje wiele materiałów, które pomagają utrwalić wiedzę uzyskaną na zajęciach. Uzyskuje coraz wyższe wyniki na sprawdzianach, a to wszystko dzięki Maćkowi. Dziękuję raz jeszcze !

  Odpowiedź korepetytora

  Mateusz, jeszcze raz gratuluję coraz wyższych wyników, bardzo się cieszę że mogłem pomóc, oraz rozbudzić w Tobie zainteresowanie do chemii. Pozdrawiam !

 • Krystian1 października 2016Ocena: 5/5

  Zdałem egzamin poprawkowy, super nauka i co ważne w przyjaznej atmosferze. Jeżeli będzie tylko taka potrzeba napewno skorzystam z pomocy Maćka.

  Odpowiedź korepetytora

  Miło mi to słyszeć, życzę Ci Krystianie dalszych sukcesów.

 • Anna23 września 2016Ocena: 5/5

  Maciej przygotowywał syna do konkursu gimnazjalnego, efektem całej współpracy było osiągnięcie tytułu laureata, dzięki czemu mój syn dostał się do wymarzonego liceum. Super wiedza Macieja i do tego jest bardzo miły i uczynny. POLECAM!

  Odpowiedź korepetytora

  Jeszcze raz składam najszczersze gratulacje. Pozdrawiam!

 • Robert23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Naprawdę super, jestem bardzo zadowolony. Uczciwie, profesjonalnie, miła atmosfera. Szybko poprawiłem się z chemii, mimo iż sprawiała mi problem na początku. Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Cieszę się niezmiernie Robercie, iż mogłem Ci pomóc. Chemia nigdy nie sprawiała Ci większego problemu, wystarczyło Cię trochę ukierunkować. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam!

 • Patryk23 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z formy i przebiegu zajęć. Dzięki Maciejowi w krótkim czasie jestem w stanie opanować znaczne części materiału. Nauka samemu czy też w szkole nie szła mi tak efektywnie, a ja w końcu widzę rezultaty i rozumiem każdy omawiany temat.

  Odpowiedź korepetytora

  Jest mi bardzo miło Patryku, iż moje metody nauczania spełniły twoje oczekiwania. Pozdrawiam !

 • Marek21 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Super naprawdę mega fajne zajęcia polecam, poprawiłem maturę i dostałem się na wymarzone studia.

  Odpowiedź korepetytora

  Marku jeszcze raz gratuluję, wierzyłem w Ciebie od samego początku. Ciężko zapracowałeś na swój sukces. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.

 • Natalia12 lipca 2016Ocena: 5/5

  Jestem mega zadowolona. 90% z chemii to wynik mega wysoki. Jest to wszystko dzieki Maciejowi. POLECAM!!

  Odpowiedź korepetytora

  Gratuluję Natalio, od samego początku wierzyłem w Ciebie, ponieważ jesteś bardzo zdolną oraz pracowitą osobą. Pozdrawiam, oraz życzę miłego odpoczynku.

 • Czarek2 lipca 2016Ocena: 5/5

  Jestem pod mega wrażeniem zajęć. Żadne pytanie go nie zaskakuje, zawsze odpowiada krótko, rzeczowo i na temat nie wywijając się od odpowiedzi tak jak robi to większość korepetytorów. Pisałem maturę (starą podstawę programową) i ze wstępnych moich obliczeń wynik będzie powyżej 90%. Naprawdę super. Cena nie jest wygórowana, ponieważ Maciej daje dużo materiałów oraz sprawdza robione przeze mnie zadania zwracając uwagę na poprawny zapis oraz poprawność pod względem merytorycznym, gdzie u poprzednich nauczycieli wszyscy potrafili tylko zadawać i kazali sprawdzać samemu z kluczem odpowiedzi.

  Odpowiedź korepetytora

  Gratuluję wyniku, dziękuję za docenienie mojej ciężkiej pracy. Pozdrawiam oraz życzę miłego, zasłużonego wypoczynku po ciężkiej pracy.

 • Grzegorz15 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia na wysokim poziomie. Nie myślałem że można tak fajnie tłumaczyć liczby kwantowe czy inne zawiłe pojęcia chemiczne. Polecam wszystkim którzy chcą się wiele nauczyć w krótkim czasie. Cena adekwatna do jakości. Byłem u wielu osób za dużo niższe pieniądze i jakość nauczania jest na poziomie poniżej krytyki. Krótko mówiąc fajny, miły chłopak który traktuje swoich uczniów jak kolegów a nie jak ucznia, dzięki tak milej atmosferze można nauczyć się wiele oraz w dużo krótszym czasie.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję Grzegorzu miło mi bardzo. Oby jak najwięcej takich ambitnych osób jak ty.

 • Bartosz1 lipca 2015Ocena: 5/5

  Powiem krótko jestem po rozszerzonej maturze. Wynik 93% chyba mówi sam za siebie. Na początku myślałem że jak uczeń może uczyć ucznia ale naprawdę przekonałem się że dyplom o niczym nie świadczy. Żałuję że wcześniej nie trafiłem do takiej osoby która jednocześnie uczy i jest bardzo miła. Zajęcia zawsze w pełni przygotowane, jak na taki poziom wiedzy cena nie jest wygórowana. W pełni rekomenduje tę osobę, przede wszystkim jest konkretny,uczciwy i wie jak nauczyć, a nie tylko klepać książki na pamięć, jak to się robi u większości nauczycieli.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję bardzo za świetną współprace. A wyniku z matury gratuluję po raz drugi.

 • ada23 lutego 2015Ocena: 5/5

  Jest to osoba, która rozbudziła w moim synu zainteresowanie do chemii. Lekcja u pana Macieja jak określa mój syn, to trening logicznego myślenia. Myślę, że to osoba, która wie co tłumaczy i umie wyjaśnić dlaczego tak jest. Moje dziecko odnosi już pierwsze sukcesy i jestem pewna, że nie ostatnie. Oby więcej takich osób, które umieją przekazywać wiedzę w taki sposób. Na początku przeraziłam się wysokością stawki godzinowej, lecz teraz wiem że warto zapłacić za przyszłość swego syna. Chciałabym podkreślić, że moj syn był u wielu korepetytorów z dyplomem, lecz nigdy nikt nie umiał wytłumaczyć zawiłych zagadnień chemicznych. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę osobę. Jestem pewna że sprosta oczekiwaniom każdego.

  Odpowiedź korepetytora

  Jestem wdzięczny za obiektywną opinię. Gratuluję tak mądrego syna.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.