Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Piotr Chrobot


(2 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z matematyki

80 zł60 minut
Opinie: 11Ocena: 5.0/5

Witam i zapraszam na profesjonalne oraz efektywne lekcje matematyki z dojazdem do ucznia:
- do matury (gwarancja dobrego wyniku. W innym przypadku zwracam wszystkie koszty). Lekcje dostosowane do aktualnych zasad, które obowiązują na maturach,
- do egzaminu po gimnazjum,
- do klasówek, sprawdzianów itp.

Udzielaniem prywatnych lekcji zajmujemy się (ja i moja siostra) od sześciu lat i w ciągu tego okresu średnie wyniki naszych uczniów (nowa matura) przedstawiają się następująco:
- poziom podstawowy: 90%
- poziom rozszerzony: 82%
Średnie wyniki z egzaminów gimnazjalnych to 88%.

Cena (80zł. za godz. zegarową) obejmuje:
- dojazd do ucznia na terenie całej Warszawy,
- materiały,
- klarowne i skuteczne metody edukacyjne:)

mamy jeszcze kilka miejsc na rok szkolny 2017/2018,
ALE:
Bardzo proszę o przemyślane zapisy!:)
W sytuacji, gdy uczeń notorycznie nie odrabia prac domowych lub często odwołuje zajęcia to współpraca nie ma sensu. Bez spełnienia tych dwóch podstawowych warunków nie ma możliwości osiągnięcia zamierzonych celów, a więc w takim przypadku szkoda Państwa pieniędzy i mojego (lub siostry) czasu.
Nasze lekcje przebiegają oczywiście w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze z jednym małym wyjątkiem;) jesteśmy WYMAGAJĄCY i potrafimy zarówno ucznia zmotywować jak i "przycisnąć".

Zapraszam: 502 333 208

Doświadczenie:
6 lat prowadzenia indywidualnych i grupowych kursów. Ponad 50 doprowadzonych do matur uczniów. Dyplom Politechniki Warszawskiej. Odbytych wiele kursów i szkoleń z zakresu nowych matur dzięki czemu doskonale znam zasady panujące na egzaminach dojrzałości.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Wiktoria2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Wyniki maturalne już odebrałam. Tak jak się spodziewałam (czułam, że jestem przygotowana więc specjalnego stresu nie było) jest bardzo dobrze. Dziękuję za wymagające lekcje bo to głównie dzięki "przyciśnięciu" mnie poszło tak dobrze. Pozdrawiam i polecam :)

 • Aleksandra6 maja 2016Ocena: 5/5

  Już po maturze! Poszło super! Dziękuję za w sumie 3 lata wspólnej pracy. Za cierpliwość, zmotywowanie do nauki, za klarowne tłumaczenie i za zmuszenie mnie do systematycznej pracy:)
  Wiem, że byłam raczej trudnym uczniem dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję:)

 • Darisuz2 lipca 2015Ocena: 5/5

  Widać, że już od kilku lat państwo Chrobot dostają pochwały. Pozostaje mi się podpisać pod każdą z nich. Wynik na maturze córki 86%. Lekcje z zaangażowaniem, ze świetnym podejściem do leniwego ucznia, nakierowane na maturalny klucz. Dokładnie takiego korepetytora szukałem.

 • Tomasz24 lipca 2014Ocena: 5/5

  Dziękuję za perfekcyjne przygotowanie córki do egzaminów. Mam nadzieję na dalszą współpracę w czasie studiów. Udanych wakacji. Tomasz.

 • Klaudia20 lipca 2014Ocena: 5/5

  Jestem humanistką i dotąd miałam spore problemy z matmą. Żaden inny nauczyciel ani w szkole ani prywatnie nie potrafil mi tej matematyki wyjaśnić ani nawet zachęcić do jej nauki. Po roku współpracy z Państwem Chrobot wreszcie się to zmieniło. Matmę umiem, rozumiem i lubię:) Poprawiłam oceny i już nawet matury, którą mam za rok się nie obawiam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.