Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Piotr Chrobot


(2 ogłoszenia)

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Wiktoria2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Wyniki maturalne już odebrałam. Tak jak się spodziewałam (czułam, że jestem przygotowana więc specjalnego stresu nie było) jest bardzo dobrze. Dziękuję za wymagające lekcje bo to głównie dzięki "przyciśnięciu" mnie poszło tak dobrze. Pozdrawiam i polecam :)

 • Aleksandra6 maja 2016Ocena: 5/5

  Już po maturze! Poszło super! Dziękuję za w sumie 3 lata wspólnej pracy. Za cierpliwość, zmotywowanie do nauki, za klarowne tłumaczenie i za zmuszenie mnie do systematycznej pracy:)
  Wiem, że byłam raczej trudnym uczniem dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję:)

 • Darisuz2 lipca 2015Ocena: 5/5

  Widać, że już od kilku lat państwo Chrobot dostają pochwały. Pozostaje mi się podpisać pod każdą z nich. Wynik na maturze córki 86%. Lekcje z zaangażowaniem, ze świetnym podejściem do leniwego ucznia, nakierowane na maturalny klucz. Dokładnie takiego korepetytora szukałem.

 • Tomasz24 lipca 2014Ocena: 5/5

  Dziękuję za perfekcyjne przygotowanie córki do egzaminów. Mam nadzieję na dalszą współpracę w czasie studiów. Udanych wakacji. Tomasz.

 • Klaudia20 lipca 2014Ocena: 5/5

  Jestem humanistką i dotąd miałam spore problemy z matmą. Żaden inny nauczyciel ani w szkole ani prywatnie nie potrafil mi tej matematyki wyjaśnić ani nawet zachęcić do jej nauki. Po roku współpracy z Państwem Chrobot wreszcie się to zmieniło. Matmę umiem, rozumiem i lubię:) Poprawiłam oceny i już nawet matury, którą mam za rok się nie obawiam.

 • Danuta6 maja 2014Ocena: 5/5

  Dziś moje córki ukochane bliźniaczki pisały maturę z matematyki. Wróciły, sprawdziły w internecie i wygląda na to, że roczne zajęcia nie poszły "w las":) Rok temu bały się, że w ogóle tej strasznej matematyki nie zdadzą, a teraz zastanawiają się o ile przekroczą 80%............dziękujemy:)

 • Marek Kozielski7 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Lekcje matematyki z bardzo dużym zaangażowaniem. Cierpliwie i w jasny sposób tłumaczone nawet najtrudniejsze zagadnienia. Dobre podejście do ucznia, umiejętność przekazania wiedzy, wymaganie. Właśnie za te cechy wystawiam ogromnego pozytywa:)

 • Anna8 lipca 2012Ocena: 5/5

  88% z matury to najlepszy wynik w klasie:) Thx

 • Kasia21 czerwca 2012Ocena: 5/5

  Zdecydowanie najlepsze korepetycje jakie można znaleźć w Warszawie. Profesjonalne podejście i co najważniejsze widać efekty już po kilku miesiącach nauki. Piotr to z pewnością dobry wybór :-)

 • Ania31 maja 2012Ocena: 5/5

  Sympatycznie, bez niemiłych niespodzianek i przede wszystkim piękne oceny z matmy na świadectwie:) Polecam

 • Sebastian16 kwietnia 2012Ocena: 5/5

  Pomimo, że uczę się w klasie humanistycznej to dzięki tym lekcjom nie mam od roku żadnych problemów z matematyką i wreszcie czuję się dobrze przygotowany do matury - co potwierdził mój wynik 88% na próbnej.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.