Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Aleksandra


(2 ogłoszenia)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Wiktoria2 września 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Ola ma dużo cierpliwości, a nauka z nią przynosi efekty. Tłumaczy o wiele lepiej, niż nauczycielka w szkole. Nigdy nie lubiałam się z matekamtyką, a dzięki jej pomocy poprawiłam swoje oceny i naprawdę zrozumiałam tłumaczone tematy. Lekcje matematyki w szkole spędzałam w męczarniach, z Olą rozwiązywane zadań było przyjemne, szybkie i efektowne. Ola to bardzo miła i sympatyczna dziewczyna. Bardzo polecam ;)

 • Hubert30 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje świetnie rozłożone w czasie. Pani Aleksandra znajdywała czas na zarówno wytłumaczenie problemu/zagadnienia jak i również na rozwiązanie związanych z nim zadań. Lekcje przebiegały dobrze i intensywnie. Począwszy od pierwszej lekcji nie dostałem oceny niższej niż 3, podczas gdy wcześniej cieszyłem się jak dzidziuś, gdy dostałem więcej niż 2-. Cierpliwość na poziomie mnichów xiao-lin, tłumaczenie aż do skutku. Dzięki pani Aleksandrze zdałem bez problemu trzecią klasę gimnazjum, oraz całe liceum wraz z maturą. Serdecznie polecam współpracę!

 • Ola25 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, nie trafiłam nigdy na tak miłą i kompetentną osobę, która przekazywałaby wiedzę wcześniej dla mnie niezrozumiałą tak prosto, ciekawie i zrozumiale. Matematyka zawsze była dla mnie problemem i wiązała się z dużym stresem, dzięki tym lekcjom wszystko znacznie się poprawiło.

 • Jesica3 listopada 2014Ocena: 5/5

  Świetna korepetytorka! Potrafi wszystko jasno wytłumaczyć, pomogła mi nadrobić zaległości. Zajęcia w miłej, przyjaznej atmosferze.
  Polecam ;)

 • Sandra14 marca 2013Ocena: 5/5

  Z zajęć jestem bardzo zadowolona.Przebiegają w miłej atmosferze,szybko i sprawnie.Sympatyczna osoba,ma pojęcie na temat chemii,wytłumaczy wszystko co trzeba.Ogólnie polecam ;)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.